PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نکاتی در مورد دیتاسنتر ovh فرانسه

faranetwork
February 21st, 2012, 16:02
با سلام خدمت دوستان و همکاران...نکاتی رو در مورد دیتاسنتر OVH فرانسه میگیم تا کاربران مشکلی نداشته باشن!!! به زودی هم قسمت Legal رو ترجمه میکنم میزارم ...

نکاتی که باید دونست!!!

1- سرور ها قابلیت مجازی سازی دارند...
2- بر روی سرور های قابلیت نصب c-c-p-r-o-x-y نیست..در صورت نصب abuse های ارسال میشه
3- با نصب سیستم عامل های کرک شده مشکلی ندارند
4- با هویت ایرانی باید از نماینده های OVH خرید کنین
5- سرور های پورت 100و 1 دارند.
6- تنظیمات آی پی در این دیتاسنتر بر اساس مک آدرس هست که باید حتما ست بشه .
7- بر روی بعضی سرور های قابلیت نصب میکروتیک نیست.سرورهایی که براشون vrack خریداری بشه میشه نصب کرد.
8- دیتاسنتر روی abuse ها حساس هست به طور مثال اگه در 3 هفته 10 ابیوز با عنوان Hack-detection داشته باشید سرور شما ساسپندد میشه و وجه هم برگردانده نمیشود!
9- از نظر پینگ و پورت بسیار عالی میباشد

در پایان همکارانی که با این دیتاسنتر کار میکنند اگر موردی رو بنده اشتباه گفتم و خطایی صورت داده ممنون میشم به طور صحیح مورد رو بگن که کاربران و کسانی که قصد خرید دارن دچار اشکال نشوند‌

rezahd
February 21st, 2012, 18:11
بر روی سرور های قابلیت نصب c-c-p-r-o-x-y نیست..
سلام پس دوستانی که روی این سرور ها vps میفروشن و کاربران انها پ ر وکسی روی سرور مجازی راه اندازی میکنند ip سرور مسدود میکنند یا نه
سرور مجازی منظورم هست

ezat1
February 21st, 2012, 18:59
با سلام جتاب فرانتورک راست میگن ! بنده از ایشون یه سرور از نوع اولین هاش خریداری کردم ! خدا رو شکر هیچ یوزری روش ندادم جز دفعه اول که چند تا از مشتریام که وی پی اس دادم ناراضی شدن و خداحافظی کردن ./
بنده سرورم بسته شد کلا جالب هست هیچ چیزی روش نبود تا اونجا که میشد هم پورت بستم و امنیت رو سفت و سخت کردم اما فقط یه پراکسی روش بود هر روز آی پی بسته میشد ! تا این اواخر که کلا بستنش !
البنه جناب فرانتورک فرمودن ویندوز ویروسی هستش ما هم چک کردیم دیدیم نه خبری نیست !» مشکلی از ویندوز نیست
هر آی پی رو فعال کردیم 24 ساعت بعد تاکید میکنم فقط به ویندوز اینترنت دادیم و پرا -کسی نصب کردیم یوزر هم بهش وصل نکردیم آی پی بسته میشد !؟ :))
ما یه ضرر کردیم اما جناب فرانتورک میفرماین با پرا- کسی مشکل داره !؟ از ایشون ممنون بابت پی گیری هاشون !> در کل بنز خوب ماشینی یه اما حق نداری با هاش بیایی خیابون بیایی میگیرن !؟> حالا ovh پورتش اصلا 1000000 به چه کار میاد ؟

babelirani
February 21st, 2012, 19:02
با سلام جتاب فرانمتورک راست میگن ! بنده از ایشون یه سرور از نوع اولین هاش خریداری کردم ! خدا رو شکر هیچ یوزری روش ندادم جز دفعه اول که چند تا از مشتریام که وی پی اس دادم ناراضی شدن و خداحافظی کردن ./
بنده سرورم بسته شد کلا جالب هست هیچ چیزی روش نبود تا اونجا که میشد هم پورت بستم و امنیت رو سفت و سخت کردم اما فقط یه پراکسی روش بود هر روز آی پی بسته میشد ! تا این اواخر که کلا بستنش !
البنه جناب فرانتورک فرمودن ویندوز ویروسی هستش ما هم چک کردیم دیدیم نه خبری نیست !» مشکلی از ویندوز نیست
هر آی پی رو فعال کردیم 24 ساعت بعد تاکید میکنم فقط به ویندوز اینترنت دادیم و پرا -کسی نصب کردیم یوزر هم بهش وصل نکردیم آی پی بسته میشد !؟ :))
ما یه ضرر کردیم اما جناب فرانتورک میفرماین با پرا- کسی مشکل داره !؟ از ایشون ممنون بابت پی گیری هاشون !> در کل بنز خوب ماشینی یه اما حق نداری با هاش بیایی خیابون بیایی میگیرن !؟> حالا ovh پورتش اصلا 1000000 به چه کار میاد ؟

سلام

دوست عزز فکر نکنم اینجا محلی واسه انتقاد یا شکایت از کسی باشه

ایشون فقط اطلاع رسانی کردن

ezat1
February 21st, 2012, 19:09
سلام

دوست عزز فکر نکنم اینجا محلی واسه انتقاد یا شکایت از کسی باشه

ایشون فقط اطلاع رسانی کردن
با سلام
این نه انتقاد نه شکایت ؟ شرح حال بود از ovh ! ایشون به عنوان یکی از فروشنده سرور اطلاع رسانی کردن بنده هم تایید کردم @؟
شما به این میگی انتقاد ؟ یا شکایت ؟
قسمتی از نوشته هام پاسخ به دوستمون بود ! که میگفت بقیه چه جوری سرویس میدن !
قسمتی هم مربوط به تایید حرف های آقای مبین بود ! ایشون تمام تلاششون رو کردن اما خب اون موقع ovh اینجوری تست نشده بود ! الان ایرادای ovh رو داریم میگیم این انتقاد یا شکایت محسوب نمیشه
شما هم لطفا اسپم نکنید ! با تشکر

faranetwork
February 21st, 2012, 21:36
با سلام
این نه انتقاد نه شکایت ؟ شرح حال بود از ovh ! ایشون به عنوان یکی از فروشنده سرور اطلاع رسانی کردن بنده هم تایید کردم @؟
شما به این میگی انتقاد ؟ یا شکایت ؟
قسمتی از نوشته هام پاسخ به دوستمون بود ! که میگفت بقیه چه جوری سرویس میدن !
قسمتی هم مربوط به تایید حرف های آقای مبین بود ! ایشون تمام تلاششون رو کردن اما خب اون موقع ovh اینجوری تست نشده بود ! الان ایرادای ovh رو داریم میگیم این انتقاد یا شکایت محسوب نمیشه
شما هم لطفا اسپم نکنید ! با تشکر

سلام آقای ربیعی ‍!!!‌خودتون شاهد بودین تا جایی که تونستیم پیگیری کردیم که در پایان هم 30 یورو از ما خسارت گرفتن که ما از شما نگرفتیم.چون شرمنده شما شده بودیم

CityKala.net
February 21st, 2012, 21:54
2- بر روی سرور های قابلیت نصب c-c-p-r-o-x-y نیست..در صورت نصب abuse های ارسال میشه
سلام
من روش نصب کردم استفاده هم میکنیم
مشکلی نیست

faranetwork
February 21st, 2012, 22:01
سلام
من روش نصب کردم استفاده هم میکنیم
مشکلی نیست

طبق گفته legal خلاف قوانین هست!!!‌

okey
February 22nd, 2012, 01:01
با سلام خدمت دوستان و همکاران...نکاتی رو در مورد دیتاسنتر OVH فرانسه میگیم تا کاربران مشکلی نداشته باشن!!! به زودی هم قسمت Legal رو ترجمه میکنم میزارم ...

نکاتی که باید دونست!!!

7- بر روی بعضی سرور های قابلیت نصب میکروتیک نیست.سرورهایی که براشون vrack خریداری بشه میشه نصب کرد.
8- دیتاسنتر روی abuse ها حساس هست به طور مثال اگه در 3 هفته 10 ابیوز با عنوان Hack-detection داشته باشید سرور شما ساسپندد میشه و وجه هم برگردانده نمیشود!

در پایان همکارانی که با این دیتاسنتر کار میکنند اگر موردی رو بنده اشتباه گفتم و خطایی صورت داده ممنون میشم به طور صحیح مورد رو بگن که کاربران و کسانی که قصد خرید دارن دچار اشکال نشوند‌

خب منم که 4 تا سرور از این دیتا سنتر دارم نکاتی رو در تکمیل فرمایشات همکار عزیز اعلام کنم :
2. قابلیت نصب او ن نرم افزار رو دارن و با روشن بودن تنها فایروال هیج abusti نمی یاد !
3. شکایت بشه برخورد میشه .
7. نیازی به این کار نیست . یعنی من روشش رو پیدا کردم که با مک هم میشه میکروتیک اورد بالا روی OVH بدون مشکل:دی

اگر پورت از یه آی پی دو بار اسکن بشه سرور بسته میشه .

وقتی پرداخت انجام ندین دسترسی به root بسته میشه ولی وی پی اس ها برا 10 تا 15 روز روشن هستن.
و در آخر اگر تونستید خودتون بخرین و یا با پنل بخرین ( ... ) !

taghikhani
March 20th, 2012, 13:33
کسی نماینده خارجی یا ایرانی معتبر سراغ داره از این دیتاسنتر؟

amin7x
March 20th, 2012, 13:44
کسی نماینده خارجی یا ایرانی معتبر سراغ داره از این دیتاسنتر؟

آقا پارسیان (استارتر تایپک) هستند اگه خواستید از این دیتاسنتر خرید کنید.

alborzdata
March 20th, 2012, 15:08
من هم رو این دیتا سنتر هستم راضی هستم تنها نکته ای که من باهاش مشکل داشتم مشکل آپگرید بود
که این سرور های آقـــــــــــــای پارسیان قابلیت آپگرید پورت اینهــــــــــا رو نـــــــــداره :-b

okey
March 20th, 2012, 18:20
من هم رو این دیتا سنتر هستم راضی هستم تنها نکته ای که من باهاش مشکل داشتم مشکل آپگرید بود
که این سرور های آقـــــــــــــای پارسیان قابلیت آپگرید پورت اینهــــــــــا رو نـــــــــداره :-b

ربطی به ایشون نداره . کلا بی خیال اپگرید سخت افزاری در ovh بشین . باید سرور عوض کنید !

shahmoradi
March 20th, 2012, 20:04
لطفا یکی قطعا مشخص بکنه که نصب c-c-p-r-o-x-y روی سرورهای ovh مشکل داره یا نه؟
یکی میگه مشکل داره یکی میگه نداره !
بلاخره داره یا نداره چون برام خیلی مهم شده قصد خرید از ovh داشتم با این شرایط اول باید اطمینان پیدا کنم بعد
لطفا با مدرک صحبت کنید تا کمی باور کردنش راحت تر باشه

amircatalan
March 20th, 2012, 20:42
قوانین kimsufi هم مثل ohv هست ؟ همین مسئله C C P R O X Y رو kimsufi هم مشکل داره ؟

faranetwork
March 20th, 2012, 22:55
بلاخره داره یا نداره چون برام خیلی مهم شده قصد خرید از ovh داشتم با این شرایط اول باید اطمینان پیدا کنم بعد

قوانین kimsufi هم مثل ohv هست ؟ همین مسئله C C P R O X Y رو kimsufi هم مشکل داره ؟

در صورت بستن پورت ها مشکلی نیست

CityKala.net
March 20th, 2012, 23:04
ما نصب کردیم خیالت تخت کارت شبکت مشکل نداشته باشه
درست پورتاتو مدیریت کنی مشکل پیش نمیاد
فقط پورت اسکن باشه همون لحظه در جا بستس ای پی ما یک بار اینجوری شدیم تا اومدیم پورتارو درست کنیم ای پی بسته شد :دی

itjavani
March 21st, 2012, 01:59

نکاتی که باید دونست!!!

1- سرور ها قابلیت مجازی سازی دارند به شرطی که سخت افزار ساپورت کنه! عموم سرورها به جز سری Atom قابلیت نصب مجازی ساز دارند.
2- قابلیت نصب هست منتها شما باید مدیریت کامل بر پورت ها داشته باشید هیچ مشکلی نخواهید داشت
3- در صورت ابیوز برخورد جدی میشه
4- OVH ریسلر رسمی ندارد و باید از طریق واسطه خریداری کنید
7- بر روی تمامی سرورها قابلیت نصب میکروتیک میباشد.
کلا بازگشت وجه ندارند.
سخت افزار سرورها از بهترین برندها میباشد.
در صورتی که سواد کافی مدیریت سرور ندارید سرویس سلف منیج خریداری ننمایید

amin7x
March 21st, 2012, 02:41
7- بر روی تمامی سرورها قابلیت نصب میکروتیک میباشد.

میشه آموزشش رو پ.خ کنید؟

tofanweb
March 21st, 2012, 04:28

سلام
ببینید جزو قوانین این دیتاسنتر هست به گفته دوست خوبمون فرانتورک که نباید چنین برنامه هایی نصب بشه به دلیل سیاستشون و مشکلات امنیتی سر پرت هایی که باز میمونه و ... که آخر ابیوز میاد

ولی ما که تو این دستاسنتر رک اختصاصی داریم و سرور میدیم اول همین مشکلات بود ولی از وقتی کاملا سفت و سخت کردیم سرور ها رو از نظر بستن پرت - آپدیت ویندوز و نصب آنتیویروس بستن پرت مخصوص ریموت و تعویض کلیه پرت ها و ... (هر سروری که این کارارو کردیم 2 - 3 روز درگیر بودیم در این حد طول کشید همه چیش اوکی بشه جوری که دیتاسنتر گیر نده)

مشکلی نداشتیم یعنی اگر داشتیم یا داشته باشیم دیگه باید گفت این دیتاسنتر به درد نمیخوره چون میتونم به هتون اطمینان 100% بدم سرور جوری بسته و محدود شده که انگار وجود نداره کلا همه چیش مخفی و تغییر کرده هست

کلا خیلی دردسر داره برای فروشنده هاش چون خریدارهاش که فقط استفادشون رو میکنن ولی ارزشش رو داره که در عوض خریدار وقتی راضی هست تمام خستگی فروشنده به خاطر این سختی ها و مشکلات از تنش در میره و خیالش راحته از نظر کیفیت و آپتایمشون :53:

itjavani
March 21st, 2012, 13:03
سلام
ببینید جزو قوانین این دیتاسنتر هست به گفته دوست خوبمون فرانتورک که نباید چنین برنامه هایی نصب بشه به دلیل سیاستشون و مشکلات امنیتی سر پرت هایی که باز میمونه و ... که آخر ابیوز میاد

ولی ما که تو این دستاسنتر رک اختصاصی داریم و سرور میدیم اول همین مشکلات بود ولی از وقتی کاملا سفت و سخت کردیم سرور ها رو از نظر بستن پرت - آپدیت ویندوز و نصب آنتیویروس بستن پرت مخصوص ریموت و تعویض کلیه پرت ها و ... (هر سروری که این کارارو کردیم 2 - 3 روز درگیر بودیم در این حد طول کشید همه چیش اوکی بشه جوری که دیتاسنتر گیر نده)

مشکلی نداشتیم یعنی اگر داشتیم یا داشته باشیم دیگه باید گفت این دیتاسنتر به درد نمیخوره چون میتونم به هتون اطمینان 100% بدم سرور جوری بسته و محدود شده که انگار وجود نداره کلا همه چیش مخفی و تغییر کرده هست

کلا خیلی دردسر داره برای فروشنده هاش چون خریدارهاش که فقط استفادشون رو میکنن ولی ارزشش رو داره که در عوض خریدار وقتی راضی هست تمام خستگی فروشنده به خاطر این سختی ها و مشکلات از تنش در میره و خیالش راحته از نظر کیفیت و آپتایمشون :53:

تا دو سال پیش مردم تو کف سرور بودند ! الان هر کس از راه میرسه میگه رک دارم فلان جا :دی میشه بگید تو کدام دیتاسنتر ovh شما رک دارید؟؟

در صورت مدیریت پورت ها خیلی راحت مشکل پورت اسکن و ... حل میشود! البته عمده سرورهایی که ابیوز پورت اسکن دارند بدلیل آن هست که ویندوز مشکل دار استفاده میکنند که با نصب خط شکن و عدم مدیریت صحیح بر پورت ها و... با مشکل و ابیوز پورت اسکن روبرو میشوند.نیازی به درگیری دو سه روزه هم نیست! حداکثر 30 دقیقه الی 1 ساعت!

tofanweb
March 21st, 2012, 13:28
تا دو سال پیش مردم تو کف سرور بودند ! الان هر کس از راه میرسه میگه رک دارم فلان جا :دی میشه بگید تو کدام دیتاسنتر ovh شما رک دارید؟؟

در صورت مدیریت پورت ها خیلی راحت مشکل پورت اسکن و ... حل میشود! البته عمده سرورهایی که ابیوز پورت اسکن دارند بدلیل آن هست که ویندوز مشکل دار استفاده میکنند که با نصب خط شکن و عدم مدیریت صحیح بر پورت ها و... با مشکل و ابیوز پورت اسکن روبرو میشوند.نیازی به درگیری دو سه روزه هم نیست! حداکثر 30 دقیقه الی 1 ساعت!

سلام

دوست عزیز اینجا که جای کل انداختن نیست ، شما اصلا بهترین تو همه چی ما کار خودمون رو انجام میدیم.

اون دو سال پیش و اون مردم بودن اینجا صحبت هاستینگه و الانه ما خودمون یک ماهه رفتیم رو رک اختصاصی و تا به قول شما دو سال پیش سرور اختصاصی معمولی بودیم درباره مشخصات خرید هم که بنده نخریدم مدیریت سرور هاستینگ خرید کردن و میکنن و سوال شما رو گفتم به هشون و به من گفتن :

Ovh دیتاسنتر هست دیگه کدوم دیتاسنتر ovh نداره که مشخصه ما کد اختصاصی هست که در مواقع اضطراری برای انجام شدن کارهامون با سرعت بیشتر از اون کدی که به ما دادن استفاده میکنیم برای ارتباط با پشتیبانی دیتاسنتر که اونم نمیشه داد.
راستی گفتن که در حال حاظر روی فرانسه.

درباره حرف دومتون :

دوست عزیز بنده گفتم که :

از وقتی کاملا سفت و سخت کردیم سرور ها رو از نظر بستن پرت - آپدیت ویندوز و نصب آنتیویروس بستن پرت مخصوص ریموت و تعویض کلیه پرت ها و ...

که البته یادم رفت بگم نصب ویندوز هم هست برای ایجاد سرور :39:

خب شما تمام اینا رو 30 دقیقه میدید ؟

البته راه و روش داره شاید شما از قبل تمام این کار ها رو انجام دادید و یک بار اکسپرت تهیه کردید و از اون هر دفعه استفاده میکنید ولی من کاری به این چیزا ندارم (اینا از قبل آماده شده هست) ،من زمان فعلی برای انجام این کارا روی یه سرور رو گفتم (تنظیم همون موقع)

در ضمن ابیوز OVH فقط پرت اسکن نیست کلی ابیو دیگه هم داره از جمله هک کردن یا تروجان و ... مثل بقیه دیتاسنتر ها ولی توی پرت اسکن بیشتر از بقیه حساس هستن

ما تمام این ابیوز ها رو دیدیم و کلی هم آیپی سر همین چیزا بلوکه شده یه جورایی با ابیوز زندگی کردیم.

آپدیت ویندوز + خاموش روشن شدناش و بقیه چیز هاش 1 - 3 ساعت

نصب ویندوز 1 - 2 ساعت

آنتیویروس و آپدیت حدود 1 ساعت تا 2 ساعت که بریم آپدیت جدید رو از سایتش پیدا کنیم و دانلود کنیم بعد نصب و ...

و ...

تمام زمان هایی که گفته شده دست بالا گفتیم

خیلی ها میگن 1 روزه سرور میدیم یه سری مین جدیدا باب شده 15 دقیقه میدیم و ... بعد یوهو همون 15 دقیقه 2 ساعت طول میکشه میزنن زیر حرفشون

ما دست بالا میگیم که اگر اتفاقی افتاد نت واحد فروش کلا اصلا قطع شد یا هر اتفاق دیگه شرمنده مشتری نباشیم و وقتی میگی 2 روز بعد میدیم یعنی از همون موقع که خرید میکنه تا دوروز هر موقع آماده شد ولی هر اتفاقی بیفته 2 روز 100% هست تحویلش

کاملا توضیح دادم.

در آخر بگم همه اینجا هستیم برای یاد گیری نه کل انداختن بنده هم همینجا رسما اعلام میکنم شما متخصص هستین اگر آموزشی چیزی دارین مفتخریم مثل دانش آموز کنار شما باشیم و از شما یاد بگیریم.

موفق باشید یا حق

itjavani
March 21st, 2012, 13:47
سلام

دوست عزیز اینجا که جای کل انداختن نیست ، شما اصلا بهترین تو همه چی ما کار خودمون رو انجام میدیم.

اون دو سال پیش و اون مردم بودن اینجا صحبت هاستینگه و الانه ما خودمون یک ماهه رفتیم رو رک اختصاصی و تا به قول شما دو سال پیش سرور اختصاصی معمولی بودیم درباره مشخصات خرید هم که بنده نخریدم مدیریت سرور هاستینگ خرید کردن و میکنن و سوال شما رو گفتم به هشون و به من گفتن :

Ovh دیتاسنتر هست دیگه کدوم دیتاسنتر ovh نداره که مشخصه ما کد اختصاصی هست که در مواقع اضطراری برای انجام شدن کارهامون با سرعت بیشتر از اون کدی که به ما دادن استفاده میکنیم برای ارتباط با پشتیبانی دیتاسنتر که اونم نمیشه داد.

درباره حرف دومتون :

دوست عزیز بنده گفتم که :

از وقتی کاملا سفت و سخت کردیم سرور ها رو از نظر بستن پرت - آپدیت ویندوز و نصب آنتیویروس بستن پرت مخصوص ریموت و تعویض کلیه پرت ها و ...

که البته یادم رفت بگم نصب ویندوز هم هست برای ایجاد سرور :39:

خب شما تمام اینا رو 30 دقیقه میدید ؟

البته راه و روش داره شاید شما از قبل تمام این کار ها رو انجام دادید و یک بار اکسپرت تهیه کردید و از اون هر دفعه استفاده میکنید ولی من کاری به این چیزا ندارم (اینا از قبل آماده شده هست) ،من زمان فعلی برای انجام این کارا روی یه سرور رو گفتم (تنظیم همون موقع)

در ضمن ابیوز OVH فقط پرت اسکن نیست کلی ابیو دیگه هم داره از جمله هک کردن یا تروجان و ... مثل بقیه دیتاسنتر ها ولی توی پرت اسکن بیشتر از بقیه حساس هستن

ما تمام این ابیوز ها رو دیدیم و کلی هم آیپی سر همین چیزا بلوکه شده یه جورایی با ابیوز زندگی کردیم.

آپدیت ویندوز + خاموش روشن شدناش و بقیه چیز هاش 1 - 3 ساعت

نصب ویندوز 1 - 2 ساعت

آنتیویروس و آپدیت حدود 1 ساعت تا 2 ساعت که بریم آپدیت جدید رو از سایتش پیدا کنیم و دانلود کنیم بعد نصب و ...

و ...

تمام زمان هایی که گفته شده دست بالا گفتیم

خیلی ها میگن 1 روزه سرور میدیم یه سری مین جدیدا باب شده 15 دقیقه میدیم و ... بعد یوهو همون 15 دقیقه 2 ساعت طول میکشه میزنن زیر حرفشون

ما دست بالا میگیم که اگر اتفاقی افتاد نت واحد فروش کلا اصلا قطع شد یا هر اتفاق دیگه شرمنده مشتری نباشیم و وقتی میگی 2 روز بعد میدیم یعنی از همون موقع که خرید میکنه تا دوروز هر موقع آماده شد ولی هر اتفاقی بیفته 2 روز 100% هست تحویلش

کاملا توضیح دادم.

در آخر بگم همه اینجا هستیم برای یاد گیری نه کل انداختن بنده هم همینجا رسما اعلام میکنم شما متخصص هستین اگر آموزشی چیزی دارین مفتخریم مثل دانش آموز کنار شما باشیم و از شما یاد بگیریم.

موفق باشید یا حق

من نیازی ندارم با کسی کل بندازم فقط دارم ابهام زدایی میکنم!OVH در Roubaix و Paris دارای دیتاسنتر هست! که برای کولوکیشن شما باید از پاریس سرور تهیه کنید و تقریبا بیش از 6ماه هست من اطلاع دارم ظرفیت پاریس تکمیل هست.
اگر منظور شما vrack هست که کلا بحثش جداست ;)
درمورد منیج هم من زمان کنفیگ رو گفتم! نیازی به نصب آنتی ویروس و ... هم نیست.

tofanweb
March 21st, 2012, 13:52
درمورد منیج هم من زمان کنفیگ رو گفتم! نیازی به نصب آنتی ویروس و ... هم نیست.

خب این میشه کدوم شعبه دیتاسنتر که از پاریس هستیم توسط واسط که قبلا داشته به ما واگذار شد این امتیار رک تو پاریس :39:
یعنی سرورهای شما اینقدر قدرت دارن که ویروس نگیرن ؟ (سیستم عامل های سرور شما)

الان یه سایت دانلود بیاد از شما سرور بگیره و صبح تا شب هی دانلود و آپلود داشته باشه تو سرور به هیچ عنوان ویروس نمیگیرید نه ؟

ما اتفاقا همین نظر شما رو داشتیم ولی وقتی تروجان گرفت سرور نظرمون عوض شد.(همون تروجان معروف که تنظیمات دی ان اس سرور کل سرور مجازی مورد نظر رو میریزه به هم و هیچ صفحه ای باز نمیشه و عملا شبکه قطع میشه)

afsharsystem
March 21st, 2012, 15:34

بحث رو خواهشا اینطوری پیش نبرید!
بعد از این همه کار هاستینگ و وب آخه این جوری زدن تو سر بقیه و الکی بدون اطلاع بقیه رو کوبیدن فقط بحث رو از هدف اصلیش باز میداره!که کار حرفه ای ها نیست!
از ما گفتن بود
یا حق

sazsaz
March 21st, 2012, 16:05
متاسفانه اشکالات فراوانی در قوانین این دیتاسنتر وجود دارد که به نفع مشتری نیست

faranetwork
March 21st, 2012, 16:12
متاسفانه اشکالات فراوانی در قوانین این دیتاسنتر وجود دارد که به نفع مشتری نیست

ممنون میشم اشکالات رو نام ببرین و ذکر کنین!!!

itjavani
March 21st, 2012, 18:30
خب این میشه کدوم شعبه دیتاسنتر که از پاریس هستیم توسط واسط که قبلا داشته به ما واگذار شد این امتیار رک تو پاریس :39:
یعنی سرورهای شما اینقدر قدرت دارن که ویروس نگیرن ؟ (سیستم عامل های سرور شما)

الان یه سایت دانلود بیاد از شما سرور بگیره و صبح تا شب هی دانلود و آپلود داشته باشه تو سرور به هیچ عنوان ویروس نمیگیرید نه ؟

ما اتفاقا همین نظر شما رو داشتیم ولی وقتی تروجان گرفت سرور نظرمون عوض شد.(همون تروجان معروف که تنظیمات دی ان اس سرور کل سرور مجازی مورد نظر رو میریزه به هم و هیچ صفحه ای باز نمیشه و عملا شبکه قطع میشه)

نصب انتی ویروس و ویروس یابی سرور ربطی به وی پی اس های که روی این دیتاسنتر میزبانی میشوند نداره! بلکه هر وی پی اسی بر روی هر دیتاسنتری میتونه ویروسی بشه! و این کار فقط کاری اضافه برای کاربر میباشد! بحث در مورد مدیریت پورت ها هست!

بحث رو خواهشا اینطوری پیش نبرید!
بعد از این همه کار هاستینگ و وب آخه این جوری زدن تو سر بقیه و الکی بدون اطلاع بقیه رو کوبیدن فقط بحث رو از هدف اصلیش باز میداره!که کار حرفه ای ها نیست!
از ما گفتن بود
یا حق

شما سعی کنید شنونده باشید اینطوری خیلی سنگین تر خواهید بود.
فقط محض اطلاع شما: SajaDie.com - هاستینگ سجادیه (http://whois.domaintools.com/sajadie.com)
37.59.64.133 IP Address WHOIS | DomainTools.com (http://whois.domaintools.com/37.59.64.133)
inetnum: 37.59.64.128 - 37.59.64.143
netname: Faranetwork-colo7551
descr: Faranetwork-colo7551
country: NL
org: ORG-OB14-RIPE
admin-c: OTC7-RIPE
tech-c: OTC7-RIPE
status: ASSIGNED PA
mnt-by: OVH-MNT
source: RIPE # Filtered
میگن امتیاز رک به ایشون واگذار شده :دی فعلا که ایشون سرورهاشون رو از جای دیگه تهیه میکنند ;)
شرکت کنندگان در تاپیک سعی کنند در مورد خود دیتاسنتر مسائل خویش را مطرح کنند.

-*-*- خبر جدید: چند هفته ای هست یک ایرانی مقیم فرانسه را پیدا کردیم که در این دیتاسنتر مشغول به کار هست!البته امید داریم بتونند به ایرانی ها کمک کنند.

afsharsystem
March 21st, 2012, 19:42
نصب انتی ویروس و ویروس یابی سرور ربطی به وی پی اس های که روی این دیتاسنتر میزبانی میشوند نداره! بلکه هر وی پی اسی بر روی هر دیتاسنتری میتونه ویروسی بشه! و این کار فقط کاری اضافه برای کاربر میباشد! بحث در مورد مدیریت پورت ها هست!

فقط محض اطلاع شما: SajaDie.com - هاستینگ سجادیه (http://whois.domaintools.com/sajadie.com)
37.59.64.133 IP Address WHOIS | DomainTools.com (http://whois.domaintools.com/37.59.64.133)
میگن امتیاز رک به ایشون واگذار شده :دی فعلا که ایشون سرورهاشون رو از جای دیگه تهیه میکنند ;)

-*-*- خبر جدید: چند هفته ای هست یک ایرانی مقیم فرانسه را پیدا کردیم که در این دیتاسنتر مشغول به کار هست!البته امید داریم بتونند به ایرانی ها کمک کنند.

ادب مرد به ز دولت اوست
همین تاپیک برای کسانی که میخواستند با شما کار کنند کافی است که پی به شخصیت شما ببرند!
بیش از این هم لزومی نمیبینم این تاپیک رو که دوست خوبم فرانتورک شروع کردند خراب کنید!

tofanweb
March 21st, 2012, 19:52

بحث در مورد امنیت سرور و در نتیجه ابیوز کمتر و استفاده راحت و پیشتر و بدون مشکل از این دیتاسنتره پس آنتیویروس و کانفیگ ربط پیدا میکنه و اگر دقت کنید بحث فقط پرت نبود کلی مشکلات و خوبی های دیگه هم در این تاپیک ذکر شده

عجب عزیز گفتیم امتیاز رک هنوزم سر حرفمون هستیم دلیل نمیشه تمام سیاست های کاری رو برای شما بازگو کنیم که:39:

شما فعلا به اندازه کافی بحث رو عوض کردید ادامش ندید دوست خوبم

مهم اینه که خواننده باید درست بفهمه.

شما هم یک بار گفتم اصلا عالی ما که نمیگیم دوستان یا شما مشکلی دارید تو خدمات هر کسی تخصص خودش رو داره و همه قابل احترام هستن

به احترام دوست خوبمون فرانتورک هم که تیکت را شروع کردند دیگه جوابی نمیدم و ادامش نمیدم که تاپیگ بدتر از این نشه

موفق باشید یا حق

itjavani
March 21st, 2012, 19:56
ادب مرد به ز دولت اوست
همین تاپیک برای کسانی که میخواستند با شما کار کنند کافی است که پی به شخصیت شما ببرند!
بیش از این هم لزومی نمیبینم این تاپیک رو که دوست خوبم فرانتورک شروع کردند خراب کنید!

شخصیت آدم ها در آن هست که در مورد چیزی که اطلاع ندارند دهنشونو باز نکنند! این کار باعث حفظ شخصیت شما میشود.
هر کسی با من بخواد کار کنه نیاز به نظریه شما نداره! شکر خدا حرف بدی هم که نزدم!

okey
March 22nd, 2012, 00:10
تاپیک به فنا رفت ! چرا مدیران دخالت نمی کنن ؟

PWTeam
April 5th, 2012, 00:07
با سلام

بنده نزدیک 5 ماه هست که از طریق شرکت جوان سرور ( آقای مسعودی ) سرور از OVH گرفتم . 2 تا سرور دارم یکیش با رم 24 گیگ و یکیشم با رم 16 گیگ هست که تا این لحظه هیچ مشکلی ندارم . اگر تنظیمات مربوط به شبکه رو درست انجام بدید , هیچ مشکلی براتون پیش نمیاد . ما که الان نزدیک 35 تا VPS داریم روی این 2 تا سرور که نزدیک 20 تاش برای C-C-P-r-o-x-y هست که تا این لحظه آپ تایمشون 100 % بوده .

ما که از OVH راضی هستیم همه جوره .

serverstar.ir
April 5th, 2012, 00:19
پس در آخر میشه رو اینا c-c.p.o r o x i نصب کرد ؟

itjavani
April 5th, 2012, 00:31
پس در آخر میشه رو اینا c-c.p.o r o x i نصب کرد ؟

بله میشه!

sebastian
April 5th, 2012, 00:40
بحث بیشتر از این ادامه پیدا میکرد سرو کله ی s.w.a.t پیدا میشدها :d

sat98
May 30th, 2012, 18:14
سلام

دوست عزیز این دیتاسنتر بیسار رو کپی رایت حساس هستش

danitfk
June 10th, 2012, 15:31
سرعت پورت OVH خیلی خوبه o:-) یا حداقل Kimsufi 24G رو با Hetzner EX4S مقایسه کردم خیلی بهتر بوده ...
برای خیلی از دوستان سرور های اختصاصی OVH میتونه انتخاب واقعا خوب ـی باشه .

nightman
June 11th, 2012, 17:20

متاسفانه شاهد این هستیم افرادی این حرف هارو میزنند که به فروش سرور های ۲ زاری شهرت دارند
بودو بودو وی پی اس با ۱ گیگ رم و ترافیک نا محدود و پشتیبانی ۲۴ ساعته فقط و فقط ۶ هزار تومان با ۵۰ درصد تخفیف در ماه اول

hosinaa
June 12th, 2012, 03:19
یوزرهای من دارن از این اکانتینگ سرویس میدن مشکلی هم ندارن پورت سرور هم بسته شده
اوایل ابیسو میامد اما بعد درستش کردیم

fathipours1
June 12th, 2012, 05:10
متاسفانه شاهد این هستیم افرادی این حرف هارو میزنند که به فروش سرور های ۲ زاری شهرت دارند
بودو بودو وی پی اس با ۱ گیگ رم و ترافیک نا محدود و پشتیبانی ۲۴ ساعته فقط و فقط ۶ هزار تومان با ۵۰ درصد تخفیف در ماه اول

بزنم به تخته تو اسپم دادن دکترا داری برادر !
مسعودی هر چی نباشه از شما اعتبارشون تو این انجمن بیشتره !

okey
June 17th, 2012, 22:13
واقعا متآسفم برا اون دسته آدم هایی که برا 10 تومن سود بیشتر این دیتا سنتر رو هم مثل hetzener کردن !
البته ضررش رو وقتی وی پی اس نتونستن بفروشن خوب فهمیدن !
الان فقط مونده حافظ شیرازی از این دیتا سنتر سرور بگیره .

rezahd
June 17th, 2012, 22:23
واقعا متآسفم برا اون دسته آدم هایی که برا 10 تومن سود بیشتر این دیتا سنتر رو هم مثل hetzener کردن !
البته ضررش رو وقتی وی پی اس نتونستن بفروشن خوب فهمیدن !
الان فقط مونده حافظ شیرازی از این دیتا سنتر سرور بگیره .

سلام داداش میکروتیک هم که روی این دیتا سنتر جواب میده ولی بدی که داره واسه ستلایت جواب نمیده وگرنه خیلی خوب بود
دیگه دوستان نمیخواستند برن جایی دیگه که روتینگ به سمت ستلایت بازه سرور بگیرن
با تشکر

itjavani
June 17th, 2012, 22:24

چند وقتی بود به این تاپیک سر نزده بودم! بعد از 6روز پاسختون رو میدم!

سرورهای 2زاری ما از سرویس های خیلی گران و حتی هم تراز خود ما نیز کیفیت بالاتری داره! البته شما در حد و اندازه ای نمیبینم که بخواید نظری بدید ! ولی خب انتقاد و پیشنهاد همیشه مثبت بوده ولی از سمت افرادی که سواد و فرهنگ این کار رو داشته باشند! نه از افرادی که آلت دست افرادی باشند که ازشون تشکر کردند.برای شما و افرادی که ازتون تشکر کردند خیلی متاسفم!
گود لاک

sainaweb
June 19th, 2012, 20:04
چند وقتی بود به این تاپیک سر نزده بودم! بعد از 6روز پاسختون رو میدم!

سرورهای 2زاری ما از سرویس های خیلی گران و حتی هم تراز خود ما نیز کیفیت بالاتری داره! البته شما در حد و اندازه ای نمیبینم که بخواید نظری بدید ! ولی خب انتقاد و پیشنهاد همیشه مثبت بوده ولی از سمت افرادی که سواد و فرهنگ این کار رو داشته باشند! نه از افرادی که آلت دست افرادی باشند که ازشون تشکر کردند.برای شما و افرادی که ازتون تشکر کردند خیلی متاسفم!
گود لاک

[*=center]=))

[*=center] ایول .

Mr_Parham
June 20th, 2012, 22:09
من یک بار از این دیتاسنتر یک سرور خریدم یادمه که برای اون سرور هزینه ی Setup هم دادم (اول های کارم بود)، ما هر کاری کردیم نتونستیم روی این سرور مجازی ساز درست نصب و کانفیگ کنیم، به سه تا شرکت خارجی هم که کارشون فقط مدیریت سرور بود خواستیم مدیریت سرور رو بدیم گفتند که انجام نمی دهند اصلا برای این دیتاسنتر، اینجوری شد که دور این دیتاسنتر رو دو سالی هست خط کشیدم حالا بخاطر نیاز هامون تصمیم داریم یک سرور تست خریداری کنیم دوباره از این دیتاسنتر ولی چند تا سوال داشتم که اگر دوستان بتونند کمک کنند ممنون میشم

1- سرور به عنوان یکی از سرور های یک سایت فایل شیرینگ استفاده خواهد شد، احتمال Abuse برای فایل های مختلف زیاد هست، مشکلی نداره ؟؟
2- روی سرور امکان دانلود تورنت وجود دارد ؟؟ الان ما دو جا سرور داریم برای این سایت تورنت مشکل دارند و برای همین هم نمی تونیم سرویس تورنت رو Run کنیم، می خواستم بدونم این دیتاسنتر مشکلی نداره، تعداد تورنت ها در روز ممکنه راحت به 50 تا هم برسه
3- پورت 10 این سرور ها چجوری هست؟ ما الان توی انگلیس پورت 10 داریم روی یکی از سرور ها واقعا راضی هستیم ولی یادمه یک بار توی یک تاپیکی خوندم که این سرعت 10 برای این دیتاسنتر فقط داخلی هست و از این جور موارد، دوستانی که تجربه داشتند می تونند راهنمایی کنند.

Mr_Parham
June 22nd, 2012, 03:51
این همه ادم میگن از این دیتاسنتر سرور دارند هیچکس نمیدونه این دیتاسنتر با تورنت مشکل داره یا نه ؟؟ عجیبه :39:

faranetwork
June 22nd, 2012, 09:00
این همه ادم میگن از این دیتاسنتر سرور دارند هیچکس نمیدونه این دیتاسنتر با تورنت مشکل داره یا نه ؟؟ عجیبه :39:

در این مورد بار ها و بارها در انجمن بحث شده و جواب همه سوال ها به طور کامل توسط همه کسایی که با این دیتاسنتر کار میکنند داده شده...کمی جست و جو کنید در انجمن

m_dg_farari
June 22nd, 2012, 12:00
من یک بار از این دیتاسنتر یک سرور خریدم یادمه که برای اون سرور هزینه ی Setup هم دادم (اول های کارم بود)، ما هر کاری کردیم نتونستیم روی این سرور مجازی ساز درست نصب و کانفیگ کنیم، به سه تا شرکت خارجی هم که کارشون فقط مدیریت سرور بود خواستیم مدیریت سرور رو بدیم گفتند که انجام نمی دهند اصلا برای این دیتاسنتر، اینجوری شد که دور این دیتاسنتر رو دو سالی هست خط کشیدم حالا بخاطر نیاز هامون تصمیم داریم یک سرور تست خریداری کنیم دوباره از این دیتاسنتر ولی چند تا سوال داشتم که اگر دوستان بتونند کمک کنند ممنون میشم

1- سرور به عنوان یکی از سرور های یک سایت فایل شیرینگ استفاده خواهد شد، احتمال Abuse برای فایل های مختلف زیاد هست، مشکلی نداره ؟؟
2- روی سرور امکان دانلود تورنت وجود دارد ؟؟ الان ما دو جا سرور داریم برای این سایت تورنت مشکل دارند و برای همین هم نمی تونیم سرویس تورنت رو Run کنیم، می خواستم بدونم این دیتاسنتر مشکلی نداره، تعداد تورنت ها در روز ممکنه راحت به 50 تا هم برسه
3- پورت 10 این سرور ها چجوری هست؟ ما الان توی انگلیس پورت 10 داریم روی یکی از سرور ها واقعا راضی هستیم ولی یادمه یک بار توی یک تاپیکی خوندم که این سرعت 10 برای این دیتاسنتر فقط داخلی هست و از این جور موارد، دوستانی که تجربه داشتند می تونند راهنمایی کنند.

سلام. من از سرورهای این دیتا سنتر استفاده نمیکنم (دلیل نداشتن کیفیت یا ... نیست! تا الآن نیاز نداشتم.. قسمت بشه استفاده میکنیم) اما تحقیق زیاد کردم و Review زیاد دیدم. (اصولا به review های ایرانی هم توجه خاصی ندارم... Review های مختلفی در سطح جهانی دیدم) فکر کنم نتیجه ی این تحقیقات به درد شما هم بخوره:
1- بسته به نوع فایل ... اصولا زیاد حساس نیستن. چون پیگیری ابیوس در یک سری از کشور های اروپایی مثل هلند ، آلمان ، فرانسه ، نروژ و ... کمی سخته پس عملا زیاد نمیشه گفت روی فایل حساسیت نشون میدن. البته مشکلات شبکه رو به شدت حساس هستن روش چون شبکه ی فوق العاده سالمی دارن! یعنی اصلا به یوزر اجازه ی فعالیت مخرب در زمینه ی شبکه رو نمیدن! Port Scan -DDos - Attack
2- با تورنت ها زیاد سخت برخورد ندارن. تا وقتی که تورنت روی شبکه ی Carrier های خودشون نباشه! اگر تورنت روی شبکه ی Carrier های خودشون باشه و در اصل روی شبکه ی خودشون Seed بشه یا اینکه به هر نحوی این تورنت از شبکه ی اینترانت فرانسه هم قابل دانلود و دسترسی باشه ، گیر میدن. اونم با ابیوس..
3- این مورد رو تقریبا ناراضی ندیدم ازش... چون با توجه به هارد و .. کسی نمیتونه بیشتر از 3 4 گیگابیت از این پورت رو بکشه (مگر با رید کردن حد اقل 4 هارد ssd که به شدن گرون در میاد) ، و تا الآن تقریبا ناراضی ندیدم.
میشه گفت به نسبت سخت افزار روی سرور پاسخگو هست. و شما وقتی نهایت استفاده رو از سخت افزار بکنید ، پورت جواب میده و کم نمیاره. البته بازم بگم خود دیتا سنتر هم گفته که پورت اختصاصی نیست. پورت رد استیشن چیز دیگست :d

در پایان از دوستان که الآن حمله ور میشن به صحبت های بنده خواهشمندم که قبل از حمله ور شدن یه کمی فکر کنن ببینن اگه توان پاسخگویی داشتن ، میخواستن پاسخ ایشون رو طی این 24 ساعت بدن! و همچنین من با هیچ شخصی بحث ندارم.

danitfk
July 1st, 2012, 13:15
این یک ماه اخیر دیتاسنتر انگار خیلی حساس شده ؛
طوری هست که اگر کمتر از 12 ساعت پورت هارو باز بذارید و p r o x y بدید بالای 80% ابیوز میاد ؛
ماه پیش سرور که یک سرور داشتم اینجا به هیچ وجه حتی یک پورت هم نمیبستم ، ابیوز هم نمیومد ! =D>
اما این هفته روی 2 سرور مجزا پورت دو VPS رو آزاد گذاشتم ابیوز Netscan اومد !

ekrami
July 1st, 2012, 13:22
ديروز واسه چند ساعت پورتا باز بود
ابيوز امد واسم :|

خيلي داره گير ميده تازگيا

itjavani
July 1st, 2012, 14:06
این یک ماه اخیر دیتاسنتر انگار خیلی حساس شده ؛
طوری هست که اگر کمتر از 12 ساعت پورت هارو باز بذارید و p r o x y بدید بالای 80% ابیوز میاد ؛
ماه پیش سرور که یک سرور داشتم اینجا به هیچ وجه حتی یک پورت هم نمیبستم ، ابیوز هم نمیومد ! =D>
اما این هفته روی 2 سرور مجزا پورت دو VPS رو آزاد گذاشتم ابیوز Netscan اومد !

ویندوزتون رو آپدیت کنید و دوباره پورت های مورد نیاز رو ببندید، مشکلتون برطرف میشه!

diges
July 1st, 2012, 22:49
میکروتیک نصب می کنی نیم ساعت بعد ایمیل می یاد فلان آی پی برا شبکه مشکل درست کرده راه حلی هست ؟

asrhosting
July 1st, 2012, 23:12
میکروتیک نصب می کنی نیم ساعت بعد ایمیل می یاد فلان آی پی برا شبکه مشکل درست کرده راه حلی هست ؟

ما که 8 ماهه رو این دیتا سنتر میکروتیک داریم مشکلی نبوده .
احتمالا میکروتیک شما الوده هست . یا اینکه تو تنظیمات دارین یه جا اشتباه کار می کنید .

diges
July 1st, 2012, 23:17
ما که 8 ماهه رو این دیتا سنتر میکروتیک داریم مشکلی نبوده .
احتمالا میکروتیک شما الوده هست . یا اینکه تو تنظیمات دارین یه جا اشتباه کار می کنید .

می شه iso خودتون برام قرار بدید یا یک temp به من بدید ممنون می شم

diges
July 2nd, 2012, 17:39
میکروتیک نصب می کنم این ایمیل برام می یاد

Bonjour,

Nous avons constaté que votre serveur .kimsufi.com diffuse inutilement
un nombre important de requêtes sur le réseau via son IP failover 5.39.55.204,
ceci est dû à une mauvaise configuration de celle-ci.

Dans l'objectif de constamment améliorer nos services, nous vous demandons
de bien vouloir reconfigurer l'IP failover 5.39.55.204 dans les meilleurs délais.

Vous pouvez vous servir du guide suivant afin de vous aider dans
la tâche de reconfiguration :
OVH : AjouterAliasIp (http://guides.ovh.com/AjouterAliasIp/)

Et, si vous possédez une distribution de virtualisation permettant le bridge :
OVH : BridgeClient (http://guides.ovh.com/BridgeClient/)

Vous trouverez ci-dessous un extrait des requêtes envoyées
par votre serveur :

------- EXTRAIT DES REQUETES -------

Mon Jul 2 00:58:00 2012 : arp who-has 37.63.159.108 tell 5.39.55.204
Mon Jul 2 01:00:42 2012 : arp who-has 5.39.55.203 tell 5.39.55.204
Mon Jul 2 02:05:10 2012 : arp who-has 184.106.55.230 tell 5.39.55.204
Mon Jul 2 02:10:40 2012 : arp who-has 180.222.216.189 tell 5.39.55.204
Mon Jul 2 02:43:37 2012 : arp who-has 85.26.214.219 tell 5.39.55.204
Mon Jul 2 03:27:50 2012 : arp who-has 177.0.3.144 tell 5.39.55.204
Mon Jul 2 03:38:59 2012 : arp who-has 68.193.66.188 tell 5.39.55.204
Mon Jul 2 04:00:29 2012 : arp who-has 209.240.55.252 tell 5.39.55.204
Mon Jul 2 04:14:15 2012 : arp who-has 211.30.180.116 tell 5.39.55.204
Mon Jul 2 04:49:58 2012 : arp who-has 123.127.245.125 tell 5.39.55.204

------- FIN DE L'EXTRAIT -------

rezahd
July 2nd, 2012, 21:17
میکروتیک نصب می کنم این ایمیل برام می یاد

Bonjour,

Nous avons constaté que votre serveur .kimsufi.com diffuse inutilement
un nombre important de requêtes sur le réseau via son IP failover 5.39.55.204,
ceci est dû à une mauvaise configuration de celle-ci.

Dans l'objectif de constamment améliorer nos services, nous vous demandons
de bien vouloir reconfigurer l'IP failover 5.39.55.204 dans les meilleurs délais.

Vous pouvez vous servir du guide suivant afin de vous aider dans
la tâche de reconfiguration :
OVH : AjouterAliasIp (http://guides.ovh.com/AjouterAliasIp/)

Et, si vous possédez une distribution de virtualisation permettant le bridge :
OVH : BridgeClient (http://guides.ovh.com/BridgeClient/)

Vous trouverez ci-dessous un extrait des requêtes envoyées
par votre serveur :

------- EXTRAIT DES REQUETES -------

Mon Jul 2 00:58:00 2012 : arp who-has 37.63.159.108 tell 5.39.55.204
Mon Jul 2 01:00:42 2012 : arp who-has 5.39.55.203 tell 5.39.55.204
Mon Jul 2 02:05:10 2012 : arp who-has 184.106.55.230 tell 5.39.55.204
Mon Jul 2 02:10:40 2012 : arp who-has 180.222.216.189 tell 5.39.55.204
Mon Jul 2 02:43:37 2012 : arp who-has 85.26.214.219 tell 5.39.55.204
Mon Jul 2 03:27:50 2012 : arp who-has 177.0.3.144 tell 5.39.55.204
Mon Jul 2 03:38:59 2012 : arp who-has 68.193.66.188 tell 5.39.55.204
Mon Jul 2 04:00:29 2012 : arp who-has 209.240.55.252 tell 5.39.55.204
Mon Jul 2 04:14:15 2012 : arp who-has 211.30.180.116 tell 5.39.55.204
Mon Jul 2 04:49:58 2012 : arp who-has 123.127.245.125 tell 5.39.55.204

------- FIN DE L'EXTRAIT -------
سلام دوست عزیز این مربوط به کانفیگ اشتباه کارت شبکه شماست
احتملا
subnetmask
اشتباه زدید شما

diges
July 2nd, 2012, 21:20
سلام دوست عزیز این مربوط به کانفیگ اشتباه کارت شبکه شماست
احتملا
subnetmask
اشتباه زدید شما

به این صورت می زنم

5.39.55.204/24

مشکل داره ؟

PENOIL
July 3rd, 2012, 16:04
منم یک مشکلی دارم

بعضی از دوستان میگن سرور هر چند بار یکبار پینگش میره و 10 دقیقه قطع میشه

میخواستم بدونم بقیه هم همچین مشکلی دارند؟

PENOIL
July 3rd, 2012, 16:07
منم یک مشکلی دارم

Mihan-VPS
July 3rd, 2012, 16:11
منم یک مشکلی دارم

ما که تا حالا چنین مشکلی نداشتم مگر اینکه سرور اصلی رو ریست کنیم که تا چند دقیقه پینگ آی پی ها قطع میشه و فکر نکنم مشکل از دیتاسنتر باشه

MagicVps.Com
July 3rd, 2012, 17:44
ما که تا حالا چنین مشکلی نداشتم مگر اینکه سرور اصلی رو ریست کنیم که تا چند دقیقه پینگ آی پی ها قطع میشه و فکر نکنم مشکل از دیتاسنتر باشه

دوست عزیزواقعا حرفهای عجب غریب میزنید من تعجب مکینم چطوری دارید ویپیاس میفروشید

وقتی سرور ریست میکنید خوب مشخص هست که تا چند دقیقه پینگ ایپها قطه میشه تا بعد سرور اصلی بوت بشه و بیاد بالا وقتی سرور اصلی وجود نداره توی اون چند لحضه ایپه از کجا میخوان نت بگرن که برای شما پینگ بدن مثل این هست بگید سیتم خونه را خاموش میکنم ولی دیگه نمیتونم به نت وصل بشم مگرهمچین چیزی میشه

چند دقیقه پینگ آی پی ها قطع میشه و فکر نکنم مشکل از دیتاسنتر باشه نه 100% مشکل از این دیتا سنتر هست اصلا خوب نیست :103::103:

همه از روز اول از همه چیز خبر نداشتن و بلد نبودن چیزی ولی این دیگه چیزی نیست که کسی که هیچی از نت هم خبر نداشته باشه خبر داره وقتی ریبوت بشه توی اون فاضصله پینگ میره چون نتی وجود نداره

taghi.karimi
July 3rd, 2012, 21:45
منم یک مشکلی دارم

درود
این مورد قطعی چند بار تکرار شده است؟
ایا سر زمان خاصی مورد پیش می آید ؟
چه تعداد سرور روشن روی سرور ران هست !؟هارد ها جوابگوی آن تعداد هستند >؟
احتمال اینکه مجازی ساز هم خراب شده باشد نیز هست!

CityKala.net
July 3rd, 2012, 22:24
منم یک مشکلی دارم

سلام
این مشکل از یک رنج آی پی هستش
188.165.
تو این رنج برای هر کی تا حالا سرور گرفتیم این مشکلو داشته
به دیتاسنتر تیکت دادیم درست کردن

rezahd
July 4th, 2012, 00:39
سلام
188.165.

سلام خدمت اقای خوشنویس درسته ما از همین رنج ای پی سرور داریم متاسفانه به هیچ وجه کلیه ای چی ها دیتا به خود نمیگرن

PENOIL
July 4th, 2012, 00:52
درود
این مورد قطعی چند بار تکرار شده است؟
ایا سر زمان خاصی مورد پیش می آید ؟
چه تعداد سرور روشن روی سرور ران هست !؟هارد ها جوابگوی آن تعداد هستند >؟
احتمال اینکه مجازی ساز هم خراب شده باشد نیز هست!
سلام

این مشکلی فقط برای بعضی افراد اتفاق میوفته که به نظر من مشکل از مخابرات هست

چون زمانی که سرور برای اونها پینگ نداره برای من پینگ میده
روی سرور 32 گیگ رم 35 تا وی پی اس هست

PENOIL
July 4th, 2012, 00:55
سلام
188.165.
virtual mac رو خذف و دوباره ستاپ کنید مشکل حل میشه

منم چند بار این مشکلو داشتم

rezahd
July 4th, 2012, 00:59
virtual mac رو خذف و دوباره ستاپ کنید مشکل حل میشه

منم چند بار این مشکلو داشتم

سلام اقا شایایان مطمنی با این روش حل میشه چون هر کاری میکنم کلیه سرویسها از همان اول که ip دادن دیتا به خود نمیگره

faranetwork
July 4th, 2012, 09:54
سرورهای با رنج آی پی
Network 188.165.215 à 188.165.226

دیتاسنتر تعویض روتر کرده باید زنگ بزنید دیتاسنتر بگین براتون دوباره بلاک آی پی رو روت کنن

websazha
July 4th, 2012, 12:49
دوستان سروری تهیه از ovh kim چند روزی هست که ای پی هاش رو تحویل نگرفتم و می گن که مشکل تحویل ای پی داره از طرف دیتاسنتر داره!سرور می خوام کنسل کنم اگه از طرف دیناسنتر باشه دلیل هم که واضح هست عدم تحویل به موقع ای پی قبول میکنه دیتاسنتر؟

MagicVps.Com
July 4th, 2012, 12:50
سرورهای با رنج آی پی
Network 188.165.215 à 188.165.226

دیتاسنتر تعویض روتر کرده باید زنگ بزنید دیتاسنتر بگین براتون دوباره بلاک آی پی رو روت کنن

یعنی تیکت بزنند بارشون انجام نمیدن و فقط تلفنی حل میکند این مشکل را

Cold
July 4th, 2012, 13:59
سلام
188.165.
این مشکل رو سرور ما پیش اومد ،ولی‌ جالب اینجاس که رو بلاک اول آی‌پی که مال فنلاند بود این مشکل نبود ، همین که کنسل خورد‌و لوکیشن‌ای پی‌‌ها شد فرانسه این مشکل پیش اومد
یعنی‌ مشکل فقط از بلاک فرانسه ؟
با تعویض بلاک این مشکل حل نمی‌شه؟
مگه می‌شه روت آی‌پی رو یه بلاک درست باشه یه بلاک دیگه دیتا نده و مشکل دار؟

rezahd
July 4th, 2012, 14:24
دوستان سروری تهیه از ovh kim چند روزی هست که ای پی هاش رو تحویل نگرفتم و می گن که مشکل تحویل ای پی داره از طرف دیتاسنتر داره!سرور می خوام کنسل کنم اگه از طرف دیناسنتر باشه دلیل هم که واضح هست عدم تحویل به موقع ای پی قبول میکنه دیتاسنتر؟
سلام وقت بخیر خدمت شما دوست عزیز
ای پی به محض وایز بعد از چند دقیه اتوامیتک تحول داده میشه الان دقیق پنل دارید که بهتون بگم چک کنید ببیند اضافه شده یا نه
با تشکر از شما

itjavani
July 4th, 2012, 16:25
آی پی ها آنی ، بعد از پرداخت و پر کردن فرم رایپ فعال میشوند! در صورتی که ای پی موجودی نباشه نهایتا 1 ساعته ای پی ها آماده میشود

novinvps.com
July 4th, 2012, 16:45

تازگی ها مد شده این اتفاق که ایپیهارو اشتباها از کشورهای دیگه میده
میزنیم مثلا از المان ایپی بده میره از geo location کشور دیگه میده !
میزنیم اسپانیا بده ، انگلیس میده.
سرورهای قبلی من اینطوری نبود
:61:

faranetwork
July 4th, 2012, 16:45
سلام وقت بخیر خدمت شما دوست عزیز
ای پی به محض وایز بعد از چند دقیه اتوامیتک تحول داده میشه الان دقیق پنل دارید که بهتون بگم چک کنید ببیند اضافه شده یا نه
با تشکر از شما

اتوماتیک چند دقیقه ای تحویل نمیدن!!! باید پرداخت رو تایید کنند که طبق legal از 1 ساعت تا 48 ساعت کاری طول میکشه!

itjavani
July 4th, 2012, 18:25
اتوماتیک چند دقیقه ای تحویل نمیدن!!! باید پرداخت رو تایید کنند که طبق legal از 1 ساعت تا 48 ساعت کاری طول میکشه!

در صورتی که حساب واریز کننده قبلا تایید شده باشه پرداخت ها Hold نمیشند و آنی تایید میشند

faranetwork
July 4th, 2012, 18:58
در صورتی که حساب واریز کننده قبلا تایید شده باشه پرداخت ها Hold نمیشند و آنی تایید میشند

اگه با point باشه بله!

Mihan-VPS
July 4th, 2012, 19:06

بله درسته باید تایید شده باشه حساب در غیر اینصورت شاید تا 48 ساعت کاری هم زمان ببره برای تحویل دادن !

itjavani
July 4th, 2012, 20:51
اگه با point باشه بله!

بدون پوینت نیز آنی تایید میشود.
درصورتی که توسط دبیت کارت یا کردیت کارت پرداخت میکنید ، تصویر کارت به همراه پاسپورت خود به دیتاسنتر ارسال نمایید تا وریفای بشید.پس از این تمامی پرداخت های شما بصورت آنی تایید میشود. در صورتی که پرداخت از طریق پی پال هست مدارک تایید و صحت پی پال خود به همراه تصویر پاسپورت خود به دیتاسنتر ارسال نمایید تا وریفای بشید. پس از این از هر پی پال با نام شما پرداخت گردد ، پرداخت شما هولد نمیشود.
راه سوم این هست که کلیه مبالغ خود را کردیت کنید در اکانت و از طریق پوینت انجام بدید که پس از این نیز هولد نمیشود و پرداخت فاکتور آنی خواهد بود.

rezahd
July 5th, 2012, 11:44

اقای پارسیان عزیز مهم اینه حساب تایید شده باشه و من تا الان سریع تحویل گرفتم بدون مشکل

faranetwork
July 5th, 2012, 14:06
اقای پارسیان عزیز مهم اینه حساب تایید شده باشه و من تا الان سریع تحویل گرفتم بدون مشکل

خوب شما شروع کارتون هست با ovh بعد از یک مدت میفهمین نباید با یک کارت پرداخت کنید..اگه شما بیشتر از 5 تا پرداخت با یک کارت انجام بدین vat سنگینی از روی کارت کم میشه!! برای همین هست باید مثلا 4 تا یا 5 تا کارت داشته باشین با اون ها بزنین!

rezahd
July 5th, 2012, 14:09
خوب شما شروع کارتون هست با ovh بعد از یک مدت میفهمین نباید با یک کارت پرداخت کنید..اگه شما بیشتر از 5 تا پرداخت با یک کارت انجام بدین vat سنگینی از روی کارت کم میشه!! برای همین هست باید مثلا 4 تا یا 5 تا کارت داشته باشین با اون ها بزنین!

اقای پارسیان من به خاطر خرید مستقیم گفتید پول شوی گزارش شده شما سه تا سرور من بردی برای کنسل یک نمونه فاکتور که درصد تخفیف بهتون میده بزار با چند کارت

faranetwork
July 5th, 2012, 14:34
اقای پارسیان من به خاطر خرید مستقیم گفتید پول شوی گزارش شده شما سه تا سرور من بردی برای کنسل یک نمونه فاکتور که درصد تخفیف بهتون میده بزار با چند کارت

این مورد کنسل کردن در بخش انتقادات هست!! هر چیزی جایی و مکانی دارد!! سعی کنید بزرگ بشین!!

در مورد تخفیف هم به شما ربطی نداره من سرور رو چند میگیرم!! من اصلا سرور مجانی میگیرم!

rezahd
July 5th, 2012, 14:36
این مورد کنسل کردن در بخش انتقادات هست!! هر چیزی جایی و مکانی دارد!! سعی کنید بزرگ بشین!!

در مورد تخفیف هم به شما ربطی نداره من سرور رو چند میگیرم!! من اصلا سرور مجانی میگیرم!

بچه بازی نیست داداش من داداش گلم م ن انتقادی از شما نکردم در حال حاظر تاپیک انتقاد ما هم همچنان هستش شما الان دارید میگویید تازه کار من هم سوال کردم و سوال کردن هم گناه نیست

faranetwork
July 6th, 2012, 23:43
نکته جدید دیگه لاینسس ویندوز 2.99 یورو بر روی سرورهای 2 گیگ رم کیم سوفی ارائه نمیشه
Dear Customer,

You've enjoyed a promotional price of 2.99 EUR per month for
your Windows Server license for Kimsufi.
Despite the attractiveness of the offer for entry-level servers,
Microsoft did not want to renew it.

We regretfully inform you that the renewal of your license
you will now be charged 15.00 EUR per month.

If you no longer wish to use Windows Server, you can
at any time reinstall your server on another system
Operating System and terminate your license (all this via the manager).

MagicVps.Com
July 7th, 2012, 04:01
اگر دسترسی کی ویام داشته باشن مشکلی نیست و نیاز به لایسنس نیست
2008r2 نصب میکنی به لطفا عمو بیل گیتس تا 6 ماه کاملا مجانی و فری بصورت اورجینال و قانونی

faranetwork
July 7th, 2012, 06:50
اگر دسترسی کی ویام داشته باشن مشکلی نیست و نیاز به لایسنس نیست
2008r2 نصب میکنی به لطفا عمو بیل گیتس تا 6 ماه کاملا مجانی و فری بصورت اورجینال و قانونی
سرورهای کیم سوفی kvm ندارند!

Cold
July 8th, 2012, 09:45
سلام می‌خواستم بدونم رو سرورای ovh و kimsufi می‌شه نرم افزاری crack یا brute force یاهو رو نصب کرد؟
نرم افزار‌های pro xy grabber چی‌؟

faranetwork
July 8th, 2012, 16:36
سلام می‌خواستم بدونم رو سرورای ovh و kimsufi می‌شه نرم افزاری crack یا brute force یاهو رو نصب کرد؟
نرم افزار‌های pro xy grabber چی‌؟

بله میشه ولی در صورتی که ریپورت داده بشه گیر میدن!

MizbanVps
July 10th, 2012, 15:36
من ovh داشتم کل شبکه 24 ساعته مانیتور میشود

danitfk
July 13th, 2012, 21:01
جدیدا دوباره سرور گرفتم از ovh .. مثل قبل سرعت پورت 100 فوق العاده مناسب !
در مقایسه با پورت 100 هتزنر خیلی بهتره .. :103:
تازگی ها هم به زمان مک آدرس ست کردن خیلی کمتر وقت میبره ..
ماه پیش برای تعیین مک آدرس برای هر آی پی تا 5 دقیقه هم طول میکشید اما حالا زیر 20-30 ثانیه !

PerSianSerVerS
July 13th, 2012, 22:33
جدیدا دوباره سرور گرفتم از ovh .. مثل قبل سرعت پورت 100 فوق العاده مناسب !
در مقایسه با پورت 100 هتزنر خیلی بهتره .. :103:
تازگی ها هم به زمان مک آدرس ست کردن خیلی کمتر وقت میبره ..
ماه پیش برای تعیین مک آدرس برای هر آی پی تا 5 دقیقه هم طول میکشید اما حالا زیر 20-30 ثانیه !

مبارکه.
سرعت پورت 100 اش چند میده؟

rezahd
July 15th, 2012, 10:23
سلام دوست عزیز معمولا این دیتا سنتر سرویس که تحویل میده پورت شانسی به شما میدهید یا 100mb اختصاصی
یا یک گیگ اشتراکی که 100 مگ به صورت اختصاصی و بقیه اشتراکی میباشد

faranetwork
July 16th, 2012, 13:51
سلام دوست عزیز معمولا این دیتا سنتر سرویس که تحویل میده پورت شانسی به شما میدهید یا 100mb اختصاصی

دوست عزیز شانسی چیه!! این چه حرفیه اخبار دیتاسنتر رو بخونین!! سرورهای جدید کیم سوفی با پورت 1 گیگ شیر داده میشه...ovh اصلا پورت اختصاصی نمیده(محض اطلاع)....

novinvps.com
July 16th, 2012, 21:36
اینو متوجه شده بودم بین چند سروری که داشتیم بعضی هاشون 1گیگابیت بود

دوست عزیز شانسی چیه!! این چه حرفیه اخبار دیتاسنتر رو بخونین!! سرورهای جدید کیم سوفی با پورت 1 گیگ شیر داده میشه...ovh اصلا پورت اختصاصی نمیده(محض اطلاع)....
و این پست
مطمئنید؟
یعنی ما الا بگیریم 1 گیگابیته؟

rezahd
July 19th, 2012, 09:59

مطمئنید؟

با سلام دوست عزیز اکثر سرور های پلان کیم سوفی زمان تحویل به ما با پورت 1gb تحویل میدادند که به صورت اشتراک بین 10 سرور قرار داده شده بود و پورت 100 mb اختصاصی بستگی به تحویل داره و روبات دیتا سنتر داره
و این پست
خودتون بهتر میدونید

asrhosting
July 19th, 2012, 10:05
با سلام دوست عزیز اکثر سرور های پلان کیم سوفی زمان تحویل به ما با پورت 1gb تحویل میدادند که به صورت اشتراک بین 10 سرور قرار داده شده بود و پورت 100 mb اختصاصی بستگی به تحویل داره و روبات دیتا سنتر داره
و این پست
خودتون بهتر میدونید

همچین چیزی اصلا نیست ... پورت های کیمسوفی کمتر از 100 مگابیت هست ( خیلی خوش بینانه روی 60 مگابیت هست )
پورت یه گیگابیت OVh هم حداکثر 800 مگابیت هست .

faranetwork
July 19th, 2012, 10:16
همچین چیزی اصلا نیست ... پورت های کیمسوفی کمتر از 100 مگابیت هست ( خیلی خوش بینانه روی 60 مگابیت هست )

مدارک رو هم بزارین لطفا!

faranetwork
July 19th, 2012, 10:19

و این پست
مطمئنید؟

اگه سرورهاتون بیشتر از 50 تا باشه 100% پورت 1 میدن بیشتر از 100 تا باشه پورت 2 میدن....در صورتی هم که کمتر از 50 تا باشه اگه از شبکه جدید بدن پورت 1 هست اگه از سرورهای کنسلی شبکه قدیمشون بدن پورت 100 هست

asrhosting
July 19th, 2012, 10:35
مدارک رو هم بزارین لطفا!

7256

diges
July 20th, 2012, 03:18
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f211/7256-%D9%86%DA%A9%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1-ovh-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%87-ppp1-jpg

این حساب نیست عزیز موقع خرید انتخاب بکنید یک گیگ اینجا می زنه 100 ولی پورت یک هست الان حدود 5 تا سرور به همین صورت دارم :)

TARIMEHR
July 20th, 2012, 14:21
سلام
این مشکل مک ادرس و بلاک واقعا توی این دیتاسنتر کلافه کننده هست

دو روزه که منتظرم کار ای پی ها رسیده بشه (مک زدن)

همچین مشکلاتی رو هم بهتره دوستان بدونن
شخصا اگه میدونستم اینطوریه به هیچ وجه طرفش نمی اومدم

PDhost.net
July 20th, 2012, 15:17
پس چطوری ما کیم سوفی داریم بالای 100 میده؟و چطوری ovh تا 1 گیگابیت کشیدیم؟
تخریب نکنید!

asrhosting
July 20th, 2012, 15:24
پس چطوری ما کیم سوفی داریم بالای 100 میده؟و چطوری ovh تا 1 گیگابیت کشیدیم؟
تخریب نکنید!

تخریب چیه ؟ به اندازه کافی آقایون ریختن رو این دیتا سنتر ...
سرور های کیمسوفی من این اندازه سرعت می دن حالا از شما یه گیگ می ده به من ربطی نداره ... تجربه خودم رو گفتم ...

Passport
July 20th, 2012, 16:09
7266
Kimsufi - 24G

itjavani
July 20th, 2012, 16:13
7266
Kimsufi - 24G

لینک داخلی دیتاسنتر دارید دانلود میکنید ، انتظاری نیست کمتر از این مقدار بده! با لینک های اسپید تست مثلا لیزوب تست کنید تا میزان واقعی پورت داده شده رو ببینید!

majidisaloo1
July 20th, 2012, 16:59
من کیم سوفی دارم سرعت عالی پرت هم 1 گیگ هست

Passport
July 20th, 2012, 17:14
لینک داخلی دیتاسنتر دارید دانلود میکنید ، انتظاری نیست کمتر از این مقدار بده! با لینک های اسپید تست مثلا لیزوب تست کنید تا میزان واقعی پورت داده شده رو ببینید!
پس پورت داخل دیتاسنتر بیش از 100مگابیته.
از VMware بین 35 تا 45 دانلود می کنه ؛ از کش فلای بین 20 تا 30

Passport
July 20th, 2012, 17:19
من کیم سوفی دارم سرعت عالی پرت هم 1 گیگ هست
پورت 1گیگابیت اشتراکی بین 10 سرور هست ؛

rezahd
July 20th, 2012, 17:20
هنوز درگیر پورت سرور های kimsufi هستید شما

majidisaloo1
July 20th, 2012, 17:30
هنوز درگیر پورت سرور های kimsufi هستید شما

نه من که مشکلی با کیم سوفی ندارم

rezahd
July 20th, 2012, 17:31
نه من که مشکلی با کیم سوفی ندارم
این صفحه رو باز کنید و مشخص کرده خود دیتا سنتر

Kimsufi - votre gamme de serveurs dédiés à partir de 14.99 Euros/mois ! (http://www.kimsufi.com/fr/)

Exemple de bande passante par serveur en fonction du nombre

متوجه خواهید شد

faranetwork
July 20th, 2012, 22:44
سلام
این مشکل مک ادرس و بلاک واقعا توی این دیتاسنتر کلافه کننده هست

دو روزه که منتظرم کار ای پی ها رسیده بشه (مک زدن)

همچین مشکلاتی رو هم بهتره دوستان بدونن
شخصا اگه میدونستم اینطوریه به هیچ وجه طرفش نمی اومدم

شما اصلام میدونین هم مک باعث میشه دیگه یوزر دیگه نتونه از آی پی ها دیگه روی وی پی اس استفاده کنه و مدیریت شما رو راحت تر میکنه؟

قزوین هاست
July 20th, 2012, 23:06
راست میگه این مک اعصاب خورکن هست.من اموزش شما مبین جان دیدم20بار ولی با هربار انجام دادن سرور بسته میشه.خودت هم اطلاع داری.یکیش امروز.من عین آموزش پیش میرم ولی...
کجاشو مشکل دارم؟

sarwhost
July 20th, 2012, 23:36
مگه مک ادرس چه دردسری داره
دقیقا اگه مثل اموزش اقا پارسیان جلو برید فک نکنم مشکل پیش بیاد یعنی 80% مشکل حل میشه

TARIMEHR
July 21st, 2012, 02:54
مشکل من اینه دیروز که سرور گرفتم تیکت اومد ای پی ریجستر نکنید و ....

من یه ای پی رو توی پنل سایت مک زدم و یه وی پی اس نصب

حالا که طبق آموزش هم پیش رفتم تایم اوت میده

یعنی ای پی فعال نیست که بخوام به وی پی اس ای پی بدم
حالا مشکل از منه یا دیتاسنتر؟

danitfk
July 21st, 2012, 07:27
مشکل من اینه دیروز که سرور گرفتم تیکت اومد ای پی ریجستر نکنید و ....

من یه ای پی رو توی پنل سایت مک زدم و یه وی پی اس نصب

حالا که طبق آموزش هم پیش رفتم تایم اوت میده

یعنی ای پی فعال نیست که بخوام به وی پی اس ای پی بدم
حالا مشکل از منه یا دیتاسنتر؟
اگه مشکل از دی سی بود الان صدتا تاپیک شکایت و انتقاد و.. از ovh ایجاد میشد ؛ دقیق طبق راه کار هایی که ارائه شد مک بزنید ؛ ست کنید ؛ سابنت درست کنید نه تایم اوت میده ؛ نه ابیوز میده و..

rezahd
July 21st, 2012, 08:55
اگه مشکل از دی سی بود الان صدتا تاپیک شکایت و انتقاد و.. از ovh ایجاد میشد ؛ دقیق طبق راه کار هایی که ارائه شد مک بزنید ؛ ست کنید ؛ سابنت درست کنید نه تایم اوت میده ؛ نه ابیوز میده و..

سلام محض اطلاع ip از طرف دیتا سنتر به router اضافه نشده و پس در این موارد ip کار نمیکنید دوست عزیز

TARIMEHR
July 21st, 2012, 13:36
خب پس مشکل از من نیست

حالا این دیتاسنتر کی مشکلو حل میکنه

مشکل توی مراحل نصب و ... نیست

مشکل توی منیجر ovh هست

بخش مک زدن

اینجا درست نیست درخواست حل مشکل بدم و از استارتر عذر میخوام
سپاس

TARIMEHR
July 21st, 2012, 15:36
ساپورت = 1 از 100

faranetwork
July 21st, 2012, 18:47
ساپورت = 1 از 100

مستقیم خرید کردین؟

TARIMEHR
July 21st, 2012, 18:52
بعد کلی مشکل و دردسر از یکی از دوستان سرور رو خریدم

وارد پنلم هم کرد
اما متاسفانه ساپورت دیتاسنتر خیلی ضعیفه

مشکل ای پی دارم

majidisaloo1
July 21st, 2012, 19:45

وارد پنلم هم کرد

مشکل ای پی دارم

دوست عزیز من مشکل شما رو میدونم و خودم برای شما سرور نصب کردم
مشکل از سمت شما و یا کسی که از ایشون سرور خریدین نیست مشکل از دیتا سنتر هست
از هر کسی هم که خریده باشین بهتون که پنل مدیریت میده یعنی همه چیزش با خودته و کسی که برای شما خریدن رو من به خوبی میشناسم بسیار آدم با شخصیتی هستن
شما بهتره به جای اینکه اینجا مشکلتون رو حل کنید به دیتا سنتر تیکت بزنید
یعنی خودتون بزنید و به کسی اکتفا نکنید زود تر نتیجه میگیرین تا اینکه توی انجمن هر کی بخواد یک چیز بگه
البته توی انجمن آدم های خوب زیاده اما تا اونجا که من این بحٍث آقای تاری مهر رو دنبال کردم هیچ کس راهنمایی نمیکنه فقط سوال بی مورد هست
من با ovh هیچ مشکلی ندارم با مک هم مشکلی ندارم چون واقعا چیز مهمی هست
مشکل من با عدم آپگرید هست همین

TARIMEHR
July 21st, 2012, 20:22
درود
من که نگفتم مشکل از فروشنده هست

از پنل هر کاری کردم نتیجه نگرفتم
اینجا هم جاش نیست ادامه بدیم

فقط خواستم بگم این دیتاسنت همچین مشکلی داره
چون اینجا هم نکات درمورد این دیتاسنتره
سپاس

faranetwork
July 22nd, 2012, 20:59

وارد پنلم هم کرد

مشکل ای پی دارم

در مورد ساپورت شما سرور کیم سوفی خرید کردین که ساپورت نرم افزاری نداره و فقظ سخت افزاری داره!! در مورد سرورهای خود OVH هم همینطور هست در صورتی که مشکل سخت افزاری دارید در قسمت incident ticket یک درخواست ارسال کنید در کمتر از 1 ساعت مشکل رو حل میکنند!!! نمونه اش هم یکی از یوزرهای ما یک هاردش بالا نمیومد یک تیکت دادیم ! کمتر از 30 دقیقه جواب دادن که کابل SATA خراب بود تعویض شد درست شد!!

پس موارد نرم افزاری روی خود شما باید انجام بدین!

البته اگه ساپورت VIP خرید کنین هم نرم افزاری هم سخت افزاری همه جوره ساپورت میشین

borsekala
July 24th, 2012, 11:41
باسلام
سایت دانلود که انواع کرک غیر مجاز داشت باشه عینا مشابه میهن دانلود و ... دانلود ، آیا مشکلی نیست ؟ . ضمنا سرور 24g رو مد نظر دارم پیشنهادی ندارید ؟

faranetwork
July 24th, 2012, 12:01
باسلام
سایت دانلود که انواع کرک غیر مجاز داشت باشه عینا مشابه میهن دانلود و ... دانلود ، آیا مشکلی نیست ؟ . ضمنا سرور 24g رو مد نظر دارم پیشنهادی ندارید ؟

در این مورد بارها توضیح داده شده...جست و جو بکنید به نتیجه میرسید...ولی باید بدونید تا زمانی که ریپورت ندن مشکلی نیست...با تغییر نام فایل هم مشکل حل میشه.....

CityKala.net
July 24th, 2012, 12:10
باسلام

ما چندین سایت دانلود رو میزبانی کردیم طی 8 ماه اخیر
مشکلی پیش نیومده براشون

rezahd
July 25th, 2012, 20:11
در مورد ساپورت شما سرور کیم سوفی خرید کردین که ساپورت نرم افزاری نداره و فقظ سخت افزاری داره!! در مورد سرورهای خود OVH هم همینطور هست در صورتی که مشکل سخت افزاری دارید در قسمت incident ticket یک درخواست ارسال کنید در کمتر از 1 ساعت مشکل رو حل میکنند!!! نمونه اش هم یکی از یوزرهای ما یک هاردش بالا نمیومد یک تیکت دادیم ! کمتر از 30 دقیقه جواب دادن که کابل SATA خراب بود تعویض شد درست شد!!

البته اگه ساپورت VIP خرید کنین هم نرم افزاری هم سخت افزاری همه جوره ساپورت میشین

سلام یک ساعت جواب میدهند نه بابا

vp_server
July 26th, 2012, 22:39

نمونه اش ما
نزدیک 2 ماه هست آقای پارسیان دارن پیگیری میکنن مشکل آیپی های ما رفع نشده!
کاش کمتر از 1 ساعت حل می کردند
اصلا 1 هفته
:|

faranetwork
July 26th, 2012, 23:57
سلام یک ساعت جواب میدهند نه بابا

کامل حرفتون رو بزنین!!! ما که چیزی نفهمیدیم از پست شما

vp_server
July 27th, 2012, 00:14
جناب پارسیان عزیز
با همه ی احترامی که من واسه شما قائل هستم
لطف کنید بیاین این تایپیک رو ببینید
http://www.webhostingtalk.ir/f129/54174/
تو این 1 ماه کلی ما ضرر کردیم
مشتری از دست دادیم
همه جا من از ما تعریف کردم خداییش حق ما نبود با ما اینجوری رفتار بشه!
با این وضع الان بازار که مشتری کمه ما کلی مشتری به خاطر نداشتن ایپی از دست دادیم
به بقیه کاری ندارم که دنبال تصویه حساب شخصی هستن!!!
هدف از ایجاد تابپیک فقط حل مشکل ماست

faranetwork
July 27th, 2012, 10:45
جناب پارسیان عزیز
با همه ی احترامی که من واسه شما قائل هستم
لطف کنید بیاین این تایپیک رو ببینید
http://www.webhostingtalk.ir/f129/54174/
تو این 1 ماه کلی ما ضرر کردیم
مشتری از دست دادیم
همه جا من از ما تعریف کردم خداییش حق ما نبود با ما اینجوری رفتار بشه!
با این وضع الان بازار که مشتری کمه ما کلی مشتری به خاطر نداشتن ایپی از دست دادیم
به بقیه کاری ندارم که دنبال تصویه حساب شخصی هستن!!!
هدف از ایجاد تابپیک فقط حل مشکل ماست

اینجا انتقادات نیست

danitfk
August 3rd, 2012, 03:45
اگر IP از سرور شما به خاطر اشتباه تنظیم کردن subnetmask / mac address بلاک بشه .. خیلی راحت با رفتن روی پنل قسمت بلاکد آی پی آدرس به یک کلیک آی پی باز میشه ! :71: :53: