PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اگر با ovh تجربه دارید لطفاٌ کمک کنید

linkhochoo
February 23rd, 2012, 00:52
سلام به همه دوستان،
من به تازگی از ovh سروری تهیه کردم که توی تنظیم DNS خیلی مشکل دارم. لطفاً بزرگواری کنید و اگه تجربه کار با این دیتاسنتر و resseller club رو دارید به من هم یاد بدید.
فرض کنید من دامینی به نام aria.com توی reseller-club دارم. حالا میخوام این دامین رو به یک vps روی سرور اصلی متصل کنم.
باید چیکار کنم؟
این روش درسته : ؟
اول واسه دامین 2 تا child name server درست میکنم به نام های ns1.aria.com و ns2.aria.com ، بعدش توی قسمت ip-شون هم ، آی پی مربوط به سرور مجازی (توی ovh میشه fail-over-ip) رو میزارم.
بعدش میرم توی پنل kloxo که دارم و قسمت Dns templates یه تمپلت جدید میسازم با ns1.aria.com و ns2.aria.com ... آیا این مراحل درسته؟؟؟؟؟؟؟
قبلاً این مراحل واسم جواب میداد اما الان توی دیتا سنتر ovh کار نمیکنه.
میشه یکی بزرگواری کنه و طبق سایت خودش توضیح بده منم بفهمم. آیا مراحل واسه این دیتا سنتر فرق داره و شیوه خاصی داره؟؟؟؟؟؟
ممنون

reeza
February 23rd, 2012, 01:05
بگردید یوزر فرانتورک رو پیدا کنید
ایشون تاپیک های خوبی در این زایطه گذاشتند
اگر هم سرچ کنید به نتیجه می رسید
موفق باشید

ServerMelli.com
February 23rd, 2012, 01:14
روی Kloxo دی ان اس که می سازید A رکورد هم می زنید ؟

linkhochoo
February 23rd, 2012, 13:00
روی kloxo دی ان اس که می سازید a رکورد هم می زنید ؟

سلام. خیر.اصلاً نمی دونم چی هست؟! باید a رکورد بزنم؟ چجوری؟

okey
February 23rd, 2012, 13:16
ربطی به دیتا سنتر نداره .
شما وقتی لینوکس رو اوردین بالا کافیه دی ان اس و رکورد بسازید مشکلتون حل میشه

linkhochoo
February 23rd, 2012, 13:26
ربطی به دیتا سنتر نداره .
شما وقتی لینوکس رو اوردین بالا کافیه دی ان اس و رکورد بسازید مشکلتون حل میشه

سلام .لطفاًً میشه کمی بیشتر توضیح بدید که چجوری اینا رو بسازم.
آخه من قبلاً از دوتا دیتاسنتر دیگه سرور داشتم که به این مشکل برنخورده بودم.
طبق این راهنمای ovh هم که انگار کلاً روشش فرق داره و منو کاملاً گیج کرده : OVH : ConfigDNSDomainDed (http://help.ovh.co.uk/ConfigDNSDomainDed)