PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [3] پیشنهاد باورنکردنی - تنها 72 ساعت

Aria
October 16th, 2009, 16:09
سلام.

این هم یک پیشنهاد دیگه که در حد هوافضا خفن هست !

برای دوستانی که قدرت دیتاسنتر ما و سیستم های ما براشون سوال هست، این یک نمونه از قدرت سرور سازی (Custom Build Server) ما هست:

- CPU: 2x AMD Opteron 2378 Shanghi Quad Core + Onboard KVM
- RAM: 32GIG ECC/Registered DDR2 (128GIG max)
- HDD1: Western Digital 1000GIG SATAII / 32MB cache
- HDD2: Western Digital 1000GIG SATAII / 32MB cache
- HDD3: Western Digital 1000GIG SATAII / 32MB cache
- HDD4: Western Digital 1000GIG SATAII / 32MB cache
- RAID: Adaptec RAID 2405 4-port Unified Serial controller (RAID10)
- 100Mbps Connection Port (Real)
- 4000GB Transit

قیمت: 729 هزار تومان/ماهیانه

ویندوز سرور - هزینه لایسنس:
ویندوز سرور 2003/2008 استاندارد: 15 هزار تومان در ماه
ویندوز سرور 2003/2008 اینترپرایز: 25 هزار تومان در ماه
ویندوز سرور 2003/2008 دیتاسنتر: 50 هزار تومان در ماه

قابلیت استفاده از فرایند Virtualization بر روی سرورهای ویندوز 2008 با روش Hyper-V

سیستم عامل های FreeBSD/Net/Unix/Linux در تمامی ورژن ها قابل درخواست برای نصب برو روی این سرور هستند و از نصب و تنضیمات اولیه، آماده تحویل به مدیر سرور، برخوردار هستند.

همینطور انواع مجازی ساز های ESXi, HyperVM, Xen, KVM, OpenVZ و ... برای نصب بر روی این سرور، موجود می باشند.

قیمت اصلی این سرور 799 هزار تومان می باشد و تنها به مدت 72 ساعت با این قیمت استسنایی در معرض فروش است.

تاریخ پایان این پیشنهاد: 27 مهر 1388 - ساعت 12:00 شب.

بهترین انتخاب برای ارائه سرویس VPS به کاربران ایرانی.

امکانات رایگان تمامی سرورهای ما:
- فرایند Remote Reboot به صورت APC
- فرایند KVM در صورت نیاز کاربر در هر زمان
- تغییر هارد دیسک خاطی در کمتر از 30 دقیقه
- مشاهده Uptime سرور به حالت امتحان Ping در هر 5 دقیقه
- اعمال آخرین Patch ها و Hotfix ها بر روی سیتم عامل سرور

تمامی سرور های ما Motherboard های SuperMicro استفاده می کنند و به حالت Rackmount می باشند.

تمامی سرور ها از طریق واسطه شرکت هاستینگ آریاسرورز ثبت شده در کشور امارات متحده عربی تهیه شده و به نام کاربر ایرانی نمی باشد و شامل محدودیت های اعمال شده برای ایرانیان نخواهد بود.

نمونه کاربران ما:
شرکت تبلیغاتی Oxinads
شرکت میزبانی HostIran Networks
و چندی دیگر از همکاران مطرح و شناخته شده...

با تشکر.

Mohsen.b
October 16th, 2009, 16:19
:-?

goldstar
October 16th, 2009, 17:49
سلام
سرور در حد هوافضا بود اما پیشنهاد نه!
موفق باشید

NovinServer
October 16th, 2009, 17:54
سلام
موفق باشید

حق با شماست !
واقعا کسی پیدا می شود 729,000 تومان ماهانه بدهد ؟ 8-|
یک سرور تمیز و معمولی با کنترل پنل سالانه 1 میلیون 200 تومان در میاد !

این سرور هر کس بگیره باید سالیانه 8 میلیون و 874,8000 پرداخت کند ! :61:
چقدر باید درامدت بالا باشه !

Aria
October 16th, 2009, 18:44
حق با شماست !
واقعا کسی پیدا می شود 729,000 تومان ماهانه بدهد ؟ 8-|
یک سرور تمیز و معمولی با کنترل پنل سالانه 1 میلیون 200 تومان در میاد !

این سرور هر کس بگیره باید سالیانه 8 میلیون و 874,8000 پرداخت کند ! :61:
چقدر باید درامدت بالا باشه !

دوست عزیز، شما اگر به سرور مجازی وافعاً قدرت مند و با کیفیت نیاز داشتید، می تونید به شرکت هاست ایران مراجعه کنید که یکی از همین سرور رو دقیقاً از ما خریدند !

سلام
موفق باشید

یادمون باشه که هر چقدر پول بدیم، آش می خوریم ;)

با تشکر.

goldstar
October 16th, 2009, 18:52
سلام
دوست عزیز شما به شرکت هاست ایران میبالین در صورتی که خیلی از دیتاسنترهای خارجی هم به شرکتهای بزرگ هاستینگ خارجی سرویس میدهند.
اما درباره آش باید بگم که من ترجیح میدم هرچقدر پول آش میدم به همون قدر هم آش بخورم نه اینکه دو برابر پول یک کاسه آش بدهم
در هر صورت برای شما آرزوی موفقیت دارم اما قیمتهاتون خیلی بالاست. مطمئنا کیفیت خدمات شما هرچی هم که باشه بهترین در جهان نیست و بهترینها در جهان هم به این گرونی نمیدن!

Vahid
October 16th, 2009, 19:03
شما مگه العان یه تفنگ گذاشتند روی سرتون میگند این رو بخر؟
این اقا یه آفر داده شما میخوای بخر میخوای نخر
دیگه چرا دید خودتون رو ربط میدید به سرور و آفر؟

NovinServer
October 16th, 2009, 19:03
سلام
دوست عزیز شما به شرکت هاست ایران میبالین در صورتی که خیلی از دیتاسنترهای خارجی هم به شرکتهای بزرگ هاستینگ خارجی سرویس میدهند.
اما درباره آش باید بگم که من ترجیح میدم هرچقدر پول آش میدم به همون قدر هم آش بخورم نه اینکه دو برابر پول یک کاسه آش بدهم
در هر صورت برای شما آرزوی موفقیت دارم اما قیمتهاتون خیلی بالاست. مطمئنا کیفیت خدمات شما هرچی هم که باشه بهترین در جهان نیست و بهترینها در جهان هم به این گرونی نمیدن!

ایول ! منظور حرف من را هم رسوند ! :53:

NovinServer
October 16th, 2009, 19:04
شما مگه العان یه تفنگ گذاشتند روی سرتون میگند این رو بخر؟
این اقا یه آفر داده شما میخوای بخر میخوای نخر
دیگه چرا دید خودتون رو ربط میدید به سرور و آفر؟

وحید جان ، می خواهم ببینیم چرا این قدر گرون می دهد !
قرار نیست تفنگ بگذاره روی سر ما ! :))

Vahid
October 16th, 2009, 19:08
رضا قیمت سرور انگار دستت نیست
32 گیگ رم
4 ترابات با این cpu باید چندی باشه؟

Domain
October 16th, 2009, 19:48
آره دیگه پیشنهاده! شاتگان که نگرفتن سمتتون! :))

goldstar
October 16th, 2009, 19:59
سلام آقا وحید کسی ما رو مجبور نکرده شما درست میگین
اما از آقای آریا که میگه به فکر ایرانی ها است (واقعا هم به نظرم باشه) تقاضا دارم یک تجدید نظری در قیمتهاشون بشه
به هر حال اینجا فروم هست و هر کسی میتونه پیشنهادات خودش رو بده.
در ضمن راجع به اینکه دست ما در قیمتها نیست این سرور نهایت 500 تا است!

Aria
October 16th, 2009, 19:59
سلام

سلام.

همکار عزیز، شما اگر از هاستینگ جهانی صحبت می کنید، باید عرض کنم که 3 شرکت بزرگ که سرویس های World Quality به مشتری ها میدن، از شرکت ما تغذیه میشن.

در ضمن، دلیل اصلی قیمت های ما، همانطور که وحید جان هم فرمودند، به دلیل کیفیت و مقدار CPU و RAM و Bandwidth هست.

لازم به ذکر هست که ما از Bandwidth های Premium Level استفاده می کنیم و این به این معنا هست که شما وقتی از شرکت ما، 4000 گیگابایت پهنای باند دریافت می کنید، مقدار Noise هایی که روی پهنای باند سرور ها اعمال میشه، از شبکه های قدرت مند ما (متصل به شرکت های معروف Level3 و Internap و Comcast که در واقع شبکه های اصلی ما هستند) به حالت فیلتر شده رد میشه و Noise های شبکه برای سرور شما حساب نمیشه.

لطفاً چند شرکت (از همان شرکت هایی که این سرور رو به نصف قیمت ما ارائه می کنند، به گفته شما) به من معرفی کنید که همین سرور با همین امکانات (حتی KVM روی Motherboard و خدمات مجانی Remote Reboot) رو به معرض فروش گزاشتند به نصف قیمت ما، که من همین الان 10 تا سرور با روش پرداخت سالیانه ازشون بخرم و همینجا اعلام می کنم که به شما هم مبلق 2 میلیون تومان در اضای معرفی این شرکت ها میدم.

دوستان قدیمی که من رو میشناسند، می دونند که حرفم تغییر نمی کنه و به گفته خودم پایبند هستم !

یک نکته دیگه:
شما اگر در مورد خدمات هاستینگ در سطح جهانی مطلع هستید، باید در جریان باشید که هیچ شرکت بزرگی (مثل Bluehost - HostMonster - IXWebhosting - DreamHost و ...) از سرورهای لیست شده در این سایت استفاده نمی کنند و حتی این سرور پیشنهادی ما هم براشون قابل استفاده نیست.

خدمات اصلی ما هم، برای تغذیه 3 شرکت بزرگ خارجی که پیشتر عرض کردم، در سطح Farm Server هست که یک نمونه از امکانات آن به شرح زیر است:

- 6 x Intel Quad Core Xeon Nehalem 5530 2.4Ghz / 5.86GT/s / Hyper-Threading
- 16 x 300GIG Western Digital VelociRaptor SATAII / 10,000RPM
- 4 x Adaptec RAID 5405 dual core Unified Serial Controller 512MB RAM (RAID10 - Mirroring)
- 22 x 6GIG ECC DDR3 Triple Channel (Total of 132GB RAM)
- Red Hat Enterprise Linux 64-bit
- cPanel / WHM / Fantastico (Modified by cPanel - Optimized for Farm Servers)

قیمت: گفته نشه بهتره !

موفق باشید.

goldstar
October 16th, 2009, 20:15
اطلاعات برای شما بصورت پیغام خصوصی ارسال خواهد شد.

Aria
October 16th, 2009, 20:18
اطلاعات برای شما بصورت پیغام خصوصی ارسال خواهد شد.

سلام.

ممنون میشم همینجا اعلام بفرمایید.

لطفاً Uptime 100% رو هم بدون هیچ بهانه ای تضمین بفرمایید همانند ما.

با تشکر.

MelatHOST
October 16th, 2009, 20:50
سلام جناب Aria
والا این رو باید قبول کنید که هاستینگ های ایرانی بیشتر از اینکه به کیفیت اهمین بدن در مرحله اول به قیمت و محدودیت پهنای باند اهمیت میدند
اگر کمی تحقیق کنید متوجه میشید کدامیک از دیتا سنتر ها در جهان مشتری ایرانی بیشتر دارند
البته من منظورم این نیست که شما قیمت آفر هاتونو کم کنید ، فکر میکنم اگر سرورهایی ضعیف تر با قیمت پایین بیشتر آفر بدید فروشتون چندین برابر خواهد بود
برای مثال اگر آفر AMD Sempron 2800 ارائه کنید با قیمت 30 هزار تومان
مطمئن باشید کل این تالار میریزن تو دیتا سنترنتون
چون هاستینگ های تازه کار خیلی بیشتر از کهنه کار هستند پس سود توش بیشتره
البته بنده نظر شخصی خودم رو اعلام کردم و اینکه اگر روزی سهمی از دیتا سنتری داشتم سیاستمو رو این کار میگذاشتم

Aria
October 16th, 2009, 21:01
سلام جناب Aria
والا این رو باید قبول کنید که هاستینگ های ایرانی بیشتر از اینکه به کیفیت اهمین بدن در مرحله اول به قیمت و محدودیت پهنای باند اهمیت میدند
اگر کمی تحقیق کنید متوجه میشید کدامیک از دیتا سنتر ها در جهان مشتری ایرانی بیشتر دارند
البته من منظورم این نیست که شما قیمت آفر هاتونو کم کنید ، فکر میکنم اگر سرورهایی ضعیف تر با قیمت پایین بیشتر آفر بدید فروشتون چندین برابر خواهد بود
برای مثال اگر آفر AMD Sempron 2800 ارائه کنید با قیمت 30 هزار تومان
مطمئن باشید کل این تالار میریزن تو دیتا سنترنتون
چون هاستینگ های تازه کار خیلی بیشتر از کهنه کار هستند پس سود توش بیشتره
البته بنده نظر شخصی خودم رو اعلام کردم و اینکه اگر روزی سهمی از دیتا سنتری داشتم سیاستمو رو این کار میگذاشتم

سلام.

ممنون از پاسخ شما و مواردی که به آن اشراه کردید.

در واقع دلیل اصلی عقب ماندن بازار هاستینگ ایران از هاستینگ جهانی به همین دلیل است.

در ضمن، CPU هایی مانند AMD Sempron و حتی Athlon در بازار جهانی فروش سرور از نوع CPU های منسوخ به حساب می آیند و در واقع در هیچ بازار فعال و استانداردی از این نوع سیستم ها استفاده نمی شود.

کمترین نوع CPU برای سیستم های سرور از شرکت AMD در واقع CPU های Opteron می باشند که سیستم شخصی خود من در منزل، Dual Operon AMD 265 به همراه 4GB ECC Registered RAM هست و دو هارد دیسک 1TB که Western Digit Caviar Black هستند و با استفاده از Adaptec RAID به هم متصل شده اند (به حالت Mirroring)

همینطور من شخصاً از Motherboard های Tyan که در واقع یکی از معروف ترین و بهترین شرکت های سازنده Motherboard در دنیا، برای سیستم های سرور به حساب می آید استفاده می کنم.

منظور از گفتن نکات بالا این بود که بهترین راه برای ارتقا سطح کیفی بازار هاستینگ در ایران، ارائه پیشنهادات و اطلاع رسانی بهینه است که به کاربران و همکاران ما کمک می کند تا با سطح کیفی بازار جهانی بیشتر آشنا شده و در نتیجه متقاضی چنین سطحی در گرفتن خدمات کنند.

بدین شکل، ما ایرانیان می توانیم از رشد روز افزون خود در بازار جهانی سخن بگوییم و آرمان های خود را در راستای رسیدن به سطح کیفیت جهانی، به جهانیان ثابت کنیم.

در هر حال، سرورهای پیشنهادی توسط من هم تنها به قصد فروش نیست. زیرا شرکت ما بازار خود را دارد و سرورهای ما به شکل روزانه فروش می روند و حتی نیازی به پایین آوردن قیمت نداریم.

ولی من اهداف بسیاری از ارائه چنین پیشنهاداتی دارم که "سود کردن" از آخرین آنها می باشد ;)

با تشکر.

Fazaha
October 17th, 2009, 16:18
در ضمن راجع به اینکه دست ما در قیمتها نیست این سرور نهایت 500 تا است!

من نمی خواهم از کسی طرفداری بکنم!
اما میشه لطفا لینک Order یکی از همین سرورهای 500 دلاری را بدهید ؟

Nikan
October 21st, 2009, 20:51
سلام.

همکار عزیز، شما اگر از هاستینگ جهانی صحبت می کنید، باید عرض کنم که 3 شرکت بزرگ که سرویس های world quality به مشتری ها میدن، از شرکت ما تغذیه میشن.

.

سلام

لطفا لیست سه شرکت بزرگ غیر ایرانی که از دیتا سنتر شما تغذیه می شوند را بفرمایید

با تشکر

Aria
October 21st, 2009, 21:02
سلام

لطفا لیست سه شرکت بزرگ غیر ایرانی که از دیتا سنتر شما تغذیه می شوند را بفرمایید

با تشکر

سلام.

یکی از دلایل سایت نداشن ما به همین منظور هست.

ما به روش Whitelable عمل می کنیم و مشتریبان ما با این امکان می توانند از شخصی بودن شبکه خود اطمینان حاصل کنند.

درضمن، نام شرکت های خارجی (مخصوصاً آمریکایی) در انجمن ایرانی، گفته نشود بهتر است!

همینطور حق شخصی نگه داشتن اطلاعات مشتریان، در کشور آمریکا یک حق قانونی بوده و در صورت دریافت شکایت، مبالق جریمه بالایی از شرکت ما طلب خواهد شد.

این سایت هم در گوگل ثبت شده است و نام دیتاسنتر مشخص است و مشکلات بسیاری برای ما به وجود خواهد آمد.

در هر حال، من تنها در جواب به همکار دیگرمان این موضوع را مطرح کردم و دلیلی برای ثابت کردن آن به شما نمی بینم.

با تشکر.

tbhacims
October 22nd, 2009, 23:16
سلام

والا ما خيلي وقت هست توي كامپيوتر و اينترنتم و رشته تحصيليم هم همينه ولي تا به حال با چشمام نديدم شركت هاي بزرگ خارجي در ضمينه اينترنت زير مجموعه ايراني ها باشند ولي تا دلتون بخواد شنيدم.
اشتباه نكنيد من قصد اين رو ندارم كه بگم شما خداي نكرده اشتباه ميگي و اگر واقعا اينطور باشه نه تنها من بلكه تمام ايراني ها بايد بخودشون افتخار كنند.
نظرات شخصي من
1 - كه اگه كسي نميخواهد مدرك رو كند حرف چيزي رو هم نبايد بزند.
البته يه مثل هم هست كه ميگن حرف زدن بي مدرك ....
بقيه اش رو به دليل اينكه بي ادبي ميشه نميگم
2- با كاربر هاست ايراني موافقم - اگه ميخواهي توي ايران فروش داشته باشي قيمت رو ببر پايين و پهناي باند رو ببر بالا. (پهناي باند زير 100 tb براي اين سرور با اين قيمت اصلا مناسب نيست)
3-كسي هم كه واقعا بخواهد 800 تومن ماهيانه بده معمولا از يه شركت مطمئن خارج از ايران ميگيره با تجهيزات بالا تر از شما (هر چي باشه شما هم يه واسطه هستي كه اين وسط سود ميكني) ...
4-درسته كه اين سرور از نظر تجهيزات عاليه ولي قيمتش اصلا به صرفه نيست

بزاريد يه بار ديگم بگم - اشتباه نكنيد من قصد اين رو ندارم كه بگم شما خداي نكرده اشتباه ميگي و اگر واقعا اينطور باشه نه تنها من بلكه تمام ايراني ها بايد بخودشون افتخار كنند.

من هم مثل بقه اميدوارم موفق باشيد
خدا نگهدارتون

Aria
October 23rd, 2009, 00:06
سلام

والا ما خيلي وقت هست توي كامپيوتر و اينترنتم و رشته تحصيليم هم همينه ولي تا به حال با چشمام نديدم شركت هاي بزرگ خارجي در ضمينه اينترنت زير مجموعه ايراني ها باشند ولي تا دلتون بخواد شنيدم.
اشتباه نكنيد من قصد اين رو ندارم كه بگم شما خداي نكرده اشتباه ميگي و اگر واقعا اينطور باشه نه تنها من بلكه تمام ايراني ها بايد بخودشون افتخار كنند.
نظرات شخصي من
1 - كه اگه كسي نميخواهد مدرك رو كند حرف چيزي رو هم نبايد بزند.
البته يه مثل هم هست كه ميگن حرف زدن بي مدرك ....
بقيه اش رو به دليل اينكه بي ادبي ميشه نميگم
2- با كاربر هاست ايراني موافقم - اگه ميخواهي توي ايران فروش داشته باشي قيمت رو ببر پايين و پهناي باند رو ببر بالا. (پهناي باند زير 100 tb براي اين سرور با اين قيمت اصلا مناسب نيست)
3-كسي هم كه واقعا بخواهد 800 تومن ماهيانه بده معمولا از يه شركت مطمئن خارج از ايران ميگيره با تجهيزات بالا تر از شما (هر چي باشه شما هم يه واسطه هستي كه اين وسط سود ميكني) ...
4-درسته كه اين سرور از نظر تجهيزات عاليه ولي قيمتش اصلا به صرفه نيست

بزاريد يه بار ديگم بگم - اشتباه نكنيد من قصد اين رو ندارم كه بگم شما خداي نكرده اشتباه ميگي و اگر واقعا اينطور باشه نه تنها من بلكه تمام ايراني ها بايد بخودشون افتخار كنند.

من هم مثل بقه اميدوارم موفق باشيد
خدا نگهدارتون

سلام.

دوست عزیز شما نظراتتنون بسیار جالب هست و قابل احترام.

حق با شماست، در بازار ایران، چون معمولاً همه کلاه سرشون میره و دروغ و کلک زیاد هست، بی مدرک حرف زدن، مثال همون مثل شما میشه ;)

ولی خوب، از طرفی هم دلیل صحبت شما این هست که در واقع تاپیک مربوط به معرفی Datacenter ما رو نخوندید و در مورد دیتاسنتر ما اطلاعات کافی ندارید.

این دیتاسنتر ایرانی نیست و هیچ یک از کارمندان و مدیرانش هم ایرانی نیستند.

در واقع من هم واسطه تنها نیستم، من در این دیتاسنتر شریک هستم.

در هر حال، شرکت های بزرگ خارجی هم از سیاست هایی پیروی می کنند که حتی حاظر هستند دو برابر قیمت سرور رو پرداخت کنند ولی کسی از شرکت سرویس دهنده به اونها مطلع نباشه که به این حالت می گن While Lable Hosting که تنها برای مشخص نبودن اطلاعات دیتاسنتر اصلی سرویس دهنده به شرکت هاستینگ/سرور مجازی استفاده میشه.

در مورد پهنای باند، شما درست می فرمایید، دلیل نیاز شما به این مقدار پهنای باند، راه اندازی سرور Download هست و همچین سروری در ایران، معمولاً فیلم - آهنگ و برنامه های غیر قانونی (Cracked Softwares OR Copyrighted Media) رو در معرض دانلود میزاره و همچین کاری در قوانین کشور آمریکا ممنوع هست و در واقع غیر قابل اجرا.
مورد دیگه اینه که، شما از هزینه های پهنای باند خبر ندارید، واگر نه نمی فرمودید 100TB !!!!!!!

و هیمنطور، از لحاظ قیمت هم اگر کمی به شرکت هایی که از نظر قدرت سخت افزار و نوع شبکه همانند شرکت ما عمل می کنند، سری بزنید، متوجه میشید که قیمت های ما از آنها به مراطب پایینتر هست.

سوالی دیگری بود، در خدمتم.

با تشکر.

tbhacims
October 23rd, 2009, 03:18
از پاسختون متشكرم
ميخواستم بگم :
من خودم توي اين كارم و از قيمت پيناي باند خبر دارم.
در مورد اون 100tb اشتباه تيپي بود منظورم 10 tb بود.
درضمن اصلا هم براي دانلود و فيلمو از اين چيزا نميخواستم (اشتباه حدس زدي)
من يكي از گيم سرور هام كلي پهناي باند ميخواهد چه برسه به موقعي كه بخواهي چنتا گيم سرور را بندازي (البته اين نشون ميده شما اصلا از يه سري چيزا بغير از سايت دانلود فيلم و اين جور چيزها كه توي ايران طرفدار داره خبر نداريد ...)
الان دارند وي پي اس حدود 15 تومن ميدن با پورت اختصاصي 100 مگابيت
من خودم حصاب كردم روزي 1 tb ميشه از پيناي باند اسفاده كرد - يعني در ماه 30 tb
اگه رشته شما كامپيوتر باشه در بخش شبكه ميفهميد كه شبكه (اينترنت) اول يعني سرعت و پهناي باند
بعد ميريم سراغ رم و اين جور چيزا
درضمن كارو داره سرور ميده شايد يك چهارم قيمت شما با پورت 1000
يعني ميشه در ماه 300 tb استفاده كني (تازه با تجهيزات كمتر شما)
اونوقت شما با اين قدرت تجهيزات رم ميگيد 100 tb زياده !
عجيبه والا - شما كه توي اين كاري ديگه چرا ...
به نظر شما اگه از كارو 4 تا سرور جدا گانه بگيريم بهتر نيست تا 1 سرور بگيريم با پهناي باند شبيه شما
والا من بودم 4 تا سرور از كارو ميگرفتم (اونوقت پورت 4000 داشتم) و ....
فقط يه زره مدريت ميخواهد كه چي رو كجا بزاري چقدر بزاري (به دليل يكي نبودن سرور)
من شايد با همه گيم سرور و همه چيزي ديگه 20 tb بيشتر مصرف نكنم ولي خيلام راحته ...
درضمن اين اصلا مهم نيست من پهناي باند رو براي چه كاري ميخواهم
(قوانين امريكا !) اين طور كه از حرفاي شما پيداست وارز هم ساپورت نميكنيد !
به نظر من اين سرويس براي كسايي خوبه كه پردازش زيادي دارند و معمولا هم توي اينترنت كمتر كسي پيدا ميشه به ابن اندازه رم كه شما ميديد احتياج پيدا كنه
بحر حال بابت غلط هاي املايي معضرت
راستي
اومديم خواستيم يه سرويس وي پي اس دهي راه بندازيم اونوقت فكرشو كردي بايد چقد پهناي باند به مشتريهامون بديم ؟

Aria
October 23rd, 2009, 04:05
سلام.

من خودم توي اين كارم و از قيمت پيناي باند خبر دارم.
در مورد اون 100tb اشتباه تيپي بود منظورم 10 tb بود.
درضمن اصلا هم براي دانلود و فيلمو از اين چيزا نميخواستم (اشتباه حدس زدي)

شما فرمودید 100 ترابایت، من هم عرض کردم برای دانلود سرور هست (طبق تجربه های من)

من يكي از گيم سرور هام كلي پهناي باند ميخواهد چه برسه به موقعي كه بخواهي چنتا گيم سرور را بندازي (البته اين نشون ميده شما اصلا از يه سري چيزا بغير از سايت دانلود فيلم و اين جور چيزها كه توي ايران طرفدار داره خبر نداريد ...)
الان دارند وي پي اس حدود 15 تومن ميدن با پورت اختصاصي 100 مگابيت

درست می فرمایید، من چند سالی هست ایران زندگی نمی کنم و وقتی هم ایران بودم، ضمینه فعالیت جدی نداشتم در این رشته و در نتیجه بازار ایران دستم نیست و نیاز کاربران مشخص نیست برام.
مرسی که نکاتتون ، حتماً ضمیمه میشه به برنامه های آینده ما.
در مورد اون VPS اگر Uptime 100% داره و مشخصات سرور هم خودبه و RAM خوده VPS هم بالای 512 هست، ممنون میشم به من هم لینک بدید که چند تایی بخرم و کلی از کارامو راه بندازم باهاش ;)

من خودم حصاب كردم روزي 1 tb ميشه از پيناي باند اسفاده كرد - يعني در ماه 30 tb
اگه رشته شما كامپيوتر باشه در بخش شبكه ميفهميد كه شبكه (اينترنت) اول يعني سرعت و پهناي باند
بعد ميريم سراغ رم و اين جور چيزا

نظرات شما قابل احترام هست ولی با توجه به تجربه من، حدوداً درست نیست.
رابطه کیفیت و سرعت سخت افزار سرور و شبکه، در خدمات هاستینگ، دقیقاً به نسبت 50 - 50 هست و هر یک ضعیف باشه، دیگری رو تحت تاثیر قرار خواهد داد و در نتیجه مشتری ناراضی خواهد بود.
محاسبات شما صحیح است، در واقع 100 مگابیت مساوی هست با 30.3 ترابایت!

درضمن كارو داره سرور ميده شايد يك چهارم قيمت شما با پورت 1000
يعني ميشه در ماه 300 tb استفاده كني (تازه با تجهيزات كمتر شما)
اونوقت شما با اين قدرت تجهيزات رم ميگيد 100 tb زياده !
عجيبه والا - شما كه توي اين كاري ديگه چرا ...
به نظر شما اگه از كارو 4 تا سرور جدا گانه بگيريم بهتر نيست تا 1 سرور بگيريم با پهناي باند شبيه شما

من هیچ گاه دیتاسنتر خودمون رو با Caro مقایسه نکردم چون از نظر سطح کیفی و تجهیزات و تجربه، Caro خیلی از ما دور هست و شما میتونید کیفیت و نوع خدمات دیتاسنتر ما رو با Softlayer.com مقایسه نمایید.
درضمن، ما هیچ وقیت ارزونترین نخواهیم بود و کاربران ما دلیل قیمت سرورهای ما رو میدونند و همین برای ما رضایت بخش هست.

والا من بودم 4 تا سرور از كارو ميگرفتم (اونوقت پورت 4000 داشتم) و ....
فقط يه زره مدريت ميخواهد كه چي رو كجا بزاري چقدر بزاري (به دليل يكي نبودن سرور)
من شايد با همه گيم سرور و همه چيزي ديگه 20 tb بيشتر مصرف نكنم ولي خيلام راحته ...
درضمن اين اصلا مهم نيست من پهناي باند رو براي چه كاري ميخواهم
(قوانين امريكا !) اين طور كه از حرفاي شما پيداست وارز هم ساپورت نميكنيد !

شما آزاد هستید از هر شرکتی که تمایل دارید خرید کنید و اجباری برای خریداری سرور از شرکت ما برای شما و دیگر همکاران وجود ندارد.
درضمن، سرور بازی هم بر روی شبکه های ما هاست شده و به دلایلی که قبلاً هم عرض کردم (فیلتر بودن Bandwidth های ما و تبدیل شدن به Premium Bandwidth) مقادیر استفاده پهنای باندی که شما می فرمایید رو نداشتند و نخواهند داشت و این تنها بستگی به نوع و سطح کیفیت ارائه پهنای باند هست که حتما شما که رشته کامپیوتر می خونید، در جریانش هستید.
ما هم عرض نکردیم که از کاربر می خوایم که نوع فعالیتش رو برای ما مشخص کنید و دلیل استفاده کم یا زیاد پهنای باند.
بله قربان، شرکت ما ارائه دهنده خدمات هاستینگ اختصاصی قانونی هست و نه Warez و موارد غیر قانونی دیگر.

به نظر من اين سرويس براي كسايي خوبه كه پردازش زيادي دارند و معمولا هم توي اينترنت كمتر كسي پيدا ميشه به ابن اندازه رم كه شما ميديد احتياج پيدا كنه

شاید این نظریه شما، به دلیل نداشتن تحقیقات کافی باشه ولی در هر حال، قابل احترام هست.
در حال حاظر تعداد زیادی از سرور های ما با قدرت حدوداً همسان با سرورهای معرفی شده توسط من، توسط شرکت های مختلف خارجی خریداری شده و دو سرور با مقادیر RAM بالا هم توسط شرکت هاست ایران و شرکت Oxinads از ما خریداری شده اند که میتونید در صورت تمایل، از مدیران و دست اندر کاران این شرکت اطلاعات لازم رو کسب کنید.

بحر حال بابت غلط هاي املايي معضرت
راستي
اومديم خواستيم يه سرويس وي پي اس دهي راه بندازيم اونوقت فكرشو كردي بايد چقد پهناي باند به مشتريهامون بديم ؟

خواهش می کنم، به هیچ وجه مشکلی نیست.
سرویس سرور مجازی، بر پایه Dedicated Resources نیست و معمولاً فقط مقادیر فضا و RAM و بعضی اوقات CPU سرور مجازی به صورت اختصاصی ارائه می شود.
در ضمن، تمامی کاربران شما در حال استفاده از مقدار کامل پهنای باند تایین شده برای سرور مجازی خود نیستند و معمولاً، با توجه به تجربه ما در طول 6 سال فعالیت حرفه ای، سرور های مجازی با مقدار RAM محدود و فضای کم، نمی تواند سایت و یا برنامه ای را فعال سازد که بخواهد از مقدار کامل تایین شده پهنای باند استفاده کند.

سوال دیگری بود، خوشحال میشم پاسخگو باشم.

با تشکر.

tbhacims
October 23rd, 2009, 04:40
سلام و تشكر مجدد بابت جواب دادنتون
در مورد اون وي پي اس كه ميخواستي توي همين انجمن سرچ كني پيدا ميكني (كمتر از 1 ساعت وقت ميخواهد) uptime هم معمولا 100 و يا 99.9 هست براي بيشتر وي پي اس ها.

در مورد تجهيزات و سرعت (اون نظر من نبود - يعني تنها نظر من نبود بلكه حرف اساتيد دانشگاه است ...) مهم نيست شما قبولش كني يا نه به حر حال حقيقت است

من نگفتم شما ديتا سترتو با كارو مقايسه كردي يا نه بلكه من دارم اين كا را انجام ميدم (من هميشه از كارو سرويس گرفتم تا الان و تا حالا پيش نيومده ناراحت بشم و يا كمي و كاستي بلكه خوش حال هم هستم)
اين كه گفتين كارو از لحاظ تجهيزات دور است يعني چي ؟ (بهتر از شماست يا ؟) شفاف سازي كنيد.
در اينكه من ازاد هستم از هركي ميخواهم سرويس بگيرم شكي نيست ! (من تازه با اين انجمن اشنا شدم و دوست دارم در مباحث شركت كنم و چيزايي كه بلد نيستم رو ياد بگيرم و اونيي كه بلدم ياد بدم)
وارز كار خوبي نيست و ... ميدونم ---- ولي توي ايران همه دنبالشند ....
در مورد اينترنت كمتر كسي پيدا ميشه ... :
اين نظر نيست حقيقت است - همه ما ميدونيم فعاليت گرافيكي نظير استفاده از فتوشاپ به مقدار رم و سي پي يو بالا احتياج دارد - پس بازي 100% بيشتر به اين منابع اجتياج داره - خوب من تاحالا نشده يه سرور بزنم كه بيش از 512 مگ رو بگيره - حالا ميگيم سي پانل هم 512 مگ ميگيره كه باهم ميشه 1 گيگ.
نميدونم شما دانشجو بودي يا نه ولي كار بيشتر دانشجو ها فقط تحقيق است.
بله خريد سرور با رم بالا زياد جاي تعجب نداره ولي ايا شما اين سرويس رو تاحالا به كسي فروختي (البته با ذكر مدارك)

تنها چيزي كه دارم ميگم اينه كه تجهيزاتي كه شما ميدي با پهناي باند يكي نيست
ببين مثل اين هست كه من يك هاست بدم به مشتري با 100 گيگ فضا و پهناي باند ماهيانه 100 مگ و بعدشم وقتي كم اورد پهناي باند رو باهاش با قيمت طلا حساب كنم.

Aria
October 23rd, 2009, 07:04
سلام و تشكر مجدد بابت جواب دادنتون
در مورد اون وي پي اس كه ميخواستي توي همين انجمن سرچ كني پيدا ميكني (كمتر از 1 ساعت وقت ميخواهد) uptime هم معمولا 100 و يا 99.9 هست براي بيشتر وي پي اس ها.

در مورد تجهيزات و سرعت (اون نظر من نبود - يعني تنها نظر من نبود بلكه حرف اساتيد دانشگاه است ...) مهم نيست شما قبولش كني يا نه به حر حال حقيقت است

من نگفتم شما ديتا سترتو با كارو مقايسه كردي يا نه بلكه من دارم اين كا را انجام ميدم (من هميشه از كارو سرويس گرفتم تا الان و تا حالا پيش نيومده ناراحت بشم و يا كمي و كاستي بلكه خوش حال هم هستم)
اين كه گفتين كارو از لحاظ تجهيزات دور است يعني چي ؟ (بهتر از شماست يا ؟) شفاف سازي كنيد.
در اينكه من ازاد هستم از هركي ميخواهم سرويس بگيرم شكي نيست ! (من تازه با اين انجمن اشنا شدم و دوست دارم در مباحث شركت كنم و چيزايي كه بلد نيستم رو ياد بگيرم و اونيي كه بلدم ياد بدم)
وارز كار خوبي نيست و ... ميدونم ---- ولي توي ايران همه دنبالشند ....
در مورد اينترنت كمتر كسي پيدا ميشه ... :
اين نظر نيست حقيقت است - همه ما ميدونيم فعاليت گرافيكي نظير استفاده از فتوشاپ به مقدار رم و سي پي يو بالا احتياج دارد - پس بازي 100% بيشتر به اين منابع اجتياج داره - خوب من تاحالا نشده يه سرور بزنم كه بيش از 512 مگ رو بگيره - حالا ميگيم سي پانل هم 512 مگ ميگيره كه باهم ميشه 1 گيگ.
نميدونم شما دانشجو بودي يا نه ولي كار بيشتر دانشجو ها فقط تحقيق است.
بله خريد سرور با رم بالا زياد جاي تعجب نداره ولي ايا شما اين سرويس رو تاحالا به كسي فروختي (البته با ذكر مدارك)

تنها چيزي كه دارم ميگم اينه كه تجهيزاتي كه شما ميدي با پهناي باند يكي نيست
ببين مثل اين هست كه من يك هاست بدم به مشتري با 100 گيگ فضا و پهناي باند ماهيانه 100 مگ و بعدشم وقتي كم اورد پهناي باند رو باهاش با قيمت طلا حساب كنم.

سلام.

پاسخ من به شما این هست که لطفاً در مورد بازار جهانی هاستینگ بیشتر تحقیق کن و در ایران هم به جای بررسی شرکت های کوچک و تازه کار، از شرکت های بزرگ برای نتیجه گیری در تحقیقاتت الهام بگیر.

در مورد اساتید دانشگاه ایران صحبتی ندارم، لطفاً تشریف بیارید خارج از ایران و مدرک دکترای کامپیوترتون رو به دانشگاه های معتبر آمریکا - کانادا - انگلستان ارائه بدید و نتیجه این همه سال وقت گزاشتن رو ببینید.

و یا اینکه به صورت عملی وارد بازار کار بشید (خارج از محدوده کوچک ایران) و ببینید که بازده شما چگونه هست.

بله، من هم دانشجو بودم و چه در زمان دانشجویی و چه در حین کار، تحقیق و بررسی های دقیق و پرسش و پاسخ تنها کاری هست که ما می کنیم.

در مورد Caro هم، اگر اون شرکت از لحاظ تجهیزات (Dell هست) بخواین با ما مقایسه کنید (SuperMicro هست) متوجه میشید که هزینه هایی که ما انجام میدیم برای تجهیزات، حدوداً 2 برابر شرکت Caro هست. پس شرکت ما از لحاظ کیفیت خدمات و سطح کیفی شبکه، به هیچ وجه قابل مقایسه با Caro که به مراتب تجهیزات ارزانتر و معمولی تری داره، نخواهد بود.

در ضمن، اگر پاسخ قبل من رو خونده باشی، میبینی که نوشتم چه شرکت هایی از ما سرور های قوی خریداری کرده اند.

باز هم سوالی بود، در خدمت هستم. ;)

با تشکر.

tbhacims
October 23rd, 2009, 12:34
نميدونم چرا سعي داريد بگيد من نميدونم در صورتي كه شما نميدانيد.
Dell خيلي معروفتر از SuperMicro هست و 100% تضميني - در ايران خيلي از نوت بوك هاي دل مورد استفاده است و مشكلي نداشته.
رم - رم هست اين مهمه كه چند گيگ باشه (و مشخصاد جزئيي ديگه كه الان نميگم) حالا يكي دوست داره رم رو از جنس طلا بسازه كه فقط يه مقدار كمي سرعتش بره بالا من نميدونم (يعني ارزشي براي كارش قائل نميشم)
توي ايران از دل اسفاده ميكنيم و بهش اعتماد داريم.
گيريم هم نحايتش اينه كه يه قطعه اي از سرور خراب ميشه (ديگه بد تر از اين كه نيست) كه اونم به صورت رايگان عوض ميكنه كارو
درضمن اگه من ادم محققي نبودم اصلا در اين انجمن عضو نميشدم - بلكه مثل هزاران نفر ديگه فقط خواننده بودم.
حرف هاي شما كمي تا مقداري باهم متضاد هستند.
شما پست من رو خوندي لطفا يه بار ديگه برو بخون و ببين كه من نوشتم اين سرويس را فروختيد؟ نه سرويس قدرتمند ديگه اي(ميدوني چرا ميگم - براي اينكه فكر نميكنم 4 TB پهناي باند براي يه ادم حرفه اي كه بخواهد همچين سرويسي بگيرهمناسب باشه و يا شايد هم حتي يه ادم مبتدي !)

اين نكته رو هم مخصوصا در اخر ميگم:
من به اساتيد ايراني شك ندارم (هر چي باشه بهتر از 4 تا مشروب خور هست و بقيه چيزها كه عقل را ضايع ميكند) شايد بهتر باشه شما بياييد اينجا و ... !
درضمن من نگفتم مدرك دكتري دارم (انشا الله به زودي)
شما گفتيد محدوده كوچك ايران و در مورد اساتيدش هم كه ...
بله من فكر ميكنم چون شما نتونستيد جواب درست حسابي به من و بقيه بديد سعي داريد محيط اطراف من و هر چي در ان هست را كوچك جلوه دهيد (محيط = ايران --- شي = استاد --- البته تا الان)
خيلي دوست داشتم به شما بفهمونم كه اين سرويس از نظر پهناي باند حتي از يك وي پي اس 15 توماني كمتر هست - (حالا بياد ديگه وارز هم ساپورت نكنه نور الا نور ميشه !)
بحر حال به دليل اينكه در پست قبلي مقداري به ايران و اساتيد كم لطفي كرديد حاضر به ادامه دادن بحث با شما نيستم
دوستان با توجه به سوالات من و حرف هاي اقاي اريا خودشون سبك سنگين كنند ...

MelatHOST
October 23rd, 2009, 12:49
عذر میخوام که در بحث شما شرکت میکنم
tbhacims جان لطفاً به استاد های دانشگاه دل نبندید ، من هم دانشجوی دانشگاه رجایی (مثلاً جز بهترین دانشگاه های فنی هست) درس خوندم ، مقطع کاردانی به کارشناسیمو
دوست من بحثی بین من و استاد شبکه رخ داد ، در این بحث قضیه از این قرار بود که من به عنوان پروژه دی ان اس سرور درست کرده بودم و قرار بود به استاد تحویل بدم
روز تحویل بعد از تست پروژه استاد به من گفت این هاست رو از کی خریدی ! به استاد گفتم این هاست نیست سرور اختصاصی است ، گفت ماهی چند میدی گفتم 185 گفت نه این مجازی هستش ، گفتم استاد این vps نیست ، استاد گفت من که نگفتم vps هست ، گفتم سرور مجازیه !!!!!!!
من هم دیدم خیلی سطح استاد بالاست و از ترس اینکه نمره پروژه رو از دست ندم تشکر کردم و گفتم استاد عذر میخوام جسارت کردم حق با شماست
در ضمن caro هم وارز نیست
خود بنده هم با این دیتا سنتر کار کردم
مشکل کم نداشت
یادمه 1 سال پیش من یک سرور با مجازی سازی hyper vm از این دیتا سنتر خریداری کردم
بعد از چند مدت یکی از وی پی اس های من روی این سرور از لحاظ سی پنل تحریم شد درخواست دادم که برام main ip رو عوض کنن
در ناباوری 1 ساعت بعد اطلاع دادند که رفتند روی سی پنل قبلی من در این وی پی اس یک سی پنل جدید نصب کردند و بالکل وی پی اس کرش کرد
خد ابه من رحم کرد که بک آپ داشتم
و اینکه اگر من بک آپ نداشتم چه کاری باید انجام میدادم‬
البته اینهم بگم که به اندازه 1 ماه برام فاکتور کردن که جریمه ضرری که بهم زدنو جبران کنن ولی من دیتا سنتر رو عوض کردم
بعد درخواست دادم که هزینه اون یک ماه رو به من پرداخت کنن یا یک سرور جدید بدن
گفتن اون فاکتور فقط برای همون سرور است
البته از آقای Aria هم نه تعریف و تمجید میکنم نه انتقاد چون من کسی که از ایشون سرور خریده باشه رو ندیدم تا نظرشو بپرسم

Aria
October 23rd, 2009, 12:57
سلام.

براتون آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم از قفس نادانی خودتون خارج بشید دوست عزیز و به جای "فقط" حرف زدن، کمی فکر و تحقیق کنید و بعد نتیجه ی بررسی هاتون رو مطرح کنید.

تمام بار علمی شما در 4 بخش از جواب شما خلاصه شده:

1. شما در مورد سخت افزار ها و حساسیت عملکرد سیستم های سرور، کاملاً بی اطلاع هستید و دلیل من به شرح زیر هست:

خيلي معروفتر از supermicro هست و 100% تضميني - در ايران خيلي از نوت بوك هاي دل مورد استفاده است و مشكلي نداشته.
رم - رم هست اين مهمه كه چند گيگ باشه (و مشخصاد جزئيي ديگه كه الان نميگم) حالا يكي دوست داره رم رو از جنس طلا بسازه كه فقط يه مقدار كمي سرعتش بره بالا من نميدونم (يعني ارزشي براي كارش قائل نميشم)
گيريم هم نحايتش اينه كه يه قطعه اي از سرور خراب ميشه (ديگه بد تر از اين كه نيست) كه اونم به صورت رايگان عوض ميكنه كارو

2. شما از مشکل کوته فکری رنج می برید و دلیل این صحبت من به شرح زیر است:

من به اساتيد ايراني شك ندارم (هر چي باشه بهتر از 4 تا مشروب خور هست و بقيه چيزها كه عقل را ضايع ميكند) شايد بهتر باشه شما بياييد اينجا و ... !
بله من فكر ميكنم چون شما نتونستيد جواب درست حسابي به من و بقيه بديد سعي داريد محيط اطراف من و هر چي در ان هست را كوچك جلوه دهيد (محيط = ايران --- شي = استاد --- البته تا الان)

3. شما سعی دارید با کوچک کردن افراد و خدمات ایشان، حرف خود را به اثبات رسانید، و این یک ضعف شخصیتی بزرگ هست. دلیل من به شرح زیر است:

خيلي دوست داشتم به شما بفهمونم كه اين سرويس از نظر پهناي باند حتي از يك وي پي اس 15 توماني كمتر هست - (حالا بياد ديگه وارز هم ساپورت نكنه نور الا نور ميشه !)

4. در هینگام یاس و نا امیدی، از ترفند "فرار به جلو" استفاده می کنید و دلیل من به شرح زیر است:

بحر حال به دليل اينكه در پست قبلي مقداري به ايران و اساتيد كم لطفي كرديد حاضر به ادامه دادن بحث با شما نيستم

نتیجه گیری:

با توجه به موارد ذکر شده و دلایل درج شده، شما قصد پرسش و پاسخ در جهت کسب/ارائه دانش نداشته و تنها هدف شما مقلوب جلوه دادن طرف مقابل و نوعی تخریب هست.

در این حالت، متاسفانه از ادامه بحث با شما، ماظورم.

اگر دوستان "دیگر" سوالی داشتند، در خدمتشون هستم.

با تشکر.

Aria
October 23rd, 2009, 13:06
عذر میخوام که در بحث شما شرکت میکنم
tbhacims جان لطفاً به استاد های دانشگاه دل نبندید ، من هم دانشجوی دانشگاه رجایی (مثلاً جز بهترین دانشگاه های فنی هست) درس خوندم ، مقطع کاردانی به کارشناسیمو
دوست من بحثی بین من و استاد شبکه رخ داد ، در این بحث قضیه از این قرار بود که من به عنوان پروژه دی ان اس سرور درست کرده بودم و قرار بود به استاد تحویل بدم
روز تحویل بعد از تست پروژه استاد به من گفت این هاست رو از کی خریدی ! به استاد گفتم این هاست نیست سرور اختصاصی است ، گفت ماهی چند میدی گفتم 185 گفت نه این مجازی هستش ، گفتم استاد این vps نیست ، استاد گفت من که نگفتم vps هست ، گفتم سرور مجازیه !!!!!!!
من هم دیدم خیلی سطح استاد بالاست و از ترس اینکه نمره پروژه رو از دست ندم تشکر کردم و گفتم استاد عذر میخوام جسارت کردم حق با شماست
در ضمن caro هم وارز نیست
خود بنده هم با این دیتا سنتر کار کردم
مشکل کم نداشت
یادمه 1 سال پیش من یک سرور با مجازی سازی hyper vm از این دیتا سنتر خریداری کردم
بعد از چند مدت یکی از وی پی اس های من روی این سرور از لحاظ سی پنل تحریم شد درخواست دادم که برام main ip رو عوض کنن
در ناباوری 1 ساعت بعد اطلاع دادند که رفتند روی سی پنل قبلی من در این وی پی اس یک سی پنل جدید نصب کردند و بالکل وی پی اس کرش کرد
خد ابه من رحم کرد که بک آپ داشتم
و اینکه اگر من بک آپ نداشتم چه کاری باید انجام میدادم‬
البته اینهم بگم که به اندازه 1 ماه برام فاکتور کردن که جریمه ضرری که بهم زدنو جبران کنن ولی من دیتا سنتر رو عوض کردم
بعد درخواست دادم که هزینه اون یک ماه رو به من پرداخت کنن یا یک سرور جدید بدن
گفتن اون فاکتور فقط برای همون سرور است
البته از آقای Aria هم نه تعریف و تمجید میکنم نه انتقاد چون من کسی که از ایشون سرور خریده باشه رو ندیدم تا نظرشو بپرسم

سلام.

با تشکر از توضیح شما.

صحبت شما کاملاً درست هست.

شرکت ما هم بهترین نیست و اشتباه می کنه.

مثلاً همین هفته پیش، یک سرور Plesk رو قرار بود برای مشتری Migrate کنیم و حدود 200 تا سایت رو بیاریم رو سروری که از شرکت ما خریداری کرده بود.

دو بار پیش اومد که از بسته های 15 هاست که یک جا migrate می کردیم، 3 - 4 تا سایت درست منتقل نشدند و مشتری زنگ زد هرچی از دهنش در اومد به بچه ها گفت.

در نهایت هم مدیر بخش فنی دیتاسنتر ما اومد و مشکل رو شخصاً حل کرد و به عنوان خسارت و برای راضی نگه داشتن مشتری، 50 دلار از کل مبلغ پروژه migration رو که 185 دلار بود، بهش تخفیف داد.

هر شرکتی اشتباه می کنه، این دلیلش مشخص هست، همه ما انسان هستم و انسان جایز الخطا!

در مورد مشتریان من هم، شما میتونید با شرکت هاست ایران و یا Oxinads تماس بگیرید و ازشون سوالاتتون رو بپرسید و سطح کیفیت و امکانات سرور و شبکه ما رو جویا بشید.

من تعدادی دیگر از مشتریان ایرانی رو دارم ولی هنوز وقت نشده که ازشون اجازه بگیرم که اسمشون رو اینجا اعلام کنم یا نه.

در هر حال، حتما در صورت کسب اجازه، این کار رو انجام میدم.

با تشکر.

Kambiz
October 23rd, 2009, 14:08
نميدونم چرا سعي داريد بگيد من نميدونم در صورتي كه شما نميدانيد.
Dell خيلي معروفتر از supermicro هست و 100% تضميني - در ايران خيلي از نوت بوك هاي دل مورد استفاده است و مشكلي نداشته.
درضمن اگه من ادم محققي نبودم اصلا در اين انجمن عضو نميشدم - بلكه مثل هزاران نفر ديگه فقط خواننده بودم.
حرف هاي شما كمي تا مقداري باهم متضاد هستند.
شما پست من رو خوندي لطفا يه بار ديگه برو بخون و ببين كه من نوشتم اين سرويس را فروختيد؟ نه سرويس قدرتمند ديگه اي(ميدوني چرا ميگم - براي اينكه فكر نميكنم 4 tb پهناي باند براي يه ادم حرفه اي كه بخواهد همچين سرويسي بگيرهمناسب باشه و يا شايد هم حتي يه ادم مبتدي !)

اين نكته رو هم مخصوصا در اخر ميگم:

با داشتن دانشجو هایی مثل شما که مغرور ، ضعف دانش و عدم تحقیق در مسایل دارن و با تعصب غلط افکار خود رو به دیگرران شرح می دن، وضع مملکتمون نبید از این بهتر باشه

شما که یک دانشجو پر مدعا هستین اینو هنوز نمیدونین که معروف بود سخت افزار دلیلی بر بهتر بودن اون نیست ؟
شما هنوز نمیدونین که هر رم از هر برند با برند دیگه فرق های فاهشی دارد اما کاربر آماتور نمی تونه تشخیص بده ؟
نمی خوام ادامه بدم ، چون حرف هایی رو که زدید به قدری خنده دار بود که با توجیه کردن شما فقط وقتم رو تلف میکنم
در مورد استادان دانشگاهی ایران هم کمی تحقیق کنید بعد این حرف رو بزنید ، در ضمن شما در کدام دانشگاه تحصیلات خود رو سپری کردین که چنین استادان صاحب علمی داشتین ؟

Kambiz
October 23rd, 2009, 14:12
از آریا عزیز هم معذرت می خوام اگه تاپیک رو منحرف کردم
اما باید جلو اطلاعات غلط رو گرفت و دوستان رو به مطالعه بیشتر دعوت کرد
زیاده گویی بنده حقیر رو ببخشید
با تشکر ، سلامت و دانا باشید

LoveLife
October 23rd, 2009, 14:36
"هر چي باشه بهتر از 4 تا مشروب خور هست و بقيه چيزها كه عقل را ضايع ميكند) شايد بهتر باشه شما بياييد اينجا و ... !"

درست صحبت کنید ! یعنی چی ؟ من هم به استاد های ایرانی احترام می زارم ولی دانش اکثرشون پایین هست چون خودم دارم می بینم !
خود بنده آدم معتقدی هستم ولی به قول یه عزیزی آدم بهتره با کفش هاش تو خیابون راه بره و به خدا فکر کنه ! تا اینکه تو مسجد باشه به کفش هاش فکر کنه ! مشروب و دین و ... مربوط به قانون کشور و دین هر شخصی هست ! شما نمی تونید کسی رو با باطوم مجبور کنید که ...
معذرت بحث کاملا منحرف شد

Aria
October 23rd, 2009, 22:02
یا حسین !

شد جریان یه نادان که 1 سنگ میندازه تو چاه .... همگی میخوایم درش بیاریم ؟؟

به مولا درومد همکاران، من یکم در مورد ایشون تحقیق کردم، متخصص "بی هوا" حرف زدن هستند.

دلیلی نداره به کسی که معنی تحقیق رو نمی دونه، بخوایم معنی حرفهاش رو توضیح بدیم.

خودمون رو خسته نکنیم.

از مدیران خواهش می کنم این تاپیک رو ببندند چون اصلاً محلت پیشنهاد تموم شده.

با تشکر.

Sepahrad
October 23rd, 2009, 22:30
فقط در یک کلام , آقای tbhacims حرف هاتون بسیار بچه گانه و بی اساس هست ! و نشون میده شما از کامیپوتر هیچی نمیدونین و از اون کسانی هستید که 4 تا کتاب ICDL خوندند و میان .... !

ایشون میگن رم - رم هست دیگه حالا یکم سرعتش بیشتر یا کمتر :))

ایشون سرور رو با نوت بوک و لپ تاپ مقایسه میکنه :))

ایشون همه چیز رو اسلامی در نظر میگیره ! عزیز وقتی اون ور اساتید سطح علمیشون بیشتر از از اساتید خودمون هست , چرا دروغ بگیم ! ایشون قضیه رو میبره به مشروب ! اصلا دو قضیه به هم مربوط نیست رو مربوط میکنن !

با این تفاسیر و پست های آقای Aria که من خوندم و در مورد دیتاسنترشون بود :) معلوم هست اول دنبال شهرت و دادن کیفیت خوب هستند و بعد دنبال سود :)

تایپیک رو مدیران ببندند .

موفق و پیروز باشید :)

MelatHOST
October 23rd, 2009, 22:36
فقط در یک کلام , آقای tbhacims حرف هاتون بسیار بچه گانه و بی اساس هست ! و نشون میده شما از کامیپوتر هیچی نمیدونین و از اون کسانی هستید که 4 تا کتاب icdl خوندند و میان .... !

ایشون همه چیز رو اسلامی در نظر میگیره ! عزیز وقتی اون ور اساتید سطح علمیشون بیشتر از از اساتید خودمون هست , چرا دروغ بگیم ! ایشون قضیه رو میبره به مشروب ! اصلا دو قضیه به هم مربوط نیست رو مربوط میکنن !

با این تفاسیر و پست های آقای aria که من خوندم و در مورد دیتاسنترشون بود :) معلوم هست اول دنبال شهرت و دادن کیفیت خوب هستند و بعد دنبال سود :)

صد رحمت به خارجیها همه مشروب میخورن ولی به اندازه
ایران نصف مردم مشروب میخورن ولی تا خرخره
بخورید ولی مست نشوید !

Sepahrad
October 23rd, 2009, 22:38
:)) همون خودمون بد تریم بعد اونا که هم موفق ترند و هم سالم تر میگن ... :))

آقای tbhacims شما رشتت چیه ؟ مدرکتت چیه ؟

Aria
October 23rd, 2009, 23:02
سلام.

همکاران، بی خیال !

من دارم یه پیشنهاد جدید تهیه می کنم برای همه همکاران هاستیگ ایرانی.

می خوام قیمت شکنی کنم، دوستانی رو که مایل باشند با قیمت عالی بیارم تو دیتاسنتر خودمون سرورهاشون رو و بهشون بهترین امکانات رو بدم.

دلیلش رو هم به همه میگم.

بحث اینجا رو بی خیال بشید، هر کی هرچی میخواد بگه، من و شما و دیگران، اطلاعات خودمون رو داریم و تشخصی میدیم کی درست میگه و کی غلط.

با تشکر.

Kambiz
October 24th, 2009, 00:43
:)) همون خودمون بد تریم بعد اونا که هم موفق ترند و هم سالم تر میگن ... :))

آقای tbhacims شما رشتت چیه ؟ مدرکتت چیه ؟

صد رحمت به خارجیها همه مشروب میخورن ولی به اندازه
ایران نصف مردم مشروب میخورن ولی تا خرخره
بخورید ولی مست نشوید !

فقط در یک کلام , آقای tbhacims حرف هاتون بسیار بچه گانه و بی اساس هست ! و نشون میده شما از کامیپوتر هیچی نمیدونین و از اون کسانی هستید که 4 تا کتاب ICDL خوندند و میان .... !

با این تفاسیر و پست های آقای Aria که من خوندم و در مورد دیتاسنترشون بود :) معلوم هست اول دنبال شهرت و دادن کیفیت خوب هستند و بعد دنبال سود :)

یا حسین !

شد جریان یه نادان که 1 سنگ میندازه تو چاه .... همگی میخوایم درش بیاریم ؟؟

به مولا درومد همکاران، من یکم در مورد ایشون تحقیق کردم، متخصص "بی هوا" حرف زدن هستند.

دلیلی نداره به کسی که معنی تحقیق رو نمی دونه، بخوایم معنی حرفهاش رو توضیح بدیم.

خودمون رو خسته نکنیم.

از مدیران خواهش می کنم این تاپیک رو ببندند چون اصلاً محلت پیشنهاد تموم شده.

با تشکر.
جالب تر از این ، اینه که از حرف های ما ناراحت شده و اومده کلی بحث کرده و کلی تو چت وقتمو گرفته:-b
آرشیو چت هم دارم ، فقط برای اینکه شخصیت ایشون پایین نیاد نمیزارم اینجا چون نحوه صحبت در حد یک دبیرستانیه:68:
البته مدیران عزیز متن رو خوندن و کلی هم خندیدن :d
خلاصه خدا خودش هدایتش کنه بسوی علم;;)

Sepahrad
October 24th, 2009, 07:42
باسلام
-------------
دیگه تایپیک رو ببندیم و منتظر آفر جدید Aria عزیز باشیم :d :)

موفق باشید :53: