PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مزایده برای رنک سایت

semorena
February 21st, 2012, 20:47
با سلام خدمت دوستان
من یک شرکت تولید محصولات مرتبط با صنعت پتروشیمی دارم و یک شرکت رقیب هست که وقتی توی گوگل واژه های کلیدی مرتبط با شغل و محصولاتم جستجو میشه سایت شرکت رقیب بعنوان چهارمین سایت در صفحه اول گوگل نمایش داده میشه.

من میخوام یک نفر/شرکت برام یک سایت طراحی کنه که طی مدت سه ماه، به رنک 3 توی گوگل برسه و 50 واژه کلیدی مرتبط با شغل من رو که در گوگل جستجو میشه، اسم سایتم رو بالاتر از سایت شرکت رقیب نشون بده (یعنی بعنوان دومین یا سومین سایت در صفحه اول گوگل برای این 50 کلمه)

تمام هزینه رو هم در پایان قرارداد و به شرط انجام مفاد بالا پرداخت میکنم.

لطفا قیمت پیشنهادی خودتون رو برام پیغام خصوصی کنید یا همینجا مطرح کنید یا به نشانی زیر ایمیل کنید:
pol_1362@yahoo.com

ضمنا من بعلت گرفتاری عجله زیادی دارم و قصد دارم کار رو طی مدت حداکثر 48ساعت به یک نفر بسپارم و باهاش قرارداد ببندم.

متشکرم.

faratools
February 21st, 2012, 21:10
بودجه
ادرس وبسایت رقیب و چند عدد از این کلمات رو بفرمایید

HADNEZ-ICT
February 21st, 2012, 21:21
سلام دوست عزیز
با ما تماس بگیرید

semorena
February 21st, 2012, 21:38
بودجه
ادرس وبسایت رقیب و چند عدد از این کلمات رو بفرمایید

سلام دوست عزیز
با ما تماس بگیرید

پیغام خصوصی زدم براتون.

shivahost
February 21st, 2012, 21:44
با سلام خدمت دوستان
من یک شرکت تولید محصولات مرتبط با صنعت پتروشیمی دارم و یک شرکت رقیب هست که وقتی توی گوگل واژه های کلیدی مرتبط با شغل و محصولاتم جستجو میشه سایت شرکت رقیب بعنوان چهارمین سایت در صفحه اول گوگل نمایش داده میشه.

من میخوام یک نفر/شرکت برام یک سایت طراحی کنه که طی مدت سه ماه، به رنک 3 توی گوگل برسه و 50 واژه کلیدی مرتبط با شغل من رو که در گوگل جستجو میشه، اسم سایتم رو بالاتر از سایت شرکت رقیب نشون بده (یعنی بعنوان دومین یا سومین سایت در صفحه اول گوگل برای این 50 کلمه)

تمام هزینه رو هم در پایان قرارداد و به شرط انجام مفاد بالا پرداخت میکنم.

لطفا قیمت پیشنهادی خودتون رو برام پیغام خصوصی کنید یا همینجا مطرح کنید یا به نشانی زیر ایمیل کنید:
pol_1362@yahoo.com

ضمنا من بعلت گرفتاری عجله زیادی دارم و قصد دارم کار رو طی مدت حداکثر 48ساعت به یک نفر بسپارم و باهاش قرارداد ببندم.

متشکرم.

سایت رقیب را بدهید تا بررسی کنیم.