PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایت خبری فناوری اطلاعات

mohebali
February 25th, 2012, 21:25
با سلام
یک سایت خبری در حوزه فناوری اطلاعات به فروش می رسد.
ویژگی ها: دامنه بسیار مرتبط و ویژه.شناخته شده در بین شرکت هاو نهادهای مختلف.اعتبار بالا برای حضور در بین سایتهای خبری بزرگ.
دلیل فروش: نیاز مالی
آدرس و قیمت : در پیغام خصوصی گفته خواهد شد . در مورد قیمت بسیار پایین می باشد. نگران نباشید.
پیج رنک : 3
الکسا رنک : 7000 ایران و 300 هزار جهان ( تا 1000 ایران رفت که از روی نمودار می توانید ببینید)
دارای کلمات کلیدی بسیار خوب در گوگل. مانند "خرید گروهی "
دارای 790 خبر.
دارای قالب اختصاصی و بسیار زیبا که همه مخاطبان سایت به این موضوع اقرار کردندو خردیار نیز اقرار خواهد کرد
در آمد نداشته چون دنبالش نبودم.ولی اگه کسی دنبال درآمد باشه باید سایت رو بیاره زیر 1000 . به دلایلی که به خریدار واقعی عرض می کنم به راحتی میشه درآمد خوبی داشت.
اسپم گزارش میشه. به هیچ عنوان از قیمت دادن در اینجا و یا دوستانی که بنده رو میشناسن از ذکر آدرس خودداری کنند.

مهم : همون طور که دوستان در یاهو و اینجا دیدن من روی این سایت زحمت زیادی کشیدم. مشکل مالی باعث فروشش شده و اگر این مشکل حل بشه فروش سایت لغو خواهد شد.

bepad
February 25th, 2012, 21:33
سلام

لطفا ادرس+قیمت پ.خ شود

parsianweb
February 25th, 2012, 22:04
اطلاعات لازم را پ خ کنید. باتشکر

H.G.N
February 25th, 2012, 22:34
با سلام

آدرس پیام خصوصی شود لطفا !

pedramsistani
February 25th, 2012, 22:39
با سلام

آدرس و قیمت پ.خ شود

ققنوس
February 25th, 2012, 22:40
سلام

لطفا براي من نيز ارسال كنيد

rezahd
February 25th, 2012, 22:45
ادرس پیام خوصوصی کنید وقیمت

mohebali
February 25th, 2012, 22:45
برای تمام دوستان ارسال شد

seyyed_ahmad
February 25th, 2012, 22:58
با سلام

آدرس پیام خصوصی شود لطفا !

alirezase
February 25th, 2012, 22:59
برای من هم لطفا ارسال کنید

safirhost
February 25th, 2012, 23:18
برای من هم لطفا ارسال کنید

mohebali
February 26th, 2012, 11:55
به درخواست دوستان یک متن مختصر در مورد نحوه کار سایت و برنامه هایی که برای سایت داشتم رو آماده کردم. اگر دوستان واقعا خریدار هستند و تمایل دارند دوباره پیغام بدن تا براشون ارسال بشه.

rezahd
February 26th, 2012, 17:31
برای تمام دوستان ارسال شد

ممنون از سایت کار ها را تا چه مدت خود شما انجام میدید و بعد به دست مشتری میدید
تا مشتری راه بیفته

mohebali
February 26th, 2012, 18:35
یک هفته اول که نحوه کار با قالب و خود سایت رو کامل یاد میدم.تا عید هم هر سوالی باشه توضیح میدم.
به خریدار تمامی موارد توضیح داده میشه تا بعد از نهایتا 10 روز مسلط بشه و بتونه کارا رو کامل جلو ببره.

---
February 26th, 2012, 18:51
لطف کنید اطلاعات رو برای من هم ارسال کنید
اگر شما در ابتدای باز کردن این تاپیک اطلاعات دقیق به کاربران بدید اینجا شاهد بیش از 20 تا پاسخ : قیمت و اطلاعات را پ خ کنید نبودیم
موفق باشید

takmaisam
February 26th, 2012, 20:18
برای من هم پ-خ کن

behrooz
February 26th, 2012, 22:30
ادرس+قیمت تقریبی لطفا پ.خ شود

j4b3r
February 26th, 2012, 22:36
با سلام

آدرس و قیمت پ.خ شود

mobinhost_suport
February 26th, 2012, 22:42
سلام

لطفا ادرس+قیمت پ.خ شود

با سلام
یک سایت خبری در حوزه فناوری اطلاعات به فروش می رسد.
ویژگی ها: دامنه بسیار مرتبط و ویژه.شناخته شده در بین شرکت هاو نهادهای مختلف.اعتبار بالا برای حضور در بین سایتهای خبری بزرگ.
دلیل فروش: نیاز مالی
آدرس و قیمت : در پیغام خصوصی گفته خواهد شد . در مورد قیمت بسیار پایین می باشد. نگران نباشید.
پیج رنک : 3
الکسا رنک : 7000 ایران و 300 هزار جهان ( تا 1000 ایران رفت که از روی نمودار می توانید ببینید)
دارای کلمات کلیدی بسیار خوب در گوگل. مانند "خرید گروهی "
دارای 790 خبر.
دارای قالب اختصاصی و بسیار زیبا که همه مخاطبان سایت به این موضوع اقرار کردندو خردیار نیز اقرار خواهد کرد
در آمد نداشته چون دنبالش نبودم.ولی اگه کسی دنبال درآمد باشه باید سایت رو بیاره زیر 1000 . به دلایلی که به خریدار واقعی عرض می کنم به راحتی میشه درآمد خوبی داشت.
اسپم گزارش میشه. به هیچ عنوان از قیمت دادن در اینجا و یا دوستانی که بنده رو میشناسن از ذکر آدرس خودداری کنند.

مهم : همون طور که دوستان در یاهو و اینجا دیدن من روی این سایت زحمت زیادی کشیدم. مشکل مالی باعث فروشش شده و اگر این مشکل حل بشه فروش سایت لغو خواهد شد.