PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترين راه براي ارسال ايميل تبليغاتي؟؟؟

Mohamad26
October 15th, 2009, 07:04
سلام دوستان
امروزه يكي از بهترين راههاي تبليغات اينترنتي ارسال ايميل گروهي هست كه همگي هم باهاش آشنايي داريد.
من قصد ارسال ايميل گروهي دارم
البته شايد اينجا جاي گفتنش نباشه ولي خواهشن راهنمايي كنيد
خيلي از دوستان استفاده از هاست و اسكيريپهايي مثل فاست ميل رو معرفي ميكنن و افراد زيادي ميگن از نرم افزارها استفاده كن.
خب تازه اين دو مبحث دوباره باز ميشن. يعني
هاست: يكي ميگه وارز بگير و يكي ميگه اصلا با سرور كار كن و يكي ميگه با هاست ايميل دادن راحتتر از نرم افزاره و اصلا اسپم نميشه و همه مراحل ارسال اتوماتيك توسط اسكيريپ انجام ميگيريه و نيازي به حظور تو نيست و يكي ميگه هاست به درد نميخوره
نرم افزار: 10000 مدل نرم افزار هست و يه نفر هم نميتونه يكيش رو نام ببره كه قيمتش مناسب باشه و كار هم بده. تازه اگرم كار بده بعد از مدتي از كار ميفته. حالا گيريم بخواد كار بده بايد خودمون مراحلش رو دنبال كنيم و كاراشو بكنيم. خيليها ميگن خيلي ايميلها اسپم ميشه و خيليها ميگن نميشه. بعضيها ميگن برو پك 20 توماني بگير و بعضيا ميگن نرم افزارشون رو 300-400 دلار خريدن
آخه من چيكار كنم بالاخره
ميخوام توي اين بخش يه نفر كه داره واقعا ايميل گروهي يا تبليغاتي ارسال ميكنه بياد و منو راهنمايي كنه كه از چي بايد استفاده كنم.
اگه نرم افزاره خب چي و اگر هم هاست يا سرور خب چه نوعيش؟
ممنون ميشم اگه مزايا و معايب دو حالت ارسال با نرم افزار و ارسال با هاست رو هم واسم بگيد
مطمئنا به جز من به خيلي از دوستان ديگه هم كمك ميكنه
با تشكر
يا علي

yasser_sh
December 12th, 2010, 20:49
سلام دوست من نرم افزار مث SmartSerialMail sendblaster Advanced Emailer كه به ترتيب اولويته و كاراييش هم اسونه ولي مهمترين چيز SMTP بايد داشته باشي كه من دارم روش تحقيق مي كنم و يهت ميگم ولي نظر من اينه كه از اكانت هاي ياهو و جيميل استفاده بشه با هر اكانت ميشه روزانه 500 تا ايميل فرستاد و اگه 10 تا ايميل داشته باشي روزانه 5000 هر چه بيشتر بهتر سوالي بود پيغام خصوصي بده

agent47
December 13th, 2010, 09:43
من هم با استفاده از اکانت های یاهو و گوگل موافقم .
خیلی ها از این روش استفاده می کنند.

shamimi
December 13th, 2010, 09:50
با استفاده از شرکت های معتبر

reza115
December 13th, 2010, 10:18
سلام دوست من نرم افزار مث SmartSerialMail sendblaster Advanced Emailer كه به ترتيب اولويته و كاراييش هم اسونه ولي مهمترين چيز SMTP بايد داشته باشي كه من دارم روش تحقيق مي كنم و يهت ميگم ولي نظر من اينه كه از اكانت هاي ياهو و جيميل استفاده بشه با هر اكانت ميشه روزانه 500 تا ايميل فرستاد و اگه 10 تا ايميل داشته باشي روزانه 5000 هر چه بيشتر بهتر سوالي بود پيغام خصوصي بده
سلام
درسته که 500 ایمیل روزانه میشه فرستاد ولی همه 500 ایمیل تو همون به مقصد نمیرسن !

DeltaGostar
December 13th, 2010, 11:38
اگر یاهو رو بی خیال بشی

سرور مجازی با ای پی های مختلف پشنهاد میکنم

اگر سرویس رایگان هم میخواهید
50 تا اکانت جی میل بساز
با
SMTP port 587

روزانه با هر اکانت 500 میتونی بزنی
همین
:64:

yallfa
February 22nd, 2013, 09:24
سلام دوستان به نظر من بهترین سایت برای ارسال ایمیل تبلیغاتی و ایمیل مارکتینگ این سایته من چند بار باهاش کار کردم کارش خیلی خوب بوده نظر شما چیه ? کسی با این سایت کار نکرده؟

iran-email.ir

بزرگترین مرکز ارسال ایمیل تبلیغاتی و گروهی در ایران | ایران میل (http://iran-email.ir)

امار بازدید هاشم برا هر بار که برام ارسال کرده بالای 30هزار بازدید واقعی در 3 روز اول بوده البته با وبگذر تست کردم قیمتشم خیلی خوبه فقط دیگه برای من ارسال نمیکنه چون خودشون جامعه مجازی دارند قبول نمی کنند که برای جامعه مجازی ارسال کنند

کسی اینجور جایی را سراغ نداره که هم بازدهی خوبی داشته باشه وهم قیمتش مناسب باشه؟

lvlehrad
February 23rd, 2013, 04:40
اگر یاهو رو بی خیال بشی

50 تا اکانت جی میل بساز
با
SMTP port 587

همین

مسئله اینجاس که بین هاستینگای ایرانی هیچکی سرور مجازی برای ارسال ایمیل نمیفروشه ... من خودم خیلی دنبال smtp هستم که با سرور مجازی میشه اوکیش کرد ...

farza4
April 18th, 2013, 22:40
اگر یاهو رو بی خیال بشی

50 تا اکانت جی میل بساز
با
SMTP port 587

همین

]چه جوری میشه با جیمیل این کار رو کرد .کجا باید تنظیمات پورت رو انجام داد ؟

omid7000
July 18th, 2013, 03:57

با سلام
دوست عزیز من قبلا با اکانت های جیمیل کار کردم (4 سال پیش) اونوقت می شد با هر اکانت 500 تا فرستاد ولی الان چقدره آیا کمتر نشده؟
آیا با اسکریپت فست ایمیل میشه تعداد بالا فرستاد که اسپم هم نشه ؟ ابزارهای مورد نیاز برای ارسال ؟

3245
July 18th, 2013, 04:03
مسئله اینجاس که بین هاستینگای ایرانی هیچکی سرور مجازی برای ارسال ایمیل نمیفروشه ... من خودم خیلی دنبال smtp هستم که با سرور مجازی میشه اوکیش کرد ...

سلام
شما در بخش درخواست سرویس پست بزنید
میبینید که فروشندگان زیادی هستند

omid7000
July 25th, 2013, 04:53
با سلام
برای ارسال ماهی 1 میلیون ایمیل تبلیغاتی از طریق وی پی اس احتیاج به چند تا آی پی داریم؟

tar.gz
July 25th, 2013, 12:42
کسانی که میخوان ایمیل انبوه ارسال کنن میتونن از سرویس amazon ses استفاده کنن

فرزند كعبه
July 25th, 2013, 13:17
کسانی که میخوان ایمیل انبوه ارسال کنن میتونن از سرویس amazon ses استفاده کنن

اين سرويس چس هست؟ ميشه يه توضيح بديد

كسي ميتونه در مورد ارسال از طريق هاست و اسكرپيت يه توضيح بده؟ چطور ميشه با اين روش ارسال كرد مزيتاش چيه؟ روزانه چندتا ميشه فرستاد