PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طلابید ، روشی نوین در برگزاری مزایدات آنلاین

hno2005
February 28th, 2012, 12:11
وب سایت طلابید ، جدیدترین و مدرنترین شیوه در برگزاری مزایدات آنلاین میباشد.نحوه عملکرد این سایت ، 100 درصد قانونی و شرعی میباشد . مزایده ها در این وب سایت ، بین 99 درصد و حداقل با 70 درصد به دست کاربران میرسد .
برای اولین بار در سایتهای مزایده ، کدرهگیری تک تک محصولات ارسال شده ، در سایت نمایش داده میشود که با وارد کردن کدرهگیری در سایت پست ، میتوانید از صحت ارسال محصول اطمینان حاصل کنید .همچنین تمامی محصولات از سایت digikala.com و باگارنتی کامل ارسال میشود .(در صورت عدم وجود محصول ، هزینه کالا به حساب کاربر واریز میشود)

مزایده در این سایت به صورت رزرو انجام میشود . 3 شیوه برای رزرو کردن مزایده ها وجود دارد :
طرح اول: : تعداد بیدهای کاربران متفاوت است و مزایده ها به 3 روش قابل رزرو میباشد که تفاوت آن در تعداد بیدی است که کاربران دریافت خواهند کرد.نکته ی مهم در مورد این مزایده ها این هست که درصورتی که کاربر موفق به پیروزی در مزایده نشد 50 درصد هزینه ی رزرو ان حداکثر پس از 10 ثانیه به حسابش برگشت داده میشود.برگشت نیمی از هزینه با توجه به پلنی هست که کاربر انتخاب میکند.

طرح دوم: تعداد بیدهای کاربران متفاوت است و مزایده ها به 3 روش قابل رزرو میباشد که تفاوت آن در تعداد بیدی است که کاربران دریافت خواهند کرد . تفاوت ان با طرح اول در این هست که در طرح دوم درصورتی که کاربر موفق به پیروزی در مزایده نشد هزینه برگشت داده نمیشود.

طرح سوم : تمامیه کاربران با تعداد بید برابر هستند.

جهت شرکت در مزایده ها ، کاربران باید مزایده ها را رزرو کنند و پس از رزرو کردن و به حدنصاب رسیدن ، به تمامی کاربران ساعت پایانی اتمام مزایده sms و ایمیل میشود . تمامی مزایده ها به صورت خودکار ، بعد از ساعت 8 شب به لحظات پایانی میرسد که کاربران میتوانند در این زمان به رقابت با یکدیگر بپردازند.

جهت اطلاعات بیشتر به وب سایت مدرنترین و بزرگترین سایت مزایده ایران (http://www.talabid.com) مراجعه کنید .

talabid.com

با تشکر

persianboy
February 28th, 2012, 12:21
نحوه عملکرد این سایت ، 100 درصد قانونی و شرعی میباشد

سلام
میتونید این گفته خودتون رو ثابت کنید؟
اگر قانونی هست چرا سایتی مثل بیدفا ***** شد؟

arman_gts
February 28th, 2012, 13:04
من هم فکر می کنم فعالیت سایتهای مزایده آنلاین غیر قانونی هست

p30speed
February 28th, 2012, 13:16
غیرقانونی و .....

soheyl_ir89
February 28th, 2012, 14:16
مزایده آنلاین غیرقانونی نیست. نحوه ی اجرای مزایده های آنلاینی که تا به حال دیدیم غیرقانونی بوده. من کار دوستمون رو ندیدم و نظری نمی دم. و شاید سایتی بوده یا هست که قانونی و شرعی کار می کنه و من خبر ندارم.