PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارور 403 اپاچی

kimiafars
February 21st, 2012, 22:04
با سلام
من یه سرور رو راه اندازی کردم با اپاچی php mysql و...
phpmyadmin کامل کار میکنه
وقتی با ولید وصل میکنم به وب
وقتی که فقط php نصب هست و مای اس کیو ال نصب هست کامل کار میکنه
ولی وقتی همه ی نرم افزارها phpmyadmin غیره نصب میکنم روی لوکال جواب میده اما روی وب جواب نمیده و ارو ر403 میده
میگه پریمیشن نداری
نمیدونم چرا قبل از نصب مای ادمین کاملا در وب پابلیک هست
ولی بعد از نصبشون ارور میده
ممنون اگه راهنمایی بفرمایید

shazo
February 21st, 2012, 22:08
سلام.. حق دسترسي نداريد عزيز..

kimiafars
February 22nd, 2012, 13:24
خوب چطور حق دسترسی رو بدم البته سرور رو ویندوز 2003 راه اندازی کردم و کامل پینگ میده اما موقعی که sql و php myadmin رو نصب میکنم ارور میده و تا قبلش کامل میتونم ببینم و پابلیکه و همه ی کدهای php کامل کار میکنه
لطفا راه نمایی بفرمایید
اکثر تاپیک ها رو چه خارجی چه ایرانی خوندم اما به نتیجه نرسیدم
میگفتن htaccess هست اون اصلا ربطی به این قضیه نداره
ForbiddenYou don't have permission to access / on this server.

kimiafars
March 14th, 2012, 21:53
اقا یکی منو راهنمایی کنه من باز رفتم همه چی رو از اول رو یه وین دیگه نصب کردم الان دوباره php رو دارم mysql رو نیز نصب کردم از کنسسولش میتونم وارد بشم phpmyadminam تو کنف اپاچی الایس کردم اما باز ارور میده یکی منو راهنمایی کنه ایا sql هر جا نصب باشه مشکلیه یا حتما باید تو سی باشه ایا تو php .ini چیزیو برای phpmyadmin باید تغییر بدم یا خیر لطفا پاسخ بدیداگه کسی کامل بلده تا بهش پس سرور رو بدم برم چکش کنه هزینشم پرداخت میکنم

SaMaN0861
March 14th, 2012, 21:59
اقا یکی منو راهنمایی کنه من باز رفتم همه چی رو از اول رو یه وین دیگه نصب کردم الان دوباره php رو دارم mysql رو نیز نصب کردم از کنسسولش میتونم وارد بشم phpmyadminam تو کنف اپاچی الایس کردم اما باز ارور میده یکی منو راهنمایی کنه ایا sql هر جا نصب باشه مشکلیه یا حتما باید تو سی باشه ایا تو php .ini چیزیو برای phpmyadmin باید تغییر بدم یا خیر لطفا پاسخ بدیداگه کسی کامل بلده تا بهش پس سرور رو بدم برم چکش کنه هزینشم پرداخت میکنم

کانفیگ Apache سرور یک نگاهی بندازید ;)

guerillamethod
March 20th, 2012, 16:31
باید به اصطلاح CHMOD 777 کنید :)
یا حد اقل اجازه Directory Browsing را بدهید

Online24
March 20th, 2012, 17:00
phpmyadmin به طور پیش فرض دسترسی وب به خودش را تنها به دسترسی local محدود میکند .

چنانچه قصد این را دارید که phpmyadmin برای همه و روی اینترنت باز باشد ، می بایست این مجوز را خودتان با ویرایش فایل های httpd.conf و یا phpmyadmin.conf اعطا نمایید .

در ویندوز بسته به چگونگی نصب (استفاده از نرم افزار هایی مثل wamp و ... ) نحوه انجام این کار متفاوت است .

در ابتدا فایل httpd.conf با یک ویرایشگر باز نموده و دنبال عبارت phpmyadmin بگردید . اگر عبارت phpmyadmin در فایل httpd.conf موجود نبود ، این تنظیمات به فایل phpmyadmin.conf (یا نام های مشابه ) منتقل شده است .

برای مثال محتوایی مانند زیر مشاهده میکنید :

<IfModule mod_alias.c>
Alias /phpMyAdmin "C:/www/phpMyAdmin"
</IfModule>
<Directory "C:/www/phpMyAdmin">
Options None
AllowOverride None
order deny,allow
deny from all
allow from 127.0.0.1
</Directory>

سپس به این صورت ویرایش نمایید :

<Directory "C:/www/phpMyAdmin">
Options None
AllowOverride None
order deny,allow
#deny from all
allow from 127.0.0.1
</Directory>

* با گذاشتن علامت # اول سطر deny from all آن را ار حالت اجرایی خارج کنید .

تغییرات را ذخیره کرده و وب سرور را ریستارت نمایید .

kimiafars
May 30th, 2012, 08:25
ممنون از پاسخ همه ی دوستان من اسن phpmy admin رو پاک کردم یعنی کل اپاچی و .و.... رو پاک کردم دوباره نصب کردم دیگه phpmyadmin از لوکال هم کار نمیده میگه به اس کیو ال وصل نیست هرچی تنظیم میکنم نمیشه که نمیشه کسی این کار رو انجام داده به ما هم یاد بده
ممنون