PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در خصوص vps & vpn

mr.bahram
October 14th, 2009, 18:37
سلام
یکی از یوزرهای من در خصوص vpn سوال داشت و می خواد برای کاربران سایتش این محصول رو قرار بده
حالا می خواد بدونه آیا vpn روی سرور لینوکس هم نصب میشه ؟ یا خیر
هزینه نصب و راه اندازی یک vpn برای شروع با یک مشخصات معمولی که کار راه انداز باشه چقدر در میاد و اگر زمانی بخواد این رو ارتقا بده چه معیار هایی تغییر می کنه و با چقدر هزینه در ماه

مرسی از توجهتون دوستان

Vahid
October 14th, 2009, 18:55
روی لینوکس که میشه نصب کرد و داد
هزینه هم بین 10 تا 20 تمون هست

iranihost
October 14th, 2009, 18:57
هزینه با 1 وی پی اس 13 تومانی هم میونه !

Aria
October 14th, 2009, 19:00
سلام.

هزینه واسه چی ؟

لینوکس از دو برنامه زیر میتونه استفاده کنه:
OpenVPN
Poptop

ویندوز بگیره، با خیال راحت کار کنه، نه برنامه می خواد نه چیزی !

با تشکر.

f@rid
October 14th, 2009, 20:16
دوست عزیز
من حدود سه هفته پیش توی همین انجمن یه وی پی اس ویندوز از یکی از دوستان خریداری کردم
یه سری مشکلاتی برام پیش اومد برای راه اندازی وی پی ان که اون دوست عزیز کمک زیادی کردن ولی خب کم سوادی من !! بود که نتونستم روی اون وی پی اس سرویس وی پی ان رو راه اندازی کنم

کمتر از یک هفته بعد از یکی دیگه از دوستان یه میکروتیک پی سی بیس گرفتم
بسیار عالی بوده
راه اندازی وی پی ان روی میکروتیک شاید سر جمع ده دقیقه کار نبره مخصوصا با سطح کم سواد بنده و درد سر هاش !! :d

به نظر من اگه قصد داری سر جمع برای 40 -50 نفر راه بندازی با یه میکروتیک و اکانتینگ خودش کارت راه میوفته
نگهداری راحت تره
دردسر ها کمتره
هزینه پایین تره
و خیلی مزیت های دیگه

نام کاربری دوست اولی که ازشون ویندوز گرفتم که فکر نمیکنم به درد شما بخوره
اما نام کاربری اون دوستی که زحمت میکروتیک رو کشیدن نام کاربریشون veria (https://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=725) هست

کمک فکری هم از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم

Aria
October 14th, 2009, 20:28
سلام.

دوست عزیز، من خودم یکی از فعالان در مورد محصولات شرکت Microsoft هستم.

مدارک و سوابقی هم دارم که یکیش مقاله ای هست که در سایت رسمی آموزشی شرکت Microsoft در مورد سرور های VPN نوشتم.

لینک: http://blogs.technet.com/rrasblog/archive/2009/07/30/rras-as-vpn-server-providing-dedicated-ip-assigned-to-remote-vpn-clients.aspx

اطمینان داشته باشید که قدرت RRAS ویندوز، با هیچ برنامه یا سیستم آمل دیگری قابل مقایسه نیست و من این مورد رو به دفعات به همکارانم ثابت کردم.

در فکر بازگشایی یک وبسایت/وبلاگ در مورد روش های مدیریت سرورهای ویندوز هستم که در واقع اطلاعات خودم رو در اختیار دوستان دیگر قرار بدم و همینطور از طریق اون وبسایت/وبلاگ، بتونم با اساتید بزرگی که در ایران مشغول به فعالیت هستند ارتباط بر قرار کنم و از حضورشون فیض ببرم !

در هر حال، در مورد روش های راه اندازی سرویس VPN بر روی سرور های ویندوز، و شرکت های دارای سرور ها و یا VPS های ویندوز با قیمت مناسب، می تونم کمکتون کنم.

با تشکر.

f@rid
October 14th, 2009, 20:53
عزیز
من جسارتی به شما یا بیل گیتس یا ویندوز نکردم
یادم هم نمیاد سطح سواد شما رو زیر سوال برده باشم
بی سوادی هم بیش نیستم :d

برای من بی سواد راه اندازی یک سرور وی پی ان تحت میکروتیک خیلی راحت تر و کاربردی تر و سریع تر هست تا ویندوز

اگه بحث استیبل بودن سرویسه
اگه بحث راه اندازی سریع و آسانه
اگه بحث قیمته
و حتی اگه بحث اینتر فیس و آمار گیری و امنیته
من به عنوان یه کاربر ساده میکروتیک رو ترجیح میدم
به این دوستمون هم پیشنهاد میدم
نه خودم در حال حاضر فروشنده ام و نه واسطه

من منظورم شما یا شخص خاص دیگه نیست کلی میگم

اما اگه یه دسته از ایرانی ها دست از تعصب های برندی و یه عده دیگه از چاپیدن مردم به روش های مختلف *بلانسبت جمع و دوستان * دست می کشیدن ایران جای بهتری می بود

rayannet
October 14th, 2009, 22:11
سلام
ما ميتوانيم با دريافت ماهانه 13 الي 15 تومان به شما سرور مجازي لينوكس/ويندوز با راه اندازي وي پي ان دهيم
جهت مشاهده پلان ها ميتوانيد به سايت مراجعه فرماييد
جهت تخفيف يا سوال ميتوانيد با ايميل webmaster@rayannet.com مكاتبه فرماييد