PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افر ویژه هاست اشتراکی به مناسبت نوروز

porya_spy
February 27th, 2012, 19:17
سلام

به مناسبت عید نوروز به تمامی پلان ها به همان مقدار هاست هدیه داده میشود

به طور مثال پلان اول 1گیگ هاست هست که در صورت سفارش 1گیگ هم هدیه بهتون تقدیم میشه

به پلان های 6 و 7 یک عدد دامین ir رایگان هدیه داده میشود

اکانت تست در صورت درخواست مشتری

دیتا سنتر hetzner

برگشت پول تا 3 روز در صورت نارضایتی

اپ تایم 99.9%

پشتیبانی 24 ساعته تلفن تیکت ایمیل چت

نصب هرگونه سیستم مدیریت محتوا رایگان

دارای پنل cpanel

نصب فروشگاه کامل به صورت رایگان

امکان استفاده به عنوان وارز

پلان1
مقدار فضا: 100 مگابایت
پهنای باند: نامحدود
امکانات : نامحدود
قیمت سالانه : 5000 تومان
--------------------------------------
پلان2
مقدار فضا: 500 مگابایت
قیمت سالانه : 9000 تومان
--------------------------------------
پلان3
مقدار فضا: 1 گیگابایت
قیمت سالانه : 15000 تومان
-------------------------------------
پلان4
مقدار فضا: 2 گیگابایت
قیمت سالانه : 20000 تومان
-----------------------------------
پلان5
مقدار فضا: 3 گیگابایت
قیمت سالانه : 30000 تومان
----------------------------------
پلان6
مقدار فضا: 5 گیگابایت
قیمت سالانه : 400000 تومان
--------------------------------
پلان7
مقدار فضا: 10 گیگابایت
قیمت سالانه : 55000 تومان

برای اطلاعات بیشتر با ایدی یا ایمیل در تماس باشید

alef1
February 27th, 2012, 21:33
سلام
ببخشید افر 2 و 3 گیگ قیمت های یکسانی دارند
اصلاح کنید که مشکلی پیش نیاد

porya_spy
February 27th, 2012, 21:45
سلام
ببخشید افر 2 و 3 گیگ قیمت های یکسانی دارند
اصلاح کنید که مشکلی پیش نیاد

ممنون دوست عزیز بابت یاداوری

Web-Lovers
February 28th, 2012, 06:18
سلام
قیمت هاتون بسیار عالی هست من می خواهم سفارش بدهم ولی Uptime 99.99% را باید تضمین کنید
علاوه بر این
SOAP
MultiByte String
باید فعال باشد

و یک سوال الان پلان سه یک گیگ هست در صورت سفارش دو گیگ می دهید یا اینکه الان دوباره شده نوشته شده است؟
امیدوارم پرداخت آنلاین داشته باشید و این که برای سفارش باید چی کارکنیم؟ مدیریت مشتری که دارید
http://www.zagroshosting.com/client/cart.php
آفر های فوق را ندارد؟ باید چی کار کنیم؟
نرخ دامنه ها درست وارد شده؟

porya_spy
February 28th, 2012, 12:11
سلام
قیمت هاتون بسیار عالی هست من می خواهم سفارش بدهم ولی Uptime 99.99% را باید تضمین کنید
علاوه بر این
SOAP
MultiByte String
باید فعال باشد

و یک سوال الان پلان سه یک گیگ هست در صورت سفارش دو گیگ می دهید یا اینکه الان دوباره شده نوشته شده است؟
امیدوارم پرداخت آنلاین داشته باشید و این که برای سفارش باید چی کارکنیم؟ مدیریت مشتری که دارید
زاگرس هاستینگ - سبد خرید (http://www.zagroshosting.com/client/cart.php)
آفر های فوق را ندارد؟ باید چی کار کنیم؟
نرخ دامنه ها درست وارد شده؟

سلام
متاسفانه پرداخت انلاین خراب هست شما با ایدی بنده تماس بگیرید

هر پلانی که انتخاب کنید به همون مقدار هاست هدیه میگیرید

porya_spy
February 29th, 2012, 00:30
تمامی سفارش ها تحویل داده شد

Armingodi
March 1st, 2012, 19:42
من از ایشون خریداری کردم و در عرض 2 دقیقه هاست تحویل داده شد پشتیبانی و آپتایم هاست عالیه باتشکر از ایشون به امید خدا همیشه موفق باشید

porya_spy
March 1st, 2012, 20:25
من از ایشون خریداری کردم و در عرض 2 دقیقه هاست تحویل داده شد پشتیبانی و آپتایم هاست عالیه باتشکر از ایشون به امید خدا همیشه موفق باشید

ممنون دوست عزیز شما هم موفق باشید

HamedPC
March 2nd, 2012, 01:15
سفارش داده شد و در حدود 15 دقیقه سفارش تحویل گرفته شد

n340
March 2nd, 2012, 20:36
تحویل گرفتم
سرعت عالی
امکانات توپ
سرعت تحویلم توپ
اگه تمام سال همین باشه مشتری دائمشم

porya_spy
March 2nd, 2012, 22:05
تحویل گرفتم
سرعت عالی
امکانات توپ
سرعت تحویلم توپ
اگه تمام سال همین باشه مشتری دائمشم

ممنون

porya_spy
March 6th, 2012, 16:23
فروش همچنان ادامه داره

porya_spy
March 10th, 2012, 00:41
ذوستان فروش هنوز ادامه داره

alvan
March 10th, 2012, 01:56
سلام بنده هم خریداری کردم امیدوارم همین پشتیبانی ادامه داشته باشه قیمت ها هم عالیه برای من قراره اول سایت منتقل بشه اگه ایرادی نبود پول پرداخت بشه تا این جا همکاری بسیار عال بود و پیش بینی میکنم همین طور هم ادامه پیدا میکنه با بنده که خیلی صبورانه همکاری کردند
ازشون سپاسگزارم و از دوستان هم تقاضا دارم این فرصت استثنایی رو از دست ندهند

porya_spy
March 10th, 2012, 15:41
سلام بنده هم خریداری کردم امیدوارم همین پشتیبانی ادامه داشته باشه قیمت ها هم عالیه برای من قراره اول سایت منتقل بشه اگه ایرادی نبود پول پرداخت بشه تا این جا همکاری بسیار عال بود و پیش بینی میکنم همین طور هم ادامه پیدا میکنه با بنده که خیلی صبورانه همکاری کردند
ازشون سپاسگزارم و از دوستان هم تقاضا دارم این فرصت استثنایی رو از دست ندهند

سلام
خواهش میکنم دوست عزیز وظیفه بود

alvan
March 12th, 2012, 00:39
مجددا سلام
این پست رو فقط میخوام برای تشکر از آقا پویای عزیز و اطلاع دوستان wht بنویسم که واقعا برای من که کاملا مبتدی هستم صبورانه و دلسوزانه زحمت کشیدند خدا میدونه 2 تا هاست متفاوت از دو شرکت معتبر گرفتم و 72 ساعت داشتند رو سایتم (که تازه از کسی خریدمش و هاست خود سایت قیمت بالایی داشت ماهی 8 هزار تومان ) کار میکردند که بتونند سایت رو ترانسفر کنند اما با تمام زحمات شبانه روزی (خودم شاهد فعالیت و درگیریشان با انتقال سایت بودم) اعتراف کردند یا مشکل از سایت هست یا از دانش ما و بعد از کلی معذرت خواهی گفتند ما کاری نمیتونیم انجام بدیم ،دیگه میخواستم به همون ماهی 8 هزار تومنی تن بدم...
مایوسانه لینک فروش هاست زاگرس رو تو سایت دیدم که با قیمت های عالیش و اشانتیون فضای هاستش گفتم شانسم رو امتخان کنم ایشون هم گفنتد نیازی نیست اول پول بدی من منتقل میکنم بعد از انتقال هزینه اش رابده که حتی گفتند اگر از سرعت و کیفیت هم راضی نبودید هیچ هزینه ای نمیخواید بدید اما بعد از گذشت چند ساعت خبر خوشحال کننده رو تو یاس و نا امیدی کامل من از بالا اومدن سایت به من دادند سایت خیلی با کیفین و سرعت لود بالا اجرا میشه خدا میدونه چقدر خوشحال شدم و دعاش کردم

---------- Post added at 11:39 PM ---------- Previous post was at 11:26 PM ----------

من که هر جا گشتم بهتر از این قیمت و امکانات پیدا نکردم اخلاقم جوریه که یه چیزی میخوام بگیرم خیلی پیگیر میشم تا بدونم بهترینشو با کمترین قیمت بگیرم شاید بتونم ادعا بکنم تمام انحمن رو زیرو رو کردم خیلی قیمت های خوبی هم پیدا کردم اما به محض اینکه زاگرس هاست پست گذاشت و با این امکانات فوق العاده متعجب شدم و الان که دارم با هاش کار میکنم دیدم که :
سرعت 20
پشتیبانی 20
اخلاق 20
قیمت ها فوق العاده

خداییش من که تو پست بالا گفتم داشتم به هاست 500 mb اونم با ترافیک محدود ماهی 8000 تومن تن میدادم اما الان یک هاست 1gig با تمامی امکانات نامحدود ،دارم فقط سالی 9000 تومن با پشتیبانی اخلاق مدار و اگثرا انلاین
به نظرم کمترین تشکری که میتونستم از آقا پویا بکنم همین بود که بیام این حا و تجربه خودمو با دوستان به اشتراک بذارم
خداییش اگر کمی مثل من کل انجمنو بگردید به همین نتیجه من میریسید
فقط میخوام بگم فرصتو از دسن ندید

porya_spy
March 12th, 2012, 00:56
مجددا سلام
این پست رو فقط میخوام برای تشکر از آقا پویای عزیز و اطلاع دوستان wht بنویسم که واقعا برای من که کاملا مبتدی هستم صبورانه و دلسوزانه زحمت کشیدند خدا میدونه 2 تا هاست متفاوت از دو شرکت معتبر گرفتم و 72 ساعت داشتند رو سایتم (که تازه از کسی خریدمش و هاست خود سایت قیمت بالایی داشت ماهی 8 هزار تومان ) کار میکردند که بتونند سایت رو ترانسفر کنند اما با تمام زحمات شبانه روزی (خودم شاهد فعالیت و درگیریشان با انتقال سایت بودم) اعتراف کردند یا مشکل از سایت هست یا از دانش ما و بعد از کلی معذرت خواهی گفتند ما کاری نمیتونیم انجام بدیم ،دیگه میخواستم به همون ماهی 8 هزار تومنی تن بدم...
مایوسانه لینک فروش هاست زاگرس رو تو سایت دیدم که با قیمت های عالیش و اشانتیون فضای هاستش گفتم شانسم رو امتخان کنم ایشون هم گفنتد نیازی نیست اول پول بدی من منتقل میکنم بعد از انتقال هزینه اش رابده که حتی گفتند اگر از سرعت و کیفیت هم راضی نبودید هیچ هزینه ای نمیخواید بدید اما بعد از گذشت چند ساعت خبر خوشحال کننده رو تو یاس و نا امیدی کامل من از بالا اومدن سایت به من دادند سایت خیلی با کیفین و سرعت لود بالا اجرا میشه خدا میدونه چقدر خوشحال شدم و دعاش کردم

---------- Post added at 11:39 PM ---------- Previous post was at 11:26 PM ----------

من که هر جا گشتم بهتر از این قیمت و امکانات پیدا نکردم اخلاقم جوریه که یه چیزی میخوام بگیرم خیلی پیگیر میشم تا بدونم بهترینشو با کمترین قیمت بگیرم شاید بتونم ادعا بکنم تمام انحمن رو زیرو رو کردم خیلی قیمت های خوبی هم پیدا کردم اما به محض اینکه زاگرس هاست پست گذاشت و با این امکانات فوق العاده متعجب شدم و الان که دارم با هاش کار میکنم دیدم که :
سرعت 20
پشتیبانی 20
اخلاق 20
قیمت ها فوق العاده

خداییش من که تو پست بالا گفتم داشتم به هاست 500 mb اونم با ترافیک محدود ماهی 8000 تومن تن میدادم اما الان یک هاست 1gig با تمامی امکانات نامحدود ،دارم فقط سالی 9000 تومن با پشتیبانی اخلاق مدار و اگثرا انلاین
به نظرم کمترین تشکری که میتونستم از آقا پویا بکنم همین بود که بیام این حا و تجربه خودمو با دوستان به اشتراک بذارم
خداییش اگر کمی مثل من کل انجمنو بگردید به همین نتیجه من میریسید
فقط میخوام بگم فرصتو از دسن ندید

شما لطف دارین وظیفه بود دوست عزیز

porya_spy
March 14th, 2012, 00:42
یک هفته بیشتر تا پایان فروش ویژه نمونده پس عجله کنید

porya_spy
March 15th, 2012, 02:01
2 عدد سفارش دیگه هم تحویل داده شد

mhy
March 15th, 2012, 03:37
وارز هست؟

porya_spy
March 15th, 2012, 03:41
وارز هست؟

بله وارز هست

ali.9297
March 15th, 2012, 10:55
اگر یک گیگ بخرم که میشه دو گیگ ، سال دیگه باید 15 هزار تومن بدم؟

alef1
March 15th, 2012, 13:13
سلام
با اجازه استارتر
دوست عزیز فکر نمیکنم تا سال دیگه قیمت ها ثابت باشه و حتما تغییر خواهد کرد خصوصا با توجه به افزایش فزاینده قیمت دلار
اگر هم منظورتون این هست که مبلغ رو اخر پرداخت کنید تمامی سرویس دهنده ها در ابتدای استفاده شما از سرویس مبلغ ماهانه یا سالانه رو دریافت می کنند

porya_spy
March 15th, 2012, 20:04
اگر یک گیگ بخرم که میشه دو گیگ ، سال دیگه باید 15 هزار تومن بدم؟

بله 2 گیگ بهتون داده میشه

تا سال دیگه معلوم نیست قیمت ها چه تغییری کنند

porya_spy
March 16th, 2012, 00:28