PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی دیتاسنتر WeHostWebsites

Aria
October 15th, 2009, 04:02
سلام.

از اونجایی که درخواست زیاد بود و مورد دیتاسنتر ما برای برخی دوستان مجهول هست، تصمیم گرفتم معرفی دیتاسنتر رو به صورت چند بخشی انجام بدم که هم این مورد مجهول برطرف بشه و هم پاسخگوی درخواست همکاران محترم ایرانی در این انجمن باشم.

توضیح و معرفی خلاصه:

دیتاسنتر WeHostWebsite در سال 1997 به صورت Co-Location از شرکت State of The Art شروع به فعالیت کرد و پس از کسب موفقیت های بسیار به دلیل دارا بودن تیم (4 نفره) در خدمات هاستینگ ویندوز و برنامه نویسی به زبان CFM که در آن زمان، بحث داغ برنامه نویسان و کاربران سایت ها بود، در سال 2000 میلادی به یکی از مطرح ترین شرکت ها در ایالت Colorado در کشور آمریکا تبدیل شد.
پس از کسب این موفقیت، تیم WeHostWebsites تصمیم بر بستن قرارداد با بهترین سیستم مدیریت هاستینگ ویندوز در آن دوران (سال 2002 میلادی)، که همانا Hosting Controller بود گرفت و پس از جذب مشتریان بیشتر، تصمیم به ارتقا سطح خدمات خود از Co-location به دیتاسنتر شخصی گرفت که متاسفانه به دلیل بروز چندی از مشکلات، موفق به انجام این کار نشدند و تیم 4 نفره این شرکت، تصمیم بر ادامه خدمات خود به صورت Co-Location گرفتند و این رویه را تا اواخر سال 2003 میلادی ادامه دادند.
پس از کسب شهرت و محبوبیت در بین برنامه نویسان به زبان CFM، شرکت تصمیم به وسعت بخشیدن به سرویس های خود گرفت و ارائه خدمات هاستنگ را به صورت سرور اختصاصی Linux و ویندوز گسترش داد.
به همین دلیل، و به دلیل نیاز به پشتیبانی بیشتر در مورد سرور های لینوکس، این تیم 4 نفره تصمیم به استخدام 2 متخصص لینوکس گرفت که در واقع به عنوان پشتیبانان سرورهای لینوکس در شرکت، مشغول به کار شدند و این رویه تا اواخر سال 2004 ادامه یافت و تعداد سرورهای هاست شده توسط این شرکت به حدود 600 سرور رسید.
در اوایل سال 2005 میلادی، تیم WeHostWebsites که حالا متشکل از 4 متخصص سیستم های ویندوز و همینطور 2 متخصص لینوکس بود، تصمیم به ارتقا سرویس های خود گرفت و پس از تلاش شبانه روزی، این تیم 6 نفره، موفق به بازگشایی دیتاسنتر شخصی خود در اواسط سال 2005 شد!
پس از انتقال سرور های هاست شده توسط این شرکت در Colocation ایشان به دیتاسنتر جدید، شرکت تصمیم به ارتقا سرویس های خود به صورت فروش سرور در رده جهانی گرفت و در راه رسیدن به این مهم شروع به تبلیغات کرد.
پس از کسب مشتریان بیشتر و جلب رضایت ایشان، در زمستان سال 2006، شرکت تصمیم به تقویت سرویس های خود گرفته و برای تحقق بخشیدن به این مهم، شروع به بستن قرارداد با شرکت هایی همانند ComCast و Internap کرده و سیستم شبکه خود را از تنها دو شبکه مستقیم از شرکت Level3 به حالت Semi-Redundancy در حالت Fail-Over در آورد و این بدین معناست که شبکه های پشتیبانی شرکت های طرف قرارداد Internap و ComCast به عنوان شبکه های Standby در حالت اضتراری در آمدند که اگر مشکلی برای شبکه های ورودی از طرف شرکت Level3 پیش آمد، تمامی بار شبکه ی سرورها، در کمتر از 1 ثانیه، به یکی از شرکت های Comcast و یا Internap منتقل شود.
پس از اعلام این عمل در تبلیغات شرکت، کاربران متعددی مشتاق به خرید سرور از این شرکت شدند و تنها دلیل آن، داشتن شبکه ی Redundancy بود که نیاز اکثر کاربران و مدیران سرور برای ارائه سرویس های بهتر به همراه Uptime بالا بود.
بدیهیست که پس از کسب مشتریان بیشتر، شرکت مجدداً در پاییز سال 2007 تصمیم به ارتقا سطح کیفی دیتاسنتر خود گرفته و برای جلوگیر از حملات متعدد DDoS و همینطور جلوگیری از بروز مشکل تامین برق مصرفی برای بیش از 3600 سرور، تصمیم به خرید Hardware Firewall های Cisco گرفته و برای تامین برق مصرفی سرورها، تعداد دو Generator برق در حالت Fail-over به شبکه Network و شبکه برق ساختمان، اضافه شد.
پس از اعلام این موفقیت در تبلیغات بعدی شرکت WeHostWebsites کاربران تصمیم به گسترش فعالیت خود با این شرکت کردند و تعداد سرورهای خود را افزایش دادند و با معرفی شرکت به دوستان خود، منجر به بالا رفتن نجومی تعداد درخواست ها در اوایل سال 2008 شدند که شرکت با مشکل کمبود سرور مواجه شد.
به همین دلیل و به دلیل کسب درامد کافی برای ارتقا سرورهای دیتاسنتر و خریداری سرورهای جدید به همراه Rack ها و Switch های اضافه، شرکت در راه رسیدن به این هدف گام های معاسری برداشته و سرورهای خود را به تعداد 5000 سرور ارتقا داد که در حالت آماده سفارش بودند.
پس از کسب مشتریان فراوان و راضی، با پاره ای از مشکلات رو به رو شد از جمله یک آتش سوزی نا به هنگام در سیستم برق اصلی ساختمان دیتاسنتر که باعث شد شبکه های تامین کننده اینترنت سرورها، ورودی شرکت Level3 به کلی از دسترس خارج شوند و تمامی بار دیتا، به شبکه تامین شده توسط شرکت Internap منتقل شود و به دلیل بالا بودن فشار، این بار به صورت مساوی بین شبکه های Internap و Comcast تقسیم شد و باعث شد که عملکرد شبکه سرور ها مقداری کند شود.
پس از - از بین رفتن کابل شبکه های ورودی شرکت Level3 و همینطور از دست دادن یک مشتری که سرور ایشان به دلیل نا معلومی در عملیات Fail-over شبکه ما، به شبکه های پشتیبان دسترسی نیافته بود، شرکت تصمیم به ارتقا سرویس های خود به صورت اضتراری گرتف و پس از تامین مبلق مورد نیاز، پس از 3 روز، کابل های شبکه ورودی Level3 را جایگزین کرد و شبکه را به حالت عادی باز گرداند و سپس تصمیم به خرید سیستم های خنک کننده پشتیبان و همینطور قویتر، برای تامین نیاز تعداد بالای سرورها را گرفت و در همین راستا، موفق به بستن قرارداد با شرکت های تامین کننده شبکه پشتیبان، همچون tw telecom و Qwest و AT&T و Sprint و UUNET / Verizon Business و Savvis و XO و Global Crossing شد و این مورد را در تبلیغات بعدی خود به عنوان ارتقا شبکه از حالت Semi-Redundancy به حالت Fully-Redundancy اعلام کرد.
از آن زمان به بعد، دیتاسنتر به حالت Stable در حال فعالیت بوده و روزانه به تعداد مشتریان و نمایندگان فروش آن اضافه می شود و بیشترین تبلیغاتش از روش Word of mouth که همانا پیشنهاد شخص به شخص است، انجام می شود و تعداد روز افزون مشتریان خوشحال و راضی آن، باعث رسیدن به این موفقیت شده است.

تعدادی عکس از دیتاسنتر ضمیمه شد.

این توضیحات کوتاه بود و شاید جاهایی رو نگفته باشم و یا دقیق بیان نشده باشه.

در هر حال به بزرگی خودتون ببخشید و قول میدم که اطلاعات بیشتر و کاملتری رو در اختیار شما قرار دهم.

به زودی !!!

فقط یک نکته دیگه می مونه که اونم توضیح عکس ها هست:

عکس اول (rollup-standbygene):
این عکس Standby Generator ما هست که به دلیل مسائل احتمالی برق و آتش سوزی، در خارج از ساختمان و در کنار خیابان پارک شده است (البته یکی دیگه از دلایلش که بیرون از ساختمان پارک شده، کمبود جا هست :d )

عکس دوم (rollup-standbygene-controls):
این هم بخش Panel تنظیمات Standby Generator دیتاسنتر ما هست که من نمی دونم چرا همکارم در دیتاسنتر این عکس رو گرفت و به من داد !!!

عکس سوم (rollup-standbygene-armed-securityguard):
مسئول تامین امنیت Standby Generator ما که در عکس مشخص هستند و به دو دلیل ایشون از Standby Generator ما محافظت می کنند.
- قانون کشور آمریکا که به ما اجازه نمیده همینجوری یک Generator با این عضمت رو کنار خیابون به امان خدا ول کنیم.
- برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی از جمله ***ی و یا تصادف و ...
(نمیشد همینجوری اونجا باشه و روش بزرگ بنویسیم بیمه ابلفضل ؟ (:| )

عکس چهارم (rollup-standbygene-wiring):
کابل های خروجی برق از Standby Generator که هیچ راه دیگه ای جز این حالت زشت و بی ریخت برای انتقال برق تامینی توسط این Generator و انتقالش به Panel برق دیتاسنتر وجود نداشت #-o

عکس پنجم (manual-trans-sw):
این هم Switch انتقال برق مصرفی از سیستم برق ساختمان و Generator اصلی دیتاسنتر به Standby Generator به صورت دستی که در صورت احساس نیاز این کار انجام خواهد شد!

عکس ششم (dedicated-gene-loadon):
تصویری از Main Generator دیتاسنتر ما که فشار بیش از 50% از برق مورد نیاز مصرفی توسط سرورهای هاست شده در دیتاسنتر ما رو تامین می کنه.
(من بهش میگم پیرمرد زحمت کش :x )

عکس هفتم (temp-coolin-steptrans):
تصویری از خنک کننده اول دیتاسنتر ما به همراه Transformer کمکی که در بقلش در تصویر قرار گرفته.

عکس هشتم (temp-sec-coolin):
خنک کننده دوم دیتاسنتر ما هستند ایشون و خیلی پسر خوبی هست. من شخصاً دوسش دارم اینو !

عکس نهم (temp-thi-coolin-crac):
تصویری از خنک کننده سوم سرورهای دیتاسنتر به همراه دستگاه 20 تنی اصلی و دائمی CRAC ما که درواقع به صورت تامین هوای سرد خشک عمل می کنه.

دستم شکست اینقدر تایپ کردم.

واسه این پست دیگه معافم کنید لطفاً !!!!!! :110:

با تشکر.

NovinServer
October 15th, 2009, 04:03
ادرس سایتش چی هست قربان ؟

Aria
October 15th, 2009, 04:04
به دلیل محدودست upload عکس به تعداد تنها 5 عدد، ادامه عکس ها در این پست می باشد.

با تشکر.

Aria
October 15th, 2009, 04:05
ادرس سایتش چی هست قربان ؟

سلام.

آدرس سایت برای فروش نداریم.

ولی سایت دیتاسنتر www.wehostwebsites.com هست.

با تشکر.

NovinServer
October 15th, 2009, 04:08
این که یک صحفه سفید هست ! نمی دانم با ایپی ایران مشکل داره یا کلا سایتش این شکلی هست !

wehostwebsites.com

1801 california street
suite 240
denver, co 80202

abuse: abuse@wehostwebsites.com
noc: noc@wehostwebsites.com

wehostwebsites.com is a network operator and domain name registrar. While many web sites are hosted on our network, we are not a web hosting company – we are a network operator. If you have web hosting support questions, please do not contact us because we cannot help you. In order to receive support for your web hosting accounts, you need to contact the company you pay directly.

Wehostwebsites.com takes all abuse reports and dmca complaints seriously. Please send your complaints to abuse@wehostwebsites.com and you will receive a reply within one business day.

Dmca policy | acceptable use policy

© 2006 wehostwebsites.com

Aria
October 15th, 2009, 04:10
این که یک صحفه سفید هست ! نمی دانم با ایپی ایران مشکل داره یا کلا سایتش این شکلی هست !

دوست عزیز.

من عرض کردم خدمت شما که ما سایت فروش آنلاین نداریم و دلایل شخصی خودمون رو داریم.

به یاری خدا دلیل این مورد رو هم در پاسخ های بعدی توضیح میدم.

با تشکر.

NovinServer
October 15th, 2009, 04:13
بله ! ولی تو فکر راه اندازیش باشید بهتره ...
به هر حال شرمنده !

HugeServer
October 15th, 2009, 04:53
آقای نوین سرور عزیز. صاحب سرور اینجاس میگه كه مشکل نداره. شما میای میگی كه نمیدونی كه مشکل در یا نداره ؟ تو این چند روز خیلی بحث راجع به این موضوع شد، ی سر به تاپیک ها بزن ؛)

Domain
October 15th, 2009, 05:06
ممنون بابت عکس ها. مخصوصاً Standby Generator :67:

NovinServer
October 15th, 2009, 12:31
آقای نوین سرور عزیز. صاحب سرور اینجاس میگه كه مشکل نداره. شما میای میگی كه نمیدونی كه مشکل در یا نداره ؟ تو این چند روز خیلی بحث راجع به این موضوع شد، ی سر به تاپیک ها بزن ؛)

دوست من ، من گفتم سرورت مشکل داره !
ایشون دیتاسنتری معرفی کردم بنده گفتم ادرس سایتش بده ! چون قبلا زدم با ادرس کام رفتم دیدم صحفه سفید بالاست ! گفتند حالا نمی خواهند وب سایت انلاین داشته باشند ...

منظور من را خودشون فهمیدند !
شما اشتباه گرفتی عزیز ! :66:

Sajad
October 15th, 2009, 14:06
عكس از سرورها هم بذاريد.

در كل هم از اينكه بالاخره اين مطلب رو گذاشتيد متشكر.

MelatHOST
October 15th, 2009, 14:39
سلام
چون تاپیک رو مناسب دیدم چند تا سوال داشتم
تعداد سرور های دیتا سنتر شما چقدر است ؟
از لحاظ شبکه یک مقدار بیشتر توضیح میدید ؟
پذیرش نمایندگی دارید ؟

Sajad
October 15th, 2009, 14:44
سلام
پذیرش نمایندگی دارید ؟

در مورد سوال اول و دوم كاملا جوابتون رو دادن !!!! شايد بشه گفت كل توضيحشون رو همين دو تا بوده :-b

Aria
October 15th, 2009, 14:50
سلام
پذیرش نمایندگی دارید ؟

سلام.

همانطور که جناب Sajad فرمودند، پاسخ دو سوال اول شما داده شده و از شما در خواست می کنم توضیحات رو با دقت بیشتری بخوانید.

در مورد پذیرش نمایندگی، سایت ایران ما در حال راه اندازی هست و پس از راه اندازی وبسایت، نوع پذیرش نمایندگی را نیز خدمت شما و دیگر همکاران عزیز، توضیح خواهم داد.

با تشکر.

Aria
October 15th, 2009, 14:52
عكس از سرورها هم بذاريد.

در كل هم از اينكه بالاخره اين مطلب رو گذاشتيد متشكر.

سلام.

اتفاقاً همین درخواست رو از بچه های کردم. نمی دونم چرا ارسال نشده.

دوباره درخواست می کنم، براتون میزارم.

با تشکر.

WebRang
October 17th, 2009, 00:12
ممنون از لطفتون !
1- اما چرا اینقدر بهم ریخته بوده ... ؟
شرمنده که این سوالها رو میکنم :D
2- چقدر برایتان هزینه بر داشت؟! تا آماده کنین، حدود هم بگین کافی هست
3- چند تا چیز واقعا" خطرناک بود و واسم جای تعجب داشت rollup standbygene و rollup standbygene wiring .... و چطور بهتون اجازه این کار رو دادند، خدایی نکرده آتش سوزی رخ بده .... آن هم تا اون جایی که من دیدم دیتاسنترتان در یک محلی مسکونی هست! موجب خسارت های جانی و مالی میشه.... بیشتر در موردش توضیح بدید و آیا حساب شده کار شده که یه وقت مشکلی پیش نمیاره .... (rollup standbygene که دیگه واقعا عجیب بود ، تصادف ماشین یا .... بالاخره اون مامور که دیگه نمیتونه جلوی مانور یک ماشین تو خیابان رو که بگیره ....)
4- تعداد سرور هایی که ارائه دادین چه مقدار هستند؟ و آیا این خنک کنندها جوابگویشان هستند؟
5- کل پورت متصل به دیتاسنترتان چند گیگابیت هست؟!
6- آیا مدیران و اعضای این دیتاسنتر ایرانی هستند؟
7- سرور هایتان پی سی هست یا رکمونت؟

ممنون میشم اگر به سوالات بنده پاسخ بدین، و بازم عذر میخوام اما حس کنکجاوی من این سوالات رو پرسید ، و باعث افتخارم هست که ایرانی ها همچین حرکتی کردند!

موفق باشید

Aria
October 17th, 2009, 01:07
ممنون از لطفتون !
1- اما چرا اینقدر بهم ریخته بوده ... ؟
شرمنده که این سوالها رو میکنم :D
2- چقدر برایتان هزینه بر داشت؟! تا آماده کنین، حدود هم بگین کافی هست
3- چند تا چیز واقعا" خطرناک بود و واسم جای تعجب داشت rollup standbygene و rollup standbygene wiring .... و چطور بهتون اجازه این کار رو دادند، خدایی نکرده آتش سوزی رخ بده .... آن هم تا اون جایی که من دیدم دیتاسنترتان در یک محلی مسکونی هست! موجب خسارت های جانی و مالی میشه.... بیشتر در موردش توضیح بدید و آیا حساب شده کار شده که یه وقت مشکلی پیش نمیاره .... (rollup standbygene که دیگه واقعا عجیب بود ، تصادف ماشین یا .... بالاخره اون مامور که دیگه نمیتونه جلوی مانور یک ماشین تو خیابان رو که بگیره ....)
4- تعداد سرور هایی که ارائه دادین چه مقدار هستند؟ و آیا این خنک کنندها جوابگویشان هستند؟
5- کل پورت متصل به دیتاسنترتان چند گیگابیت هست؟!
6- آیا مدیران و اعضای این دیتاسنتر ایرانی هستند؟
7- سرور هایتان پی سی هست یا رکمونت؟

ممنون میشم اگر به سوالات بنده پاسخ بدین، و بازم عذر میخوام اما حس کنکجاوی من این سوالات رو پرسید ، و باعث افتخارم هست که ایرانی ها همچین حرکتی کردند!

موفق باشید

سلام.

میتونم به جرات بگم برای اولین بار هست که سوالات سازنده و جذابی از این قبیل در این انجمن در یافت کردم و از شما کمال تشکر را دارم.

پاسخ پرسش های شما به شرح زیر است.

1. در اصل میشه گفت، به هم ریختگی در انجام کارهای بزرگ توسط انسان های کم تجربه، یک امر تبیعی به حساب میاد و غیر قابل اجتناب هست.
دلیل دیگه ای که میتونم عنوان کنم این بوده که در آن زمان، سالهای 1999 تا 2003 سیستم های سرور و خدمات آن، تا این حد پیشرفت نکرده بود و معمولاً این گونه سرویس ها منحصر به یک سری شرکت های بزرگ همانند IBM و Dell و HP بود که این مورد باعث میشد اطلاعات افراد نسبت به این گونه خدمات، محدود باشه و نتیجه میشه بی برنامگی و به قول شما به هم ریختگی.

2. من این مورد رو از بچه ها سوال کردم، ولی مثل اینکه مدیران ترجیه میدن صحبتی در این مورد نکنند.
ولی تخمین حدودی من برای این کار از ابتدا، به دلیل وام گرفتن از بانک و شرکت های سرمایه گذار جانبی، حدوداً 55 هزار دلار در ماه هزینه برداشت در مراحل اول و پس از بستن قرارداد با شرکت های مختلف و فعالیت های بیشتر و کسب مشتری بیشتر، هزینه ها بالا رفته تا جایی که من شخصاً کلی پیاده میشم هر ماه، ولی خدا رو شکر، دارمد خود هست. در هر حال، ما هنوز متوقف نشدیم و میشه گفت روزانه در حال بستن قرارداد های جدید با شرکت های تامین کننده شبکه و سیستم های امنیتی و برق رسانی و خنک کننده و ... هستیم و این موارد هزینه بر هستند.
درضمن، دیتاسنتر دوم هم خریداری شده مکانش و در حال گرفتن وسایل لازم برای تامین نیاز های این دیتاسنتر جدید هستیم که به دلیل اینکه زیادی سرمون شلوغ شده، نمی تونیم پیشرفت کار رو سرعتر کنیم و به همین دلیل نمی تونم تاریخ دقیق باز شدن دیتاسنتر جدید رو به شما اعلام کنم.

3. در واقع صحبت شما درست هست و من حدود 2 سال پیش که این عکس ها رو دیدم (شبیه به این عکس ها البته، این عکس ها جدید هستند) همین پرسش برام پیش اومد که جواب سوالم رو اینطور دادند:
- اینجا ایران نیست :68: و هر چیز قانونی داره و تمام کارهای ما رو شرکت های متخصص برق و پشتیبان Generator انجام دادند، پس جای نگرانی از نظر نوع کابل ها وجود نداره. همینطور میشه گفت اصلاً خطری وجود نداره چون در واقع کابل ها از پشت ساختمان به دیتاسنتر منتقل شدند و در بقل ساختمان دیتاسنتر ما که یک ساختمان کاملاً اداری هست، ساختمان کوتاهی وجود داره که حدوداً نصف ساختمان ما هم نیست و به همین دلیل از لحاظ امنیتی این موارد محاصبه شده و خیالتون راحت باشه.
- منتقه ای که ساختمان دیتاسنتر ما در اونجا حضور داره، یک منتقه حفاظت شده است به دلیل اینکه در همین خیابان دو سفارت وجود دارند و چند شرکت حساس دیگر که باعث میشه این خیابان حفاظت شده باشه و کسی معمولاً ازش رد نمیشه چون فقط ساکنین و یا کارمندان شرکت های واقع شده در این خیابان به اینجا میان و از این لحاظ میشه گفت خطر تسادف 0 هست (مگر اینکه طالبان دوباره حال کنه با هواپیما بیاد بزنه به ساختمون دیتاسنتر ما :109:)

4. با توجه به آخرین آمار ماهیانه که از سیستم حسابداری بررسی میشه، تعداد 4317 سرور در حال حاظر فعال هستند و در حال فعالیت هستند و تعداد 1183 سرور دیگر در حالت آماده باش ولی غیر فعال هستند و تعداد 450 سرور دیگر که با امکانات جدید از شرکت SuperMicro خریداری شده اند هنوز Rack نشدن و در حال پس دادن آزمایشات برای اطمینان از سالم بودن سرور هستند که تا 1 ماه دیگه به طول خواهد انجامید و بعد، سرورهایی که مشکل دار باشند شناسایی میشن، به شرکت SuperMicro تحویل داده میشن و بقیه به حالت Rackmount در آمده و به شبکه متصل میشن و آماده استفاده مشتریان خواهند بود.

5. در حال حاظر، با آخرین قرارداد هایی که بسته شده، مجموع اتصالات پهنای باند دیتاسنتر ما 38GbE هست که پس از فیلتر شدن Noise ها و waste signal های شبکه، به حدود 37GbE خواهد رسید که مقدار 5.5GbE حدوداً در حال استفاده هست و بقیه به حالت Standby و Backup و Failover قرار دارند.

6. خیر، هیچ یک از اعضای دیتاسنتر ما ایرانی نیستند و از تعداد 14 نفر، همه آمریکایی بوده به جز 2 نفر که روسی و کانادایی هستند.

7. حقیقت موضوع اینه که، حدود 1000 سرور به حالت PC داریم که از سرورهای قدیمی ما (از سال 2002 تا به حال) باقی موندن که مشتری اجازه نمیده سرورش رو منتقل کنیم به Rackmount ها و میخواد رو همین ها بمونه و دلایل شخصی داره که در هر حال، محترم هست.
بقیه سرورها به حالت Rackmount هستند و عکس از Rack ها و سیستم های شبکه و برق و خنک کننده دیتاسنتر از دوستان در آمریکا درخواست شده که به یاری خدا تا هفته آینده برای شما و دیگر کاربران در تاپیک جدید ارسال خواهد شد.

باز هم از طرح سوالات سازنده و جالب شما سپاس گزارم و اگر هر گونه سوال دیگه ای بود، در خدمت هستم و خوشحال میشم بشنوم.

همینطور دوستان و همکاران دیگر اگر تمایل به طرح هر گونه سوال در مورد دیتاسنتر ما داشتند، خوشحال میشم هیمنجا مطرح کنند و قول میدم که پاسخگوی ایشان باشم.

با تشکر.

goldstar
October 17th, 2009, 01:49
با عرض سلام و آرزوی موفقیت من هم چند سوال رو میپرسم
پشتیبانی دیتاسنتر شما 24 ساعته است؟ و همیشه در داخل دیتاسنتر حداقل یکی از نیروهای شما حاضر هستند؟
و زمان پاسخگویی به مشکلات مشتریان چه مقداری است؟
آیا دیتاسنتر شما سرورهای مدیریت شده یا بسته های مدیریت ارایه میدهد؟
co location هم دیتا سنتر شما ارایه میکند؟
شما با کدوم شرکتها قرارداد دارین؟ سوپرمیکرو رو که فکر کنم داشته باشین. مایکروسافت و دایرکت ادمین یا سی پنل و .... ؟
در آخر هم آیا دیتاسنتر شما تصمیمی برای عوض کردن وب سایت و تبلیغات در سایتهای مختلف داره؟ برای اینکه بیشتر جا بیفته

goldstar
October 17th, 2009, 02:46
http://webhostingtalk.ir/showthread.php?t=4249&page=2
ببخشید جناب آریا من نخواستم تاپیک فروشتون خراب بشه ادامه بحث رو اینجا میدم
خب از نظر من قیمتهای شما بالاست. حقیقتش شما گفتین که هاستینگهای ایرانی عقب موندن اما من فکر نمیکنم اگر یک چیزی رو گرون بخریم عقب موندگی جبران بشه. ولی ممکنه با ارزون خریدن عقب بمونیم (اینجای حرفتون رو قبول دارم). ولی من بیشترین دلیل عقب بودن هاست های ایرانی رو امکانات کم، تحریم و عدم حمایت میدونم! البته بعضی هاست های تازه کار هم هستند که از آی وب یا جاهای دیگه یک سرور ارزون میگیرن و توی کار هاست وارد میشن. ولی من اونها رو جز هاستینگ با اجازه به حساب نمیارم
اما شما در تاپیک قبلی گفتین که اگر آفر بهتری بگین من به شما 2 میلیون میدم. خدمتتون بگم که من به دو میلیون نیاز ندارم و فقط هدفم انتقاد و بهتر بگم پیشنهاد درباره قیمتهاتون بود.
اما همونطور که گفتید من از یکی از دوستانم که از gigenet سرور داشت خواستم که قیمت یک سرور معادل شما رو بگه. ایشون هم آفر رو برام فرستاد :
2x Intel Xeon E5520 @ 2.27GHz
32 gb ram
4 x 1 TB hdd Raid 10
10 TB premium bw
remote reboot
$460 / mo

در صورت پرداخت سالیانه فکر کنم 350 دلار هم میدن : D و چون تعداد بالا هم خواستین احتمالا ارزونتر حساب میکنند
نکته درباره این سرور اینکه سی پی یوش از سرور پیشنهادی شما بهتر است. دیتاسنتر هم که جای تعریف نداره و بهترین در جهان (نظر من این است)
به هر حال از نظر من سرورهای شما گران است امیدوارم ناراحت نشین چون من نظر خودم رو دادم :d

Aria
October 17th, 2009, 03:11
با عرض سلام و آرزوی موفقیت من هم چند سوال رو میپرسم
پشتیبانی دیتاسنتر شما 24 ساعته است؟ و همیشه در داخل دیتاسنتر حداقل یکی از نیروهای شما حاضر هستند؟
و زمان پاسخگویی به مشکلات مشتریان چه مقداری است؟
آیا دیتاسنتر شما سرورهای مدیریت شده یا بسته های مدیریت ارایه میدهد؟
co location هم دیتا سنتر شما ارایه میکند؟
شما با کدوم شرکتها قرارداد دارین؟ سوپرمیکرو رو که فکر کنم داشته باشین. مایکروسافت و دایرکت ادمین یا سی پنل و .... ؟
در آخر هم آیا دیتاسنتر شما تصمیمی برای عوض کردن وب سایت و تبلیغات در سایتهای مختلف داره؟ برای اینکه بیشتر جا بیفته

سلام.

من کم کم دارم کلی ذوق می کنم !!!! <:-P

بسیار سوال های خوبی بود و من نمیدونم چرا در تاپیک دیتاسنتر، این موارد رو اشاره نکردم !!!!

1. بله قربان، همیشه یکی از کارمندان برای برطرف کردن موارد اضتراری (تعویض هارد دیسک خاطی و مشکلات شبکه) در خدمت دیتاسنتر به صورت شیفت شب حضور دارند و تخصص متوسط در سیستم های ویندوز و لینوکس هم دارند که اگر مشکلی بود، بتونند بررسی های لازم رو انجام بدن.

2. باز هم بله، بر روی بعضی سرور های پیشنهادی، با مبلغ 100 دلار بیشتر، سرور به حالت Fully Managed در میاد و در مورد سرورهای دیگر هم که تحت پیشنهاد ویژه نیستند، هزینه 150 دلار در ماه برای Fully Managed سرویس گرفته میشه.

3. در مورد Co-Location هم بله، ولی به دلیل فروش سرور زیادی، و داشتن تعداد 4 تا Co-Location در حال حاظر، مشتری قبول نمی کنیم تا دیتاسنتر دوم راه بیفته !

4. شرکت هایی که ما باهاشون قرارداد داریم، لیست بلند بالایی داره که باید لیست دقیقش رو در صورت نیاز شما به داشتن لیست کامل، از بچه ها بگیرم.
ولی در مورد موارد پرسش شما، لیست شرکت های طرف قرارداد به شرح زیر است.
cPanel
DirectAdmin
DotNetPanel
Helm (که البته بعد از Parallels شدنش فکر نکنم دیگه کار کنیم باهاش)
Microsoft
RHEL
SuperMicro
Caterpillar
و ...

5. در واقع دلایل بسیاری برای ما وجود داره که سایت فروش آنلاین باز نکردیم و از طریق نماینده های مختلف در کشور های مختلف و همینطور به صورت خصوصی فروش خودمون رو ادامه میدیم و معمولاً مشتریان ما ثابت هستند و وقتی میان با ما، دیگه نمیرن جای دیگه (اکثراً - نه همه !!)
البته تصمیماتی گرفته شده که هنوز قطعی نیست که انشاالاه در صورت قطعی شدن، خدمت شما عرض خواهم کرد.

باز هم اگر سوالی بود، در خدمتم دوستان.

با تشکر.

Aria
October 17th, 2009, 03:18
http://webhostingtalk.ir/showthread.php?t=4249&page=2
ببخشید جناب آریا من نخواستم تاپیک فروشتون خراب بشه ادامه بحث رو اینجا میدم
خب از نظر من قیمتهای شما بالاست. حقیقتش شما گفتین که هاستینگهای ایرانی عقب موندن اما من فکر نمیکنم اگر یک چیزی رو گرون بخریم عقب موندگی جبران بشه. ولی ممکنه با ارزون خریدن عقب بمونیم (اینجای حرفتون رو قبول دارم). ولی من بیشترین دلیل عقب بودن هاست های ایرانی رو امکانات کم، تحریم و عدم حمایت میدونم! البته بعضی هاست های تازه کار هم هستند که از آی وب یا جاهای دیگه یک سرور ارزون میگیرن و توی کار هاست وارد میشن. ولی من اونها رو جز هاستینگ با اجازه به حساب نمیارم
اما شما در تاپیک قبلی گفتین که اگر آفر بهتری بگین من به شما 2 میلیون میدم. خدمتتون بگم که من به دو میلیون نیاز ندارم و فقط هدفم انتقاد و بهتر بگم پیشنهاد درباره قیمتهاتون بود.
اما همونطور که گفتید من از یکی از دوستانم که از gigenet سرور داشت خواستم که قیمت یک سرور معادل شما رو بگه. ایشون هم آفر رو برام فرستاد :
2x intel xeon e5520 @ 2.27ghz
32 gb ram
4 x 1 tb hdd raid 10
10 tb premium bw
remote reboot
$460 / mo

در صورت پرداخت سالیانه فکر کنم 350 دلار هم میدن : D و چون تعداد بالا هم خواستین احتمالا ارزونتر حساب میکنند
نکته درباره این سرور اینکه سی پی یوش از سرور پیشنهادی شما بهتر است. دیتاسنتر هم که جای تعریف نداره و بهترین در جهان (نظر من این است)
به هر حال از نظر من سرورهای شما گران است امیدوارم ناراحت نشین چون من نظر خودم رو دادم :d

سلام.

با تشکر از شما به دلیل ارسال این پیشنهاد.

در واقع به دلیل به وجود آمدن این بحث، من با یکی از دوستانم که میشه گفت مدیر اصلی دیتاسنتر هم هستند صحبت کردم و ازشون دلیل خواستم

چند مورد رو مطرح کردند که از نظر من جالب هست:

1. ما هیچ وقت ارزونترین نخواهیم بود چون هر روز افراد جدید با ترض تفکر جدید به این دنیا میان و وارد این تجارت میشن و هیچ تضمینی در بهترین بودن از هر نظر وجود نداره !

2. یکی از دلایل قیمت بالای ما، دست چین کردن مشتریانمون هست که البته به همین دلیل هم معمولاً متخصصان به ما رجوع می کنند و باز هم به همین دلیل کمترین دردسر رو دارم و بهترین نوع خدمات در نوع خودمون !

خوب، با این اوصاف، فکر کنم جای بحث نمونه و ایشون که یک مرد 40 ساله هستند و بیش از 15 سال تجربه این کار رو دارند، دلیل نوع قیمت گزاریشون رو گفتند.

باز هم ممکن هست شک و شبه ای برای دوستان پیش بیاد که مثلاً قیمت بالا چه ربطی به متخصص بودن کاربر داره ؟

اگر یکم فکر کنید، جواب سوالتون رو میگیرد ;)

با تشکر.

Aria
October 17th, 2009, 03:20
سلام.

در ضمن، لطفاً یک سر به سایت gigenet.com بزنید و خودتون از قیمت هایی که گزاشته، یک بررسی بکنید و ببینید واقعاً همین هست که این دوست شما گفتند یا نه.

منظورم اینه که حرف زدن آسونه !

مهم اینه که عمل پشتش باشه !

با تشکر.

Mohsen
October 17th, 2009, 11:40
سلام.

در ضمن، لطفاً یک سر به سایت gigenet.com بزنید و خودتون از قیمت هایی که گزاشته، یک بررسی بکنید و ببینید واقعاً همین هست که این دوست شما گفتند یا نه.

منظورم اینه که حرف زدن آسونه !

مهم اینه که عمل پشتش باشه !

با تشکر.

آقا من چک کردم! قیمتش از نجومی و اینا بیشتر شد!!
https://orders.gigenet.com/index.php?order=true&form=239
خودتون چک کنید.
32 گیگ که نداره اما 36 گیگ داره، 36 گیگ هم فقط 750 دلار در ماه پول Ram هست!

PanizServer
October 17th, 2009, 14:33
درود
دوست من با این اوصاف حس میکنم دیتاسنتری شبیه به Caro باشید اما با محدودیت های بسیار (جا و مکان) ؛ کیفیت و آپتایم ؛ شبکه ... در حد نسبتا عالی . با این که میگید مشتری هاتون دست چین هستند اما با کمی تبلیغ و با محدودیت هایی میتونید بزرگان صنعت هاستینگ رو با خودتون ارتباط بدید اما با برنامه ریزی و تبلیغات ....(با محدودیت) میتونید یکی از برترین ها بشید !
انشالله موفق باشید و روزی برسه ما هم از شما سرور بگیریم
با تشکر

Aria
October 17th, 2009, 17:10
درود
دوست من با این اوصاف حس میکنم دیتاسنتری شبیه به Caro باشید اما با محدودیت های بسیار (جا و مکان) ؛ کیفیت و آپتایم ؛ شبکه ... در حد نسبتا عالی . با این که میگید مشتری هاتون دست چین هستند اما با کمی تبلیغ و با محدودیت هایی میتونید بزرگان صنعت هاستینگ رو با خودتون ارتباط بدید اما با برنامه ریزی و تبلیغات ....(با محدودیت) میتونید یکی از برترین ها بشید !
انشالله موفق باشید و روزی برسه ما هم از شما سرور بگیریم
با تشکر

سلام.

درواقع میشه گفت ما قابل مقایسه با شرکت Caro نیستیم چون روش کار ما بسیار متفاوت است و همینطور محدودیت های ذکر شده توسط شما تنها از نظر فضای دیتاسنتر صحیح است.

از نظر Uptime Network و Uptime Power با توجه به نکاتی که در اول تاپیک ذکر کردم، به راحتی می تونیم Uptime 100% رو تضمین کنیم.

در مورد محدودیت جا هم، به همین دلیل دیتاسنتر دوم رو خریداری کردیم و در حال آماده سازیش هستیم.

با تشکر.

Shc
October 18th, 2009, 02:51
سلام
آقا من دقیقا متوجه نشدم که شما صاحب دیتاسنتر هستید یا یکی از اون تیم 4 نفره؟که میشه بهش گفت تکنسین یا کارمند.
البته من براتون آرزوی موفقیت میکنم.با تحقیقاتی هم که من انجام دادم مطمئن هستم که کارتون واقعا درسته.
فقط اگر میشد قیمتهای سرورهاتون رو با توجه به امکاناتش تا حدودی متعادل تر کنید فکر کنم هم ما مشتری میشدیم و هم کلی از دوستان.

Aria
October 18th, 2009, 05:01
سلام
آقا من دقیقا متوجه نشدم که شما صاحب دیتاسنتر هستید یا یکی از اون تیم 4 نفره؟که میشه بهش گفت تکنسین یا کارمند.
البته من براتون آرزوی موفقیت میکنم.با تحقیقاتی هم که من انجام دادم مطمئن هستم که کارتون واقعا درسته.
فقط اگر میشد قیمتهای سرورهاتون رو با توجه به امکاناتش تا حدودی متعادل تر کنید فکر کنم هم ما مشتری میشدیم و هم کلی از دوستان.

سلام.

دوست عزیز، درواقع من مدت 1 سال هست که با این دیتاسنتر شریک شدم و دلیلش هم تنها تحقیقات بسیار بسیار زیاد در مورد دیتاسنتر های مختلف بود که منو به این نتیجه رسوند که این دیتاسنتر، همونی هست که دنیالش می گشتم و در 2 - 3 ماه اول، حدود 12 سرور خودم و مشتریانم رو از دیتاسنتر های مختلف به این شرکت منتقل کردم و سپس به دوستان قدیمی خودم از جمله مدیران محترم شرکت هاست ایران که سالهاست به دنبال یک شرکت مطمعاً و کارامد و حرفه ای می گشتند معرفیشون کردم و 6 سرور ایشان رو هم که در واقع خدمات هاستینگ خارج از کشور رو (به جز 8 سرور دیگرشون که در ایران و در دیتاسنتر AfraNET هاست شده) به این شرکت منتقل کردم و ایشان هم پس از گذشت مدت 6 ماه، متوجه قدرت و کیفیت این دیتاسنتر شدند و باعث شد که تصمیم نهاییشون رو بگیرند و انشاالاه همکاری بلند مدتی رو با ما داشته باشند.

در مورد قیمت ها هم چشم.

سایت فروش سرور در ایران هم در حال باز گشایی هست و در اون سایت قیمت های ثابت و سرورهای موجود را لیست می کنم. اطلاعات دقیقتری رو هم در اختیار شما و دیگر همکاران محترم قرار میدم و همینطور سرور های پیشنهادی به صورت هفتگی در اختیار تمامی دوستان قرار خواهد گرفت.

در هر حال، خوشحال میشم که در صورت تمایل شما برای خرید از دیتاسنتر ما، به من شخصاً ایمیل بدید و من هم قیمت های اختصاصی رو در خدمت شما قرار خواهم داد.

با تشکر.

Mohsen
October 18th, 2009, 12:02
سایت فروش سرور در ایران هم در حال باز گشایی هست و در اون سایت قیمت های ثابت و سرورهای موجود را لیست می کنم. اطلاعات دقیقتری رو هم در اختیار شما و دیگر همکاران محترم قرار میدم و همینطور سرور های پیشنهادی به صورت هفتگی در اختیار تمامی دوستان قرار خواهد گرفت.

جناب aria شما در مورد دیتاسنتر دوم صحبت کردین و اینکه در دست تهیه هست.
سوالی که ازتون داشتم شاید خیلی با موضوع این تاپیک نخونه اما خوب ممنون میشم اگه جواب بدین.
همون طور که می‌دونین دیتاسنترهایی داخل ایران هستن اما محدودیت‌هایی دارند و زیرساخت لازم در دسترشون نیست و این باعث میشه نتونند خدمات رو با کیفیت لازم ارائه بدند.
سوالی که از شما داشتم این هست که آیا تو کشورهای همسایه(مثلا همین امارات) جایی هست که زیر ساخت لازم رو داشته باشه و بشه اونجا دیتاسنتر راه انداخت؟ و آیا شما دیتاسنتر دوم‌تون همچین حالتی داره؟
توجه کنید درست هست که شما طرف قرارداد دوستان ایرانی خواهید بود اما نهایتا دیتاسنتر در آمریکا هست و ممکنه قوانینی تصویب بشه که دوستان نتونند از سرویس‌های آمریکا استفاده کنند، حتی به عنوان خریدار دست چندم(سایت‌های خود من هم فعلا در آمریکا هستن و برخی از مشتریان در این خصوص نگران‌اند و ...)، بنابراین اگه دیتاسنتر دوم تون یه جای دیگه باشه این اطمینان وجود داره که در صورت بروز مشکل خیلی سریع منتقل می‌کنید به دیتاسنتر دوم.

خلاصه کنم در واقع دو تا سوال دارم
1- دیتاسنتر دوم تون تو چه کشوری خواهد بود؟
2- آیا شما کشوری اطراف ایران می‌شناسید که زیر ساختهای مخابراتی و شبکه‌ای لازم برای راه‌اندازی یک دیتاسنتر خوب رو داشته باشه؟

Aria
October 18th, 2009, 13:44
جناب aria شما در مورد دیتاسنتر دوم صحبت کردین و اینکه در دست تهیه هست.
سوالی که ازتون داشتم شاید خیلی با موضوع این تاپیک نخونه اما خوب ممنون میشم اگه جواب بدین.
همون طور که می‌دونین دیتاسنترهایی داخل ایران هستن اما محدودیت‌هایی دارند و زیرساخت لازم در دسترشون نیست و این باعث میشه نتونند خدمات رو با کیفیت لازم ارائه بدند.
سوالی که از شما داشتم این هست که آیا تو کشورهای همسایه(مثلا همین امارات) جایی هست که زیر ساخت لازم رو داشته باشه و بشه اونجا دیتاسنتر راه انداخت؟ و آیا شما دیتاسنتر دوم‌تون همچین حالتی داره؟
توجه کنید درست هست که شما طرف قرارداد دوستان ایرانی خواهید بود اما نهایتا دیتاسنتر در آمریکا هست و ممکنه قوانینی تصویب بشه که دوستان نتونند از سرویس‌های آمریکا استفاده کنند، حتی به عنوان خریدار دست چندم(سایت‌های خود من هم فعلا در آمریکا هستن و برخی از مشتریان در این خصوص نگران‌اند و ...)، بنابراین اگه دیتاسنتر دوم تون یه جای دیگه باشه این اطمینان وجود داره که در صورت بروز مشکل خیلی سریع منتقل می‌کنید به دیتاسنتر دوم.

خلاصه کنم در واقع دو تا سوال دارم
1- دیتاسنتر دوم تون تو چه کشوری خواهد بود؟
2- آیا شما کشوری اطراف ایران می‌شناسید که زیر ساختهای مخابراتی و شبکه‌ای لازم برای راه‌اندازی یک دیتاسنتر خوب رو داشته باشه؟

سلام.

موارد جالبی رو مطرح کردید که خوشحال میشم پاسخگو باشم.

در اصل مشکل بزرگی در امارات وجود داره که شاید برای دوستان و همکاران داخل ایران قابل باور نباشه.

در کشور امارات، شما تمامی نکات و موارد لازم رو برای ساخت و راه اندازی یک دیتاسنتر بسیار قدرتمند و مجهز خواهید داشت ولی مشکل اصلی دو چیز هست که از نظر من خنده دار هست.

1. مجوز همچین چیزی به هیچ عنوان صادر نمیشه !
2. اگر هم مجوز مکان و دستگاه ها صادر بشه، شما هیچ راهی برای خرید شبکه لازم برای دیتاسنترتون رو نخواهید داشت. چرا ؟

متاسفانه کشور امارات از دور بسیار زیبا و معدن کار و درامد به چشم میخوره ولی در واقع مواردی همچون انحصاری بودن شبکه اینترنت به دو ISP اصلی و دولتی Etisalat و Du که هزینه گرفتن پهنای باند و سرعت 10Mbps از ایشان، معادل حدود 9 میلیون تومان در ماه هزینه برمی دارد !!!
در واقع این شرکت ها به هیچ عنوان مجوز این کار را به شما نمی دهند و حتا در صورت داشتن مجوز و گرفتن شبکه از ایشان، محدودیت های بسیاری را بر روی شبکه اعمال می کنند که باعث می شود شما از کرده خود پشیمان شوید !

کشورهای نزدیک به ایران، تنها مالزی - سنگاپور و هند هستند که از این قدرت برخوردارند ولی به دلیل اعتبار و قدرت پایین شبکه ها، سرورهای ایشان معمولاً قابل اعتماد نیست.

در مورد نگرانی های شما هم باید عرض کنم که طبق قوانین کشور آمریکا، در مورد محدودیت های تجارت الکترونیکی برای ایرانیان، این بند به وضوح قید شده است که ایرانیان دارای اقامت خارج از ایران و با داشتن درامد قابت و حساب بانکی و Credit card می توانند از کشرو آمریکا سرور و سایت بخرند و این کشور نیز در قبال ایشان، نماتواند هیچ گونی تحریمی اعمال کنم.

با تشکر.

persianwhois
November 15th, 2009, 09:36
لطفاً در مورد دیتاسنتر http://www.latisys.com توضیح دهید و اینکه چرا سایت wehostwebsites.com در این دیتاسنتر هاست شده است؟!!

آیا دلیل خاصی دارد که wehostwebsites.com در دیتاسنتر خودش که به آن اشاره کردید میزبانی نمی شود؟

ضمن اینکه طی تحقیقاتی که من داشتم wehostwebsites.com فقط برای گزارش تخلفات است و سایت رسمی و فروش دیتاسنتر چیز دیگری است که به آن اشاره نکردید.

LoveLife
November 15th, 2009, 10:20
لطفاً در مورد دیتاسنتر http://www.latisys.com توضیح دهید و اینکه چرا سایت wehostwebsites.com در این دیتاسنتر هاست شده است؟!!

آیا دلیل خاصی دارد که wehostwebsites.com در دیتاسنتر خودش که به آن اشاره کردید میزبانی نمی شود؟

ضمن اینکه طی تحقیقاتی که من داشتم wehostwebsites.com فقط برای گزارش تخلفات است و سایت رسمی و فروش دیتاسنتر چیز دیگری است که به آن اشاره نکردید.

بنده خیلی وقته این سوال رو دارم ، ولی ...

Sajad
November 15th, 2009, 10:39
ایشون جوابی قبلا در این ضمینه دادن
با این حال منتظر باشید تا بیان جواب بدن

persianwhois
November 15th, 2009, 14:34
قبلا پاسخ دادند
http://www.webhostingtalk.ir/showpost.php?p=35390&postcount=11
احتمالا co-location دارند و فقط IP ها به نام WeHostWebsites ثبت شدند
WeHostWebsites دیتاسنتر نیست. بلکه فقط سایت گزارشات تخلف یک NOC است.

ایشون هم اگر Colo دارند نباید آنرا به داشتن دیتاسنتر در آمریکا و مواردی که در پست http://www.webhostingtalk.ir/showpost.php?p=37051&postcount=17 عنوان کردند نسبت بدهند.

مسابقه رمان نویسی که نیست!

LoveLife
November 15th, 2009, 15:57
wehostwebsites دیتاسنتر نیست. بلکه فقط سایت گزارشات تخلف یک noc است.

ایشون هم اگر colo دارند نباید آنرا به داشتن دیتاسنتر در آمریکا و مواردی که در پست http://www.webhostingtalk.ir/showpost.php?p=37051&postcount=17 عنوان کردند نسبت بدهند.

ایشون نمی دونم دیتا سنتر دارند یا کارمند هاست ایران هستند!
البته کد ثبت شرکت آمریکاشون رو بدند می شه چک کرد ! (البته اطلاعات تخصصی خوبی دارند )

Aria
November 15th, 2009, 16:04
WeHostWebsites دیتاسنتر نیست. بلکه فقط سایت گزارشات تخلف یک NOC است.

ایشون هم اگر Colo دارند نباید آنرا به داشتن دیتاسنتر در آمریکا و مواردی که در پست http://www.webhostingtalk.ir/showpost.php?p=37051&postcount=17 عنوان کردند نسبت بدهند.

سلام.

دوستان فکر کنم سو تفاهم شده!

من جایی اعلام نکردم که *صاحب* دیتاسنتر هستم!

در ضمن، Colo هم ندارم البته !

دلیل اینکه سایت فروش نداریم قبلاً گفته شده ولی یکم دیگه توضیح میدم.

ما در اصل Network Provider هستیم تا دیتاسنتر. (Multi-Homed base)

یعنی دیتاسنتر هایی که در اطراف ما هستند، از ما شبکه می گیرند. چرا ؟

چون ما با تمام شرکت های Network ای که نام بردم قرارداد داریم و تفاوت DC با Network Provider در این هست که ما تمامی دستگاه های مرکزی شبکه رو از هر شرکت طرف قرارداد تحویل گرفتیم و به شرکت منتقل کردیم و در واقع از طریق Link های دیگه به شرکت های تامین کننده شبکه وصل نیستیم !

حالا این موارد توضیحات طولانی داره و یه جورایی دوست نداریم که در ایران زیاد از این موارد داخلی در مورد ما بدونند.

در هر حال ممنون از نظرات شما.

نکته:
من کارمند کسی نیستم و نمیشم و این یک اخلاق خانوادگی هست.
مدیران شرکت میزبانی هاست ایران هم از دوستان صمیمی من هستند و من مدیریت سرور های ویندوز شرکت هاست ایران رو به عهده دارم.

با تشکر.

persianwhois
November 15th, 2009, 18:10
عجب ...

LoveLife
November 15th, 2009, 18:20
سلام.

دوستان فکر کنم سو تفاهم شده!

من جایی اعلام نکردم که *صاحب* دیتاسنتر هستم!

در ضمن، Colo هم ندارم البته !

دلیل اینکه سایت فروش نداریم قبلاً گفته شده ولی یکم دیگه توضیح میدم.

ما در اصل Network Provider هستیم تا دیتاسنتر. (Multi-Homed base)

یعنی دیتاسنتر هایی که در اطراف ما هستند، از ما شبکه می گیرند. چرا ؟

چون ما با تمام شرکت های Network ای که نام بردم قرارداد داریم و تفاوت DC با Network Provider در این هست که ما تمامی دستگاه های مرکزی شبکه رو از هر شرکت طرف قرارداد تحویل گرفتیم و به شرکت منتقل کردیم و در واقع از طریق Link های دیگه به شرکت های تامین کننده شبکه وصل نیستیم !

حالا این موارد توضیحات طولانی داره و یه جورایی دوست نداریم که در ایران زیاد از این موارد داخلی در مورد ما بدونند.

در هر حال ممنون از نظرات شما.

نکته:
من کارمند کسی نیستم و نمیشم و این یک اخلاق خانوادگی هست.
مدیران شرکت میزبانی هاست ایران هم از دوستان صمیمی من هستند و من مدیریت سرور های ویندوز شرکت هاست ایران رو به عهده دارم.

با تشکر.

تو آمریکا و شرکت هایی که فرمودید شبکه دارید باهاشون بنده می دونم که ریسللر به اون معنا نمی دهند! و این قضیه که از شما شبکه می گیرند منتفی هست! چرا از شما بگیرند وقتی خودشون می تونند بگیرند ! مگه این که شما ارزون تر بدید که توضیح دادم ریسللر خاصی وجود نداره!

از شما بعید بود بگید Network Provider ! شما خودتون می دونید استاندارد این مبحث چی هست ؟ استاندارد های این موضوع رو دارید ؟ اجازه حقوقی این کار رو دارید ؟

در ضمن اون دوست(تو فروم) گفت خود شما اومدید باهاش تو ساپورت هاست ایران صحبت کردید !

Aria
November 15th, 2009, 18:30
تو آمریکا و شرکت هایی که فرمودید شبکه دارید باهاشون بنده می دونم که ریسللر به اون معنا نمی دهند! و این قضیه که از شما شبکه می گیرند منتفی هست! چرا از شما بگیرند وقتی خودشون می تونند بگیرند ! مگه این که شما ارزون تر بدید که توضیح دادم ریسللر خاصی وجود نداره!

از شما بعید بود بگید Network Provider ! شما خودتون می دونید استاندارد این مبحث چی هست ؟ استاندارد های این موضوع رو دارید ؟ اجازه حقوقی این کار رو دارید ؟

در ضمن اون دوست(تو فروم) گفت خود شما اومدید باهاش تو ساپورت هاست ایران صحبت کردید !

سلام.

ببخشید دوست عزیز ولی هر چقدر فکر می کنم، به این نتیجه میرسم که دلیلی واسه بحث با شما ندارم.

من حرفی از Reseller نزدم !

اصراری نیست که شما حتماً صحبت های من رو قبول کنید، ببخشید ولی اصلاً نیازی نمی بینم!

نظر شما متین ولی لطفاً شما پاسخ من رو با دقت بشتری بخونید و ببینید که من در کل چی گفتم و بعد بفرمایید که منتفی هست یا نیست یا هرچیز که عملاً زیاد هم مهم نیست! (تاکید زیاد)

در ضمن، من عرض کردم، من مدیریت سرور های ویندوز شرکت هاست ایران رو به عهده دارم (حدود 4 ماه هست البته) و خوب در نتیجه تیکت هم جواب میدم، درسته ؟

به هر حال سعی کنید پاسخ من رو با دقت بیشتری بخونید و بعد جواب بدید، باشه ؟

با تشکر.

LoveLife
November 15th, 2009, 18:35
سلام.

ببخشید دوست عزیز ولی هر چقدر فکر می کنم، به این نتیجه میرسم که دلیلی واسه بحث با شما ندارم.

من حرفی از Reseller نزدم !

اصراری نیست که شما حتماً صحبت های من رو قبول کنید، ببخشید ولی اصلاً نیازی نمی بینم!

نظر شما متین ولی لطفاً شما پاسخ من رو با دقت بشتری بخونید و ببینید که من در کل چی گفتم و بعد بفرمایید که منتفی هست یا نیست یا هرچیز که عملاً زیاد هم مهم نیست! (تاکید زیاد)

در ضمن، من عرض کردم، من مدیریت سرور های ویندوز شرکت هاست ایران رو به عهده دارم (حدود 4 ماه هست البته) و خوب در نتیجه تیکت هم جواب میدم، درسته ؟

به هر حال سعی کنید پاسخ من رو با دقت بیشتری بخونید و بعد جواب بدید، باشه ؟

با تشکر.

قصد توهین ندارم خدایی نکرده !
بنده تو مساله Network Provider گیر کردم ! و این که چرا از شما باید بگیرند ؟
http://en.wikipedia.org/wiki/Network_service_provider

Aria
November 15th, 2009, 19:03
قصد توهین ندارم خدایی نکرده !
بنده تو مساله Network Provider گیر کردم ! و این که چرا از شما باید بگیرند ؟
http://en.wikipedia.org/wiki/Network_service_provider

سلام.

خواهش می کنم قربان، من هم منظوری در جواب قبلی نداشتم.

صحبت شما صحیح است ولی باز هم دلیل این صحبت، درست نخواندن جواب اصلی من هست.

من بخش مربوط به پاسخ سوال شما رو دوباره کپی می کنم.

***** ما در اصل Network Provider هستیم تا دیتاسنتر. (Multi-Homed base)

***** یعنی دیتاسنتر هایی که در اطراف ما هستند، از ما شبکه می گیرند. چرا ؟

***** چون ما با تمام شرکت های Network ای که نام بردم قرارداد داریم و تفاوت DC با Network Provider در این هست که ما تمامی دستگاه های مرکزی شبکه رو از هر شرکت طرف قرارداد تحویل گرفتیم و به شرکت منتقل کردیم و در واقع از طریق Link های دیگه به شرکت های تامین کننده شبکه وصل نیستیم !

یکم توضیح بیشتر:

شما اگر 1 لینک از هر Network Provider داشته باشی و به هر دلیل اون لینک قطع بشه، شبکه دیتاسنتر قطع میشه. پس ما که به حالت Mesh از شرکت های بزرگ Bandwidth Provider شبکه مستقیم گرفتیم، و در شرکت خودمون به حالت Multi-Homed Base شبکه کردیم، میتونیم با تظمین بی مشکل بودن شبکه *خروجی از طرف شرکت ما* به سرویس دهی به شرکت ها و دیتاسنتر های اطراف ادامه بدیم.

درضمن، به نظر شما وقطی یک شرکت هست که هزینه های سنگین دستگاه های مورد نیاز برای ایجاد شبکه Mesh در حالت Multi-Homed Base رو تقبل کرده، دیگه دلیلی داره که شما هم که مثلاً یک شرکت خصوصی یا دیتاسنتر کوچیک دارید، بخواید همچین هزینه ای کنید ؟ یا شبکه خودتون رو از شرکتی مثل شرکت ما تهیه می کنید که همه این کارها رو کرده و 1.65TB/s (یا به عبارتی 1650 Gbps) شبکه از Bandwidth Provider های بزرگ آمریکا رو به حالت Central و هیمنطور Multi-homed base و با قدرت شبکه ای Mesh ترتیب داده خریداری کنید ؟

لطفاً توضیح بیشتر در انجمن نخواید چون مدیران شرکت ما سریحاً در مورد Public کردن اطلاعات شرکت ما به من هشدار جدی دادند.

اگر بازم نیاز به توضیح بیشتر دارید (شخص شما) لطفاً از طریق یاهو! یا ایمیل با من در تماس باشید.

با تشکر.

IFACO.Net
November 15th, 2009, 19:16
اینجور که از توضیحات جناب آریا برمیاد ، شرکتی که ایشان در آمریکا پارتنر هستند یک مرکزتجمع پهنای باند در منطقه جغرافیایی خودشان هست و سایر دیتاسنتر ها از شرکت ایشان به عنوان شبکه پشتیبان پهنای باند استفاده می کنند و ظاهرا دیتاسنتری هم در این شرکت وجود دارد که خدمات سرور میدهد .

Aria
November 15th, 2009, 19:39
اینجور که از توضیحات جناب آریا برمیاد ، شرکتی که ایشان در آمریکا پارتنر هستند یک مرکزتجمع پهنای باند در منطقه جغرافیایی خودشان هست و سایر دیتاسنتر ها از شرکت ایشان به عنوان شبکه پشتیبان پهنای باند استفاده می کنند و ظاهرا دیتاسنتری هم در این شرکت وجود دارد که خدمات سرور میدهد .

سلام.

با اجازه پاسخ شما را شفاف سازی می کنم.

* شرکتی که ایشان در آمریکا پارتنر هستند یک مرکزتجمع پهنای باند در منطقه جغرافیایی خودشان هست ~~> Multi-Homed Base Network

* سایر دیتاسنتر ها از شرکت ایشان به عنوان شبکه پشتیبان پهنای باند استفاده می کنند ~~> فکر نکنم شما بدت بیاد با 1 قرارداد و یک لینک، مستقیماً به چندین شبکه مختلف در سطح آمریکا وصل بشید ؟! ;)

* ظاهرا دیتاسنتری هم در این شرکت وجود دارد که خدمات سرور میدهد ~~> فروش سرور هم بخشی از کارهایی هست که ما می کنیم در شرکت که البته به صورت رسمی و عمومی نیست و دلایل خاص خودمون رو داریم.

با تشکر.

Roka
November 15th, 2009, 22:26
من با احترامي كه براي همه دوستان قائلم ، بايد ياد آوري كنم كه شريك يك معني داره و صاحب يك معني ديگر !!!!!!
ايشون گفتند شريك شدم !!!!!!

hamid64
February 1st, 2010, 17:52
دوست گرامی
شما مروادات خود را با دیتاسنتر مورد نظر میتوانید برامون قرار دهید؟
لطفا چیزی را پنهان نکنید ، خلاف قوانین انجمن است.

---------- Post added at 05:52 PM ---------- Previous post was at 05:38 PM ----------

چه سندی وحود دارد مبنی بر اینکه ما از این دیتاسنتر سرور بگیریم و به خاطر قوانین آمریکا بسته نشود؟
آیا شما خود را به عنوان یک فرد با هویت ایرانی به این شرکت معرفی نموده اید یا یک فرد با هویت غیر از ایرانی؟

nswir
February 1st, 2010, 18:55
دوست گرامی

ایشون به اندازه ای آشنا هستن برای اهل فن که نیازی نداشته باشن خودشون رو ثابت کنند !

چه سندی وحود دارد مبنی بر اینکه ما از این دیتاسنتر سرور بگیریم و به خاطر قوانین آمریکا بسته نشود؟
حتما کاری می کنن که نشه
شما فکر می نی سایتهای بزرگی که الان آمریکا هستن چیکار می کنن؟

Roka
February 1st, 2010, 18:58
دوست گرامی

---------- Post added at 05:52 PM ---------- Previous post was at 05:38 PM ----------

آیا شما خود را به عنوان یک فرد با هویت ایرانی به این شرکت معرفی نموده اید یا یک فرد با هویت غیر از ایرانی؟

با توجه به اینکه شما از جناب آریا سئوال کردید ، ولی منم اطلاعاتی که دارم رو خدمتتون ارائه میکنم

اولاً این کارها telecom هستند و جزء تحریم نیستند و هر شرکتی که میگه شما تحریم هستید = از خودش هست ! 0( تا الان که جزء تحریم نیست)
( البته منظورم سرور هایی که سایت های مهم دولتی ایران یا خبری رو پشتیبانی میکنند نیست !)

این یک قضیه

قضیه دیگه : شما از آریا فهیمپور ، ساکن امارات خرید میکنید و تمام مشخصات ایشون هست برای سرور و فقط هاست نیم شما هستش !
در واقع توی سرور ، هیچ جاش اسم شما نیست ! فقط تو پنل آریا ( برای حساب و کتاب ، که فقط خودش و مسئولین شرکتشون توی امارات دسترسی دارند )
یعنی حتی اگه یه ناظر هم بر فرض محال بخواد بیاد و گیر بده ، جایی اسم شما نیست و سرور ها به اسم آریا هستند !

من خودم از این دیتاسنتر سرور دارم و چند تا از دوستام هم دارند و از نظر پشتیبانی ، کیفیت ، سرعت و .... میتونم نمره 100 بدم نسبت به خیلی دیتاسنتر های دیگه که شخصاً باهاشون کار کردم !

nswir
February 1st, 2010, 19:11
کلا کارشون درسته
متفاوت کار می کنن
مثلا در بحث پهنای باند که واقعا بسیار حرفه ای کار می کنن !

iranihost
February 2nd, 2010, 00:20
کارشون تایید میشه !

ما هم سرور داریم !

Watchful
February 2nd, 2010, 05:51
استاد تبریک و چند سوال..

اگر فرصت کافی دارید ممنون میشم یه ایمیل و یا شناسه یاهو به من بدید تا من مصدع اوقات بشم :)

Aria
February 2nd, 2010, 10:42
دوست گرامی

سلام.

خوشحالم که سوالات بیشتری در جهت شفاف سازی کار ما مطرح می کردید که باعث روشن شدن مسائلی میشه که شاید سوال کاربران دیگر هم هست و به همین ترتیب ایشان نیز به جمع مشتریان (و دوستان) محترم ما می پیوندند.

در مورد مرابدات ما با دیتاسنتر softlayer میتونم از بررسی سخت افزارها و Vendor هایی که باهاشون کار می کنند نام ببرم که عملاً بدون قید و شرط از بهترین ها هستند و دقیقاً شرکت های مشابه، طرف قرارداد ما نیز هستند پس از لحاظ تجاری در رده شرکتی و اعتبار در کشاکش هستیم و رقابت نزدیکی با این شرکت داریم.

همینطور شرکت های طرف قرارداد فروش Bandwidth که البته شرکت softlayer در سطح دیتاسنتر عمل می کنند و ما در سطح network provider و به همین دلیل ** تنها ** از لحاظ Network Capacity از این شرکت بالاتر هستیم و قدرت فعالیت و مانور بیشتری داریم. اما از لحاظ Technology شبکه و Homed Base Networking دقیقاً مشابه و مساوی عمل میکنیم و حتی ما هفته گزشته شبکه های دیتاسنترمون رو Upgrade کردیم و مشتریان ما در جریان هستند که این کار بدون حتی 1 ثانیه Downtime انجام شد و سرعت کل شبکه ما از 1.68 TB/s به مقدار 2.8 TB/s افزایش یافت که متوجه شدیم حدوداً دو ماه دیگه شرکت Softlayer هم در سطح خودشون در حال upgrade سیستم های شبکه هستند که این خودش نشون میده رقابت ما با ایشان در چه سطح هست.

موارد بسیار زیاد هست که از حوصله این تاپیک خارج هست ولی از مهمترین نکاتی که میتونم ذکر کنم این هست که به دلیل اینکه درامد اصلی شرکت ما از موارد دیگری هست و فروش سرور تنها در سطح خصوصی انجام میشه، قیمت های ما در بیشتر موارد بین 10% تا 40% از شرکت softlayer کمتر هست و در بعضی موارد این تنها قیمت نیست که کمتر هست بلکه امکانات ارائه شده با مشتریان به مراتب بیشتر خواهد بود.

در مورد سوال بعدی شما، مدرکی وجود نداره که شما از ما سرور بگیرید چون ما به یک سری کشور های خاور میانه و آسیا به هیچ عنوان معامله نمی کنیم و هیچ تضمینی هم وجود نداره که پس از بررسی موارد و متوجه شدن ایرانی بودن صاحب سرور حتی یک لحظه سرور رو روشن نگه داریم !

ولی نکته اینجاس که سروری به نام شما خریداری نمیشه و تمام سرور ها به نام شخص بنده و به نام شرکت آریا سرورز ثبت شده در کشور امارات، شهر دبی هست و در این جالت شما فقط یک مصرف کننده سرور (از نظر شرکت) قلمداد می شوید و از این لحاظ تضمین 100% وجود دارد که مشکلی برای شما پیش نخواهد آمد.

من حتی برای برخی از دوستان و همکاران قدیمی که به دلایلی نیاز به سرور های شرکت ThePlanet داشتند، از این شرکت سرور گرفتم و تا به حال چند سال هست که مشکلی برای ایشان و سرور ایشان پیش نیامده است.

پس شما هم می توانید از این روش استفاده کنید و این از اسرار شرکت ما یا شما و یا دیگر دوستان نیست و هر کسی مجاز به استفاده از این روش است.

در نهایت از دیگر دوستان نیز سپاس گزارم و امیدوارم (از طرف همکارانم در دیتاسنتر) که تجارت آرام و بی دردسری رو در کنار هم داشته باشیم.

با تشکر.

LoveLife
August 12th, 2010, 01:10
عذر می خوام ، دیتاسنتری که 5000 تا سرور داره ولی هیچ جا کسی نمی شناخته ! چجوریاست ؟

VatanVPS
August 12th, 2010, 01:51
همین خوبه که کسی نمیشناسه
شما الان netdirekt رو میشناسی!؟
نمیشناسی دیگه
موضوع بی ربط
فکر کنم این توپیک هم قفل کنید خوب باشه

irlogo
August 12th, 2010, 13:56
این دیتا سنتر که دارای کیفیت فوق العاده ای می باشد نام دیگری دارد!

http://www.datacentermap.com/usa/colorado/denver/handy-networks.html
http://www.handynetworks.com/

VatanVPS
August 12th, 2010, 14:55
مهم آی پی های این دیتا سنتر هست که توی Ripe به مشخصات خود دیتا سنتر جور در میاد:)

Aria
August 12th, 2010, 15:19
سلام.

میدونید وقتی خارجیا این چیزا رو می بینند چی میگن ؟

Girls Talk

ادامه بدید، من که با زبان فارسی نتونستم کسی رو متقاعد کنم و مثل اینکه مشکلم رو با آمریکایی ها حل کنم 100% شرف داره چون حداقل درک دارند، نه ؟

با تشکر.

LoveLife
August 12th, 2010, 16:34
سلام.

میدونید وقتی خارجیا این چیزا رو می بینند چی میگن ؟

Girls Talk

ادامه بدید، من که با زبان فارسی نتونستم کسی رو متقاعد کنم و مثل اینکه مشکلم رو با آمریکایی ها حل کنم 100% شرف داره چون حداقل درک دارند، نه ؟

با تشکر.
خارجی ها هم می گند Lying !

Handy Networks LLC - Managed Dedicated Server Hosting and Colocation (http://www.handynetworks.com/)
گفتند هیچ مسئولیتی راجع به کلوکیشن هاشون ندارند !

مهم آی پی های این دیتا سنتر هست که توی Ripe به مشخصات خود دیتا سنتر جور در میاد
دوستان زیادی هستند که دارند آی پی آلمان رو به نام شما می زنند پس بهتره اونا هم بگند دیتاسنتر دارند

---------- Post added at 04:34 PM ---------- Previous post was at 04:33 PM ----------

شما الان netdirekt رو میشناسی!؟
یه سرچ گوگل حداقل چند هزار صحفه می یاره !
شما سواد سرچ ندارید به بنده مربوط نیست

irlogo
August 12th, 2010, 16:39
نکته ای که خیلی ذهن منو بخودش جلب کرده "دیتاسنتر ما" هست

---------- Post added at 04:39 PM ---------- Previous post was at 04:38 PM ----------

من هم در Gnax بیشتر از 20 سرور دارم و میخام از این به بعد به مشتریهام بگم سرور هاشون در "دیتاسنتر مصطفی رضوی" هست

Aria
August 12th, 2010, 16:55
سلام.

بنده دوست دارم هر جور که صلاح می دونم صحبت کنم و مشتریان من هم آدم های کمی نیستند و مطمعن باشید از شما آقایونی که شاید چند ماه باشه وارد این کار شدید، حرفه ای تر هستند و می دونند برای چی باید به من اعتماد کنند و از کجا خرید کنند.

همینطور فکر نکنم از شما یا هر کس دیگه ای نظر خواسته باشم که شما الان دارید خودتون رو وقف می کنید تا از روی حسادت به برتری من، موضوع رو جوری نشون بدید که شاید بتونید بنده رو تخریب کنید که خوشحال میشم ادامه بدید چون تبلیغ خوبی هست :))

به هر حال آقای مصطفی یا هر کس دیگه هم اگر دیتاسنتری می شناسند که توان مالی و افتخار شراکت با اون شرکت رو دارند، چرا که نه، شما هم ماهیانه ده ها هزار دلار هزینه کنید و در عوض مثل من ده ها هزار دلار هم درامد داشته باشید و بعد هم افرادی مثل خودتون رو جلوی چشمتون می بینید که از حسادت و تنگ نظری دارند چه کارهایی می کنند :))

من بارها و بارها گفتم، یک بار دیگه هم میگم، شما میتونید از دیتاسنتر *** ما *** مستقیماً خرید کنید که من رو خیلی خوشحالتر می کنه چون تخفیف کمتری به شما داده خواهد شد و البته سود بیشتری به من تعلق می گیره ;)

البته، چون شما ایرانی هستید و تحریم های جدید آمریکا میگه ایرانی ها حتی با واسته هم اجازه خرید از شرکت های آمریکایی رو ندارند، پس عواقبش با خودتون که البته برگشت پول هم در کار نیست (به ما ربطی نداره که شما قوانین آمریکا رو نخوندید).

در هر حال، خیلی ممنون از همه حسودان و کودکان این انجمن، بنده هم دقیقاً همون دروغگو و دلال و سودجو و ... هستم که شما ذکر کردید ولی با این تفاوت که حدوداً 10 برابر شما سواد و دانش علمی و عملی دارم با 10 برابر درامد و کیفیت زندگی بهتر و البته، بدون تمع و حسادت و تنگ نظری (خدارا شکر)

با تشکر.

LoveLife
August 12th, 2010, 17:50
در هر حال، خیلی ممنون از همه حسودان و کودکان این انجمن، بنده هم دقیقاً همون دروغگو و دلال و سودجو و ... هستم که شما ذکر کردید ولی با این تفاوت که حدوداً 10 برابر شما سواد و دانش علمی و عملی دارم با 10 برابر درامد و کیفیت زندگی بهتر و البته، بدون تمع و حسادت و تنگ نظری (خدارا شکر)
کانتر بازی کردنتون رو یادمون نرفته !
ادبیات شما به جای اینکه برای روشن شدن باشه ، سمت هوچیگری و مسخره بازی رفته !
این همه عکس ، یه عکس از اسم دیتاسنتر نیست !

گفتند هیچ مسئولیتی راجع به کلوکیشن هاشون ندارند !

Aria
August 12th, 2010, 18:19
سلام.

من هنوز هم کانتر بازی می کنم و این مورد هیچ چیز خجالت آوری نیست چون به حقوق کسی تجاوز نمی کنم و ادعای بیخود هم نکردم !

در مورد ادبیات و اخلاق، واقعاً ؟ یعنی من مثلاً شما رو سر لوحه قرار بدم ؟ شما در حال تجاوز به حریم من هستید و جواب دادن به سوالات "کاربران انجمن" در حالی که من نمی بینم کسی سوالی کرده باشه ؟؟ همینطور شما دارید از حق و حقوق کاربران انجمن دفاع می کنید پس باید دلیلی داشته باشه، میشه بپرسم دلیل چیه ؟ شما در حال حاظر به شکایت چه کسی رسیدگی می کنید ؟؟

شما آقای andishe که مشخص هست کی هستید و کافی هست پست هاتون رو مشاهده کرد تا متوجه شد که این 7 - 8 جوابی که در انجمن دادید همش به همین شرح بوده و قصد شما *مثلاً* روشن کردن قضیه بوده ولی عملاً بحث و خراب کردن تاپیک رو پیشه کردید!

آقای irlogo هم تا جایی که من بررسی کردم هیچ فعالیت مثبتی در انجمن نداشتند و فقط موجب بحث شدند و حتی به تاپیک شکایت مشتریانشون هم رسیدگی نمی کنند و بیشتر ترجیه میدن با هدف قرار دادن اشخاص موفق خودشون رو پنهان نگه دارند.

من چیزی ندارم که باعث خجالتم بشه و دارم مثل یک مرد واقعی از سن 16 سالگی کار می کنم که نخوام دست توی جیب پدرم کنم و البته این کار هم شرافت مندانه بوده و هست و هیچ گاه مشتری ناراضی نداشتم ! شما چطور ؟

در نهایت، به نظر بهتر هست شما خودتون رو در جای یک داور قرار ندید چون کسی این داوری رو از شما درخواست نکرده و موجب بی شخصیتی میشه براتون، که البته برای من مهم نیست و ادامه کارهای شما تبلیغ خوبی برای من و همینطور نشونه خوبی از نوع شخصیت و مقدار سواد و فرهنگ شما هست !

بهتر نیست به زندگیتون برسید و برید دنبال کار و بار خودتون ؟ ;)

با تشکر.

irlogo
August 12th, 2010, 18:50
سلام.

بنده دوست دارم هر جور که صلاح می دونم صحبت کنم و مشتریان من هم آدم های کمی نیستند و مطمعن باشید از شما آقایونی که شاید چند ماه باشه وارد این کار شدید، حرفه ای تر هستند و می دونند برای چی باید به من اعتماد کنند و از کجا خرید کنند.

همینطور فکر نکنم از شما یا هر کس دیگه ای نظر خواسته باشم که شما الان دارید خودتون رو وقف می کنید تا از روی حسادت به برتری من، موضوع رو جوری نشون بدید که شاید بتونید بنده رو تخریب کنید که خوشحال میشم ادامه بدید چون تبلیغ خوبی هست :))

به هر حال آقای مصطفی یا هر کس دیگه هم اگر دیتاسنتری می شناسند که توان مالی و افتخار شراکت با اون شرکت رو دارند، چرا که نه، شما هم ماهیانه ده ها هزار دلار هزینه کنید و در عوض مثل من ده ها هزار دلار هم درامد داشته باشید و بعد هم افرادی مثل خودتون رو جلوی چشمتون می بینید که از حسادت و تنگ نظری دارند چه کارهایی می کنند :))

من بارها و بارها گفتم، یک بار دیگه هم میگم، شما میتونید از دیتاسنتر *** ما *** مستقیماً خرید کنید که من رو خیلی خوشحالتر می کنه چون تخفیف کمتری به شما داده خواهد شد و البته سود بیشتری به من تعلق می گیره ;)

البته، چون شما ایرانی هستید و تحریم های جدید آمریکا میگه ایرانی ها حتی با واسته هم اجازه خرید از شرکت های آمریکایی رو ندارند، پس عواقبش با خودتون که البته برگشت پول هم در کار نیست (به ما ربطی نداره که شما قوانین آمریکا رو نخوندید).

با تشکر.

من مطمئنم شما 20 تا یوزر هم در ایران ندارید، دارید؟ معرفی کنید
مسلما شما پرفسور هستید! البته قرآن و پیامبر در مورد تواضع چیز دیگری می گه که فکر می کنم شما از انسان ها مبری باشید.

به نظر من شما یک دروغ گو هستید، زیرا به جای ارائه مدرک تنها می گویید "دیتاسنتر ما"

من مطمئنم سن شما نصف سن بنده هم نیست، پس آرام باشید، من در این انجمن هیچ منبع درآمد خاص و بیزینسی ندارم، شما نیز مایل به فروش و بازاریابی در این فروم هستید

همکار بنده در انگلستان شرکت دارم و تمامی خرید هایم را بوسیله این شرکت انجام می دهم، پیشینه کاری ما نیز به 8 سال پیش بر می گردد

من از شما هیچی نمی خام فقط می خواهم "دیتاسنتر ما" را استنادا توضیح دهید

---------- Post added at 06:45 PM ---------- Previous post was at 06:44 PM ----------

آقای irlogo هم تا جایی که من بررسی کردم هیچ فعالیت مثبتی در انجمن نداشتند و فقط موجب بحث شدند و حتی به تاپیک شکایت مشتریانشون هم رسیدگی نمی کنند و بیشتر ترجیه میدن با هدف قرار دادن اشخاص موفق خودشون رو پنهان نگه دارند.

با تشکر.

شما چند تا از فعالیت های مفیدتون رو نمایش بدید،
واقعا انتهای غرور هستید

---------- Post added at 06:50 PM ---------- Previous post was at 06:45 PM ----------

لطفا چند تا از پست های شکایات مشتری های ما را لینک بدهید! جناب آمار گیر

Aria
August 12th, 2010, 19:02
سلام.

بنده هر چیز که هستم برای خودم هستم و شما از من می خواید که حرف شما رو اجرا کنم و من این مورد رو رد می کنم چون دلیلی براش نمی بینم و شما میتونید این کار من رو اینطور برای خودتون معنا کنید که من دروغگو هستم.

سن و تعداد مشتری های من هم مهم نیست، شما 10 سال بزرگتر از من یا 10 سال کوچکتر از من، در هر حال شما هستید که دارید به حریم بنده تجاوز می کنید !

سواد بنده اونقدر هست که بتونم تشخصی بدم آدم هایی که اینطور حرف می زنند چقدر سطح دانش دارند!

همینطور خدا و پیامبر و ... رو برای من رو نکنید، من اصلاً مسلمون نیستم محض اطلاع شما!

درضمن، آقای مومن، خمس یادگیری آموزش هست، شما کی هستید که یک آموزش هم در این انجمن ارائه نکردید و حالا بنده رو زیر سوال می برید که با مسلمان نبودنم دارم خمس سوادم رو میدم ؟

در مورد تاپیک شکایت، می تونید بگردید و متوجه بشید که مشتری شما از سایت شما هاست یا سرور مجازی خریده بودند و به چه روزی دچار شدند به دلیل غیر حرفه ای بودن شما و سودجویی محض شما با تبلیغ بی جا در مورد سرویس هایی که قدرت میدریتشون رو ندارید و فقط برای چند هزار تومان سود، دارید سر هموطن و برادر دینی خودتون رو کلاه میزارید. اینم نوع جدید مسلمانی هست، درسته ؟؟

بردید دنبال زندگیتون و اینقدر خودتون رو با آویزون شدن به افرادی مثل من خسته نکنید، به هیچ جا نمی رسید !

درضمن، یک نکته یادم رفت:

دیتاسنتر ما
دیتاسنتر ما
دیتاسنتر ما
دیتاسنتر ما

موفق باشید :))

با تشکر.

irlogo
August 12th, 2010, 19:07
در پست #63 به بنده اتهاماتی وارد که شده نیاز به مستندات دارم، من از اقای آریا درخواست می کنم که نسبت به موارد فوق الذکر دلیل و مدرک بیاورند زیرا در غیر این صورت علاوه بر "دروغ گویی ؛ تهمت زنی و ضد انسانیت را به ایشان نسبت 100% می دهم!

بهمچنین از مدیران درخواست دارم که نسبت به تایید موارد فوق الذکر دلیل از آریا بخواهند،

Aria
August 12th, 2010, 19:26
سلام.

بنده همه مواردی که شما گفتید هستم، مشکل شما حل میشه ؟ برای من مهم نیست شما چه فکری در مورد من می کنید چون همیشه آدم های موفق دشمن زیاد دارند و دلیل این دشمنی هم کاملاً مشخص هست!

مدیران آقای وحید و آقای امیر از دوستان من هستند و از طریق شرکت میزبانی هاست ایران و همینطور مستقیماً از طرف بنده مدارکی خدمت ایشان ارائه شده که صحبت های بنده رو تایید می کنه.

شما به عنوان یک کاربر درخواست می کنید که من به شما مدرک ارائه کنم و از اونجایی که درخواست شما ارزش علمی و حرفه ای نداره، بنده این درخواست رو رد می کنم و دلیلی برای ارائه مدرک به شما نمی بینم که این حرف آخر من در این مورد هست.

در حال حاظر شما دارید در تاپیک من موضوع رو منحرف می کنید و بحث هایی رو انجام میدید که هیچ موضوعیتی با این تاپیک و همینطور هیچ ارتباطی با شما نداره و شما به عنوان یک شخص باید بفهمید که من ارزشی برای شما قاعل نبوده و نیستم و دلیل جواب ندادن به درخواست چندین باره شما هم همین خواهد بود.

بنده از روز اول دشمن زیاد داشتم چون اون روزها در مجتمع فنی شیراز فعالیت می کردم و در سن 16 سالگی با مدیریت Departmant IT شیراز که فکر کنم حداقل 7 سال از من بزرگتر بودند، دوست بودم و ایشون بنده رو همکار خطاب می کردند و نه یک دانشجو و ...

همینطور آقایان لحراسبی و سام جهادیان که از بزرگان علم IT ایران هستند و در حال حاظر در کشور های خارجی نام ایران رو با ارائه سرویس های فوق حرفه ای در ضمینه های IT و تراشه های هوشمند پر افتخار نگاه داشتند از دوستان و استادان بنده بودند که من به این موفقیت ها می بالم و از اساتیدی مثل ایشان و همینطور اساتدی خارجی مانند جمیل حیفا (The Truth (http://www.cehblog.com/Truth/The_Truth.html#JamilHaifaCEH)) و دیگر اشخاصی که نیازی به تایید افرادی مثل شما ندارند، تشکر و قدردانی می کنم که من رو در راه رسیدن به این حدف صمیمانه یاری کردند.

با تشکر.

Sina7
August 12th, 2010, 20:06
دوست من irlogo ندانسته و کورکورانه راجب کسی نظر ندید !

irlogo
August 12th, 2010, 20:10
من فقط مدرک می خام! آیا در این فروم که یک انجمن متن باز با سطوح مشترک برای تمامی کاربران هست این چیز زیادی هست؟
ایشون بنده هم تهمت هایی زدند که مایلم اسناد آن ها را ببینم!

---------- Post added at 08:09 PM ---------- Previous post was at 08:08 PM ----------

دوست من irlogo ندانسته و کورکورانه راجب کسی نظر ندید !

ممنون از شما
لطفا پست های قبلی را با دقت بخوانید، اینجا مدرک حرف اول را میزند!

---------- Post added at 08:10 PM ---------- Previous post was at 08:09 PM ----------

موضوع کاملا به تاپیک هماهنگ بوده و بحث رو منحف نکرده، ایجاد کننده تاپیک اظهار می کنند که صاحب و یا از شرکای این دیتاسنتر هستند و بنده می خواهم مدارک را ببینم تا باور کنم.

Kambiz
August 14th, 2010, 01:49
من فقط مدرک می خام! آیا در این فروم که یک انجمن متن باز با سطوح مشترک برای تمامی کاربران هست این چیز زیادی هست؟
ایشون بنده هم تهمت هایی زدند که مایلم اسناد آن ها را ببینم!

---------- Post added at 08:09 PM ---------- Previous post was at 08:08 PM ----------

ممنون از شما
لطفا پست های قبلی را با دقت بخوانید، اینجا مدرک حرف اول را میزند!

---------- Post added at 08:10 PM ---------- Previous post was at 08:09 PM ----------

موضوع کاملا به تاپیک هماهنگ بوده و بحث رو منحف نکرده، ایجاد کننده تاپیک اظهار می کنند که صاحب و یا از شرکای این دیتاسنتر هستند و بنده می خواهم مدارک را ببینم تا باور کنم.

نمی دونم شما کلا هدفت از پیشبرد این تاپیک چیه
اما تا اینجا می دونم که خیلی از کاربرای اینجا مشتری آریا عزیز هستن و قبل از ورودشون هم مشتری هاشون رو داشتن و نیازی به اینجا نداشتن
به اندازه کافی هم من مدرک دیدم از ایشون و اگر فردی واقعا مشتری باشه اطلاعات خیلی خیلی بیشتری کسب خواهد کرد
در مورد سواد علمی ایشونم که دیگه گفتنی نیست و کاملا مشخص هست در بخش ویندوز حرف های خیلی زیادی برای گفتن دارن و یکی از افتخارات این انجمن در زمینه فروم هستند ، ایشون خیلی به شما توضیح دادن
می شه شما هم کمی از خودتون توضیح بدین ؟ خیلی دوست دارم بدونم با چه سطح علمی و سابقه ماری های موفقی تونستین این همه ایشون رو زیر سوال ببرید ؟( البته همه رو پاسخ دادن )

irlogo
August 14th, 2010, 09:46
نمی دونم شما کلا هدفت از پیشبرد این تاپیک چیه
اما تا اینجا می دونم که خیلی از کاربرای اینجا مشتری آریا عزیز هستن و قبل از ورودشون هم مشتری هاشون رو داشتن و نیازی به اینجا نداشتن
به اندازه کافی هم من مدرک دیدم از ایشون و اگر فردی واقعا مشتری باشه اطلاعات خیلی خیلی بیشتری کسب خواهد کرد
در مورد سواد علمی ایشونم که دیگه گفتنی نیست و کاملا مشخص هست در بخش ویندوز حرف های خیلی زیادی برای گفتن دارن و یکی از افتخارات این انجمن در زمینه فروم هستند ، ایشون خیلی به شما توضیح دادن
می شه شما هم کمی از خودتون توضیح بدین ؟ خیلی دوست دارم بدونم با چه سطح علمی و سابقه ماری های موفقی تونستین این همه ایشون رو زیر سوال ببرید ؟( البته همه رو پاسخ دادن )

من اینجا دنبال خود نشون دادن و سطح علمی نیستم، از این که آریا جزء پروفسور های فروم هستند نیز شکی ندارم

اصلا در نظر بگیرید من مشتری هستم می خوام بدونم آیا واقعا دیتاسنتر مالی ایشونه و یا شراکت دارند و یا خیر؟ من توی این فروم مشتری از آریا نمی بینم، شاید انگشت شمار