PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیتاسنتر پارس آنلاین

WebRang
October 16th, 2009, 03:58
گروه شركت‌هاي پارس‌آنلاين، براي تكميل زنجيره‌ي خدمات خود به مشتريان با كسب مجوز IDC از وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، براي اولين بار در ايران اقدام به ايجاد مركز داده‌هاي اينترنتي كرده است. (مركز داده‌ها چيست؟ (http://parsonline.net/fa/services/datacenter-intro)) اين مركز در فاز اول در ساختمان مركزي گروه شركت‌هاي پارس‌آنلاين تاسيس شده است و پس از آن، پارس‌آنلاين با سرمايه‌گذاري بسيار قابل توجه در اين حوزه، تصميم به ساخت مركز داده‌ي جديدي در فضايي به مساحت 6500 متر مربع در پارك فناوري پرديس با بهره‌گيري از پيشرفته‌ترين امكانات، تجهيزات و فناوري‌هاي روز دنيا گرفته است.

http://parsonline.net/files/upload/image/pageimages/medium/datacenter-2.jpgهم‌اكنون، مركز داده‌هاي گروه شركت‌هاي پارس‌آنلاين در پارك فناوري اطلاعات پرديس در حال ساخت و تكميل است و به زودي به بهره‌برداري خواهد رسيد. گفتني‌ست اين مركز پس از راه‌اندازي، يكي از بزرگ‌ترين مراكز داده‌هاي خاورميانه خواهد بود و خدمات متنوعي را ارايه خواهد داد. اين خدمات، هم‌اكنون نيز توسط مركز داده‌هاي پارس‌آنلاين واقع در ساختمان مركزي گروه ارايه مي‌شود. (آشنايي با ويژگي‌هاي عمومي خدمات (http://parsonline.net/fa/services/datacenter-info))
مركز داده‌هاي بين‌المللي پارس آنلاين به عنوان اولين مركز داده‌ي بخش خصوصي كشور براي ارايه‌ي خدمات خود به پيشرفته‌ترين تجهيزات با استانداردهاي روز دنيا مجهز شده است. (چرا از اين خدمات استفاده كنيم؟ (http://parsonline.net/fa/services/datacenter-why))
اين تجهيزات مي‌توانند پشتوانه‌ي بسيار ارزش‌مندي براي ارايه‌ي خدمات اين مركز باشد. (آشنايي با امكانات زيربنايي و فني مركز داده‌هاي پارس‌آنلاين (http://parsonline.net/fa/services/datacenter-features))

مرتبط:

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=4243

خواستم توضیحاتی بدم ...
اما منصرف شدم :77:

Mohsen.b
October 16th, 2009, 12:11
من که به این دیتاسنتر های ایرانی اعتقادی ندارم. این فقط به درد خود دولت می خوره. آخه شرم داره سایت های دولتی روی سرور های خارجی باشه.

Sepahrad
October 16th, 2009, 14:00
باسلام
-------------
چرا ؟ اگه خودتون هم دیتاسنتر ایرانی داشتید همین رو میگفتید ؟ از نظر من پارس آنلاین از همه نظر عالی عمل میکنه . در متن نیز نوشته شده است که بزرگترین دیتاسنتر در خاورمیانه خواهیم داشت . بده ؟ مشکل ما ایرانی ها اینه که به هم حسادت میکنیم و خودم اینقدر میزنیم تو سر خودمون که همیشه آخر میمونیم .

شاید اینترنت ایران مزخرف باشه ولی وقتی دارن کم کم پیشرفت میکنیم جلو همین رو هم بگیریم ! دیگه ... ! اگه الانم اینطوری هستیم بخاطر همین کارای خودمون هست که هی تو سر خودمون میزنیم .

آره سرور آمریکا بهتر از ایران هست ولی ایرانم تازه داره شروع میکنه که به یه افتخاری برسه .

لطفا این صحبت ها رو از مسائل سیاسی دور کنید و مشکل دیگه ما این هست که سیاست با علم و پیشرفت یکی میکنیم . الان از نظر سیاسی فکر نکنید از نظر علمی کمی فکر کنید .

LoveLife
October 16th, 2009, 14:06
داخلش هم رفتم ، دمای زیاد ! قطعات PC desktop ! فهم پایین مدیریت ( در حد ADSL ) ! فقط یه کار بلد هست اونم تا ساعات اداری هست ! امنیت پایین ( بود ولی استفاده نمی شد ) ! چون سهام داراش کله گنده هستند سایت های دولتی اکثرا اون جا هستند !!! تایم اوت بسیار بالا در حد این که در هر ساعت 2 تا 5 رو داره و ...

Sepahrad
October 16th, 2009, 14:10
اشتباه میکنید ;)

HugeServer
October 16th, 2009, 14:13
از همه اینا اگر كه بخوایم بگذریم، بخوایم بگیم كه دیتا سنتر خوبی هست، قابل اطمینان و آپ تایم بالا هم داره، ولی خدا وکیلی به قیمت هاش كه اونجا زده، هیچ بنی بشری حاضر به خرید هست؟

http://www.pndc.ir/farsi/dedicatedservers.htm

Domain
October 16th, 2009, 14:14
داخلش هم رفتم ، دمای زیاد ! قطعات pc desktop ! فهم پایین مدیریت ( در حد adsl ) ! فقط یه کار بلد هست اونم تا ساعات اداری هست ! امنیت پایین ( بود ولی استفاده نمی شد ) ! چون سهام داراش کله گنده هستند سایت های دولتی اکثرا اون جا هستند !!! تایم اوت بسیار بالا در حد این که در هر ساعت 2 تا 5 رو داره و ...
عکس و تصویری از محیط داخل dc در اختیارتون نیست؟

Sepahrad
October 16th, 2009, 14:16
شاید گرون باشه ولی خوب اینا تازه شروع کردند و اینترنت در ایران هم که گرون هست . اینا که میخوان ارزون بدن که مشتری بیاد ولی خوب اصل کار ایراد داره اونم فیمت کل اینترنت کشور هست.

اما بنده اصلا منطورم کیفیتشون بود :) که شما هم تایید کردید :) پارس آنلاین پا گذاشته تو دیتاسنتر و موفق خواهد بود ;)

موفق باشید :)

Parshosts
October 16th, 2009, 14:19
گروه شركت‌هاي پارس‌آنلاين، براي تكميل زنجيره‌ي خدمات خود به مشتريان با كسب مجوز idc از وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، براي اولين بار در ايران اقدام به ايجاد مركز داده‌هاي اينترنتي كرده است. (مركز داده‌ها چيست؟ (http://parsonline.net/fa/services/datacenter-intro)) اين مركز در فاز اول در ساختمان مركزي گروه شركت‌هاي پارس‌آنلاين تاسيس شده است و پس از آن، پارس‌آنلاين با سرمايه‌گذاري بسيار قابل توجه در اين حوزه، تصميم به ساخت مركز داده‌ي جديدي در فضايي به مساحت 6500 متر مربع در پارك فناوري پرديس با بهره‌گيري از پيشرفته‌ترين امكانات، تجهيزات و فناوري‌هاي روز دنيا گرفته است.

http://parsonline.net/files/upload/image/pageimages/medium/datacenter-2.jpgهم‌اكنون، مركز داده‌هاي گروه شركت‌هاي پارس‌آنلاين در پارك فناوري اطلاعات پرديس در حال ساخت و تكميل است و به زودي به بهره‌برداري خواهد رسيد. گفتني‌ست اين مركز پس از راه‌اندازي، يكي از بزرگ‌ترين مراكز داده‌هاي خاورميانه خواهد بود و خدمات متنوعي را ارايه خواهد داد. اين خدمات، هم‌اكنون نيز توسط مركز داده‌هاي پارس‌آنلاين واقع در ساختمان مركزي گروه ارايه مي‌شود. (آشنايي با ويژگي‌هاي عمومي خدمات (http://parsonline.net/fa/services/datacenter-info))
مركز داده‌هاي بين‌المللي پارس آنلاين به عنوان اولين مركز داده‌ي بخش خصوصي كشور براي ارايه‌ي خدمات خود به پيشرفته‌ترين تجهيزات با استانداردهاي روز دنيا مجهز شده است. (چرا از اين خدمات استفاده كنيم؟ (http://parsonline.net/fa/services/datacenter-why))
اين تجهيزات مي‌توانند پشتوانه‌ي بسيار ارزش‌مندي براي ارايه‌ي خدمات اين مركز باشد. (آشنايي با امكانات زيربنايي و فني مركز داده‌هاي پارس‌آنلاين (http://parsonline.net/fa/services/datacenter-features))

مرتبط:

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=4243

خواستم توضیحاتی بدم ...
اما منصرف شدم :77:

از سرعتش و قيمتش گذشته كه معلوم نيست با ديالاپ سرور ها رو وصل نكن و قيمتش كه واسه يه سرور با سي پي يو سلرون رو نگن ماهي 1000000000000 كه معلوم نيست پول كرايه سرور ميگرن يا پول فروش زمين ديتا سنتر و اگه بازم مثل بقيه جنس هاي ايراني كه فقط سري اولش خوبه نباشه و ........
دردسر نشه مثلا يه سرور بگيري هاست بدي و يكي بياد روي هاست يه عكس ... بزاره يا يه سايت سيا... بزنه كه ديگه معلومه چي ميشه ميان و مسئول سرور رو ميگيرن حالا بيا ثابت كن و ..........

Sepahrad
October 16th, 2009, 14:27
حرفتون خیلی ساده و ضعیف بود . چی میخواین ثابت کنید ؟ , سرور های شما با DialUp وصل هست که میگید اینجا با دیال آپ هست . سی پی یو شما سلرون با این قیمت هست که میگید ؟

هرکی مشکل داره نخره . ما این همه سال باهاش از همه نظر کار کردیم میگیم خوبه شما که اینترنت هم ازش ممکنه نداشته باشید میگید بده !!!!

شما وظیفه تون این هست که سایت هایی که محتواش خلاف هست ببندین . دوما شما سرور خارج گرفته باشید یعنی نمیتونن بیان بگیرنتون ؟ سایت سیاسی و یا خلاف باشه اصلا فیلتر میشه و اگه مسئولش شما باشید باید ... . شما باید محتوا سایت های میزبانی شده تان رو چک کنید.

Mohsen
October 16th, 2009, 14:53
با وجود اینکه می‌گید کله گنده هستند و نمی‌دونم سایت‌های دولتی اونجا هاست میشه و اینا، بازم به نظر من خیلی آدم‌های اهل ریسکی بودند که سرمایه‌شون رو وارد این کار کردند. خود شما اگه سرمایه داشتی حاضر بودی وارد کاری بشی که اصلا معلوم نیست فردا چی میشه(به خاطر همون مسائل 30 یا 30 و اینایی که می‌گید) با این وجود اینا وارد شدن و حالا به خاطر رابطه یا هر چی تا حالا سرپا موندن، ما هم بهتره اگه ازشون نمی‌خریم (که نمی‌خریم!) دیگه هی مسخره شون نکنیم! یه وقت دیدین تونستن به یه جاهایی برسن!

LoveLife
October 16th, 2009, 15:01
با وجود اینکه می‌گید کله گنده هستند و نمی‌دونم سایت‌های دولتی اونجا هاست میشه و اینا، بازم به نظر من خیلی آدم‌های اهل ریسکی بودند که سرمایه‌شون رو وارد این کار کردند. خود شما اگه سرمایه داشتی حاضر بودی وارد کاری بشی که اصلا معلوم نیست فردا چی میشه(به خاطر همون مسائل 30 یا 30 و اینایی که می‌گید) با این وجود اینا وارد شدن و حالا به خاطر رابطه یا هر چی تا حالا سرپا موندن، ما هم بهتره اگه ازشون نمی‌خریم (که نمی‌خریم!) دیگه هی مسخره شون نکنیم! یه وقت دیدین تونستن به یه جاهایی برسن!

مشکل اینجاست که شما فکر می کنید این شرکت یه شرکت خصوصی هست ! سهام دار هاش از بانک ملی گرفته تا کشتیرانی و ... هستند !
در ضمن بنده بازدید حضوری داشتم ! سرور هم داشتم و مشکلاتشون رو می دونم !
دروغ می گم ؟
زنگ بزنید ساپورت اگه کسی بود ! یه سوال ساده بپرسید !

NovinServer
October 16th, 2009, 15:07
دیتاسنتر خوبی هست اما اصلا به هیچ وجهی با صرفه نیست !
شرکت های دولتی فقط با این شرکت ها کار می کنند که مجبور هستند ! مانند بانک ها ...
بانک ها هم باز مجبور هستند از این ها سرویس بگیرند !

در واقع همه چی زوری هست فعلا و اگر نه دیتاسنتر های ایرانی شبکه درست و حسابی ندارند اما برای امنیت اطلاعاتشون ترجیح می دهند سرورهاشون در ایران باشه ..

Mohsen
October 16th, 2009, 15:08
اگه خصوصی نیستند ارزش حرف زدن و بحث کردن نداره!
بی خودی خودمون رو خسته نکنیم! چون به هیچ جا نخواهد رسید!

Sepahrad
October 16th, 2009, 15:08
با سلام
---------------
آقای tasnimsg درست میگن اگه نمیخرین مسخره هم نکنین . مثلا خودشون میگن نمیخرم و مسخره هم نمیکنن :) این راه درست هست .

مدیر پارس آنلاین آقای فاتح هست ;)

کارشون عالی هست هرچی باشه توی ایران حرف اول رو میزنن . و کلی متخصص باتجربه دارند :)

Sepahrad
October 16th, 2009, 15:10
کی گفته شرکت دولتی هست ! شرکت خصوصی هست و یک مدیر داره اونم آقای فاتح هست ! حرف نسازین ;)

WebRang
October 16th, 2009, 15:31
خدا دیتاسنتر های آمریکایی رو نگه داره!
میدونین چرا؟
اگر سایت های این ها رو تحریم نمیکرد، این ها اصلا" به فکر دیتاسنتر داخلی نبودند :))

درکل باید یه بازدیدی از دیتاسنترش بکنیم!

LoveLife
October 16th, 2009, 16:13
کی گفته شرکت دولتی هست ! شرکت خصوصی هست و یک مدیر داره اونم آقای فاتح هست ! حرف نسازین ;)

عزیزم به این شرکت ها می گند شبه دولتی !! مثل خریدار مخابرات که می شه شبه ...
اطلاعات خودتون رو بالا ببرید

Mohsen
October 16th, 2009, 16:18
درکل باید یه بازدیدی از دیتاسنترش بکنیم!

آقا بگین یه اردوی علمی بزارن!
اول می‌ریم بازدید از دیتاسنتر ، بعد از اردو فرار می‌کنیم! و می ریم جلوی nic می‌شینیم تا مشکلاتش حل بشه!
(اسپم نبود ها! گفتگوی آزاد هست!)

Sajad
October 16th, 2009, 16:31
دوستان بجاي بحثاي بيهوده اگه پيشنهادي حرفي حديثي براي بهبود ديتاسنتر داريد ارائه كنيد.
لازم نيست معايبش رو ليست كنيد.
مزيت هايي هم حتما داره.
اين بحثايي كه الان داريد ميكنيد سيصد بار ديگه تو تاپيك هاي مشابه هم كرديد.
بشينيد به فكر بهبودش باشيد كه اگر ميشه بهتر بشه و اگر نميشه هيچي.

Mohsen.b
October 16th, 2009, 16:36
منظور از دیتاسنتر خوب چیه ؟ وقتی کیفیت و قیمتش .....
چرا حسودی کنیم ؟ آخه این جای حسودی داره ؟
خودمونو گول نزنیم. یکم فکر کنیم می بینیم که هنوز واسه استفاده از دیتاسنتر های ایرانی زوده. من که دلیلی برای اینکار نمی بینم وقتی بهترین سرورها با بهترین قیمت ها در اختیارمونه.

Sajad
October 16th, 2009, 17:12
منظور از دیتاسنتر خوب چیه ؟ وقتی کیفیت و قیمتش .....
چرا حسودی کنیم ؟ آخه این جای حسودی داره ؟
خودمونو گول نزنیم. یکم فکر کنیم می بینیم که هنوز واسه استفاده از دیتاسنتر های ایرانی زوده. من که دلیلی برای اینکار نمی بینم وقتی بهترین سرورها با بهترین قیمت ها در اختیارمونه.

شك نكن كه براي من و شما با اين بودجه هامون و اينكه سرورهايي كه با قيمت نرمال هستند هم برامون گرونه.
اما بايد ديد چه ميشه كرد كه قيمت هاي اينجا هم هم سطح سرورهاي خارجي بشه.
ولي خداييش فكر كنيد. 8 ميليارد خرج ساختمون ديتاسنتر شد؟ يجوري بايد در بياد ديگه (:|

Nikan
October 16th, 2009, 17:17
سلام

والا در اینکه دیتا سنتر پارس آنلاین اشکالات زیادی از میزان پهنای باند و آپلینک گرفته تا قیمت فروش سرور و پشتیبانی ضعیف دارد شکی نیست ولی یک چیز را بایستی قبول کنیم که حداقل واقعا از خیلی از نظر ها بر اساس اصول طراحی دیتا سنتر عمل شده است یعنی زیر ساختار لازم را تا حدود زیادی ایجاد کرده است. به نظر من پارس آنلاین نیاز به زمان و افراد حرفه ای دارد تا کم کم اشکالات را حل کند و البته در جریان هستم که تلاش زیادی در این زمینه هم در حال انجام است.

به هر حال من واقعا برایشان آرزوی موفقیت می کنم

با تشکر

tak407
October 16th, 2009, 18:26
دولتی نیست وابسته به یکی از تشکیلات نظامی هستند با وگذاری سهام مخابرات کلا صنعت آی تی ایران نظامی شد!

Sepahrad
October 16th, 2009, 19:11
باسلام
-------------
در جواب دوستمون Lovelife . عزیز من این شرکت خصوصی هست و مدیر کل آن آقای فاتح میباشد . ما کلی با ایشون در جلسات مختلف مذاکره داشتیم و کلی از تجهیزات پارس آنلاین رو ما تهیه کردیم . بعد شما میگی برو اطلاعات خودتون رو زیاد کنید ... !!!!

بنده با ایشون و شرکتشون کار کردم . شما اگه نمیدونی یکم تحقیق کن ببین فاتح ها چه کسایی بودن :) شرکتش غول هست چون پول داره ایشون و عقل :) اگه لازم دونستم ماجرا ایشون و خانواده و کامپیوتر و ورود این شرکت به زمینه اینترنت رو توضیح خواهم داد . ( البته اگه لازم دونستم )

AmirHosein
October 16th, 2009, 20:26
كارت هاي اينترنتشون كه قطعي داره :111:

LoveLife
October 16th, 2009, 20:54
كارت هاي اينترنتشون كه قطعي داره :111:

بگو چیشون قطعی نداره :(
گفتی کارت یاد adsl افتادم ! ولی جدا از بحث کفم بریده بود شب پشتیبانی خانوم جواب داد !

tak407
October 16th, 2009, 22:15
پارس آفلاین خصوصی نیست برادر مدیر عامل یک شخص هست و راه اندازی دیتا سنتر هم وام از صندوق ذ/ا دارد بدون بهره!

Sepahrad
October 16th, 2009, 22:19
عزیزم فقط پارس آنلاین که نیست این مشکلات اول به مخابرات هست و بعد به پارس آنلاین , یعنی مخابرات گند بزنه شما قطع میشید یا سرعت مخابرات کم بشه سرعت شما کم میشه و ممکنه قطع بشید و ... . پارس آنلاین در مرحله آخر ممکنه مشکل پیدا کنه . باور کنید من که ADSL دارم این مخابرات ما افتضاح هست یعنی پینگ میره رو 3000 و زنگ میزنم میگن شما این ور قطع هستی ولی من وصلم !!!! این مشکلات مخابرات . شما که کارت داری قطع میشی توی همون منطقه نفرات دیگه بازم از پارس آنلاین استفاده میکنند و یا در مناطق دیگه :)

دوما اونجا که سرور رو به DialUp یا ADSL وصل نمیکنن دوست من که :)

موفق باشید

AmirHosein
October 18th, 2009, 19:17
بگو چیشون قطعی نداره :(
گفتی کارت یاد adsl افتادم ! ولی جدا از بحث کفم بریده بود شب پشتیبانی خانوم جواب داد !
تو نمایشگاه بازی
به رییس شرکتشون گفتم قطعی دارید
گفت میتونم یه درخواست ازت بکنم :71:
گفتم بلی
گفت تا 3 ثانیه دیگه از جلو چشمام دور شو :-s
برخورد خوبیم هم ندارن

alborzgostar
October 18th, 2009, 19:34
تو نمایشگاه بازی
به رییس شرکتشون گفتم قطعی دارید
گفت میتونم یه درخواست ازت بکنم :71:
گفتم بلی
گفت تا 3 ثانیه دیگه از جلو چشمام دور شو :-s
برخورد خوبیم هم ندارن

:)):)):)):)):)):)):)):))

Sepahrad
October 18th, 2009, 19:41
خوب کاری کردن :d کدوم آقا ؟ آقای فاتح ؟

شما توی اونجا نباید که این حرف و بزنید ! جلو دیگرون ضایع کنید :d

هرچیزی به وقتش ! مثل اینکه من الان زنگ بزنم به زنشون بگم به همسرتون بگید که اینترنت هاتون قطعی داره ! خوب .... ! یا زنگ بزن 11 شب خونه خودشون و به آقای فاتح اینو بگم !!!!

هر چیزی وقت و موقعیت معین خودش رو داره !

goldstar
October 18th, 2009, 19:41
دوست عزیز شما که از پارس آنلاین سرویس یا نمایندگی داری اگر تعریف نکنی و اجازه بدی تعریف رو بقیه دوستان بکنند ممنون میشم....
به نظرم ایران فعلا باید اول اینترنت افتضاحش رو درست کنه بعد بیاد و وارد دیتاسنتر بشه
وقتی کوچکترین دیتاسنتر آمریکا از سه یا چهار جا پهنای باند ذخیره داره که در مواقع ضروری استفاده کنه دیگه گذاشتن اسم دیتاسنتر روی ساختمونی که شاید به زور 5 ترابایت پهنای باند تامین کنه مسخره است!
حالا شما میتونید بگین مجبور نیستین بخرین اما این حرفها برای شرکتهای حرفه ای نیست چون همه جهان بهترینها رو ارایه میدن تا مشتری جلب کنند نه اینکه بگن حرف بقیه مهم نیست، هرکی خواست بخره نخواست هم هیچی ! ( معمولا شرکتهای دولتی چنین حرفهایی میزنند!)
و یک مسئله دیگه. دوست عزیز این شرکت از نظر من اگر همه چیش با پول شخصی باشه باز هم دولتیه. توی ایران همه چی دولتیه. حتی ساده ترین چیزها که در اطراف من و شماست. چه برسه که یک شرکتی که وام و پهنای باند و قسمتی از سهام و .... از دولت تامین میشه

AmirHosein
October 18th, 2009, 19:43
خوب کاری کردن :d کدوم آقا ؟ آقای فاتح ؟

شما توی اونجا نباید که این حرف و بزنید ! جلو دیگرون ضایع کنید :d

هرچیزی به وقتش ! مثل اینکه من الان زنگ بزنم به زنشون بگم به همسرتون بگید که اینترنت هاتون قطعی داره ! خوب .... ! یا زنگ بزن 11 شب خونه خودشون و به آقای فاتح اینو بگم !!!!

هر چیزی وقت و موقعیت معین خودش رو داره !

:-s نا فرم تابلو شد طرف داشت با دوربین مصاحبه میکرد
طرف هم نمیشناختم
ولی دلم خنک شد
کل جمع خندیدن
دل یه عده شاد شد:111:

Sepahrad
October 18th, 2009, 19:58
با سلام
--------------
ممنون از نظرتون :
1- آقای آجرلو :d:d=))=))=))=)):d:d
2- دوست عزیزمنو مگه من جلو تایپیک رو گرفتم میگن نظر ندید !!!! :-| دوستان نظر دادند و یک چیزی گفتند که ما هم توضیح کامل دادیم حالا اگه درست میگفتند که کامل میکردیم و در غیر این طورت صحیح :)
و بنده عرض کرده بودم اگه قشنگ میخوندید که گفته بودم فعلا اصل کار همون اینترنت ایران مشکل رو داره اصلا !!! :)
و ما نمایندگی نداریم ما شرکتمون یک سری تجهیزات گران رو که میخواستند رو از خارج وارد و در اختیارشون قرار میدادیم :)
عرض کنم در مورد دولتی بودن دقیق نفهمیدم منظورتون رو ؟؟؟!!!

Sajad
October 18th, 2009, 20:02
فعلا اصل کار همون اینترنت ایران مشکل رو داره اصلا !!!

زماني كه كابل پاره شه ميشه فورس ماژور و قطعي حساب نميشه! دوستان ما دارن زماني رو ميگن كه همه جا وصله اما پارس آنلاين قطعه !

دوستان آيا حقيقت داره همه كاربران adsl پارس آنلاين آيپيشون يكيه ؟ مثلا اگر 10 نفر از پارس آنلاين بيان تو سايت شما فكر ميكنيد يك نفر بوده ؟

Sepahrad
October 18th, 2009, 20:06
با سلام
---------------
والا من میگم شرکت تهرانمون چند ساله از اینترنت پار آنلاین داشته و مشکل خاصی نداشته و در زمان قطع کابل هم فقط سرعت کم شده و از طریق دیگه جبران نمودند :)

دوما در مورد بحث دوما !!! این رو کی به شما گفته !!!! به نظر شما دو آیپی یکسان در یک شبکه وجود داره اصلا !!! اینا نت شدن یعنی یک آیپی ولید پارس آنلاین که پشتش آیپی های غیر ولید میزارند :) که دیگه هک نمیشید از خارج شبکه و ... !

و همه سرویس دهنده های اینترنت اینگونه هستند :)

موفق باشید

Sepahrad
October 18th, 2009, 20:12
و بایدم در ادامه بگم واقعا خوبند :) من مشکلات زیادی دارم بعضی اوقات که ناشی از مخابرات میشه و یک بار پارس آنلاین .

مخابرات که زیاد پیش میاد و چون پارس آنلاین پارتی زیاد داره خیلی زودتر ار جاهای دیگه حل میکنه مشکل رو :)

و یک بار خودش ایراد پیدا کرد که یکی از تجهیزاتشون توی مخابرات ترکیده بوده و من حتی ما مدیر کل نماینده کرجشون هم صحبت کردم و گفتند که اگه بیشتر از یه مقداری شد در ماه ما خسارت میدیم :) که بعد از درست شدن زنگ زدن به موبایل بنده و گفتند درست شده و گفتند در ماه شما بیشتر قطعی داشتید و اگه بخواهید خسارت میدیم که من گفتم خیر لازم ندارین :) سرویس هاتون رو سرو سامون بدید . در غیر این مورد حاد بیشتر از خودم و ها مخابرات بوده ;)

موفق باشید

Sajad
October 18th, 2009, 20:15
با سلام
---------------
والا من میگم شرکت تهرانمون چند ساله از اینترنت پار آنلاین داشته و مشکل خاصی نداشته و در زمان قطع کابل هم فقط سرعت کم شده و از طریق دیگه جبران نمودند :)

دوما در مورد بحث دوما !!! این رو کی به شما گفته !!!! به نظر شما دو آیپی یکسان در یک شبکه وجود داره اصلا !!! اینا نت شدن یعنی یک آیپی ولید پارس آنلاین که پشتش آیپی های غیر ولید میزارند :) که دیگه هک نمیشید از خارج شبکه و ... !

و همه سرویس دهنده های اینترنت اینگونه هستند :)

موفق باشید

من چندتايي دوستانم در شهرهاي مختلف توي چت زياد ديسكانكت ميشدن بعد كه آن ميشدن به پارس آنلاين ناسزا روا ميداشتند :-s
در مورد دوم من اطلاعي ندارم كه در مورد پارس آنلاين صحت داره يا نه فقط شنيدم اما فكر نميكنم غير ممكن باشه! شما وقتي به يك سرور v-=pn وصل ميشيد آيپي شما و تموم اون كسايي كه به اون سرور متصل هستند در بازديد صفحات يكي خواهد بود.
اينو هم قبلاها كه سرور داشتم آيپي يك نفر مدام بلوكه ميشد. بعد خودش گفت پارس آنلاين تموم مشترياش آيپيشون يكيه برا همين وقتي تعداد زيادي كاربر با isp پارس آنلاين سايت هاي سرور رو مرور ميكنه آيپي ميره تو ليست سياه... من اطميناني ندارم در حد سوال هست.

Sepahrad
October 18th, 2009, 20:19
باسلام
-----------
آقا یجاد گل . دیال آپ سرعتش کم هست و بیشتر به مخابرات و نویز خط هست چون اگه قطع شد شما دوباره کانکت بزنید وصل میشید و این مربوط به نویز خط و مخابرات هست :) مطمئن باشید :) دیال آپ پارس آنلاین خیلی خوب هست واقعا عالیه :) و من قبلا با دیال آپ وصل میشدم با بیشتر جاها این مشکل رو داشتم :)

در مورد مسئله دوم نه عزیز مشتری یه چیزی گفته :d . نه صحت نداره عزیز :)

سوال دیگه ای بود بفرمایید !؟

LoveLife
October 18th, 2009, 20:46
پارس آفلاین واقعا مذخرفه! کلی پول می دادم ، دوستم از این adsl هزار تومانیا خریده بود، از من بیشتر وصل بود، فقط هم بلدند بگند مخابرات مشکل داره ، دیتا سنترشون که بد تر، می گم این مشکل از شماست ، می گه مگه من صاحب شرکتم که به من می گی مشکل از ماست! تازه بماند که پشت خط قطع می کنند! یک بار هم یارو می گم هیچ جا پینگ نمی شه سرور ، می گه سرور الان جلوی منه دارم می بینم که روشنه!
خوب خدا وکیلی من چی بگم ؟
اون جا هزار فامیله!
زنگ بزنید ، ببینید چیکار می کنند ، می گم adsl قطعه ، یهو به همکارش می گه همه شیرینی هارو نخوری :68: بعد می گه چی می گفتید !!
ول کنید این خراب شده رو

tmfar
October 18th, 2009, 22:45
ولي خداييش فكر كنيد. 8 ميليارد خرج ساختمون ديتاسنتر شد؟ يجوري بايد در بياد ديگه

wow یه کمی بیشتر توضیح بدید در این مورد

Sepahrad
October 18th, 2009, 23:23
باسلام
----------------
عزیزم دو اصل رو میگم که دیگه روش حرف نباشه !
1- اینترنت ایران کلا ایراد دار هست , بحثی هم توش نیست
2- ما همه ایرانی هستیم و خوب اخلاقیات خودمون رو میدونیم که بیشتر چیز های رو به ... ! پس میگید پشت تلفن میگه شیرینی نخور بر میگرده به ... !

دوما اون ها هم آدم هستند به خدا میشینن مشکلات شما رو حل میکنن خوب خسته میشن , ما فرهنگ ایرانی بودنمون راحتی هم توش هست مثل خارجی های روبات و بوت که نیستیم که البته اون ها هم راحتی دارند ولی کمتر :)

کیفیت به همه شیرینی ها رو نخور که نیست :) تو ایران جز بهترین ها هست و شکی نیست ! یکم مطالعه کنید میبینید که یک سرویس ADSL فقط به ISP مربوط نیست به خیلی چیز های دیگه هم ربط داره به مخابرات , نویز خط , دستگاه روی خط شامل : تلفن , Spliter , Fax Machine و خیلی چیز های دیگه ! بله تلفن ممکن قطع بشه برای من هم اتفاق افتاد که معذرت خواهی کردند :) طرف این همه پول کارکنان میده که تا صبح پشتیبانی بدن حالا اگه رفتارش بده به فرهنگ اون منطقه و کشور بستگی داره نمیتونه سر این چیز ها هم حرس بخره که !

من قبلا از یک جای دیگه ADSL گرفته بودم اینترنت برای مثلا 1 یا 2 روز قطع میشد و زنگ میزدم میگفتند که برق هامون قطع شده !!!! حالا اینا رو که شما نمیبینید !

LoveLife
October 18th, 2009, 23:34
شما همین جا با این تاپیک اعلام کردید نماینده پارس آفلاین هستید!
چرا این مشکل رو شرکت های دیگه ندارند ؟
شما طوری می گه می تونه مشکل از ... باشه انگار اومدید تو فروم طنز و ... پیغام دادید که اکثرا سواد شبکه ندارند ، هی هم می گید ما فلان هستیم و فلان !
در ضمن با شرکت های دیگه تو ایران مقایسه کردم ! خود بنده ، تو خیلی شرکت ها کار کردم،شاید مدیر نبودم، ولی خیلی مدیر دیدم !
در ضمن شما یه سرچ تو فروم های دیگه بکنید ببینید کدم شرکت بیشترین شاکی رو داره ، خواهشا دیگه اینقد الکی دفاع نکنید!
در ضمن شما احتمالا از همسایتون adsl گرفتید که برقشون قطع شده ، خنده دار ترین موضوع بود !
کی تا حالا adsl با برق قطع شده ؟
هیچکس!
دوستان بنده کار آفرین هستند ، اندازه بنده کار آفرین های ایرانی رو درک نمی کنید ، یه شرکت شبه دولتی با تمام امکانات و هزینه بیت المال داره فعالیت می کنه ، اون هم با این کیفیت !
اون وقت جون های دیگه هستند به خاطر 10 میلیون وام کار آفرینی لنگ هستند ! این جا جای بحث این قضیه نیست ، و الا زیر و روی پارس آفلاین رو برا همه دوستان می گفتم!

Sepahrad
October 19th, 2009, 00:09
باسلام
------------
دوست عزیز من نماینده چیه ! من خیلی وقت دارم بیام نماینده پارس آنلاین بشم (لطف نام شرکت ها رو به تمسخر نگیرید ) ! ما خودمون اگه خدا بخواد قرار هست isp بزنیم :)

دوست خوب من خیلی از شرکت ها نماینده جای دیگه هستند :) و این دو مورد که گفتم اصل بود و نمیتونید نقض کنید و 100 درصد این پشتیبانی و شرینی و از این حرف به همون فرهنگ بستگی داره شما نا مربوط میبینی ولی توی هر کاری فرهنگ هست شما یکم کتاب روانشناسی بخونید متوجه میشید :)

و اینکه درست صحبت کنید :) من با شما دعوا ندارم پس تند صحبت نکنید یا به تمسخر نگیرید . اسم رو میگم شما بیاید کرج آی اس پی کیمیا ازشون بپرسید 2 سال پیش که شما نماینده فناوا بودید مشکل قطعی برق نداشتید :) بعد نقض کنید حرف من رو .

شما با پارس آنلاین کار کردید ؟ ولی ما کار کردیم . پس در مورد چیزی که اطلاع ندارید صحبت نکنید . آفرین به شما که مدیر زیاد دیدید . اما چه مدیر هایی رو دیدید که به رخ ما میکشید

موفق باشید :53: