PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نمایندگی فروش هاست

akbar123sat
October 16th, 2009, 16:51
سرور در اروپا ( المان یا هلند ) لینوکس
کنترول پنل دایرکت ادمین( فقط دایرکت ادمین باشد )
ای پی اختصاصی
دامنه رایگان
حداکثر 5 گیگ
پهنای باند بالا
امکان بک اب گیری کامل و ارائه بک اپ به نماینده در صورت انقال به سرور دیگر (تضمین )
dns اختصاصی
اب تایم بالا
اعطای قرارداد رسمی
پرداخت هزینه بصورت ماهیانه
شرکت معتبر ثبت شده ترجیحا در تهران و دارای ادرس و دفتر فروش و تلفن ثابت
سابقه در ارائه وب هاستینگ

لطفا قیمت ها و شرایط فروش رو اعلام کنید

iranihost
October 16th, 2009, 17:14
تا اونجایی که ما میدونیم ، دایرکت ادمین ، امکان ساب رسیلر نداره !

NovinServer
October 16th, 2009, 17:42
با سلام و درود ، این سرویس که شما ما داریم ! اما Sub Reseller را در CPanel ارائه می دهم و دایرکت ادمین Sub Reseller ندارد !

کنترول پنل دایرکت ادمین( فقط دایرکت ادمین باشد ) - OK
رسیلر با قابلیت sub reseller - فقط CPanel
ای پی اختصاصی - OK
دامنه رایگان - NO
حداکثر 5 گیگ - OK
پهنای باند بالا - OK
امکان بک اب گیری کامل و ارائه بک اپ به نماینده در صورت انقال به سرور دیگر (تضمین ) - OK
DNS اختصاصی - OK
اب تایم بالا - OK
اعطای قرارداد رسمی - OK
پرداخت هزینه بصورت ماهیانه - OK
شرکت معتبر ثبت شده ترجیحا در تهران و دارای ادرس و دفتر فروش و تلفن ثابت - NO [ شرکت ثبت شده نیستم اما شماره ثابت دارم ]
سابقه در ارائه وب هاستینگ- OK

HugeServer
October 16th, 2009, 17:59
با سلام خدمت شما دوست عزیز. اولا كه به شما تبریک میگم كه به این فروم پیوسته اید.

در رابطه با مشخصاتی كه شما میخواهید، میتونم با کمی تغیر به شما ارایه بدم، كه اگر مورد قبول باشه قرار داد هم بسته میشه و میتونیم با هم کار کنیم.

شرکت ما در کشور آلمان هست، و میتونم برای شما از سرور های خودمان از دو کشور فرانسه و آلمان سرویس ارایه بدهم. کنترل پنل های تمامی سرور های ما سپانال هست، و شما میتوانید با خیال راحت از انها استفاده کنید.

به شما میتونم با این امکانات ارایه بدم اگر كه مورد قبولتون باشه.
رسیلر با قابلیت sub reseller هست، و شما میتوانید از آن بنحو احسنت استفاده کنید، به شما دومین رایگان داده میشود. آی پی اختصاصی موجود هست، دی ان اس اختصاصی هم ارایه میشود. بکاپ گیری سرورهای ما در سروری جداگانه انجام میشوند. آپ تایم بالا هست، میتوانید از مشتریان ما بپرسید. شرکت هم در کشور آلمان هست، كه آدرس و تلفن به صورت کامل در سایت ذکر شد هست. ساپورت واقعی به صورت انلاین و همیشگی در خدمت شما هست.
سابقه کار هاستینگ هم حدود ۳ سال هست :)

اگر كه شما با این امکانات ( سپانال ) سرویس خواستید، من قیمت هارو به شما اعلام کنم.

موفق باشید :)

سرور در اروپا ( المان یا هلند ) لینوکس
کنترول پنل دایرکت ادمین( فقط دایرکت ادمین باشد )
رسیلر با قابلیت sub reseller
ای پی اختصاصی
دامنه رایگان
حداکثر 5 گیگ
پهنای باند بالا
امکان بک اب گیری کامل و ارائه بک اپ به نماینده در صورت انقال به سرور دیگر (تضمین )
DNS اختصاصی
اب تایم بالا
اعطای قرارداد رسمی
پرداخت هزینه بصورت ماهیانه
شرکت معتبر ثبت شده ترجیحا در تهران و دارای ادرس و دفتر فروش و تلفن ثابت
سابقه در ارائه وب هاستینگ

لطفا قیمت ها و شرایط فروش رو اعلام کنید

amirizadi
October 16th, 2009, 18:08
با سلام
در خدمتیم
با سی پنل امکان ساب ریسیلری وجود داره
5 گیگ با پهنای باند نامحدود ماهانه : 15000

Nikihost
October 16th, 2009, 18:21
سرور در اروپا ( المان یا هلند ) لینوکس = سرور هلند
کنترول پنل دایرکت ادمین( فقط دایرکت ادمین باشد ) = دايركت ادمين + سي پنل داريم كه ميتونيم بهتون سرويس بديم
حداکثر 5 گیگ = 8500 تومان ماهانه
پهنای باند بالا = 250 گيگ پهناي باند
امکان بک اب گیری کامل و ارائه بک اپ به نماینده در صورت انقال به سرور دیگر (تضمین ) = اماكنش وجود داره
dns اختصاصی = در اختيارتون قرار ميديم
اب تایم بالا = ميتونيد تست كنيد
اعطای قرارداد رسمی = قرارداد هم ارائه ميديم
پرداخت هزینه بصورت ماهیانه = بسته هاي نمايندگي ما بصورت ماهانه است
شرکت معتبر ثبت شده ترجیحا در تهران و دارای ادرس و دفتر فروش و تلفن ثابت = كارهاي ثبت شركت انجام شده منظر شماره ثبت ميباشيم
سابقه در ارائه وب هاستینگ = سابقه هم داريم
------------
امري بود من در خدمتم

tak407
October 16th, 2009, 18:30
شما میگی دایرکت ادمین فکر جذب مشتری نیستی که حالشون از این پنل مزخرف بهم میخوره!

alborzgostar
October 16th, 2009, 18:46
سرور در اروپا ( المان یا هلند ) لینوکس Yes
کنترول پنل دایرکت ادمین( فقط دایرکت ادمین باشد ) Yes
رسیلر با قابلیت sub reseller No
ای پی اختصاصی Yes
دامنه رایگان Yes
حداکثر 5 گیگ Yes
پهنای باند بالا Yes
امکان بک اب گیری کامل و ارائه بک اپ به نماینده در صورت انقال به سرور دیگر (تضمین ) Yes
DNS اختصاصیYes
اب تایم بالاYes
اعطای قرارداد رسمی Yes
پرداخت هزینه بصورت ماهیانه Yes
شرکت معتبر ثبت شده ترجیحا در تهران و دارای ادرس و دفتر فروش و تلفن ثابت Yes
سابقه در ارائه وب هاستینگ Yes

NovinServer
October 16th, 2009, 19:01
سرور در اروپا ( المان یا هلند ) لینوکس Yes
کنترول پنل دایرکت ادمین( فقط دایرکت ادمین باشد ) Yes
رسیلر با قابلیت sub reseller No
ای پی اختصاصی Yes
دامنه رایگان Yes
حداکثر 5 گیگ Yes
پهنای باند بالا Yes
امکان بک اب گیری کامل و ارائه بک اپ به نماینده در صورت انقال به سرور دیگر (تضمین ) Yes
DNS اختصاصیYes
اب تایم بالاYes
اعطای قرارداد رسمی Yes
پرداخت هزینه بصورت ماهیانه Yes
شرکت معتبر ثبت شده ترجیحا در تهران و دارای ادرس و دفتر فروش و تلفن ثابت Yes
سابقه در ارائه وب هاستینگ Yes

البرز کستر عزیز ، اون کاری که من کردم چون شرکت نبودم !
شما که شرکت هستی همه را OK می دادی بعد ادرس شرکتت را در تهران با تلفن ثابتت را می گذاشتی تا در صورت موافقت خدمتتون برسند ! :x

nimap
October 16th, 2009, 19:12
سلام در خدمتم
ماهیانه 12 تومان

alborzgostar
October 16th, 2009, 19:20
البرز کستر عزیز ، اون کاری که من کردم چون شرکت نبودم !
شما که شرکت هستی همه را ok می دادی بعد ادرس شرکتت را در تهران با تلفن ثابتت را می گذاشتی تا در صورت موافقت خدمتتون برسند ! :x

کستر نیستیم گستر :-| خلاصه کردم :106: فراموش کردم منبع بزارم

akbar123sat
October 16th, 2009, 22:52
شما میگی دایرکت ادمین فکر جذب مشتری نیستی که حالشون از این پنل مزخرف بهم میخوره!

دوست عزیز ما یک شرکت معتبر در زمینه فروش سرویس های اینترنت پر سرعت و وایرلس هستیم و این هاست رو برای تعدادی از مشتری های شرکت که دوست دارن کارهای سایت رو به ما بسپارن نیاز داریم
برای همین هم برامون خیلی مهمه که با شرکتی قرار داد ببندیم که حداقل بدونم کجا هستش نه فردی که یه سایت میزنه و یه شماره ایرانسل میده و چهار روز دیگه مشکلی پیش بیاد نشه پیداش کرد . البته بی احترامی نشه به برخی از اعضا ولی هر کاری کلاس خودش رو داره و قوانین خواص خودش رو داره از نظر ما سایت یک شرکت حکم آبروی یک شرکت هستش پس باید در بهترین حالت باشه

از لحاظ پنل هم بهتون بگم دو باری این بلا سرمون اومده که سی پنل رو بستن البته هاستی بوده که برای سایت شخصی خودم گرفته بودم و از اعضای همین فروم هم بودن نیازی هم نمیبینم که اسمشون رو بگم ولی برام خیلی جالبه که وقتی اومدم اینجا دیدم که اینجا هم هستن حتی یه دوست عزیز بودش که به خاطر 4 هزار تومان که بدهی داشتیم چند تا هاست رو بستش و ..... حتما پیش خودش هم احساس افتخار که همچین کاری رو انجام داده

پس سابقه خوب و حس نیت خیلی مهم هستش

برای همین ترجیح میدم دایرکت ادمین باشه و سرور در اروپا باشه .

لطفا قیمت ها رو هم بنویسید

NovinServer
October 16th, 2009, 23:17
دوست عزیز ما یک شرکت معتبر در زمینه فروش سرویس های اینترنت پر سرعت و وایرلس هستیم و این هاست رو برای تعدادی از مشتری های شرکت که دوست دارن کارهای سایت رو به ما بسپارن نیاز داریم
برای همین هم برامون خیلی مهمه که با شرکتی قرار داد ببندیم که حداقل بدونم کجا هستش نه فردی که یه سایت میزنه و یه شماره ایرانسل میده و چهار روز دیگه مشکلی پیش بیاد نشه پیداش کرد . البته بی احترامی نشه به برخی از اعضا ولی هر کاری کلاس خودش رو داره و قوانین خواص خودش رو داره از نظر ما سایت یک شرکت حکم آبروی یک شرکت هستش پس باید در بهترین حالت باشه

از لحاظ پنل هم بهتون بگم دو باری این بلا سرمون اومده که سی پنل رو بستن البته هاستی بوده که برای سایت شخصی خودم گرفته بودم و از اعضای همین فروم هم بودن نیازی هم نمیبینم که اسمشون رو بگم ولی برام خیلی جالبه که وقتی اومدم اینجا دیدم که اینجا هم هستن حتی یه دوست عزیز بودش که به خاطر 4 هزار تومان که بدهی داشتیم چند تا هاست رو بستش و ..... حتما پیش خودش هم احساس افتخار که همچین کاری رو انجام داده

پس سابقه خوب و حس نیت خیلی مهم هستش

برای همین ترجیح میدم دایرکت ادمین باشه و سرور در اروپا باشه .

لطفا قیمت ها رو هم بنویسید

بنده شرکت ثبت شده نمی باشم به این دلیل که هنوز مشغول ادامه تحصیل هستم و به محض گرفتن مهندسیم یک شرکت ثبت خواهم کرد ! اما سابقه ای که این4 سال داشتم فکر نکنم بد بوده باشه !

بنده سرورهام را همیشه سالیانه یا دو سالانه خریداری می کنم و هم اکنون هم جهت اطلاع عرض کنم سرورم تا تاریخ 09/09/2011 تمدید هست ! جهت قرار داد هم می توانم باهاتون قرار داد ببندم و شماره تلفن من هم از صبح تا شب در خدمت شماست .

حال ما در خدمت هستیم !
هم سرور CPanel داریم هم Dirict Admin هم Plesk ...
همه در کشور المان و در دیتاسنتر گیگا هست

NovinServer
October 16th, 2009, 23:20
کستر نیستیم گستر :-| خلاصه کردم :106: فراموش کردم منبع بزارم

ببخشید که اشتباه شد !
اشتباه تایپی بود ! شرمنده ...
در کل منظورم این بود ادرس شرکت را بگذارید که اگر خواستند خرید کنند مراجعه کنند !

akbar123sat
October 18th, 2009, 02:49
یعنی واقعا تو این فروم کسی پیدا نمیشه بتونه 5 گیگ هاست رسیلر تو اروپا با پنل دایرکت با قیمت مناسب بده

HugeServer
October 18th, 2009, 03:03
یعنی واقعا تو این فروم کسی پیدا نمیشه بتونه 5 گیگ هاست رسیلر تو اروپا با پنل دایرکت با قیمت مناسب بده
تا وقتی كه سپانال هست، آخه چرا این پنل ؟؟؟؟؟؟

NovinServer
October 18th, 2009, 03:35

پیشنهاد بنده خوب نبود ؟ :105:
اگر مشکلی دارید می توانید تماس بگیرید باهاتون راه می یایم :53:

alborzgostar
October 18th, 2009, 10:57

قیمت ما چطور بود؟