PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور مجازی با هارد ssd

ehsandalir
February 26th, 2012, 13:58
با سلام

بنده برای یکی از سایتهای پرترافیکم نیاز به یک سرور اختصاصی با مشخصات زیر دارم :

1- هارد SSD 80 GB
2- Ram 2GB
3- BW 400 GB
4- CPU 1 Core 3GH

لازمه بگم سایت فوق یک سایت عکس با ترافیک و تعداد کوری Mysql بالاست برای همین می خوام سرعت هاردش بالا باشه .

از دوستان هر کس که می تونه آفری بده خوشحال می شم .

Mr_Parham
February 26th, 2012, 14:07
چه قدر می تونین ماهانه هزینه کنید دوست عزیز ؟؟

cartman10mpi
February 26th, 2012, 14:07
پیشنهاد می‌کنم از هارد‌های "sas 15000rpm" استفاده کنید ... "SDD" هنوز زیاد قابل اعتماد نیست

DATAFARM.IR
February 26th, 2012, 14:19
با دیتافارم در خدمت هستیم...
البته بیش از 75 گیگ فضای SSD نداریم...

دیتافارم - خدمت جدید: اینبار میزبانی روی دیسک ssd (http://www.webhostingtalk.ir/f15/40629)
===============
درصورتی که مصرف بالاست، پیشنهاد بنده خرید سرور اختصاصی با هارد ssd است...(علت: کیفیت رم نیز بسان هارد بالاتر می‌رود.)

ehsandalir
February 26th, 2012, 15:07
چه قدر می تونین ماهانه هزینه کنید دوست عزیز ؟؟

ماهانه 60-70 ت.م

---------- Post added at 03:07 PM ---------- Previous post was at 03:06 PM ----------

پیشنهاد می‌کنم از هارد‌های "sas 15000rpm" استفاده کنید ... "SDD" هنوز زیاد قابل اعتماد نیست

بنده خیلی در این مورد اطلاعات کافی ندارم آیا شما در این مورد مطمئنید ؟

cartman10mpi
February 26th, 2012, 15:35
مشکل بزرگ "ssd"‌ها بی‌ تجربه بودن آنهاست . تکنولوژی بسیار جدیدی هست و هنوز مدت زمان استفادهٔ آن نسبت به سایر دیسک‌ها ، آمار گیری و اثبات ثبات کیفیت "ssd" را غیر ممکن کرده .
قیمت بسیار گران نسبت به سایر دیسک‌ها ،نداشتن آمار دقیق و قابل اطمینان برای کیفیت و استقامت و پایداری هارد‌های "ssd" و همچنین به دلیل جدید بودن این فناوری ، تغییرات هر روزه در سیستم ساختاری آن توسط شرکت‌های تولید کنند برای پایدار کردن این تکنولوژی ، استفاده از این دیسک را در حیطه‌های حساسی همچون میزبانی را برابر یک ریسک می‌کند .
در کل "ssd" یک تکنولوژی تمام شده نیست و در حال تکمیل هست . استفاده از این سخت افزار در سرور بر پایهٔ انتخاب شخصی‌ هست .
نظر شخصی بنده : هنوز برای استفاده از این تکنولوژی در سرور زود است و باید منتظر تکمیل این فناوری شد.

---
February 26th, 2012, 19:05
برای خرید سرور اختصاصی فیزیکی با این شرایط فکر نمی کنم هزینه ای که مد نظر دارید کافی باشه . اگر مایل به افزایش بودجه ی ماهانه باشید میتونم بهتون آفر مناسب بدم .

1- هارد ssd 80 gb
2- ram 2gb
3- bw 400 gb
4- cpu 1 core 3gh

mgp.co.ir
February 26th, 2012, 19:55
باسلام در خدمت ایم .
سرور مجازی زیر موجود است

Plan 5
Ram : 2048 MB
HHD : 50 GB SSD
CPU : 2400 MHZ
Uplink : 1 Gbps
bandwidth: 2 TB
IP : 2
Control Panel : بله
فضای پشتیبان بر روی سرور دیگر : 1 گیگ
95,000T ماهانه

ماه اول 10 هزار تومان تخفیف !!!

لینک سفارش : میزبان گستر پرداز - سبد خرید (http://customer.mgp.co.ir/cart.php?gid=3)
برای ارسال سفارش و تغییر قیمت فاکتور به بخش فروش تیکت بزنید .

مسئول فروش :
علی میرزایی
09121532966