PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : این همه تفاوت قییییییییمت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

n.tavakoli
February 22nd, 2012, 17:23
من امروز تو سایت گوگل ، هاست رو جستجو کردم سرور پارس و هاست ****** از رتبه های بالاتری برخوردار بودند بعد وقتی از سایتهاشون دیدن کردم ولی تفاوت قیمت خیلی زیاده !!!!!!!!!!!!!!!!!

تا به حال کسی از این دو تا شرکت خرید کرده؟؟؟ می تونه من رو راهنمایی کنه که کدوم یکی بهتره ؟؟؟؟؟؟

دوستان لطفا نظرات خودتتون را برای راهنمایی بیشتر اعلام کنید ممنون میشم:-?

sebastian
February 22nd, 2012, 17:39
من امروز تو سایت گوگل ، هاست رو جستجو کردم سرور پارس و هاست ****** از رتبه های بالاتری برخوردار بودند بعد وقتی از سایتهاشون دیدن کردم ولی تفاوت قیمت خیلی زیاده !!!!!!!!!!!!!!!!!

تا به حال کسی از این دو تا شرکت خرید کرده؟؟؟ می تونه من رو راهنمایی کنه که کدوم یکی بهتره ؟؟؟؟؟؟

شرکت ****** از همه لحاظ تایید میشه
تجربه ی کار از سرویس های مختلف رو هم باهاشون داشتم
پشتیبانی بسیار خوبی هم دارند

CityKala.net
February 22nd, 2012, 17:53

هر دو خوبه

30tGame
February 22nd, 2012, 17:56
****** بهتره

sarvar
February 22nd, 2012, 17:57
****** بهتره
تایید میشه

HADNEZ-ICT
February 22nd, 2012, 18:42
****** بهتر و معتبر تر هستش
بالاخره باید یک جوری پول تبلیغات ملیونیشون را در بیارند ...

nima17701
February 22nd, 2012, 19:08
دوست عزیز
هر دو تائید میشوند

parsvia
February 22nd, 2012, 19:11

yekmobile.com
February 22nd, 2012, 20:07
سرورس پارس با توجه به قیمت ها و پشتیبانی عالیشون کاملا هاست خوبیه

همه چیز که پشتیبانی نیست قیمت هم هست بریتینا قیمتاش بدرد هاست 100 مگی میخوره

pardishosting
February 22nd, 2012, 20:25
****** از نظر فنی تایید نمی شه.

aminreza
February 22nd, 2012, 20:36

ببخشید چرا تایید نمیشه ؟ آخه شرکت معروفیه.
پ.ن : فقط محض اطلاعم پرسید وگرنه من حتی مشتری این شرکتم نیستم.

SEOmoz
February 22nd, 2012, 21:49
ما هم از کار با ****** راضی نبودیم
قیمت بالا پشتیبانی و فنی تعظیل

n.tavakoli
February 27th, 2012, 10:40
ممنون از همه دوستان که من را راهنمایی کردن
من از سرور پارس یه هاست خریداری کردم چون تا 7روز می توانستم فقط هاستشون را چک کنم که خوبه یا نه تا الان هم مشکلی نداشتم از پشتیبانیشون هم راضی بودم.

Ariya
February 27th, 2012, 12:20

با سلام.

ببخشید چرا تایید نمیشه ؟

منم فقط محض اطلاعم مي پرسم .

با تشكر.

---------- Post added at 12:20 PM ---------- Previous post was at 12:18 PM ----------

ما هم از کار با ****** راضی نبودیم
قیمت بالا پشتیبانی و فنی تعظیل

با سلام.

ببخشید چرا راضي نبوديد ؟

منم فقط محض اطلاعم مي پرسم .

همه كه ميگن الان پشتيبانيش عالي هست !

اينها رو مي پرسم چون ميخواستم هاست از بريتينا بگيرم الان دو دل شدم.

با تشكر.

mehdi.gh
February 27th, 2012, 12:22
سرور پارس رو نمیدونم
ولی ****** من دفتری که تو تهران دارن واسه پشتیبانی رفتم شخصا
پشتیبانیشون خوب بود
تیم پشتیبانی 4 نفر بود 3 آقا و یک خانم
به نظر من که کارشون خوبه
علت امدن ****** در صفحه اول گوگل هم بخاطر تبلیغاتشون تو خود گوگل هست به نظر من

mobinhost_suport
February 27th, 2012, 13:18

vahidmom
February 27th, 2012, 13:25
من خودم شخصا حدود 3 سال پیش برای یه سری کارام تبلیغات گوگلشونو داشتم
از نظر ساپورت خوب بودند
تنها مشکلشون سیستم مالیشون بود که البته شاید هم خوب بود:-؟؟
مثلا اگر روز چهارشنبه پولو به حسابشون میریختین بعد ساعت اداری
باید تا شنبه صبح صبر میکردید تا تایید مالی بشه
و اگر شنبه هم تعطیل بود بازم باید صبر میکردید
یه بار هم از شانس ما هم شنبه هم یکشنبه تعطیل بود خلاصه یه چهار روزی معزل موندیم
ولی در کل ساپورتشون خوب بود

iranian-portal
February 27th, 2012, 14:25
ببخشید چرا تایید نمیشه ؟ آخه شرکت معروفیه
شهرت منطق خوبی برای انتخاب نیست
شهرت مثل علاقه به لباس مارک دار می مونه لباس مارک دار قیمت بالایی داره اما کیفیتش با لباسی در سطح قیمت منطقی بعضا یکسان هست

در ضمن دوستانی که تجربه کار با ****** رو داشته باشند دلیل ضعف عمده ****** از نظر من جدایی سامانه پشتیبانی از پرتال مشتری هست
سامانه پشتیبانی ****** در آدرس دیگری قرار گرفته شده که شما اگر نیاز به پشتیبانی پیدا کنید باید جداگانه اونجا هم عضو بشید

sebastian
February 28th, 2012, 11:58
سرورس پارس با توجه به قیمت ها و پشتیبانی عالیشون کاملا هاست خوبیه

همه چیز که پشتیبانی نیست قیمت هم هست بریتینا قیمتاش بدرد هاست 100 مگی میخوره

باید بدونید که فقط برای پشتیبانی مبلغشون بیشتر نیست بلکه کیفیت و پایداری بهتری نسبت به سایر هاستینگ ها دارند

nimo0ol
February 28th, 2012, 13:08
هیچ ارزانی بی دلیل نیست!
پس شما بگرد دنبال دلایل گران بودنشون و اینکه تفاوت هاشون با هاستهای 2زاری در چیه !

هر دو مورد تایید هستند.

SEOmoz
February 28th, 2012, 13:52
تبلیغات گوگل هیچ تاثیری برای اومدن به صفحه ی اول نداره تنها تبلیغ شماست که در صفحات مختلف نشون داده میشه این خیلی خیلی فکر اشتباهی هست
------------------
در مورد ****** من کلا توی 3 ماهی که اونجا بودیم اصلا راضی نبودم
کلا همیشه که مشکل از طرف ماست و حتی فکر هم نکنید که شاید اونا بگن مشکل از ما بوده
سروری که با یک وردپرس ساده و یک ویبولتین که اون موقع همه چیز در مرحله ی تست بود مصرف سی پی یوش برسه به 99 که اصلا سرور نیست
پی سی خونگیه

shivahost
February 28th, 2012, 13:58
بله ****** در صفحه پنجم گوگل هست و فقط با تبلیغات در کادر تبلیغات گوگل در صفحه نخست دیده می شود که نشان از اعتبار نیست. کافیه کلمه " هاست " را جستجو کنید و بگردید تا در نتایج واقعی جستجو پیدایش کنید. این ها همانند بزرگان در گوگل تبلیغ می کنند ( شعار خودشان در سایت )

sebastian
February 29th, 2012, 00:35
بله ****** در صفحه پنجم گوگل هست و فقط با تبلیغات در کادر تبلیغات گوگل در صفحه نخست دیده می شود که نشان از اعتبار نیست. کافیه کلمه " هاست " را جستجو کنید و بگردید تا در نتایج واقعی جستجو پیدایش کنید. این ها همانند بزرگان در گوگل تبلیغ می کنند ( شعار خودشان در سایت )

باید بگم که شرکت با عملکرد خودشون براشون اعتبار کسب می کنند که این کار ****** جدا از اون نیست و جزء اعتبارات اون به حساب میاد

---
February 29th, 2012, 02:32
باید بگم که شرکت با عملکرد خودشون براشون اعتبار کسب می کنند که این کار ****** جدا از اون نیست و جزء اعتبارات اون به حساب میاد
احیانا شما از ****** نیستید ؟ چون اصلا مشخص نیست شما طرفداریشون میکنید پرسیدم

در جواب استارتر تاپیک باید بگم که هردو هاستینگ از خوبای ایران هستن و اگر شما توی ایران هاستینگی یا کلا شرکتی آوردید که در نقطه ای از فعالیتش ضعیف نباشه به ما هم معرفی کنید که از تجربیاتشون استفاده ی لازم رو ببریم و ازشون سرویس تهیه کنیم
موفق باشید

vistaran
September 17th, 2012, 16:05
خوب من می خوام پاسخ دوستی را بدم که پرسیده بودن سرور پارس خوبه یا نه؟ و از تفاوت قیمت سرور پارس با جاهای دیگه تعجب کرده بودن.البته من خودم به شخصه از ****** سرویس نداشتم ولی از سرور پارس چرا و حالا می خوام تجربه خودمو بگم: دوست عزیز قیمت برات مهمه یا کیفیت؟ حاضری برای کیفیت بهتر پول بیشتری را بدی ؟ یا دوست داری یک سرویس بی کیفیت داشته باشی در ازای پرداخت پول کمتر؟ اگه می خوای سرور مجازی داشته باشی که همیشه down باشه و اگه می خوای از فضای اونها برای میزبانی وبسایتت استفاده کنی و سایتت دیر بالا بیاد و خیلی وقتها هم در دسترس نباشه از سرور پارس بگیر. چون همه این مشکلات را من با سرور پارس تجربه کردم .در مورد پشتیبانیشونم هیچ حسابی نمیشه کرد،ادعا می کنند شبانه روزی در خدمت شما هستند ولی متاسفانه در مورد ما چنین چیزی اتفاق نیفتاد.ادعا می کنند اگه تا یه هفته از سرویسشون راضی نبودید سرویس را باز می گردونند که در این مورد هم ما خلافشو دیدیم...اگر تازه می خواین هاست بگیرین برای سایتتون حتماً سایتهای مختلفی رو دیدید که هاست را به صورت ماهیانه در اختیار شما می گذارن ولی سرور پارس ماهیانه هاست به شما نمیده !!!!می دونید چرا؟! چون می دونه اگه ماهیانه به شما هاست بفروشه ماه بعد به خاطر مشکلاتی که شما خواهید دید و بیچارگی های که متحمل شدید دیگه حاضر نخواهید بود سرویستونو تمدید کنید برای همینم هست که فقط سالیانه هاست می فروشه .در کل قیمت پایینشون مساوی است با کیفیت پایین.البته اینم بگم که بعضی از سرویس هاشونو به صورت ماهیانه می فروشن ولی اون سرویس ها اولا گرون تر از این ها هستند و ثانیاً قیمتشون با کیفیتشون جور در نمیاد.نمی دونید ما چه بدبختی کشیدیم از دست این ها.جالبیشم اینه که خیلی مودبانه و خیلی با احترام باهات برخورد می کنند و خیلی مودبانه و خیلی با احترام شما را یه آدم احمق فرض می کنند و به راحتی سرتونو شیره می مالن .بعدشم اگه از سرویساشون ناراضی بودید اصلا خودشونو ناراحت نمی کنند و خیلی آروم و ریلکس باهاتون برخورد می کنند.رفتن آبرو از شما و ریلکسی از اونها.