PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از بين رفتن تمام نت ها در ايميل هورد _note -horde -

mmdmmd
February 21st, 2012, 10:05
سلام

راستش من از سرويس نت پد ياهو زياد استفاده ميكنم و اطلاعات حساسي(حدود 100 تا Note كه اطلاعات هاست‌ها و مشتري‌هام روش بود) را روي اون قرار ميدم و هميشه هم در دسترسمه و خيلي هم برام كارايي داره

با مشكلاتي كه اخيرا براي دسترسي به ياهو پيش اومد تصميم گرفتم اطلاعات خودمو به هاست خودم منتقل كنم و بهترين چيزي كه پيدا كردم سرويس نت پد در هورد بود
(HORDE)
هفته پيش شروع كردم به انتقال از ياهو به نت پد هورد و يكي يكي بعد از انتقال از توي ياهو اطلاعاتمو پاك ميكردم

متاسفانه اين هفته كه براي ادامه كار لاگين كردم ديدم تمامي اطلاعاتي كه هفته پيش ذخيره كرده بودم ازبين رفته و هيچ اثري ازشون نيست...
و جالبه كه ايميلها سالمند و مشكلي براي اونا بوجود نيومده

با پشتيباني وب هاستينگ(كه يك اكانت ريسلري ازشون دارم و شركتي خيلي معروفي هم هستند) كه چند بار مشكلو در ميون گذاشتم ميگن مشكل از طرف ما نبوده و براي گرفتن فايل بك آپ بايد 28 هزار تومان پرداخت كنيد ! (تازه اگر اطلاعات توش باشه)
اين در حالي كه طي دو سه هفته پيش سرويسشون خيلي مشكلات داشت و ظاهرا در حال انتقال سرور بودند ...

ولي به هر حال اونا كه زير بار اين مشكل نرفتن و

ميخاستم بدونم كسي تا حالا چنين مشكلي داشته؟ راه حلي داره ؟

اصلا به اين نت پد هورد ميشه اعتماد كرد؟
سرويس ديگه به نظرتون ميرسه؟

با تشكر

Kian
February 21st, 2012, 10:53
قرار دادن مشخصات هاست و اطلاعات کاربران در ایمیل ها و ... کلا یک اشتباه محضه، توصیه می کنم از این کار اکیدا خودداری کنید.

mmdmmd
February 21st, 2012, 12:26
وقتي تعداد كاربرا زياد بشن و بخواهي براي هر سايتي پسوردهاي سخت انتخاب كني و اينكه از هر مكاني به اونا دسترسي داشته باشي به نظرم گزينه خوبيه (- البته اگه از هر جايي بشه به ياهو دسترسي داشت!!! -)