PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند سوال سئو - بک لینک

yekmobile.com
February 29th, 2012, 19:38
سلام
دوستان عزیز من قصد خرید یک بک لینک در سایت فارسی زبان با رنک گوگل 7 و خروجی بسیار کم در حدود 3 خروجی رو دارم میخواستم بدون قیمتش چقدر هست بنظر شما ؟ وآیا تاثیر زیادی در افزایش رنک گوگل من داره و آیا اینکاری خیلی مهمه برای سایتم ؟

و دوم اینکه سایت خودم داری رنک چهار هست و دارای 500 صفحه که رنک هر صفحه (از 1 تا 400) 2 هست ایا این صفحات سایت هم در افزایش رتک سایت های دیگه تاثیری بصورت چشمگیر داره یا خیر (اگر امکان داره در این زمینه توضیح بدین)

مرسی

sebastian
February 29th, 2012, 23:29
باید بررسی کرد که صفحات داخلی دارای چه رنک هایی هستند
چون شما فقط آدرس دامنه (صفحه ی اصلی) رو چک می کنید و می بینید که 4 هست ولی بقیه ی صفحات دارای رنک های متفاوتی هستند
در رابطه با اون سوالتون هم در صورت کم بودن ایندکس صفحات اون سایت برای بک لینک توصیه نمیشه

yekmobile.com
March 1st, 2012, 00:09
خوب یعنی رنک صفحه اصلیش 7 هست زیاد مناسب نیست ؟؟ حتما باید صفحات داخلیشم رنک داشته باشند

HADNEZ-ICT
March 1st, 2012, 00:11
می شه این سایت که رنک 7 داره و فارسی هست را معرفی کنید ؟
با این که تعداد صفحات سایت فوق کم هستش اما می تونه مفید باشه

yekmobile.com
March 1st, 2012, 00:41
سلام
پ.خ شد.

faratools
March 1st, 2012, 01:27
سلام
واسه مام پخ کن !

j4b3r
March 1st, 2012, 12:41
سلام
بیشتر ارتباط موضوعات دو سایت هم مهم هست
مثلا اگر لینک توی سایت با موضوع مرتبط باشه قطعا بهتر هست
و اگر هم سایت شما مطالبش روزانه اپدیت میشه
وجود چنین بک لینکهایی باعث میشه که خزنده های گوگل و یاهو
همیشه حضور فعال داشته باشن توی سایت شما
و مطالب جدید شما در کمتر از چند ساعت به موتورهای جست وجو اضافه بشه

sebastian
March 1st, 2012, 20:06
خوب یعنی رنک صفحه اصلیش 7 هست زیاد مناسب نیست ؟؟ حتما باید صفحات داخلیشم رنک داشته باشند
چرا مفید میتونه باشه ولی کمتر
مثلا بنده سایتی که ایندکس پیج 1000 داره با رنک 3 رو بیشتر از این یک صفحه ی رنم 7 شما ترجیح میدم
امیدوارم مثال گویای قضیه باشه