PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : problem for install ESXI5

nanotech
February 23rd, 2012, 15:05
سلام
بدلیل اینکه چندتا سیستم عامل میخواستیم و امکان اضافه کردم سیستم نبود تصمیم گرفتم روی سیستم esxi5 نصب کنم و به سختی کارت شبکه intel pro100 رو پیدا کردم
مشکل اینجاست توی نصب میگه کارت شبکه ای پیدا نمیشه
لطفا کمک کنید چیکارش کنم 2×3 روزه درگیرشم
خیلی ممنون

RezaFH
February 23rd, 2012, 15:31
سلام

احتمالا کارت شبکه سرور شما طوری هست که سیستم عامل اون رو نمیشناسه
میتونید از مجازی ساز های دیگه ای استفاده کنید (Xen , Hyper-V)

nanotech
February 23rd, 2012, 15:34
خیلی ممنون از اینکه جواب دادید ولی چرا نمیشناسه یک سری ستینگ داره این کارت شبکه عکس بگیرم بدم بهتون ؟

سلام

احتمالا کارت شبکه سرور شما طوری هست که سیستم عامل اون رو نمیشناسه
میتونید از مجازی ساز های دیگه ای استفاده کنید (Xen , Hyper-V)

RezaFH
February 23rd, 2012, 15:48
خیلی ممنون از اینکه جواب دادید ولی چرا نمیشناسه یک سری ستینگ داره این کارت شبکه عکس بگیرم بدم بهتون ؟

خواهش میکنم
البته اطلاع دقیق ندارم ولی اگر اشتباه نکنم این مشکل معمولا با سرورهای قدیمی هست. (خاطرم هست قبلا در بعضی سرورها نیاز میشد که دیتاسنتر کارت شبکه جدید روی سرور اضافه کنه)
و همینطور فکر نمیکنم به تنظیمات ربط خاصی داشته باشه
نصب esxi 5 بصورت عادی هست و فقط در آخر نیاز به کانفیگ شبکه (ست کردن آی پی و دی ان اس و ... هست)

nanotech
February 23rd, 2012, 16:05
آقا ارور to be filled by O.E.M مربوط به چی میشه ؟ با Esx3 این خطا رو میده

خواهش میکنم
البته اطلاع دقیق ندارم ولی اگر اشتباه نکنم این مشکل معمولا با سرورهای قدیمی هست. (خاطرم هست قبلا در بعضی سرورها نیاز میشد که دیتاسنتر کارت شبکه جدید روی سرور اضافه کنه)
و همینطور فکر نمیکنم به تنظیمات ربط خاصی داشته باشه
نصب esxi 5 بصورت عادی هست و فقط در آخر نیاز به کانفیگ شبکه (ست کردن آی پی و دی ان اس و ... هست)