PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونگی و روال خرید از دیتا سنتر worldstream holland

alfa5xx
February 21st, 2012, 22:40
با سلام
دوستان میشه واسه پرداخت از مستر کارتی که بانک پارسیان میده استفاده کرد ؟؟؟؟

من خودم از این دیتا سنتر از یکی ازرسلر ها ی ایرانی یک وی پی اس دارم و ایشون به من گفت وی پی اس هایی ک از همین دیتاسنتر گرفته
وارز هست .. من هم رفتم با پشتیبانی آنلاین worldstream صحبت کردم و پشتیبانی گفت ما کلا وارز نمیدیم میخواستم بدونم
مگه شرکت دیگه ای هم مگه به این اسم هست سرویس وارز میده یا اینکه کلا این دیتاسنتر واقعا وارز هست ؟؟؟

یک سوال دیگه هم این هست که تو لیست فروش این دیتاسنتر مبالغ بر اساس هر 6 ماه ارایه یعنی این گزینه رو انتخاب کنیم اول باید پول 6 ماه رو بدیم و شش ماه بعد دوباره پول شش ماه بعد رو کامل بدیم؟؟؟
ماهانه بصرفه تر هست درسته ؟؟

فقط شرایط گرفتن یک مستر کارت بانک پارسیان رو اگه کسی میدونه بگه ممنون میشم .....

P30Tools
February 22nd, 2012, 00:37
سلام
هم با مستر کارت و هم با پی پال قابل پرداخت هست.
وارز که نمیشه گفت! ولی میشه گفت نسبت به کپی رایت زیاد حساس نیستند.

بله ولی اگه درخواست بدید میتونید بعد از شش ماه ماهیانه هم پرداخت کنید ولی خوب ماهیانه هزینه یک مقدار بالاتر هست.

در مورد پرداخت هم برای پرداخت ماهیانه یک سرور تهیه مسترکارت به صرفه نیست,در صورتی که خرید ها و مبالغ زیادی هستند میتونید تهیه کنید,در غیر این صورت پیشنهاد میکنم از دوستانی که پرداخت ارزی انجام میدن مثل (payment24) کمک بگیرید.

موفق باشید

P-CO
February 22nd, 2012, 00:47
ما میتونیم براتون خریداری کنیم. داخل پنل خودتون.

زنده باشید