PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در خواست ریسلر هاست با کشش بالا

saharhost.ir
February 21st, 2012, 14:57
سلام دوستان

یه ریسلر هاست میخواد که بتونه بازی آنلاین تراوین رو بکشه و اصلا کم نیاره لطفا از اولین و بهترین پیشنهاد خرید میکنم ممنون میشم

سی پی یو و رم باید بالا باشه

میدونم باید از وی پی اس استفاده کنم ولی رسلر قبلی که داشتم اینو میکشید ولی قیمتش از 25.000 رقته 55.0000 انقد پول ندارم

از سایتهای زیر خرید کردم بالا کشیدن

tethost.ir
irihost.org

sheitonakshirazi
February 21st, 2012, 16:28
سلام در خدمتیم
ما با توجه به سرور پر قدرتی که داریم هیچ مشکلی نداریم از لحاظ کشش
مشخصات سرور
RAM:24G
Cpu:Intel(R) Xeon(R) CPU L5630 @ 2.13GHz

برای مشاهده قیمته ها اینجا را مطالعه کنین
کاکو هاست : کیفیت اتفاقی نیست (http://www.kakohost.com/reseller/)

TOOBA IT
February 21st, 2012, 16:31
سلام دوستان

یه ریسلر هاست میخواد که بتونه بازی آنلاین تراوین رو بکشه و اصلا کم نیاره لطفا از اولین و بهترین پیشنهاد خرید میکنم ممنون میشم

سی پی یو و رم باید بالا باشه

میدونم باید از وی پی اس استفاده کنم ولی رسلر قبلی که داشتم اینو میکشید ولی قیمتش از 25.000 رقته 55.0000 انقد پول ندارم

از سایتهای زیر خرید کردم بالا کشیدن

tethost.ir
irihost.org

به نظر من بازی آنلاین رو به هیچ وجه نمیشه رو هاست اشتراکی راه اندازی کرد , بهتر هست به فکر سرور مجازی و یا اختصاصی باشید ...

shivahost
February 21st, 2012, 16:35
به نظر من بازی آنلاین رو به هیچ وجه نمیشه رو هاست اشتراکی راه اندازی کرد , بهتر هست به فکر سرور مجازی و یا اختصاصی باشید ...

دقیقا، درسته که سرورهای هاست اشتراکی قوی هستند و اکثرا ساپورت می کنند ولی این کار ظلم به دیگر سایت های روی سرور می باشد. مگر اینکه با مدیریت مناسب سرور که طبیعتا قیمت خیلی بالا خواهد شد.