PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شیر کردن چند adsl در یک سیستم

langarneshin
February 25th, 2012, 23:11
سلام دوستان من میخوام 3 تا adsl دو مگ رو تو یه سیستم شیر کنم و با وایرلس تو یه محیط پخشش کنم نمیدونم باید چه حرکتی بزنم از دوستان عزیز میخوام منو کمک کنن...

ممنون و متشکر

iranian-portal
February 26th, 2012, 14:23
سوالتون برای من یکم ابهام داره!
منظورتون اینه که قصد دارید سه تا ADSL با پهنای 2Mb/s رو در یک سیستم اداری (چند کامپیوتر) یا وایرلس اشتراک بدید؟
یا این که سه تا ADSL با پهنای 2Mb/s روی یک عدد سیستم متمرکز کنید؟

TukaNet
February 26th, 2012, 14:41
برای مخطوط کردن اینترنت ها به لود بالانسر نیاز دارید ، سپس خروجی لود بالانسر رو هم میتونید بدید به اکسس پوینت ... مورد زیاد سختی نیست !

taghi.karimi
February 26th, 2012, 14:59
adsl را چک نکرده ایم! اما وایرلس را به راحتی با میکروتیک میتوانید این کار را انجام دهید!

rezahd
February 26th, 2012, 17:40
ئوست عزیز شما باید برای دریافت اطلاعات درگاه گت وی تنظیم کنی به سمت ip مودم adsl
microtick ip route
هر کدوم ip مودم ها رو بزار ی درست میشه
ولی چند تا تنظیم دیگه هم داره که بهتره انجام بدی

---------- Post added at 05:40 PM ---------- Previous post was at 05:39 PM ----------

راستی یادم رفت بپرم منظرو اکسس پوینت هست یا وایرلس برای دکل

faranetwork
February 26th, 2012, 17:45
مودم مخصوص اینکار وجود داره

langarneshin
March 2nd, 2012, 02:06
ممنون دوستان....راستش در جواب دوستمون من 3 تا خط adsl دو مگ دارم که میخوام تو شرکتم بین دوتا پی سی و یک لپ تاپ پخش کنم یعنی کل 6 مگ رو به اشتراک بزارم بعضی وقت ها 6 مگ رو به لپ تاپ بدم و بعضی وقت ها هم بین هر سه تا سیستم....هر 3 تا هم وایرلس دارن....
مشابه همین کار رو میخوام بین 15 تا لپ تاپ تو کافی نت هم بکنم اگه میشه کمی کمک کنین گیر افتادم//

tizparvaz
March 6th, 2012, 02:08
ممنون دوستان....راستش در جواب دوستمون من 3 تا خط adsl دو مگ دارم که میخوام تو شرکتم بین دوتا پی سی و یک لپ تاپ پخش کنم یعنی کل 6 مگ رو به اشتراک بزارم بعضی وقت ها 6 مگ رو به لپ تاپ بدم و بعضی وقت ها هم بین هر سه تا سیستم....هر 3 تا هم وایرلس دارن....
مشابه همین کار رو میخوام بین 15 تا لپ تاپ تو کافی نت هم بکنم اگه میشه کمی کمک کنین گیر افتادم//
هر سه خط اینترنت از یه شرکته ؟
با این حساب شما سه تا مودم دارین کانکشنهارو ppoe تو خود مودما ست کنین از لنشون وصل کنین به یه اکسس پوینت بهتره اکسس پوینت باشه روتر نباشه بعدش فک میکنم فقط باید آیپی اکسس پوینت هم رنج با آی پی مودما باشه تست نکردم اما فک کنم کار کنه یه امتحان بکنبن
آی پی مودمهای adsl رو هم یکسان بذارین نگران ای پی کانفلیگ نباشن این اتفاق نمیوفته
اگه جواب نده همون یه روتر بورد میکروتیک میخواین که adsl هارو وصل کنین بهش بعد یه آی پی تعریف کنین رو اون آی پی کیو 6 مگ ببندینو بدینش به اکسس پوینت این کار به احتمال 99% جواب میده

PENOIL
March 6th, 2012, 18:53
سلام

با 2تا روتر dual wan کارتون راه میوفته

خط های adsl رو وصل کنید به wan و از lan خروجی بگیرید

لینک: http://www.chare.ir/index.php?dispatch=products.view&product_id=50986

ghandoon
March 27th, 2012, 20:57
قبل از هر چیزی به خاطر اینکه تاپیک قدیمی رو آوردم بالا معذرت میخوام ولی خب شاید یه کاربر جدیدی اومد این تاپیک و نگاه کرد :65:

اگه بتونین هم زمان 3 تا مودم رو به سیستم وصل کنید ( منظورم اینه که از طریق usb یا lan همزمان سه تا مودم رو وصل کنین)،تو قسمت network setting یا adapter setting در ویندوز می تونین چند تا کانکشن رو bridge کنین.بقیه سیستم عامل ها رو نمیدونم.

akbari
March 29th, 2012, 14:52
سلام
ابتدا ۳ سرویس ADSL را بر روی مودم PPOE تنظیم کنید سپس به یک روتر بورد ۷۵۰ میکروتیک متصل کنید و تنظیمات میکروتیک را انجام دهید تا به صورت جدا گانه به ADSL وصل شوند و در نهایت با تنظیمات روتینگ لود بالانس را راه اندازی کنید و از یک پورت به سوئیچ متصل شوید و دیگر کامپیوتر ها را نیز به سوئیچ متصل کنید و با راه اندازی DHCP یا PPOE یا Hotspot از اینترنت ۶ مگ خود استفاده کنید =;

ارادتمند
اکبری

---------- Post added at 02:52 PM ---------- Previous post was at 02:48 PM ----------

این هم مشخصات RB750
Saina Informatics Center ..:: مرکز خدمات انفورماتیک ساینا ::..: مدل های سری 700 (http://www.sainasoft.com/page.php?17)