PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با سرور

CityKala.net
February 29th, 2012, 13:28
سلام دوستان

من یک سرور ویندوز از روی سرور خودم داشتم الان دو روزه بصورت اتفاقی داون شده و بالا نمیاد ریست دادم هر کاری کردم نشد
حالا سوالات من

1- آیا بخاطر نصب c-c-p-r-o-x-y دیتاسنتر آیپی بلاک کرده (OVH)
2- چیزی وجود داره که الان این سرور نت نداره در صورتی که همیشه کار میکرده
3- راه حلی پیشنهاد میکنید
4- سرور از فرانتورک خریداری شده سرور اصلی // ابیوز ها به دست من نمیرسه چیکار کنم // کمک کنید

هیچی نمیدونم آخه دسترسی به پنل اصلی سرور تو دیتاسنتر ندارم // به vmware دارم ولی به اون پنلی که ماله خوده دیتاسنتره دسترسی ندارم // کمک کنید

arman_gts
February 29th, 2012, 13:55
اگر ابیوز بیاد خوشون بتون می گن
برای چک کردن بلاک بودن آی پی از این سایت استفاده کنید : Welcome to RBLmon - an automated RBL check and monitoring application (http://www.rblmon.com/)
اگر بلاک نبود مشکل از دیتاسنتر نیست
روی بعضی از سرورهای ovh هم استفاده از این برنامه نیست

CityKala.net
February 29th, 2012, 14:02
اگر بلاک نبود مشکل از کجاست پس
اگر بلاک بود راهی داره بازش کرد
چون ما به این موارد زیاد بر نخوردیم به همین علت

---------- Post added at 02:02 PM ---------- Previous post was at 01:59 PM ----------

37.59.73.186 is blocked by: ip.v4bl.orgچیکار کنیم حالا

mhasani95
March 1st, 2012, 23:03
بعضی دیتاسنتر ها نسبت به اسکن پورتها حساسن و آی پی هارو بلاک میکنن ! مثل هتزنر . مثلا سر پورت 445 خیلی حساسن . مشکلت فک کنم این باشه

allbert
March 1st, 2012, 23:08
من شنیدم ovh کلا با پرو!#%کسی d: مشکل داره فکر کنم ای پی رو بلاک کردن شما ای پی سرور مجازی رو عوض کنید تست کنید ببینید چی میشه

arman_gts
March 1st, 2012, 23:16
الان که پینگ گرفتم این آی پی که دادید پینگ می داد ، موردی نداشت
در صورتی که مشکل از بلاک بودن آی پی نباشد به احتمال زیاد تنظیمات آی پی خود سرور دچار مشکل شده ، اولین مورد هم فایروال رو چک کنید ;)

---------- Post added at 11:16 PM ---------- Previous post was at 11:14 PM ----------

من شنیدم ovh کلا با پرو!#%کسی d: مشکل داره فکر کنم ای پی رو بلاک کردن شما ای پی سرور مجازی رو عوض کنید تست کنید ببینید چی میشه
فکر نمی کنم کلا مشکل داشته باشه، روی بعضی از سرورها
دوستانی که با ovh زیاد کار می کنند بهتر اطلاع دارند