PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست ماژول آنلاین ساخت پنل پیام کوتاه

Esi.Online
February 28th, 2012, 19:38
سلام

نیاز به یه ماژول دارم که بتونه برای یوزرهام آنلاین پنل کاربری بسازه وب سرویس http هم روی پنل دارم

یعنی میخام هزینه رو دریافت کنه بعد بیاد یه یوزر پسور بسازه برای یوزر ! فقط یه اکانت معمولی بسازه شماره اختصاصی و اینارو خودم بعدا براش ست میکنم

3مدل پنل داریم

معمولی برنزی طلایی ، قیمتهاشم به ترتیب 50 - 150 - 400

هرکی میتونه ماژول رو بنویسه قیمت بده ( فضایی نباشه فقط :دی ) راستی یه ماژول دیگه هم میخام که این ورودی هارو بگیره و بعد از پرداخت شماره پیگیری و اینارو واسه من ایمیل یا اس ام اس کنه

نام ، مبلغ ، ایمیل ، شماره موبایل ، توضیحات بعد بفرسته به صفحه پرداختو یه کد رهگیری بعد اینم یه قیمت بدید ممنون

Esi.Online
February 29th, 2012, 12:17
up

vahab00
February 29th, 2012, 15:14
والله فكر نكنم ماژولش باشه
من استارتشو خيلي قبلتر از اينكه شما بگيد زدم
حدودا يك هفته پيش
يه مقدارشم اماده كردم
اما با توجه به اينكه نميرسم معلوم نيست كي آماده بشه
يا حق

Esi.Online
February 29th, 2012, 19:47
سلام
کدون ماژول رو دارید مینویسید ؟ هزینشو هم میتونید بگید تقریبا

amirlord
February 29th, 2012, 19:50
سلام
مستندات API برای ساخت یوزر رو برای من ارسال کنید : parsflash.ir@gmail.com
حداکثر تا 24 ساعت هزینه تقریبی براتون ارسال میشه . با تشکر

Esi.Online
February 29th, 2012, 19:58
چک کنید ایمیلتونو

AriyaCenter
March 1st, 2012, 00:09
فکر خوبی هست اجراش مهم و نحوه اجرایی اون
دوست عزیز توجه داشته باشید بنده خیلی کارای دیگه انجام دادم که از طرف شرکت جلوی بنده رو گرفتند
و اینکه این کار شما ممکنه با مشکل موجاحه بشه وقتی یوزر پسورد ارسال میشه به قول شما اینکار باعث میشه سو استفاده هایی صورت بگیره
لطفا سرویس های ویژه رو برای این کاربر مسدود کنید و .... تا زمانی که مدارک چک کنید یا میشه مدارک رو اپلود کنه
در هر صورت امیدوارم موفق باشید
ارزوی بهترین ها