PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اکانت پی پال میخوام

3245
February 27th, 2012, 01:54
سلام
دوستان من یک حساب پی پال میخوام که تایید شده کامل باشه و قابل استفاده باشه
کار من دریافت دلار و ارسال دلار می باشد و بس
ریموت دسکتاپ از آمریکا دارم(نیازی به این نیست)آیا آیپی باید ثابت باشد؟
اگر نیاز به سیمکارت اینترنشنال هست که در پی پال بدم و در صورت نیاز اونا با من تماس بگیرم لطفا قیمت سیمکارت را هم مجزا بزنید
لطفا قیمت کارت فیزیکی رو هم مجزا بفرمایید، اگر قیمت مناسب باشد، کارت فیزیکی بنام خودم باشه و دستم باشه (البته اگر اجباری نیست)
فقط لطفا قیمت های فضایی نگید، قیمت مناسب و ارزون که نسبت به اخذ اقدام کنیم.
سوال آخر، هنگام ساخت اکانت پی پال یک کارت هم میخواد، آیا این کارت به نام ماست؟ چطوریه؟
ممنون میشم یک توضیح کلی بدید

با تشکر:56:

mgp.co.ir
February 27th, 2012, 08:03
سلام
دوستان من یک حساب پی پال میخوام که تایید شده کامل باشه و قابل استفاده باشه
کار من دریافت دلار و ارسال دلار می باشد و بس
ریموت دسکتاپ از آمریکا دارم(نیازی به این نیست)آیا آیپی باید ثابت باشد؟
اگر نیاز به سیمکارت اینترنشنال هست که در پی پال بدم و در صورت نیاز اونا با من تماس بگیرم لطفا قیمت سیمکارت را هم مجزا بزنید
لطفا قیمت کارت فیزیکی رو هم مجزا بفرمایید، اگر قیمت مناسب باشد، کارت فیزیکی بنام خودم باشه و دستم باشه (البته اگر اجباری نیست)
فقط لطفا قیمت های فضایی نگید، قیمت مناسب و ارزون که نسبت به اخذ اقدام کنیم.
سوال آخر، هنگام ساخت اکانت پی پال یک کارت هم میخواد، آیا این کارت به نام ماست؟ چطوریه؟
ممنون میشم یک توضیح کلی بدید

با تشکر:56:

با سلام در خدمت ایم .

حساب پی پال تایید شده با مشخصات شما فقط 120 هزار تومان
اکانت پی پال با ویزا کارت مجازی تایید می شود و نیازی نیست شما هزینه ای بابت سیم کارت و کارت فیزیکی پرداخت کنید .
ویزا کارت مجازی به نام شما نیست .
تحویل اکانت کمتر از 7 روز کاری

قبل از پرداخت هزینه حتما تماس بگیرید .

وب سایت : میزبان گستر پرداز | ارائه دهنده خدمات متمایز (http://mgp.co.ir/)
09121532966
علی میرزایی

mehrdad1991h
February 27th, 2012, 10:27
پریمیر - وریفای شده با کردیت کارت - اعتبار کردیت کارت 1 ساله - اعتبار اکانت لایف تایم - به نام شما - کشور امریکا هم امکان ساخت اکانت دارم براتون
هزینه هر کشوری جز امریکا الان 43 تومن امریکا یه 20 تومن گرون تره

3245
February 27th, 2012, 19:57
با سلام در خدمت ایم .

حساب پی پال تایید شده با مشخصات شما فقط 120 هزار تومان
اکانت پی پال با ویزا کارت مجازی تایید می شود و نیازی نیست شما هزینه ای بابت سیم کارت و کارت فیزیکی پرداخت کنید .
ویزا کارت مجازی به نام شما نیست .
تحویل اکانت کمتر از 7 روز کاری

قبل از پرداخت هزینه حتما تماس بگیرید .

وب سایت : میزبان گستر پرداز | ارائه دهنده خدمات متمایز (http://mgp.co.ir/)
09121532966
علی میرزایی
قیمت های شما بسیار بالاست، دلیل خاصی دارد؟ تفاوتی دارد؟

kami1
February 28th, 2012, 05:38
قیمت های شما بسیار بالاست، دلیل خاصی دارد؟ تفاوتی دارد؟
در حال حاضر قیمتشون مناسبه :)

3245
February 29th, 2012, 02:38
در حال حاضر قیمتشون مناسبه :)

خوب دوست من، صرفا برای پست زدن نیاید
بخونید میبینید که جناب mehrdad1991h هزینش خیلی کمتره، فکر میکنم قیمت mehrdad1991h هم در حال حاضر هست
مگر در حال حاضر در بیابان بی آب و علف زندگی میکنیم که مناسبه؟

ارادت

kami1
February 29th, 2012, 02:50
خوب دوست من، صرفا برای پست زدن نیاید
بخونید میبینید که جناب mehrdad1991h هزینش خیلی کمتره، فکر میکنم قیمت mehrdad1991h هم در حال حاضر هست
مگر در حال حاضر در بیابان بی آب و علف زندگی میکنیم که مناسبه؟

ارادت
---------------
درود
مهرداد جان را هرگز زیر سوال نمیبرم و بهشون احترام میذارم
این رو همیشه توجه داشته باشید هیچ ارزانی بی دلیل نیست البته ممکنه این ارزانی خیلی هم خوب باشه و امیدوارم بدون مشکل براتون انجام بشه.
یک نگاه کلی بندازیم و بین سایت ها و صحبت کنیم - می بینیم که بسیاری از فروشندگان اعلام می کنند فعلا فروش نداریم و یا پیشنهاد می کنیم پیپال نگیرید زیرا کوچکترین اشتباهی که چه از طرف فروشنده باشه چه مصرف کننده و هر چیز دیگر حساب بسته خواهد شد، این موضوع برای یکی از دوستانم اتفاق افتاده که عرض کردم.
این جا هم می توانید نگاهی بندازید و قیمت را ببینید - ایشون از نظرم تایید شده کامل هستند و کارشان در این زمینه حرفه ای است.
https://www.payment24.ir/

راستش بنده هم از قیمت هایی که الان در همه جا دیده میشه اعلام کردم مناسبه - امیدوارم ناراحت نشده باشید :)

mehrdad1991h
February 29th, 2012, 16:21
---------------
درود
مهرداد جان را هرگز زیر سوال نمیبرم و بهشون احترام میذارم
این رو همیشه توجه داشته باشید هیچ ارزانی بی دلیل نیست البته ممکنه این ارزانی خیلی هم خوب باشه و امیدوارم بدون مشکل براتون انجام بشه.
یک نگاه کلی بندازیم و بین سایت ها و صحبت کنیم - می بینیم که بسیاری از فروشندگان اعلام می کنند فعلا فروش نداریم و یا پیشنهاد می کنیم پیپال نگیرید زیرا کوچکترین اشتباهی که چه از طرف فروشنده باشه چه مصرف کننده و هر چیز دیگر حساب بسته خواهد شد، این موضوع برای یکی از دوستانم اتفاق افتاده که عرض کردم.
این جا هم می توانید نگاهی بندازید و قیمت را ببینید - ایشون از نظرم تایید شده کامل هستند و کارشان در این زمینه حرفه ای است.
https://www.payment24.ir/

راستش بنده هم از قیمت هایی که الان در همه جا دیده میشه اعلام کردم مناسبه - امیدوارم ناراحت نشده باشید :)

سپاس از صحبت های شما دوست گرامی
حسابشون که تحویل داده شد هر چند وقت یه بار ازشون بپرسید مشکل دارن یا خیر;;)

موفق باشید