PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نباز به افتتاح اکانت پی پال

cpanel
February 24th, 2012, 01:40
با سلام خدمت تمام دوستان و همکاران

فبل از این که شروع کنم فکر کنم لازم باشه بگم اکثر پست های فروم رو در رابطه با این موضوع خوندم اما به نتیجه نرسیدم

من نیاز به یه حساب پی پال دارم اول از جستجو شروع کردم و نرخ هارو دیدم که از 30 تومان شروع شده بود و به 400 تومان ختم شد و همشون می گفتن که احتمال لیمیت شدن بالاست . در آخر هم نتونستم تصمیم بگیرم

در ضمن من حساب رو برای چند تا پرداخت در world stream و xlhost و cpanel نیاز دارم و جمعا تقریبا 500 euro نیاز دارم اکانت رو برای همین پرداخت ها می خوام

خوب :

اولا می خوام ببینم ایم کار درسته یا نه !! یعنی لازمه برای 500 یورو حساب بگیرم یا خیر و
دوم این که اگر بهتره که حساب باز کنم لطف کنین معرفی کنین سایت های قابل اعتماد رو تا تهیه کنم

در ضمن نیاز به واریز پول به پی پال ندارم !!!! فقط برای پرداخت می خوام و شارژ !

amir_arian
February 24th, 2012, 09:45
با سلام خدمت تمام دوستان و همکاران

فبل از این که شروع کنم فکر کنم لازم باشه بگم اکثر پست های فروم رو در رابطه با این موضوع خوندم اما به نتیجه نرسیدم

من نیاز به یه حساب پی پال دارم اول از جستجو شروع کردم و نرخ هارو دیدم که از 30 تومان شروع شده بود و به 400 تومان ختم شد و همشون می گفتن که احتمال لیمیت شدن بالاست . در آخر هم نتونستم تصمیم بگیرم

در ضمن من حساب رو برای چند تا پرداخت در world stream و xlhost و cpanel نیاز دارم و جمعا تقریبا 500 euro نیاز دارم اکانت رو برای همین پرداخت ها می خوام

خوب :

اولا می خوام ببینم ایم کار درسته یا نه !! یعنی لازمه برای 500 یورو حساب بگیرم یا خیر و
دوم این که اگر بهتره که حساب باز کنم لطف کنین معرفی کنین سایت های قابل اعتماد رو تا تهیه کنم

در ضمن نیاز به واریز پول به پی پال ندارم !!!! فقط برای پرداخت می خوام و شارژ !

با سلام، بنده هم مثل دوست عزیزمون نیازمند یک حساب پی پال هستم با این تفاوت که امکان حداقل ماهی دو-سه هزار دلار شارژ و واریز داشته باشد.

Hoomanf
February 24th, 2012, 09:57
ساختن پیپال کار سختو دشواری نیست ولی به دلایل وضعیت ایران به دردسرش نمی ارزه و برای پرداخت هاتون باید از یکی دلار بخرید و بعدش با اکانت خودتون پرداخت کنید که هیچ فرقی با اینکه بدبد براتون پرداخت کنن نداره.

rankbazar
February 24th, 2012, 10:07
سلام

اگر پرداخت های خود را به بقیه بسپارید هزینه تمام شده کمتر و ریسک پایین تری دارد.
دوستان زیادی در انجمن برای این امر فعالیت میکنند. ما هم در این زمینه فعال هستیم. در صورت تمایل می توانیم پرداخت های شما را انجام دهیم و مدارک لازم را در اختیار سایت مربوطه برای وریفای قرار دهیم

اما اگر حتما می خواهید اکونت پیپال داشته باشید هم مشکلی نیست و امکان ایجاد اکونت، برای ما وجود دارد.
با تشکر

cpanel
February 24th, 2012, 11:18
ممنون از همه دوستان بابت جواب

فکر کنم بدم برام پرداخت کنند به نفع باشه درست می گین باز هم ممنون

armucastro
June 26th, 2012, 19:43
اگه بخوای من یه حساب وریفای شده با سابقه انتقال رو دارم.زیر قیمت هم می دمش رو موجودیش.