PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درباره مودم جی س ام و ارسال پیامک انبوه چ میدانید؟؟؟

dade24
February 23rd, 2012, 22:21
باسلام

تاپیکی امروز ایجاد شد که منو حسابی تو فکر برد !!!

اصلا تعریف دقیق دستگاه gsm چیه؟؟
دوما ظاهرا با سیمکارت کار میکنه... خوب یعنی پیامک رو با سیمکارت میفرسته اینجوری باشه که در ارزون ترین حالتش هم هرپیامک 10 ت میفته (تو سایت ایرانسل نوشته هزینه پیامک برای سیمکارت های پیام رسان 10 ت)
اخه اینجوری باشه چطور بعضی ها پیامک 7-8 تومانی ارسال میکنن بعد میگن ما با gsm ارسال میکنیم؟؟؟

---------- Post added at 10:21 PM ---------- Previous post was at 10:10 PM ----------

ضمنا یادم رفت بگم

تو سرچ کردن به این نتیجه رسیدم ک میبایست هم دستگاه خرید هم نرم افزار!!!

kianesfahan
February 23rd, 2012, 22:43
دوست عزیز بهترین راه خرید پنل اس ام اس هست .

هم در هر موقع که خواستی میتونی درایفت داشته باشی و هم از هر کجا که اینترنت داشته باشی میتونی ارسال کنید .

ما خودمان پیشرفته ترین پنل ارسال و دریافت پیامک را با بانک موبایل اصناف و مشاغل کشور داریم ارائه می دهیم و خدا را شکر همه مشتریان راضی هستند .

موفق باشید

dade24
February 23rd, 2012, 23:00
من خودم هم نمایندگی فروش سامانه مستقل دارم ولی برای کارهای تبلیغاتی میخام از این دستگاه ارسال کنم ..جواب برام مهم نیست فقط و فقط ارسال

Quality
December 15th, 2013, 22:26
باسلام

تاپیکی امروز ایجاد شد که منو حسابی تو فکر برد !!!

اصلا تعریف دقیق دستگاه gsm چیه؟؟
دوما ظاهرا با سیمکارت کار میکنه... خوب یعنی پیامک رو با سیمکارت میفرسته اینجوری باشه که در ارزون ترین حالتش هم هرپیامک 10 ت میفته (تو سایت ایرانسل نوشته هزینه پیامک برای سیمکارت های پیام رسان 10 ت)
اخه اینجوری باشه چطور بعضی ها پیامک 7-8 تومانی ارسال میکنن بعد میگن ما با gsm ارسال میکنیم؟؟؟

---------- Post added at 10:21 PM ---------- Previous post was at 10:10 PM ----------

ضمنا یادم رفت بگم

تو سرچ کردن به این نتیجه رسیدم ک میبایست هم دستگاه خرید هم نرم افزار!!!

عجیبه تاحالا نشنیده بودم