PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطوری از بانک ملت درگاه بگیرم؟

AriyaDownload
February 25th, 2012, 14:37
سلام دوستان
امروز رفتم بانک ملت
شماره و حساب و اینترنت بانک و موبایل بانک رو فعال کردم
بعدش رفتم پیش رئیس شده می گم برای فعال کردن درگاه اینترنتی باید چی کار کنم
رئیس شعبه می گه درگاه چیه؟؟؟ @-)
نیم ساعت توضیح دادم بهش بعدش می گه چه فایده ای داره به اون کسی که می خواد به حسابت پول واریز کنه بگو شماره حسابت رو بزنه
آخرش هم گفت من اطلاعی ندارم به شماره 1556 تماس بگیرم
هر چی تماس می گیریم پاسخی دریافت نمی کنم، فقط می گه منتظر باشید
1- باید چی کار کنم؟
2- باید برم کدوم شعبه؟
3- چی بگم بهشون؟؟؟
4- چه مدارکی لازم هست؟
ممنون می شم راهنمایی کنید

bepad
February 25th, 2012, 14:39
در این مورد فکر کنم 100 تا تاپیک زده شده:53:

taft
February 25th, 2012, 14:40
عزیز شما با شماره 27312058 آقای نوری تماس بگیرید.
کامل راهنمایی می کنه و بعد ایمیلتون رو میگیره فرم ها رو برات میفرسته و شما تمامی کارها رو انجام میدین دو-سه روزه درگاهت اوکی میشه
همین الان تماس بگیر ببین چه راحت درگاه می تونی بگیری
مشکلی بود اطلاع بده

iraniserver
February 25th, 2012, 14:42
واقعا تا حالا اسمش رو هم نشنیدین ؟!!
به پرداخت ملت | ارائه دهنده خدمات و راه حلهای پرداخت الکترونیک (http://behpardakht.com/)

joomla2
February 25th, 2012, 14:45
آقای نوری

سلام. منم میخوام بگیرم. حالا این اقای نوری کی هست؟ چیکاره هست؟ آدرسش کجاست؟ شرکت داره؟ معتر است؟ چند هزینه میگره؟ یا رایگان انجام میده ؟

---------- Post added at 02:45 PM ---------- Previous post was at 02:44 PM ----------

اقای نوری !! منظورتون شرکت به پرداخت است؟

من شنیدم که این شرکت معتبر نسیت و زیاد پول مردم رو به قولی هاپولی کرده ! @-)

taft
February 25th, 2012, 14:46
سلام. منم میخوام بگیرم. حالا این اقای نوری کی هست؟ چیکاره هست؟ آدرسش کجاست؟ شرکت داره؟ معتر است؟ چند هزینه میگره؟ یا رایگان انجام میده ؟

آقای نوری کارمند شرکت به پرداخت هستن
وقتی از مرحله اول با ایشون کارتون رو شروع کنید هر موقع سوالی-مشکلی هم براتون پیش میاد باهاشون تماس میگیرید و سه سوته هر مشکلی باشه ردیفش می کنن
خداییش خیلی آدم خوبی هستن جناب نوری

joomla2
February 25th, 2012, 14:49
ممنون. پس چرا همه جا میگن شرکت به پرداخت خوب نیست و سابقه بدی داره و پول ها رو هاپولی میکنه؟ :52:

taft
February 25th, 2012, 14:52
ممنون. پس چرا همه جا میگن شرکت به پرداخت خوب نیست و سابقه بدی داره و پول ها رو هاپولی میکنه؟ :52:
برخی تراکنش های بانک ملت ستل نمیشه که باید دستی این کار رو کرد
حالا کسانی که تعداد بالایی در روز تراکنش دارن نمی دونن کدوم ستل نشده و به همین خاطر به مشکل بر می خورن
مثل زرین پال که دیگه اتصال به ملت نداره
ولی خوب سایت های معمولی و هاستینگ هر چه چقدر هم تعداد سفارش ها بالا باشه مشتری های خودشون رو میشناسن و همچنین مبالغ پرداختی و به همین دلیل مشکل خاصی پیش نخواهد آمد

AriyaDownload
February 25th, 2012, 15:13
در این مورد فکر کنم 100 تا تاپیک زده شده:53:

ممنون می شم لینک بدید که این مورد رو توضیح داده باشن

---------- Post added at 03:13 PM ---------- Previous post was at 03:12 PM ----------

عزیز شما با شماره 27312058 آقای نوری تماس بگیرید.
کامل راهنمایی می کنه و بعد ایمیلتون رو میگیره فرم ها رو برات میفرسته و شما تمامی کارها رو انجام میدین دو-سه روزه درگاهت اوکی میشه
همین الان تماس بگیر ببین چه راحت درگاه می تونی بگیری
مشکلی بود اطلاع بده

می خوام خودم به طور مستقیم این کار رو انجام بدم
حضوری بانک ملت
ولی راه و روشش رو نمی دونم
همنطور که تویه تاپیک هم گفتم رئیس شعبه بانک هم نمی دونه

taft
February 25th, 2012, 15:16
می خوام خودم به طور مستقیم این کار رو انجام بدم
حضوری بانک ملت
ولی راه و روشش رو نمی دونم
همنطور که تویه تاپیک هم گفتم رئیس شعبه بانک هم نمی دونه
عزیز هیچ ربطی به شعبه بانک ملت نداره و شما باید حتما با شرکت به پرداخت ملت تماس بگیرید
شعبه فقط برای حساب باز کردنه والسلام :دی (البته برای درگاه گرفتن)
شما با شماره ای که من دادم یا یکی دیگه از شماره های شرکت تماس بگیرید کامل راهنمایی می کنند و به راحتی درگاه رو آماده و تحویل میدن
موفق باشید

joomla2
February 25th, 2012, 15:31
یعنی تو ایران فقط همین شرکت به پرداخت درگاه بانک ملت میده ؟ :115:

واسه چی نمیشه ازخود بانک گرفت؟ من رفتم سوالکردم از بانک ملت شیراز گفت بیا حساب ایجاد کن بعد درخواست بده تا درگاه رو واستون ایجاد کنیم

AriyaDownload
February 25th, 2012, 15:34
از دوستان ممنونم
از طریق همین شرکت به پرداخت باید پیگری بشه
از لطف دوستانی که وقتشون رو گذاشتن و منو راه نمایی کردن صمیمانه تشکر می کنم
:53:

B.Z
February 25th, 2012, 15:58
یعنی تو ایران فقط همین شرکت به پرداخت درگاه بانک ملت میده ؟ :115:

واسه چی نمیشه ازخود بانک گرفت؟ من رفتم سوالکردم از بانک ملت شیراز گفت بیا حساب ایجاد کن بعد درخواست بده تا درگاه رو واستون ایجاد کنیم

همه بانک ها درگاه پرداخت میدن و شرایط پرداخت چک تضمین و...... میگیرن به قدری که بیشتر افراد پشیمون میشن !ولی ملت اینجوری نیست فقط یک کپی سند میگره .اون آقایی هم که به شما گفته برو دوباره بپرس میگه من کی گفتم!!!