PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست رایگان 2

hamedmax73
October 14th, 2009, 21:41
سلام
من قبلا یک سایت معرفی کرده بودم که هاست رایگان میداد اما امروز من یک لیست از تعداد زیادی سایت براتون اوردم که هاست رایگان میدهند و البته رایگان تازه توضیحات هم دارند برای دیدن سایت ها به لینک زیر بروید راستی این یکی حتما باز میشه مخصوصا برای اقا سجاد

http://hamedmax.persiangig.com/other/free%20hosting.html

تشکر رو فراموش نکنید راستی این ادرس را به همه معرفی کنید تا استفاده ی کافی ببرند

LoveLife
October 14th, 2009, 22:09
سایت ماشین و خونه رایگان ندارید ؟ :x

hamedmax73
October 14th, 2009, 22:16
سایت ماشین و خونه رایگان ندارید ؟ :x

اتـفاقا چرا دیروز یک جایی دیدم ها ولی ادرسش رو ذخیره نکردم حالا میگدم واستون پیدا میکنم اشکالی نداره اگه خونتون یکمی نقلی باشه راستی مشخصات خونتون رو هم بدید تا یک خونه خوب پیدا کنم ماشین هم که فکر کنم یک پراید اصل خوب باشه درسته

saeed25
October 15th, 2009, 00:56
دروود
این دومین درخواست من است،اگر میزبانی رایگان بالای 30 گیگ سراغ دارید بفرمایید ما هم بهره مند شویم..#:-s

NovinServer
October 15th, 2009, 03:09
سلام ، خیلی خیلی ممنون از جمع اوری لینک هایی که انجام دادید !
سایت روبه رو هم این کار را هر ماه می کند : http://www.free-webhosts.com/webhosting-01.php

در کل کسانی که واقعا می خواهند سایت بزنند اینجا جاهای مناسبی نیست !
به این دلیل که ممکن هست شب بخوابی صبح سایتی نداشته باشی !

با ارزوی موفقیت

tak407
October 15th, 2009, 03:28
بعضی هاش خصوصا اونهایی که هاست هم میفروشن از هاست های ایرانی خیلی بهترند
ضمن اینکه میشه روی 10 تا هاست رایگان دیگه بکاپ گرفت
برای سایت های استاتیک که عالی هستند (یه بک آپ خلاص)

در ضمن این مورد که شب بخوابی صبح سایتی نداشته باشی با خیلی از هاست های پولی و خصوصا ایرانی اتفاق میوفته!

NovinServer
October 15th, 2009, 03:40
بعضی هاش خصوصا اونهایی که هاست هم میفروشن از هاست های ایرانی خیلی بهترند
ضمن اینکه میشه روی 10 تا هاست رایگان دیگه بکاپ گرفت
برای سایت های استاتیک که عالی هستند (یه بک آپ خلاص)

در ضمن این مورد که شب بخوابی صبح سایتی نداشته باشی با خیلی از هاست های پولی و خصوصا ایرانی اتفاق میوفته!

اگر در خرید دقت کنید مطمئنا این اتفاق رخ نخواهد داد !
به هر حال من چند سال پیش این وضع برام خیلی خیلی پیش امده !