PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طراحی ماژول sms برای whcms با هدیه ویژه

AriyaCenter
February 25th, 2012, 01:53
دوستان بنده سامانه مدیریت ارسال پیام کوتاه دارم که به صورت مدیریت کل دست خودم هستش
یک مشکل برام پیش اومده تو قسمت وب سرویس
من وب سرویس دارم یوزر و پسورد و رمز عبور و url حالا نمیدونم این رو چطور در ماژول whcms جای کنم
دوست عزیزی که بتونه کامل این رو واسه راه اندازی کنه یک ماژول whcmsبه صورت هدیه بهش میدم

پس توجه به داده های من بکنید بنده API دارم که یوزر نام و پسورد و URLیا لینک رو دارم هر کس مایل به انجام و دریافت هدیه هستش پ. خ بده من اطلاعات رو در اخیتارش میزارم

همچنین در این وب سرویس می توان امکانات زیادی را فراهم کرد نظیر
نوبت دهی
ماژول های تمامی CMSها
انواع ارسال ها
و....
دوست عزیزی که بتونه این پنل رو واسه من راه اندازی کنه یک شماره اختصاصی 10 رقمی 1 ساله با 500 تا شارژ دریافت میکنه
بدورد :113:

adamak
February 25th, 2012, 01:58
خوب اون ماژول رو از هر کس که گرفتین از خودش بپرسین دیگه!!

AriyaCenter
February 25th, 2012, 02:14
اون شرکت این سرویس whcms که راه اندازی نمیکنه هیچ شرکتی این کار نمیکنه این کارهای نماینده ها هستش مثل بنده
بنده سامانه پیام کوتاه دار با امکان وب سرویس که می تونم ماژول ها و.... طراحی کنم و دستم باز هستش برای هرگونه برنامه نویسی

دوباره عرض میکنم یک پنل دارم با امکان وب سرویس یا api این وب سرویس یوزر نام و پسورد و لینک داره
با تشکر

vahab00
February 25th, 2012, 07:27
پ.خ فرستادم
چك كن
راستي حدسم درست بود ؟ حسين جان خودتي ؟
به هر حال موفق باشي
يا حق

AriyaCenter
February 25th, 2012, 10:07
بله خودم هستم
چندتا آریاسنتر هست مگه :-&

AriyaCenter
February 25th, 2012, 20:15
اپدیت

vahab00
February 25th, 2012, 20:34
داداش حسين با خود محسن جان يوزر mohsen1 صحبت كن خودش با قيمت توافقي بهت ميده
يا حق

AriyaCenter
February 27th, 2012, 01:38
ایشون اگر مایل بودند جواب یا ... میدادند ارادتمند اقا محسن عزیز
دوستان کسی دوست نداره پنل رو طراحی کنه جوریکه بتونم یوزر پسورد برای whcms بدم به کاربران و به جاش هدیه ناقابل سامانه اختصاصی با شماره 10 رقمی اختصاصی با وب سرویس که کل هزنیه اش 350 تومن میشه و این پول نقد ندارم بدم سرمایه ام بود که تو سامانه گذاشتم کسی موافق هست شرایط اعلان کنه بیشتر از این نمیتونم/up