PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک سوال مهم که فکر کنم سوال خیلی ها هم باشد!!!

rezachess
February 26th, 2012, 19:25
سلام دوستان عزیز
یک مشکلی دارم که سرچ هم کردم تایپک های زیادی دیدم و اکثرا بی جواب مونده بودند !! به همین دلیل می گم مشکل خیلی ها هست!!!
دوستان من یک اسکریپت خریداری کردم این اسکریپت را روی Easy Php روی Local نصب کردم درست و سالم آمد و اجرا شد بعدش اومدم این اسکریپت را به سرور انتقال بدم. بعد که انتقال دادم واجراش کردم دیدم کلی ارور عجیب غربیب از این اسکریت در آمد در ابتدا گفتم شاید توابع آن غیر قابل فعال هست رفتم نگاه کردم دیدم این طور نیست!! مثلا یک ارور جالب همین اول کار داره !!!
یک خط از این برنامه این هست که اگه فایل کانفیگ موجود نبود برو به ایستال ولی عجیب این جاست این فایل با اینکه موجود نیست اما نمیره !!!! البته بیشتر ارورها هم این سبکی هست!!
Warning: include(../Back/Lang/fa.php) [function.include (http://traviam.ir/sn/install/include/function.include)]: failed to open stream: No such file or directory in /home/Phpuser/public_html/de/Back/Admin/database.php on line 14
در صورتی که این فایل هم وجود داره !!!
خلاصه چند روزه خیلی اعصابم را خورد کرده بابت این اسکریپت هم کلی پول دادم !!!
خواهشا حتی اگر اطلاعات اندکی هم دارید یک راهنمایی کوچک بکنید که این مشکل حل شود!!!!!

Mr_Parham
February 26th, 2012, 19:28
اسکریپت چی هست، سرور شما چیه، یکم بیشتر اطلاعات بدین

rezachess
February 26th, 2012, 19:47
اسکریپت چی هست، سرور شما چیه، یکم بیشتر اطلاعات بدین
WHM 11.30.6 (build 3) [TRIAL]CENTOS 5.7 x86_64 vmware on server

---------- Post added at 07:47 PM ---------- Previous post was at 07:30 PM ----------

WHM 11.30.6 (build 3) [TRIAL]CENTOS 5.7 x86_64 vmware on server

faranetwork
February 26th, 2012, 19:58
اینکه سی پنل هست شما بگین اسکریپت چیه!!!

rezachess
February 26th, 2012, 20:19
اسکریپت php هست اسکریپت معمولی بازی آنلاین

---------- Post added at 08:09 PM ---------- Previous post was at 07:59 PM ----------

دوستان راهنمایی کنید!!

---------- Post added at 08:19 PM ---------- Previous post was at 08:09 PM ----------

دوستان اگه کسی این مشکل من را حل کنه هزینه اش را هم پرداخت می کنم

abolfazlgoodarzi
February 26th, 2012, 21:29
با سلام.
دسترسی ورود رو پ.خ کنید لطفا تا بررسی کنم.
با تشکر

Kian
February 26th, 2012, 22:03
احتمالا به خاطر فعال بودن حالت Safe_Mode و موارد مشابه باعث ارور میشوند

abolfazlgoodarzi
February 26th, 2012, 23:37
احتمالا به خاطر فعال بودن حالت Safe_Mode و موارد مشابه باعث ارور میشوند

و یا بسته بودن بعضی از function های php از سرور مانند fopen و ...