PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میخوام وبلاگ یاز بزنم راهنمایی میخوام

safirhost
March 1st, 2012, 00:53
درود و خسه نباشید

دوستان میخوام وبلاگ سازی راه بندازم ولی یه تعداد راهنمایی میخوام

1 - به چه اسکریپتی نیاز دارم و هزینه اش چقدره ؟؟

2 - چه میزان هاست میخواد و در چه حدی ؟

3 - از نظر درآمد زایی چطور هست ؟

ممنون میشم راهنمایی ام کنید

shazo
March 1st, 2012, 00:55
سلام..

قبل از اين حرف ها بهتره كمي با قدرت بلاگفا آشنا بشين و به اين فك كنيد كه آروم آروم همه ميرن سمت سايت شخصي !

safirhost
March 1st, 2012, 00:59
سلام..

قبل از اين حرف ها بهتره كمي با قدرت بلاگفا آشنا بشين و به اين فك كنيد كه آروم آروم همه ميرن سمت سايت شخصي !

سلام

من کاری به سایت بلاگفا ندارم.

چون اون هست دیگه کسی نمیتونه کاری کنی ؟

vahab00
March 1st, 2012, 09:28
درود و خسه نباشید
دوستان میخوام وبلاگ سازی راه بندازم ولی یه تعداد راهنمایی میخوام
1 - به چه اسکریپتی نیاز دارم و هزینه اش چقدره ؟؟
2 - چه میزان هاست میخواد و در چه حدی ؟
3 - از نظر درآمد زایی چطور هست ؟
ممنون میشم راهنمایی ام کنید
1.به يك اسكريپت بلاگ دهي نياز داريد كه قيمتش بين 80 تا 1مليون متغيير هست (بنا به كاركردش)
2.بنظرم اصلا دور هاست خط بكشي راحتري . برو پي سرور مجازي . چون معمولا با افزايش يوزر هاست هاي اشتراكي از ساپرت شما معذورند
3.شايد به جرات بشه گفت تو 6 ماه يا يك سال اول نبايد فكر درآمد باشيد و بايد به فكر تبليغ و افزايش امكانات سيستم باشيد
و در آخر :
من هم با دوستمون shazo عزيز موافقم
اكثر كساني كه سراغ وبلاگ نويسي ميرند اولين انتخابشون بلاگفاست
خيلي از سيستم ها رو ميشناسم كه ورشكست شدند
ميدونيد چيزي كه قديمي باشه و جا افتاده باشه خيلي سخت ميشه چيزي جديدتر جاشو بگيره
بلاگفا خيلي قدرتمنده
يا حق

TOOBA IT
March 1st, 2012, 09:41
1- به نظر بنده بهترین گزینه وردپرس مولتی بلاگ می باشد ...
2- برای شرورع یک سرور مجازی پرقدرت و یا یک سرور اختصاصی نیاز دارید ...
3- هزینه ای راه اندازی بلاگ دهی بالا هست , اما یه مدت طولانی باید کار کنید و کاربر جذب کنید تا بتونید در آمد زایی بکنید ...

موفق باشید

allbert
March 1st, 2012, 09:49
برای شروع یک سرور مجازی با رم 2 و پردازش مناسب تهیه کنید

اسکریپت رو هم تهیه کنید

از نظر درامد بستگی داره به شما که چه قدر میتونید خررج کنید و وبلاگ رو پایدار نگه دارید

به نظرم اگر فضای اپلود هم بدید خوب هست و بهتون کمک میکنه

parsvia
March 1st, 2012, 10:06
من یه دامین دارم به آدرس : Index of / (http://www.viablog.ir)
چندین سیستم وبلاگدهی رو برای رسیدن به یک سیستم قدرتمند روش تست کردم
حدود 4 ماه روی این دامین فعالیت داشتم. شاید باور نکنید اما من درآمدم از ویابلاگ بیشتر از خرجم بود!!
از هاست اشتراکی استفاده می کردم و هیچ مشکلی نداشتم. البته واسه 6 ماه اول فقط بعد از اون به دلیل حجم بالای اطلاعات و کاربران به یک سرور مجازی نیاز هستش ( بستگی به سرعت رشد سایت شما داره )
و در پایان هم به این نتیجه رسیدم که برای اینکه توی این زمینه کارم بگیره باید یک اسکریپت کاملا اختصاصی تهیه کنم بجای اینکه از نسخه های نال یا ارزون قیمت و یا وردپرس استفاده کنم
شاید فکر کنید سیستم وبلاگدهی مدیریت خاصی نمی خواد! برعکس باید پشتیبانی خیلی قوی به کاربرا بدید. اضافه کردن امکانات و قالب های جدید تبلیغات قوی برای جزب کاربر و...
و یک چیز خیلی مهم : امنیت سیستم و بک اپ گیری منظم. من چندین بار هک شدم اما هربار باگ هارو رفع کردم و به کارم ادامه دادم
اما در پایان با یه مشکل عجیب برخوردم!!! وردپرس مشکل پیدا کرد و دیگه سایت باز نشد!!! ( اگه می خواید از وردپرس استفاده کنید به یه نفر خبره تو زمینه وردپرس نیاز دارید)
و در پایان :
کار خیلی سخت و هزینه بریه با وجود این همه رقیب قوی مثل بلاگفا میهن بلاگ و...
مشکلات زیادی داره و پشتیبانی قوی می خواد ( هر کاری سختی خودشو داره دیگه!! )
اما اگر نتیجه بده یکی از پر درآمد ترین کارهای موجود در اینترنت هستش بخاطر گرفتن تبلیغات...

اومیدوارم موفق باشید