PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تنظیم میکروتیک برای روتر سرور اختصاصی آلمان Hetzner

overv
February 27th, 2012, 23:38
سلام خدمت همه اساتید من یک سرور اختصاصی از hetzner گرفتم و گویا نیاز به یک میکروتیک برای روتر داشته [-(
و زهمتش رو یکی از دوستان با هزینه کشیده و برام راه انداخته اما یک مشکل بزرگ دارم اینکه از تو vps های ساخته شده از سرور اصلی نمیشه به Vmwar وارد یهنی میکروتیک سرور نمیتونه IP سرور اصلی رو ببینه که vps هاش بتونن ببینن تمومه پورتها هم باز هست خود اون بنده خدا هم نمیتونه رفع کنه این مشکلو :66:

لطفا راهنمایی بفرمایید چطوری مشکلم رو حل کنم اگه آموزش کامل نصب میکروتیک واسه روتر hetzner رو بهم بدید ممنون میشم.
تو اینترنتم کلی سرچ کردم چیزی بدرد بخوری نبود.:(

overv
February 28th, 2012, 23:25
Kasii Nistesh Javabee manoo bedeeeeeeee :109:

overv
February 29th, 2012, 14:15
لطفا یکی کمک کنه اساتییییییید (:|

ArtexGroup
February 29th, 2012, 23:42
دوست عزیز, یکم دقیق تر توضیح میدادید که دوستان مشکل شما متوجه شوند.
شما 2 دقیقه وقت نزاشتید درست و کامل بنویسید اونوقت توقع دارید همه بیان کمکتون کنن

لطفا یکم واضح تر بگید ببینیم مشکلتون چیه

AriyaCenter
March 1st, 2012, 01:50
بله منم خوندم چیزی از حرفهاتون متوجه نشدم جناب overv اگه بیشتر توضیح بدید و یاهویی که واستون پ خ کردم رو ادد کنید اونجا می تونم من یا همکارم راهنماییتون کنه ;;)
با تشکر

Mehdi_Enter
March 1st, 2012, 05:24
با سلام ....

خوب اون دوست تو خیلی هم خوب انجام داده بود ..
یعنی وقتی شما میکروتیک را جایگزین Gateway سرور میکنی ... پس سرورهایی که از اون میکروتیک اینترنت میگیرن نباید سرور اصلی را باز کنه
این مشکل نیست و باید اینجوری شه برای دور زدن از این مشکل باید شما سرور مورد نظر خود را که میخواهید به سرور اصلی وصل شوید Gateway را برگردونی به Gateway اصلی سرور
این راهه این کار هست و بعد این راه ....راهی نیست باید Gateway سرور مورد نظر را به Gateway اصلی سرور برگردونی که بتونی به سرور وصل شوی که ساده هم هست
و برای نصب و بستن تمامی پورت ها من میتونم برات انجام دهم .. با کمترین قیمت به شماره من تماس بگیر تا کامل توصیح دهم
لازم بذکر هست دوستان اگر راهه دیگه دارن برای وارد شدن به سرور اصلی با Gateway میکروتیک بفرمایند ولی میدونم راهی جر عوض کردن به Gateway اصلی نیست چون گذشتم کامل
موفق باشید

overv
March 1st, 2012, 11:36
ببینید دوستان سرور اختصاصی من که ارز Hetzner هستش برای اینکه بشه باهاش vps داد باید یک میکروتیک به عنوان روتر روش نصب بشه که ارتباط IP های اضافه که برای vps ها هستند رو با dedicated برقرار کنه این میکروتیک رو یکی از دوستان یرای من نصب کرده و الان داره نقش خود را به عنوان روتر انجام میده و vps ها اون رو gateway خودشون قرار میدن و اون هم از سرور اصلی سرویس میگیره
حالا مشکل بنده این است که از تو vps هایی که ساخته میشه نمیشه با vmwar وارد سرور شد اصلا ip سرور اصلی رو نمیبینن ping میگیرم ttl نداره خود میکروتیک هم ip سرور اصلی رو ttl نمیده چه برسه به vps هایی که از میکروتیک اینترنت میگیرن
لطفا راهنمایی بفرمایید 8-|

---------- Post added at 11:36 AM ---------- Previous post was at 11:22 AM ----------

کاری که شما گفتی رو کردم تقییر gateway این کار کلا اینترنت vps رو قعط میکرد و خود vps هم time Out مشه #-o

overv
March 1st, 2012, 13:53
خوب توضیحات کاملا واضح هست لطفا کمک کنید :72:

overv
March 1st, 2012, 21:09
؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 8-| 8-|8-|

overv
March 2nd, 2012, 11:00
اینجا حتما باید مدیر باشی تا کارت راه بیفته یا اینکه یه چیزی باید خرید پس اسمشو بزارید web hosting SHOP نه Web Hostin Talk :-&

smartieuser
March 2nd, 2012, 12:10
اینجا حتما باید مدیر باشی تا کارت راه بیفته یا اینکه یه چیزی باید خرید پس اسمشو بزارید web hosting SHOP نه Web Hostin Talk :-&

پیشنهاد میکنم با آیدی mtnclub یا johnyfiesta صحبت کنین البته در یاهو ;)