PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حرفه ای ها هاستم را چک کنند

yekmobile.com
February 25th, 2012, 23:22
سلام
دوستان من یک مشکلی دارم که امیدوارم حرفه ای ها بتونند به من کمک کنند.

زمانی که سایتم و باز میکنم بعضی وقت ها بسیار کند باز میشه و امار گیر سایت من که قبلا روی 140 هزار بود و کاربرای آنلاینم قبلا روی 380 تا 420 تا بودن جدیدا بسیار کم شده البته بعد از اینکه کمی به سرور فشار اوردم و تا حدودی مشکل و بر طرف کردم.
اما مدیر هاستینگ میگه مشکلی وجود نداره و سایت به راحتی بالا میاد.

خوب حالا سوال من از دوستان اینه که چگونه سرعت سایتم و چک کنم و از کجا بدونم هاست سایتم با مشکلی رو به رو نیست.هاست تراکر و خبر دارم چک میکنه اما میخوام راههای دیگه ای هم برای چک کردن سایت هست ???? و اگر نیست خود دوستان سایت و بررسی کنند و خبر بدن که چگونه متوجه بشم سایت در بهترین حالت کارکرد یعنی حالت عادی داره کار میکنه.

یک موبایل : دانلود نرم افزار برنامه بازی تم و... (http://www.yekmobile.com)

delta
February 26th, 2012, 08:18
تنها راهش همان پینگ و هاست تراکر و... هست. با این اوضاع اینترنت ایران که هر منطقه یک سرعتی داره نمیتونید چک کنید سرعت رو...

من که تست زدم سرعت سایتتون بالاست و مشکلی نداره..

Ashkankamangar.ir
February 26th, 2012, 08:54
بله برای من هم بسیار سریع لود شد

allbert
February 26th, 2012, 10:30
شم که یک وبمستر حرفه ای هستید بهتر هست که رنک و امار الکسا رو مانیتور کنید که تغییرات احتمالی رو زیر نظر داشته باشید

این مشکل موقت هست و دوباره درست میشه نگران نباشید

سایتتون هم مشکلی نداره

yekmobile.com
February 26th, 2012, 11:24
خوب همین الکسا مشکل ساز شده که داره روز به روز کمتر میشه
هاست تراکر هم میزنم بدون مشکل هست
سایتی هست که سرعت سایت و چک کنه ؟؟؟

m2n
February 26th, 2012, 11:41
آقا این کم شدن تنها مال سایت شما نیست السکای سایتهای زیادی کم شده امروز چک می کنی مثلا 100 هست فردا چک کنی به جای 99 میشه 120 8-}

0060
February 26th, 2012, 12:41

از این سایت میتونید سرعت لود سایتون رو چک کنید و یک سئو ساده روی سایت انجام بدید GTmetrix | Website Speed and Performance Optimization (http://gtmetrix.com/)

iranian-portal
February 26th, 2012, 13:29

خیلی به الکسا توجه نکنید الکسا شده مثل لباس مارکدار
مدعی بررسی روزانه آمارها و به روز رسانی چند دقیقه ای هست اما 99% سایت ها ماهانه بررسی میشن و اون 1درصد هم خیلی سایت های خوبی هستن که مرتب به روز میشن
در ایران هم که هزارو یک کلک کاهش الکسا داریم ضمن این که زحمت وبمسترها با صفحه ای مثل پیوندها نابود میشه که پیوندها باید الان رتبه 5باشه
در کل خودتون رو با الکسا درگیر نکنید

alfavps
February 26th, 2012, 13:33
سرعت لود سایت بالاست و مشکلی نداره

yekmobile.com
February 26th, 2012, 15:11
خوب الان هرکسی مبخواد تبلیغات بده به ما به الکسا نگاه میکنه حتی خوده شمایی که میگین الکسا کارش درست نیست:-<

---------- Post added at 03:11 PM ---------- Previous post was at 03:09 PM ----------

از این سایت میتونید سرعت لود سایتون رو چک کنید و یک سئو ساده روی سایت انجام بدید GTmetrix | Website Speed and Performance Optimization (http://gtmetrix.com/)

این سایت فکر نکنم سرعت لود سایت و نشون بده این سایت سرعت لود قالب و نشون میده نه اینکه هاست و چک کنه فکر کنم البته

allbert
February 26th, 2012, 15:20
برای وبلاگ شخصی من که اینطور هست مثلا رنک رو 400 هست وقتی میخواد زیابد بشه میره رو 470 بعد یهو میشه 370 و ثابت میمونه

البته رنک وبلاگم 30000000000000 هست دی:

yekmobile.com
February 26th, 2012, 15:50
رنک وبلاگتون 300 هزار میزنه یا 300 خالی ؟؟
اگه 300 هزار بزنه خوب ایراد نداره اما فکر نکنم 300 بزنه چون دیگه الکسا هم اینقدر که میگین اوضاش خراب نیست:-o

Mohammad_reza
February 26th, 2012, 20:56
درود ،

با توجه به توضیحاتی که دادید ، من این پیشبینی رو می کنم :
سایت شما به بازدید بالایی رسیده و باعث افت سرعت سرور میزبان شده (کم آورده) و در نتیجه مدیر سرور میزبانی ، به جای ارتقاع سرور ، اکانت ها رو محدود کرده و با استفاده از امکاناتی که احتمالاً فایروال csf یا ... در اختیارشون قرار میده ، کاری کردند که سایت شما از یک حد معین بیشتر نتونی کاربر آنلاین داشته باشه ...
البته احتمال این امر خیلی کمه

باسپاس

yekmobile.com
February 26th, 2012, 21:25
درود ،

با توجه به توضیحاتی که دادید ، من این پیشبینی رو می کنم :
سایت شما به بازدید بالایی رسیده و باعث افت سرعت سرور میزبان شده (کم آورده) و در نتیجه مدیر سرور میزبانی ، به جای ارتقاع سرور ، اکانت ها رو محدود کرده و با استفاده از امکاناتی که احتمالاً فایروال csf یا ... در اختیارشون قرار میده ، کاری کردند که سایت شما از یک حد معین بیشتر نتونی کاربر آنلاین داشته باشه ...
البته احتمال این امر خیلی کمه

باسپاس

سلام
محدودیت که داره مثلا اگه به سرور فشار بیارم خود به خود سایت بسته میشه و خود به خود هم بعدکم شدن فشار باز میشه
اما چطوری میتونم متوجه بشم که پیگیری کنم

parsianweb
February 26th, 2012, 21:44
مشکلی در سایت شما مشاهده نشد. ;)

fdlhost
February 26th, 2012, 21:56
با سلام

حجم صفحه نخست سایت شما بسیار بالاست. در اولین بازدید نزدیک 69 request انجام می شود و حجم اطلاعات نزدیک به 1170 کیلوبایت یعنی تقریبا 1.17 مگابایت است. مهمترین نکته اینکه از این 1170 کیلوبایت، 940 کیلوبایت مربوط به تصاویر هستند. حجم تصاویر پست های شما بسیار بالاست. تصاویر می بایست حتما فشرده شوند و حجمی کمتر از 20 کیلوبایت داشته باشند که برای پست های شما این سایز به طور میانگین 40 کیلوبایت است! تنها با رعایت همین نکته کوچک، حجم صفحات و سرعت لود سایت تان بهبود چشمگیری خواهد داشت.
حجم تبلیغات بنری شما مخصوصا بنر به آدرس http://www.yekmobile.com/banner/kingasr.gif بسیار بالاست. (تقریبا 81 کیلوبایت آن هم برای چنین سایزی!!!)
=====================
نزدیک به 100 کیلوبایت اسکریپت دارید که 88 کیلوبایت آن مربوط به جیکوئری است. درصورتیکه استفاده زیادی از جیکوئری نکرده اید، حتی الامکان آن را حذف کنید و یا از jquip استفاده فرمایید.
اسکریپت پاپ آپ تان نیز سنگین است.
====================
از آمارگیر وبگذر استفاده نکنید. به طور کلی سعی کنید request کمتری به سرورهای دیگر ارسال کنید.

با تشکر

mobinhost_suport
February 26th, 2012, 22:38
سلام

من هم تست زدم مشکلی نداشت

سلام
دوستان من یک مشکلی دارم که امیدوارم حرفه ای ها بتونند به من کمک کنند.

زمانی که سایتم و باز میکنم بعضی وقت ها بسیار کند باز میشه و امار گیر سایت من که قبلا روی 140 هزار بود و کاربرای آنلاینم قبلا روی 380 تا 420 تا بودن جدیدا بسیار کم شده البته بعد از اینکه کمی به سرور فشار اوردم و تا حدودی مشکل و بر طرف کردم.
اما مدیر هاستینگ میگه مشکلی وجود نداره و سایت به راحتی بالا میاد.

خوب حالا سوال من از دوستان اینه که چگونه سرعت سایتم و چک کنم و از کجا بدونم هاست سایتم با مشکلی رو به رو نیست.هاست تراکر و خبر دارم چک میکنه اما میخوام راههای دیگه ای هم برای چک کردن سایت هست ???? و اگر نیست خود دوستان سایت و بررسی کنند و خبر بدن که چگونه متوجه بشم سایت در بهترین حالت کارکرد یعنی حالت عادی داره کار میکنه.

یک موبایل : دانلود نرم افزار برنامه بازی تم و... (http://www.yekmobile.com)

shivahost
February 26th, 2012, 22:54
باید قالب وردپرستون را هم بهینه کنید.

مثلا در header.php قالب آمده:

<link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/style.css" type="text/css" media="screen"/>

که بهتره تبدیلش کنید به:

<link rel="stylesheet" href="http://www.yekmobile.com/temp/style.css" type="text/css" media="screen" />

اینطوری سر سرور مخصوصا در بازدید های زیاد کلی خلوت میشه. البته کدهای دیگری هم هست که به همین ترتیب باید بهینه کنید

yekmobile.com
February 27th, 2012, 00:45
با سلام

حجم صفحه نخست سایت شما بسیار بالاست. در اولین بازدید نزدیک 69 request انجام می شود و حجم اطلاعات نزدیک به 1170 کیلوبایت یعنی تقریبا 1.17 مگابایت است. مهمترین نکته اینکه از این 1170 کیلوبایت، 940 کیلوبایت مربوط به تصاویر هستند. حجم تصاویر پست های شما بسیار بالاست. تصاویر می بایست حتما فشرده شوند و حجمی کمتر از 20 کیلوبایت داشته باشند که برای پست های شما این سایز به طور میانگین 40 کیلوبایت است! تنها با رعایت همین نکته کوچک، حجم صفحات و سرعت لود سایت تان بهبود چشمگیری خواهد داشت.
حجم تبلیغات بنری شما مخصوصا بنر به آدرس http://www.yekmobile.com/banner/kingasr.gif بسیار بالاست. (تقریبا 81 کیلوبایت آن هم برای چنین سایزی!!!)
=====================
نزدیک به 100 کیلوبایت اسکریپت دارید که 88 کیلوبایت آن مربوط به جیکوئری است. درصورتیکه استفاده زیادی از جیکوئری نکرده اید، حتی الامکان آن را حذف کنید و یا از jquip استفاده فرمایید.
اسکریپت پاپ آپ تان نیز سنگین است.
====================
از آمارگیر وبگذر استفاده نکنید. به طور کلی سعی کنید request کمتری به سرورهای دیگر ارسال کنید.

با تشکر

خوب اسکریپت پاپ آپ کم حجمشم دارم اما این سنگینه فکر کنم بهتر باشه به دلایلی می واین دو تا اسکریپت و میزارم فرقش و شما بگید
سنگین : http://www.yekmobile.com/banner/popup.js
سبک : http://www.yekmobile.com/banner/pop1.js
شما میگید کدوماش بهتره
واسه جیکوئری هم وقت زیاد میخواد و میترسم خرابتر کنم تا اوکی تر :-<

---------- Post added at 12:45 AM ---------- Previous post was at 12:43 AM ----------

باید قالب وردپرستون را هم بهینه کنید.

مثلا در header.php قالب آمده:

<link rel="stylesheet" href="<?php bloginfo('template_directory'); ?>/style.css" type="text/css" media="screen"/>

که بهتره تبدیلش کنید به:

<link rel="stylesheet" href="http://www.yekmobile.com/temp/style.css" type="text/css" media="screen" />

اینطوری سر سرور مخصوصا در بازدید های زیاد کلی خلوت میشه. البته کدهای دیگری هم هست که به همین ترتیب باید بهینه کنید

سلام
سیستم من وردپرش نیست و اصلا هم از این مدل کد ها استفاده نکردم وردپرس باشه که بدتر وردپرس خیلی به سرور فشار میاره البته میگن بهینه میشه

shivahost
February 27th, 2012, 00:52
سلام
سیستم من وردپرش نیست و اصلا هم از این مدل کد ها استفاده نکردم وردپرس باشه که بدتر وردپرس خیلی به سرور فشار میاره البته میگن بهینه میشه

در وردپرس بودنش که تقریبا شک ندارم هست.

اما دو خط کدی که دیدید را یکی از header یک قالب وردپرس برداشتم و یکی هم از header سایت شما. که کاملا از نظر ساختار مشابهند.

yekmobile.com
February 27th, 2012, 01:04
در وردپرس بودنش که تقریبا شک ندارم هست.

اما دو خط کدی که دیدید را یکی از header یک قالب وردپرس برداشتم و یکی هم از header سایت شما. که کاملا از نظر ساختار مشابهند.

نه دوست من سیستم سایت من وردپرس نیست من میخوام راهنمایی بشم واسه بهینه سازی سایت پس لزومی ندارم دروغ بگم :67:

shivahost
February 27th, 2012, 01:09
نه دوست من سیستم سایت من وردپرس نیست من میخوام راهنمایی بشم واسه بهینه سازی سایت پس لزومی ندارم دروغ بگم :67:

من هم هدفم راهنمایی هست و اون کدها به هر صورت باید اصلاح و بهینه بشه! چون معمولا قالب های cms ها اینطوری کد میدن که بهتره هینه کنید.

yekmobile.com
February 27th, 2012, 01:14
من هم هدفم راهنمایی هست و اون کدها به هر صورت باید اصلاح و بهینه بشه! چون معمولا قالب های cms ها اینطوری کد میدن که بهتره هینه کنید.

بله درسته مرسی . پس شما میگید بهتره ادرس سایتwww.yekmobile com و وارد کنم بهتره یا از کد <blog-url> استفاده کنم ؟

shivahost
February 27th, 2012, 01:20
هر چه بیشتر از ثابت های html استفاده کنید بهتره تا متغیر های php و سایتتون سبکتر میشه