PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مهم ترین مشکل - ارسال ایمیل

DeltaGostar
October 15th, 2009, 02:17
با سلام - یکی از دوستان توی همین بخش همین سوال و مشکل من رو داشته ولی خداییش کسانی که مشکلش رو حل نکرد - من همچنان این مشکل رو دارم - سرور مجازی گرفتیم - با مشخصات
os = centos5 -
hyper vm -
روز اول llxadmin نصب کردیم شروع به ارسال ایمیل کردیم - به یاهو اسپم میشد به جی میل انباکس - بعد از 1 روز فقط به جی میل اسپم شد - البته دامنه ای ار بود - روی سرور بچه ها گفتن مشکل از دامنه هست عوض کن دات کام بگیر- این کار رو کردیم نشد - بعد گفتن داریت ادمین نصب کن -
اون نصب کردیم بعد از نصب - ثانیه اول هم به یاهو و هم به جی میل انباکس میفرستاد - 2 روز گذشت به یاهو اصلا ایمیل نمیرسه ولی جی میل اسپم میشه - دوستان گلی مثل آقا وحید و - نیکی هاست - gig_nic گفتن از
DNS هست اونم تنظیم اتومات کردیم نشد که نشد - اقا من موندم وقتی به یاهو ایمیل ارسال میکنیم به کجا میره روی هوا میمونه - و ای پی ها من و سرور من 2 روز بیشتر نیست گرفتم و بلوکه نشده به یاهو نگاه کردم از این بابت مطمن هستم - خوب 8-| کجا میره - خلاصه انگشت به دهن موندیم یه مهندس خیلی قوی پیدا بشه این مشکل رو حل کنه برای ما ممنون میشم

support.deltagostar@gmail.com EMAI:
ID : host3nter

شرکت دلتا گستر -
+989158112537
:x:x:105:

NovinServer
October 15th, 2009, 02:40
با سلام و درود ، من فکر کنم یاهو و جیمیل فایروالی مخصوص خارح کردن ایپی هایی که اسپم می کنند دارند !
مثلا یک ایپی که 100 ایمیل پشت سر هم ارسال کنه فایروال یاهو اون دامنه یا ایپی را جزئ ( Black List ) قرار بده !

به نظر من هنگام ارسال پیغام های تبلیغاتی زمان ارسال را بیشتر کنید !
به صورت مثال اگر 1000 تا ایمیل به یاهو است هر ایمیل 30 ثانیه 30 ثانیه ارسال شود !

DeltaGostar
October 15th, 2009, 02:43
آخه من نگاه میکنم که ای پی توی لیست سیاه هم نرفته و اسپم نشده و بلوکه هم نشده
http://www.spamhaus.org/query/bl?ip=93.190.137.95
#-o

Nikihost
October 15th, 2009, 02:46
سلام
شما پنل كه عوض كردين اي پي ها هم عوض كردين.چون اي پي اي كه Spam ميشه تا چند وقتي در اسپم ميمونه
اي پي را عوض كنيد و تست كنيد.

NovinServer
October 15th, 2009, 02:52
آخه من نگاه میکنم که ای پی توی لیست سیاه هم نرفته و اسپم نشده و بلوکه هم نشده
http://www.spamhaus.org/query/bl?ip=93.190.137.95
#-o

عزیز این سایت ، ایپی های تحریم نشون می دهد !
نه ایپی هایی که بدلیل Spam وارد Black List شدن !

Domain
October 15th, 2009, 03:03
با سلام و درود ، من فکر کنم یاهو و جیمیل فایروالی مخصوص خارح کردن ایپی هایی که اسپم می کنند دارند !
مثلا یک ایپی که 100 ایمیل پشت سر هم ارسال کنه فایروال یاهو اون دامنه یا ایپی را جزئ ( black list ) قرار بده !

نه ایپی هایی که بدلیل spam وارد black list شدن !
دقیقاً همینطوره. هر کدام از سرویس دهنده های ایمیل، بانک داده ای مخصوص لیست سیاه خودشون دارن!

DeltaGostar
October 15th, 2009, 03:22
سلام
شما پنل كه عوض كردين اي پي ها هم عوض كردين.چون اي پي اي كه spam ميشه تا چند وقتي در اسپم ميمونه
اي پي را عوض كنيد و تست كنيد.

مثلا یک ایپی که 100 ایمیل پشت سر هم ارسال کنه فایروال یاهو اون دامنه یا ایپی را جزئ ( black list ) قرار بده !

به صورت مثال اگر 1000 تا ایمیل به یاهو است هر ایمیل 30 ثانیه 30 ثانیه ارسال شود !

نه ایپی هایی که بدلیل spam وارد black list شدن !

دقیقاً همینطوره. هر کدام از سرویس دهنده های ایمیل، بانک داده ای مخصوص لیست سیاه خودشون دارن!

نه ببنید همین الان من لینوکس بریزم روی سرور دوباره کانفیک کنم و یا داریت ادمین یا ال ایکس ادمین
بریزم
برای یک ساعتی به انباکس میفرسته - بعد باز باید دوباره نمیره فقط به یاهو - ما به اسپم یاهو هم راضی هستیم - ولی به همون هم نمیره -

NovinServer
October 15th, 2009, 03:50
نه ببنید همین الان من لینوکس بریزم روی سرور دوباره کانفیک کنم و یا داریت ادمین یا ال ایکس ادمین
بریزم
برای یک ساعتی به انباکس میفرسته - بعد باز باید دوباره نمیره فقط به یاهو - ما به اسپم یاهو هم راضی هستیم - ولی به همون هم نمیره -

حالا شما کاری که من گفتم بکن مشکلت حل نشد بعدا یکاری می کنیم !
شما تنظیمات ارسال را زیاد تر کن ! مثلا هر ایمیل 20 ثانیه ...

ms1992
October 15th, 2009, 11:37
مثلا یک ایپی که 100 ایمیل پشت سر هم ارسال کنه فایروال یاهو اون دامنه یا ایپی را جزئ ( Black List ) قرار بده !

درسته :-|

DeltaGostar
October 15th, 2009, 12:46
دوست عزیز زمان ارسال رو هم کم کردم نشد - میگم که وقتی همون اول سرور رو تر و تازه کانفیگ میکنم - گه ال ایکس ادمین - چه داریت ادمین - نصب میکنم - میفرسته به یاهو انباکس - بعد از یک روز که ارسال ایمیل گروهی میکنم - به یاهو دیگه اصلا نمیفرسته - اخه من از هاست های دیگه که روی سرور های اختصاصی بودن وقتی زیاد ارسال میکردم و دیگه به یاهو اسپم میشد - من همون اسپم رو هم راضی هستم :-< اقا این مشکل گاو نر میخواد و مرد کهن - هر کس میتونه رفع کنه کل مشخصات سرور مجازی رو میدم به دادم برسه :(:53:

در ناامیدی بسی امیداست پایان شبه سیه سپیداست

NovinServer
October 15th, 2009, 12:57
عجیبه ! حالا می خواستی یک ایپی دیگه بگیری با اون هم تست کنی !
ولی در کل همان روبوت یاهو ... میگیره شما رو !

از برنامتون مطمئن هستید کامل ؟

DeltaGostar
October 15th, 2009, 13:04
ای پی رو هم عوض کردم - برنامه رو هم عوض کردم - با وب میل هم نمیره با یاهو - این روبات یاهم الهی بمیره - درود به جی میل -

بازم میگم
اگر الان سرور رو دوباره کانفیگ کنم با همون ای پی که دوستان میگن شاید توی لیست سیاه هست و بلوکه شده با همون میفرسته به انباکس یاهو جلل خالق استغفرالله :-o8-|

Sajad
October 15th, 2009, 13:16
لوگ هاتون رو چك كنيد احتمالا معلوم بشه.

NovinServer
October 15th, 2009, 13:20
ای پی رو هم عوض کردم - برنامه رو هم عوض کردم - با وب میل هم نمیره با یاهو - این روبات یاهم الهی بمیره - درود به جی میل -

بازم میگم
اگر الان سرور رو دوباره کانفیگ کنم با همون ای پی که دوستان میگن شاید توی لیست سیاه هست و بلوکه شده با همون میفرسته به انباکس یاهو جلل خالق استغفرالله :-o8-|

به نظر من از سرور مجازی ویندوز استفاده کنی خیلی بهتره !
یک مشتری داشتم سرور مجازی ویندوز گرفته بود با یک برنامه ...
24 ساعت ایمیل می فرستاد ! راستش تا اونجایی که اطلاعات داشتم در اختیارتون گذاشتم اگر مشکلتون حل نشد شرمنده !

DeltaGostar
October 15th, 2009, 13:32
مسئول تالار گقتمان و این بخش هر جا هستی اول سلام دوم کل این تاپیک رو پاک کن - به نتیجه نرسیدم - با تشکر :x#-o

صدبار از این خانه به آن خانه برفتیم یک بار از این خانه بر آن بار برآییم

Sajad
October 15th, 2009, 13:50
من جواب سوالتون رو تقريبا ميدونم اما نميدونم چطور بايد بيان كنم. الان هم امكانات لازمش رو ندارم كه برنامه هاشو نصب كنم و توضيح بدم از روش.

در كل به نوع انتخابي كه شما ميكنيد بستگي داره. كه اون نوع هاشم حفظم نيست چطور :-s يكيش اين بود DNS و ....

من هم خودم همين جور مشكلي داشتم كه با تغيير نوع ارسال مشكل رو حل كردم.

يعني تا چند دقيقه اول بدون مشكل ارسال ميشد اما از اون پس برنامه اخطار ميداد كه به فلان دليل شما نميتوني ديگه ايميل به ياهو بزني (يه آدرس از ياهو ميداد كه توضيجات رو اونجا داده بود)

DeltaGostar
October 15th, 2009, 14:10
من جواب سوالتون رو تقريبا ميدونم اما نميدونم چطور بايد بيان كنم. الان هم امكانات لازمش رو ندارم كه برنامه هاشو نصب كنم و توضيح بدم از روش.

در كل به نوع انتخابي كه شما ميكنيد بستگي داره. كه اون نوع هاشم حفظم نيست چطور :-s يكيش اين بود dns و ....

من هم خودم همين جور مشكلي داشتم كه با تغيير نوع ارسال مشكل رو حل كردم.

يعني تا چند دقيقه اول بدون مشكل ارسال ميشد اما از اون پس برنامه اخطار ميداد كه به فلان دليل شما نميتوني ديگه ايميل به ياهو بزني (يه آدرس از ياهو ميداد كه توضيجات رو اونجا داده بود)

خوب مهندس نوکرتم اگر مشکل رو میتونی حل کنی که دستم به دامانت توی پیغام چت یاهو چیزی دستگیرت بکنم همین مشکل رو حل کنید حداقل به یاهو اسپم بشه :">>:d<:((

Sajad
October 15th, 2009, 14:17
خوب مهندس نوکرتم اگر مشکل رو میتونی حل کنی که دستم به دامانت توی پیغام چت یاهو چیزی دستگیرت بکنم همین مشکل رو حل کنید حداقل به یاهو اسپم بشه :">>:d<:((

مساله اينجاست كه الفاظ و كلماتي كه بايد روش بحث بشه رو حفظ نيستم تا بگم؛ بلكه دوستان بفهمن عيب از كجاست:-<

DeltaGostar
October 15th, 2009, 14:52
مساله اينجاست كه الفاظ و كلماتي كه بايد روش بحث بشه رو حفظ نيستم تا بگم؛ بلكه دوستان بفهمن عيب از كجاست:-<

:-o:-o یعنی انقدر پشرفته هست که و زبانش فرق داره که من و بقیه نمیفهمم آخه کد ها و دستورات
توی
SSh هست بگید بزنیم اقا سجاد گل - اگر هم بلد نیستم مشخصات سرور رو بدم یه نگاهی بهش بندازید
=((

Sajad
October 15th, 2009, 15:08
:-o:-o یعنی انقدر پشرفته هست که و زبانش فرق داره که من و بقیه نمیفهمم آخه کد ها و دستورات
توی
SSh هست بگید بزنیم اقا سجاد گل - اگر هم بلد نیستم مشخصات سرور رو بدم یه نگاهی بهش بندازید
=((

من كي گفتم پيچيده هست ؟
دستوري چيزي هم نيست.
موضوع كاملا به نحوه ارسال كردن اسكريپت برميگرده.

يه چيزايي يادم اومدم ولي دقيق نه. stmp . dns server و يه چيز ديگه.
اينجا مثلا اگه با stmp ست ميكرديم بعد چند لحظه ديگه ياهو ايميل هامونو قبول نميكرد.
اگه با dns server ارسال ميكرديم بدون مشكل كار ميكرد.
و يه مورد اصلي كه يادم نمياد رو اگه انتخاب ميكرديم خيلي بهتر از dns server هم ارسال ميكرد.

شما ايميل رو با stmp ميفرستي؟

DeltaGostar
October 15th, 2009, 15:13
:111::-s:-s:-o:-o:-|:102:اقا رفتیم با یه سرور امریکا هم تست کردم - همین مشکل رو داره اصلا به یاهو نمیزنه - اینم ای پیش اینم ای پی هلند من 93.190.137.95- تازه تاسیس
173.45.116.122 (http://173.45.116.122:2222/) امریکا سرور دوستم - قدیمی

خلاصه وقت زمانی که LXADMIN داشتم به یاهو میزد اتفاقا به انباکس ولی 3 روز بعد میرفت به دست گیرنده میرسید - اشتباه کردم داریت ادمین ریختم گفتیم بهتر میشه - همون دقایق اول هم خوب بود انباکس یاهو - بعد شروع کردیم به ارسال ایمیل گروهی به یاهو دیگه نرفت که نرفت :-b

DeltaGostar
October 15th, 2009, 15:22
من كي گفتم پيچيده هست ؟
دستوري چيزي هم نيست.
موضوع كاملا به نحوه ارسال كردن اسكريپت برميگرده.

يه چيزايي يادم اومدم ولي دقيق نه. stmp . dns server و يه چيز ديگه.
اينجا مثلا اگه با stmp ست ميكرديم بعد چند لحظه ديگه ياهو ايميل هامونو قبول نميكرد.
اگه با dns server ارسال ميكرديم بدون مشكل كار ميكرد.
و يه مورد اصلي كه يادم نمياد رو اگه انتخاب ميكرديم خيلي بهتر از dns server هم ارسال ميكرد.

شما ايميل رو با stmp ميفرستي؟

بله با
smtp
port 25
:-s

Sajad
October 15th, 2009, 15:59
بله با
smtp
port 25
:-s

95% مشكل همينه بردار بسيجي #-o
با dns server چك بكن

DeltaGostar
October 15th, 2009, 16:17
95% مشكل همينه بردار بسيجي #-o
با dns server چك بكن

مهندس اگر بلد بودم که انجام میدادم منظورت چیه با

DNS سرور
کجایی داریت ادمین یا مجازی ساز باید برم تغییر بدم این رو

PHP.ini ؟؟؟؟ یا چی ؟؟ :(:-<

Sajad
October 15th, 2009, 16:20
اين رو اسكريپتت بايد امكانشو داشته باشه.
با چي ارسال ميكني؟
اسكريپت تحت وب هست ديگه ؟

DeltaGostar
October 15th, 2009, 16:45
اين رو اسكريپتت بايد امكانشو داشته باشه.
با چي ارسال ميكني؟
اسكريپت تحت وب هست ديگه ؟
نه نرم افزار هست ---- Email Sender Deluxe

لینک دانلود (http://rapidshare.com/files/192573426/Email.Sender.Deluxe.2.09_www.softarchive.net.rar)
:(:63:

Sajad
October 15th, 2009, 17:00
اين مگه ويندوزي نيست؟ چه ربطي به دايركت ادمين داره :-s ؟ خوب برادر بسيجي همون جا كه گزينه smtp رو انتخاب كردي و پورت يوزر دادي. بجاي smtp شما dns server رو انتخاب كن !

DeltaGostar
October 15th, 2009, 17:18
اين مگه ويندوزي نيست؟ چه ربطي به دايركت ادمين داره :-s ؟ خوب برادر بسيجي همون جا كه گزينه smtp رو انتخاب كردي و پورت يوزر دادي. بجاي smtp شما dns server رو انتخاب كن !
اقا شما ای دی یاهو - جی میلی چیزی داری بده اقا سجاد گل من باید به صورت زنده باهتون صحبت کنم براتون یه یوزر و پسورد بسازم و نرم افزار رو هم دانلود کنید پیغام بدید به من تا با هم این مشکل رو حل کنیم
منتظرم :->

Sajad
October 15th, 2009, 17:48
ارسال شد زود پي ام بده كه خفه شدم توي s2a ها :(

DeltaGostar
October 17th, 2009, 00:19
اقا من یه کاری کردم پورت 25 رو تغییر دادم به 587 به یاهو انباکس زد
بعد که شدید و سریع ایمیل زدیم باز هم همینطور شده یعنی به یاهو اصلا ارسال نکرد - اخه توی ای ایکس ادمین یا سی پنل به یاهو اسپم میزنه یا انباکس دیگه - ولی نمیدونم چرا این مشکل رو من توی سرور مجازی دارم آخر هم کسی کمکم نکرد ؟ 8-|

DeltaGostar
October 17th, 2009, 18:03
آقایون کسی داریت ادمن داره مشخصات و تنظیمات dns بده - عکسی چیزی - فهمیدم مشکل از تنظیمات نیم سرور هست - اگر کسی داریت ادمین - داره - و به یاهو یا جی میل انباکس میفرسته امیل هاشو تنظیماتشو بده به من ممنون میشم ؟

DeltaGostar
October 17th, 2009, 21:45
آدم با چنگال آب بخوره ولی توی تالار گفتمان به این معتبری جوابشو ندن خیلی بده :63::104::((:-&

Sajad
October 17th, 2009, 23:12
شفاف مشكلتو توضيح نميدي برادر.

مياي ميگي سرور لينوكس پنل دايركت ادمين.
بعد مياي يه نرم افزار تحت ويندوز ميدي.

شفاف توضيح بده دوستان جوابتو بدن.

DeltaGostar
October 18th, 2009, 00:29
ببین اکانت ایمیل که میسازی - روی هر سرور و هر جای دنیا - میتونی یوزر و پسورد و مشخصات SMT داخل نرم افزار تحت سیستم عاملی که اراسال ایمیل گروهی انجام میدهد ارسال کنید - مسئله اصلی اینه که - اصلا با خود وب میل هم به یه ایمیل یاو ارسال میکنم به دستش نمیرسه - ولی بعضی وقتا هم قات میزنه میرسه - این مشکل رو من با LXADMIN داشتم زمانی که میفرستادم 3 روز بعد میرسید به انباکس یاهو - الان DA نصب کردم همون دقیقه اول یک ایمیل ارسال کردم بدون وقفه به انباکس یاهو رفت - بعد تعداد بالا که ارسال میکم نه به یاهو سر موقع نمرسه یا اینکه اصلا نمیرسه - بع تحقیق کردم دیدم باید نیم سرور ها درست تنظیم باشه - سرور دوست که DA داره هر چی تعداد ایمیل بزی به یاهو انباکس میره یا اسپم مسئله اینکه میرسه از تنظمیمات DNS هست - به اینجا رسیدم توی تالار های گفتمان خارجی این رو نوشته بودنن که یارو مثل من مشکل داشت ای رو نوشته بودن -
TXTv=spf1 a mx include:gmail.com,yahoo.com,hotmail.com ~all
این رو که گذاشتم یکم امیداور تر شدم یه دو بار به یاهو انباکس رفت -
خلاصه من اصلا با پورت25 ارسال میکنم که هیچی - ولی 587 میفرسته به انباکس یاهو اگرحال کنه o:-) - اگر هم حال نکنه که اصلا به دست گیرنده نمیرسه - باید تنظیمات که کسی داریت ادمین داره و تعداد بالا ایمیل میزنه همشون به دست گیرنده میرسه رو کپی برداری کنم از اون سرور روی این سرور مجازی خودم پیاده کنم- منظورم از ارسال یا انباکس کلا یاهو نمیره ( جی میل هم اسپم میشه ولی خیلی سریع و بدون تخیر)

Sajad
October 18th, 2009, 00:54
در مورد مشكل ايميل سرورت نظري ندارم ولي بيشتر نظرم اينه كه روبوت ياهو به علت ارسال اسپم مسدودت ميكنه

اما براي ارسال موفق با اون نرم افزار كه معرفي كردي هيچ لزومي به استفاده از smtp نيست شما گزينه DNS server رو بجاي smtp استفاده كن.

موفق باشي.

MelatHOST
October 18th, 2009, 02:09
سلام دوست عزیز مشکل خیلی ساده هستش
فقط احتمال دو مشکل زیر وجود داره
1 - 90 درصد احتمال میدم ptr ّبرای آیپی سرورت اضافه نشده
به دیتا سنتر ایمیل بزنید و ازشون بخواید PTR record اضافه کنن برای آیپیتون
2- hostname ُسرور بسیار مهم هست برای gmail , yahoo هاست نیمتونو با ptr record یکی بگذارید
برای مثال این ptr رکورد ملت هاست هستش
Your reverse (PTR) record:
156.95.81.74.in-addr.arpa -> server.melathost.com
You have reverse (PTR) records for all your IPs, that is a good thing.

برای مشاهده تنظیمات نمونه به لینک زیر رجوع کنید با اکانتهای این سرور به هیچ وجه ایمیل اسپم نمیشه
http://www.intodns.com/melathost.com

نمونه ای از تنظیمات اشتباه ، با اینکه این سرور حتی یک اکانت ایمیل هم نداره و اصلاً اسپمی از اون ارسال نشده ولی در همون ابتدای کار ایمیل ها رو اسپم میکنن یاهو و گوگل
http://www.intodns.com/clickha.com
امیدوارم راهنماییم کامل باشه
موفق باشید

DeltaGostar
October 23rd, 2009, 22:42
آقايون يكي بياد DNS ما رو درست كنه بي زحمت به ياهو ارسال ميكنه به دست گيرنده نمي رسه بدبخت شدم - اي خدا o:-)

DeltaGostar
October 24th, 2009, 05:07
مهندسين گرامي من مشكل رو تايه جاي حل كردم كه حتي به جي ميل كه انقدر حساس هست دارم انباكس ميفرسته و به هات ميل هم همچينن--- ولي برعكس كه ميزنم از اونا به سرور خودم (ايميل info) هيچي نمياد يعني به دسم من نميرسه توي وب ميلم نييست صدر بار هم چك كردم - با اين اعمال كه دو شب نخوابيم و از تالار هاي خارجي كشف كردم دستشون درد نكنه عجب مخ هاي هستن اما هنوز توي ياهو مشكل دارم از ياهو به سرورم ايميل زدم :109: بعد برگشت ميخوره و ايميل خطا رو ميده
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sorry, we were unable to deliver your message to the following address.

<info@iran3nter.com>:
No MX or A records for iran3nter.com

--- Below this line is a copy of the message.

Received: from [68.142.194.243] by n17.bullet.mail.mud.yahoo.com with NNFMP; 24 Oct 2009 00:19:40 -0000
Received: from [68.142.201.65] by t1.bullet.mud.yahoo.com with NNFMP; 24 Oct 2009 00:19:40 -0000
Received: from [127.0.0.1] by omp417.mail.mud.yahoo.com with NNFMP; 24 Oct 2009 00:19:40 -0000
X-Yahoo-Newman-Property: ymail-3
X-Yahoo-Newman-Id: 673856.13144.bm@omp417.mail.mud.yahoo.com
Received: (qmail 64177 invoked by uid 60001); 24 Oct 2009 00:19:40 -0000
DKIM-Signature: v=1; a=rsa-sha256; c=relaxed/relaxed; d=yahoo.com; s=s1024; t=1256343580; bh=xFRdrdy28pUBGeVMUYTgWDDNNg0zHsrbTJONt3XeIlI=; h=Message-ID:X-YMail-OSG:Received:X-Mailer:Date:From:Subject:To:MIME-Version:Content-Type; b=jQ8C9ws/EaTcLCzrPC6OznMpdOEg8AC4vpUGMJVdC2PsHVx987IL3+g9aJ wKtP9gvUEkl189XpYFaDKRR***5KDvF9KUVID0a8daUWBFT6yc A/Q4yKLhsbklic4hLRsnwpWPAzR0E36rIGL37PEJEWMGuyjF0AMg z/kj3fjpifs=
DomainKey-Signature:a=rsa-sha1; q=dns; c=nofws;
s=s1024; d=yahoo.com;
h=Message-ID:X-YMail-OSG:Received:X-Mailer:Date:From:Subject:To:MIME-Version:Content-Type;
b=2focz0jN8HpHHIOz2t/lA+0ww9GEANqKkuqPfEPY1xYh5FzQ1YkI2asZORurt9MajZ2Ip uTxabioJTmAXYiRFIBsdDookfKN10AlH7b9se+KZ9/BCXd8/iQbYQlmk7h7DtSbpq6HunZULeJtJmruwE0KtkDVwciYmBYdmnf kC2w=;
Message-ID: <95805.63936.qm@web111608.mail.gq1.yahoo.com>
X-YMail-OSG: btx0BDkVM1kDgVt66qARXI2gq2k3hdxeKM3sQYuKhg6gb6qx38 rX.6gSMRPkT8_Ib_WeU9HkETbpp86YXbCOKLAZNG5dJI2ccVgX xfMenDaD9RMv8xKPUtqeiq4xLgHV7tG72LpKODifHWaWgQYx7N 8NrxHbReLmsJLGFKbXm3JyYbQCgAtbXFCaI.IPfQVWH_sXESSm mAx5g2dInb8DRFsx.FBAM00WN5bgEhJu7KQ.G1Wq3g1G_5_kp9 IdgOpL22JRC0y.g94-
Received: from [95.38.64.87] by web111608.mail.gq1.yahoo.com via HTTP; Fri, 23 Oct 2009 17:19:40 PDT
X-Mailer: YahooMailClassic/8.0.7 YahooMailWebService/0.7.347.3
Date: Fri, 23 Oct 2009 17:19:40 -0700 (PDT)
From: hadi feziy <host3nter@yahoo.com>
Subject: salam
To: info@iran3nter.com
MIME-Version: 1.0
Content-Type: text/plain; charset=us-ascii

salam golam

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خوب ميگه ركورد نداري كسي ميتونه كمكم كنه توي اين موضوع دامنه در DIrcti ثبت شده سرور لينوكس DA نصب هست روش و سرور مجازي hyper Vm هست -
--------------------------------------------------------------------------------------------
اگر ركورد نداشتم چرا پس به جي ميل و هات ميل انباكس ميفرسته - اين ياهو سرآورده خدايي - از لحاظ DNS اگر مشكلي ميبيند بگيد http://www.intodns.com/iran3nter.com
----------------------------------------------------------------------------------------------
با سپاس و صد هزار تشكر

Sajad
October 24th, 2009, 14:55
اگه ميخواي پ خ بده اطلاعات سرور رو چك كنم برات.

DeltaGostar
October 25th, 2009, 19:51
:-sهيچ كس پيدا نشد كه مشكل ارسال ايميل ما رو با داريت ادمين حل كنه #-o:-s:111:به ياهو نميفرست و دريافت هم نميكنه - به جي ميل اسم ميشه و از جي ميل هم دريافت نميكنه و همچنين هات ميل -
1000% DNS مشكل اين هست كه با دستكاري توي پنل دامنه و ساخت ركور يه تغييراتي دادم كه به جي ميل انباكس ارسال كرد و قبلا كه به ياهو اسپم ميشود ولي ديگه همون هم نيومد - براي همون تغييرات رو پاك كردم ديگه به اين روز افتادم :-s

vPsPersia.COM
October 28th, 2009, 15:27
مشکل شما رو در یاهو توضیح دادم !

شما هم انقدر با تنظیمات DNS ور نرو !

شما چون مثل چی اسپم کردی و به اون اندازه منابع نداری ، یا اینکه زمان محدود بین ارسال هر ایمیل فرق می کنه ایمیل هایی که فرستادی در صف قرار گرفتند . یعنی تا ایمیل های قبلی ارسال نشه اینا هم نمیشه .

من صف ایمیل هاتو پاک کردم ، دوباره تست کن ببین ارسال میشه یا نه !

در ضمن اکانت iran3nter.com رو بک آپ بگیر فایل و دیتابیس هاشو بعد اکانت رو پاک کن و دوباره اکانت بساز و فایل هاتون کپی کن .

دیگه هم به تنظیمات DNS دست نزن . و یک سری ایمیل هم بود که بدون موضوع و مقصد بود . پیگیری کن علتش چیه که موضوع و مقصد نداره . شاید اسکریپت شما مشکل داره

DeltaGostar
October 29th, 2009, 16:07
اقا همون مشکل صف ایمیل هست بله برای همه سرویس ها توی صف ایمیل داریت ادمین Mail Queue Administration (http://93.190.137.95:2222/CMD_MAIL_QUEUE?sort1=2) چون من ارسال ایمیل بالای دارم
فقط برای یاهو توی صف قرار میگیره و ارسال نمیشه باید RETY کنی تا ارسال بشه
در صورتی که LXADMIN خودش میزاره توی صف بعد وقتی که نوبتش شد ایمیل رو میفرسته حالا میخواد یک ماه باشه یا یک سال یا یک روز ولی DA نمیفرسته فقط هم برای یاهو شده من فقط یه ایمیل زدم :-& گذاشته توی صف این مشکل رو میشه حل کرد ؟؟؟ خیلی دیگه وعض DA خرابه ها :63::104:
کاشکی سی پنل چیزی نصب میکردم :-ss کمک نیاز دارم اصلا صف ایمیل رو بردارم ؟؟؟؟

DeltaGostar
October 30th, 2009, 18:05
:103:=)):66::-*:53: خدافظ Direct Aamin حیف پول که یک ماه لیسانسشو خریدم - ما رو الاف کرد یک ماه رفتیم lxa ریختم مشکل حل شد

PersianDOT
November 7th, 2009, 17:39
1- ارسال اسپم خلاف قوانین هست
2- این مشکل ربطی به directadmin نداره

شما بهتره با تلنت تست کنید ببینید جواب یاهو به دستورات smtp چیه.

فرنوش
September 13th, 2011, 19:24
دلیل اینکه ایمیل دیلور نمیشه چیه؟Sorry, we were unable to deliver your message to the following address.

ehsanh
May 30th, 2013, 18:54
كسي هنوز اين مشكل رو حل نكرده ؟

AriyanPayamak
November 4th, 2014, 21:19
دوستان مشکل از همینجاست
"v=spf1 a mx ip4:0.0.0.0.0 ~all"

برای اطلاع از حل این مشکل به این صفحه مراجعه کنید ، اگه کمی انگلیسی بلد باشی می فهمید چیه زیاد سخت نیست

Gmail is marking my emails as SPAM. However, ISnotSPAM marks it as not-spam - Webmasters Stack Exchange (http://webmasters.stackexchange.com/questions/45016/gmail-is-marking-my-emails-as-spam-however-isnotspam-marks-it-as-not-spam)

در حل توضیح میدم ولی صفحه رو بخونید .
برای رفع حل مشکل اسپم شدن ایمیل های گوگل یک ریکورد بسازید به مزمون زیر در قسمت تنظیمات DNS
Create a TXT record containing this text:
v=spf1 include:_spf.google.com ~all
خوب برای اینکه ایمیل های شما ارسال نمیشه هم مشکل از آی پی هستش . وقتی شما درطول شبانه روز بیشتر از 6000 ایمیل بفرستید مشکل برمی خورید و آی پی شما دیگه هیچ ایمیلی ازش ارسال نمیشه و یا دریافت نمیشه . کلا یک راه حل داره برای اینکه ایمیل ها توی پنل مدیریت
server:2222/CMD_MAIL_QUEUE
میمونه حل بشه !
باید یک آی پی دیگه بزنید و اونهم باید یک آیپی اشتراکی دیگه خریداری کنید بهتر است ارسال ها رو با آی پی دیگه انجام بدید که سرور شما بلوک نشه . البته بعد از تغییرات باید سرور رو ری استارت کنید تا آی پی جدید ست بشه

البته می تونید برای هر سایتی که ثبت میکنید یک آی پی مجزا قرار بدید از طریق تنظیمات DNS اون سایت

یک ریکورد TXT:
"v=spf1 a mx ip4:0.1.2.3.4 ~all"
اضافه میکنید و ریکورت قبلی رو حذف کنید تا دامنه با IP دیگه ارسال داشته باشه.

البته یه سری میگن از HostName هستش ! که باید تغییر بدید

How to setup the Mail System (http://help.directadmin.com/item.php?id=16)
ولی هنوز مشخص نیست آخر چیه مشکل !