PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب cpanel نال شده

kingoftehran
February 22nd, 2012, 02:40
با سلام
دوستان در حال حاظر تنها یک ورژن 9.9.8 از cpanel نال روی وب هست که من شخصا نتونستم آن را نصب کنم حالا اگر کسی cpanel کرک شده را نصب کرده و آموزش اون را داره ممنون میشم اونا برای همه به اشتراک بگذارد و از اونجایی هم که کل وب را گشتم و خبری نبود شاید افرادی کمی بتونند این کار را انجام بدهند و مایل نباشند اطلاعاتشون را رایگان در اختیار کسی قرار بدهند اگر کسی حاظر هم در قبال گرفتن هزینه نیز آموزش و ورژن کابردی اونا در اختیار ما قرار دهد هزینش اصلا مهم نیست فقط کافی پیام خصوصی بدهد.

ParsWebIT
February 22nd, 2012, 05:24
بزرگترین مشکلی که خواهید داست آپدیت هست که اونم خیلی واجبه وگرنه در صورت بروز مشکل یا موردی دیگه هیچ کاری نمیتونید بکنید

tarsiran
February 22nd, 2012, 06:01
به نظر من هم واسه یک سایت ساده مناسبه نصب سی پنل نال اما اکثرا بدلیل قدیمی بودن در نصب مشکل دارن اگه کسی بتونه یه نسخه که خودش نصب کرده ارائه بده عالیه

allbert
February 22nd, 2012, 09:14
دوست عزیز این چیز که عرض میکنم پاسخ سوال شما نیست اما اگر برای یک سایت ساده به سی پنل نیاز دارید
و میخوهید سی پنل نول شده رو استفاده کنید امنیت کلوزو از سی پنلی که نول شده باشه بیشتره l-)

یه کلوزو نصب کنید مصرف رم پاین و فری بودنش نکته جالب توجهی هست برای شما

kingoftehran
February 22nd, 2012, 16:45
دوستان عزیز توجه نکردید من چی خواستم من با کللیه پنل ها کار و مزیت هر کدام نسبت به دیگری را می دونم الآن دنبال یک ورژن نال شده cpanel هستم آپدیت هم نمی خواهم بشه ،با همه باگ هایی که داره می خواهیم
فقط دنبال یک نفر هستیم که استاد باشه و فایل و آموزش این مورد را داشته باشه که می دونم کم کسی می تونه این کارا انجام بده ولی اگر کسی پیدا بشه هزینه خوبی حاظرم برای این مورد پرداخت نمایم.

0x21HATE
March 18th, 2012, 13:20
من هم در به در دنبال سی پنل نال شده هستم
میخام رو سیستم لوکال خودم نصب کنم تست کنم فقط

javadi_31456
March 18th, 2012, 13:45
لینکشو بذارید تست کنم

amin7x
March 18th, 2012, 13:58
سلام دوست عزیز

اگه با باگ هایی که روی این سیستم هست سایت شما 2 روزه میره روی هوا.

مگه چیه خوب اول آخرین نسخه Cpanel رو نصب کنید 15 یا 30 روز (درست نمیدونم) هم رایگان میده ازش که استفاده کنید بعدش با 25 الی 30 تومن ماهیانه سرش رو هم بیارید.

دیگه ترس از هک شدن سایتت هم میریزه (به قول بچه ها شب سرت رو راحت روی بالشت میزاری)

حالا شما لینکش رو بزار تا ببینیم چی مشه.

javadi_31456
March 18th, 2012, 20:06
سلام دوست عزیز

اگه با باگ هایی که روی این سیستم هست سایت شما 2 روزه میره روی هوا.

مگه چیه خوب اول آخرین نسخه Cpanel رو نصب کنید 15 یا 30 روز (درست نمیدونم) هم رایگان میده ازش که استفاده کنید بعدش با 25 الی 30 تومن ماهیانه سرش رو هم بیارید.

دیگه ترس از هک شدن سایتت هم میریزه (به قول بچه ها شب سرت رو راحت روی بالشت میزاری)

حالا شما لینکش رو بزار تا ببینیم چی مشه.

من رفتم دیدم 15 روزس
برای تست عالیه

vahab00
March 18th, 2012, 20:11
من رفتم دیدم 15 روزس
برای تست عالیه
با سلام
ببخيشيد ك پست زدم اما در جواب دوست خوبمون بايد بگم سي پنل نسخه تريال 45 روز روي هر آي پي ارائه ميده
و به نظرم 45 روز زمان خوبيه و تو اين مدت ميشه هزينه لايسنس رو به راحتي از طريق كاربرات تهييه كرد
اين نظر شخصي من بود
يا حق

javadi_31456
March 18th, 2012, 20:27
با سلام
ببخيشيد ك پست زدم اما در جواب دوست خوبمون بايد بگم سي پنل نسخه تريال 45 روز روي هر آي پي ارائه ميده
و به نظرم 45 روز زمان خوبيه و تو اين مدت ميشه هزينه لايسنس رو به راحتي از طريق كاربرات تهييه كرد
اين نظر شخصي من بود
يا حق

نمی دونم چرا بعضی از دوستان می خوان بی جهت دوستان دیگه رو ضایع کنن .

فقط به خاطر این که شما این پست رو زدی در جواب این عکس رو می ذارم تا ببینی 15 روزه هستش!!5089

vahab00
March 18th, 2012, 20:36
نمی دونم چرا بعضی از دوستان می خوان بی جهت دوستان دیگه رو ضایع کنن .
فقط به خاطر این که شما این پست رو زدی در جواب این عکس رو می ذارم تا ببینی 15 روزه هستش!!
داداش جان من ازت معذرت ميخوام
به هيچ وجه قصد اينكارو نداشتم
اما سي پنل رو هر آي پي 45 روز رايگان ميده
شما هم اين عكس رو ببينيد كه آي پي خودم هست از سرور خودم كه روش سي پنل تريال امروز نصب كردم
http://s1.picofile.com/file/7332261498/sshot_64.jpg
بازم از شما معذرت ميخوام
هرگز قصد ضايع كردن يا تخريب كسي رو نداشتم و همه كساني كه ميشناسنم مطمئنا تا به حال به اين موضوع پي بردند
يا حق

javadi_31456
March 18th, 2012, 20:59
داداش جان من ازت معذرت ميخوام
به هيچ وجه قصد اينكارو نداشتم
اما سي پنل رو هر آي پي 45 روز رايگان ميده
شما هم اين عكس رو ببينيد كه آي پي خودم هست از سرور خودم كه روش سي پنل تريال امروز نصب كردم
http://s1.picofile.com/file/7332261498/sshot_64.jpg
بازم از شما معذرت ميخوام
هرگز قصد ضايع كردن يا تخريب كسي رو نداشتم و همه كساني كه ميشناسنم مطمئنا تا به حال به اين موضوع پي بردند
يا حق

ok
منم اگه چیزی گفتم عذر می خوام

m.mori
April 8th, 2012, 20:38
با سلام
اين نظر شخصي من بود
يا حق
قبول اما اگه مشتریا ببینن نوشته تریال و از این حرفا دیگه تمدید نمیکنن اینم هست:-p

vahab00
April 8th, 2012, 21:56
قبول اما اگه مشتریا ببینن نوشته تریال و از این حرفا دیگه تمدید نمیکنن اینم هست
اين تاپيك خيلي وقت بود كه بالا نيومده بود و قديمي بود
اما در جواب بايد گفت كه خير
يا لاقل براي ما اينگونه نبوده
وقتي اعتماد كاربران به شما برقرار باشه هرگز چنين اتفاقي نميافته
يا حق

ertebat7
April 8th, 2012, 22:22
سی پنل نال شده واقعا اشتباه بزرگی هست به 48 ساعت نکشیده سایت ها به فنا میره

mojtaba_so2000
July 14th, 2012, 02:10
سلام نمیدونم تاپیک مال کی هست.
ما فقط یه سوال پرسیدیم.
هیچ آدم عاقلی نمیاد نسخه نال سیستم رو نصب کنه رو سرور.
ما فقط میخواهیم رو لوکال نصب کنیم همین و بس دیگه شما بحث رو به تریال و همه چیز کشوندید و حتی یک کلمه هم به بحث اصلی نپرداختید.

www.denaserver.com
October 30th, 2012, 19:16
سلام
من هم به دنبال سی پنل نال شده می گردم !
کسی اگه سراغ داره لینک بده

clickchat
January 10th, 2013, 18:28
سلام نال شده سیستم هیچ مشکلی نداره فقط کافیه یکم روش کد نویسی کنی و امنیتش رو بالا ببری موفق باشید

ircpanel
January 11th, 2013, 20:59
اگه يك نفر از نظر امنيت را بگه ك سي پنل خودش چ كار ميكنه برا امنيت ممنون ميشم

كنترل پنل داخلي ( تحريم ها ) (http://www.webhostingtalk.ir/f87/68307)

سي پنل به نظر من به جز اين ك از از تمام اسكريپت ها و نرم افزار هاي اوپن سورس استفاده كرده و به اينجا رسيده چيز ديگه اي نيست
مثالي از اون نرم افزارها mod_Security هست و ..

Ashkankamangar.ir
January 11th, 2013, 21:04
سلام نال شده سیستم هیچ مشکلی نداره فقط کافیه یکم روش کد نویسی کنی و امنیتش رو بالا ببری موفق باشید

به این مورد هیچ کدومتون دقت کردید که اگه سیپنل شکایت کنه سرور تون بی شک مسدود خواهد شد؟
سیپنل با اکثر دیتاسنتر ها همکاری میکنه
پس یادتون باشه فقط رو سرور ایران سیپنل نال نصب کنید

morteza.pr
January 11th, 2013, 21:22
دانلود سي پنل 11 نال شده (http://zobdeh.ir/%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA-%D8%B3%DB%8C-%D9%BE%D9%86%D9%84-11-%D9%86%D8%A7%D9%84-%D8%B4%D8%AF%D9%87-cpanel-a.html)

ircpanel
January 11th, 2013, 21:28
لينك ك ج نميده

ولي تا حالا خيلي از اينا گرفتيم ك هيچكدوم ج نداده

saghafi1991
April 20th, 2013, 12:52
بزرگترین مشکلی که خواهید داست آپدیت هست که اونم خیلی واجبه وگرنه در صورت بروز مشکل یا موردی دیگه هیچ کاری نمیتونید بکنید

منم میخوام نال استفاده کنم اما شما گفتی بروز مشکل و آپدیت و اینا دقیقا چه اتفاقی میخواد بیوفته؟ یا حالا مگه آپدیت نشه چی میشه؟

saghafi1991
April 20th, 2013, 12:53
دوست عزیز این چیز که عرض میکنم پاسخ سوال شما نیست اما اگر برای یک سایت ساده به سی پنل نیاز دارید
و میخوهید سی پنل نول شده رو استفاده کنید امنیت کلوزو از سی پنلی که نول شده باشه بیشتره l-)

یه کلوزو نصب کنید مصرف رم پاین و فری بودنش نکته جالب توجهی هست برای شما

آحه cpanel با koloxo قابل مقایسه نیست

saghafi1991
April 20th, 2013, 12:58
سلام نمیدونم تاپیک مال کی هست.
ما فقط یه سوال پرسیدیم.
هیچ آدم عاقلی نمیاد نسخه نال سیستم رو نصب کنه رو سرور.
ما فقط میخواهیم رو لوکال نصب کنیم همین و بس دیگه شما بحث رو به تریال و همه چیز کشوندید و حتی یک کلمه هم به بحث اصلی نپرداختید.
تا اونجا که من میدونم نیاز به centos داره شما چجوری رو لوکال میخوای بریزی مگه cms که رو لوکال بریزی/:)

mojtaba_so2000
April 23rd, 2013, 20:15
عزیزم تاپیک که هوووووووه مال خدا میدونه کیه
ولی ما میفهمیم که کی کجا نصب میشه منظور از لوکال رو vmware هست.من خودم نسخه لایسنس دار رو نصب کردم خیلی هم عالی جواب میداد بعد 15 روز هم اتومات از کار افتاد

mohammadnejadbab
August 26th, 2016, 18:38
دوستان من نیاز دارم که سی پنل نال شده را روی یه سیستم لوکال نصب کنم و این برای تست هست . ایا کسی قبلا سی پنل نال نصب کرده ؟ اگر امکانش هست کمک کنید
ممنون