PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آفر بدین و اگه نظر و پپیشنهاد دارین بگین

tizparvaz
February 21st, 2012, 01:31
حذف شود

mamali5
February 21st, 2012, 02:05
با سلام

در صورتی که اولین بار هست که اقدام به راه اندازی سرویس هاستینگ
و ارائه سرویس در این زمینه میکنید گرفتن سرور اختصاصی ممکن کمی دردسر ساز بشه برای شما
بهتره کمی بیشتر با مفاهیم و مشکلات آشنا بشین
برای شروع کار نمایندگی پیشنهاد میشه هم از نظر مالی تا جذب مشتری ضربه نمیخورین هم مشکلات کمتری براتون پیش میاد
و کم کم تجربه بیشتری کسب میکنین
در صورتی که علم و سرمایه کافی شو دارین گرفتن سرور اختصاصی برای شروع تقریبا خوبه...

مقدار هزینه ای که میتونین برای شروع داشته باشین رو بفرمایید تا راحت تر بشه آفر ارائه داد

با تشکر

P-CO
February 21st, 2012, 02:05
من پیشنهاد میکنم برای شروع از این پلان خوش قیمت شروع کنید (از Hetzner - آلمان) :

Intel Core i7-920
QuadCore w/HT (8 logical cores)
8 GB RAM
10 TB Bandwidth
2 x 750 GB SATA II HD
2 IP's
Fully Managed
169000Tomans/Mo.

Intel Core i7-920
24 GB RAM
2 x 750 GB SATA HDD
10 TB Bandwidth
2 IP's
Fully Managed
250000Tomans/Mo

توجه : سرور کاملاً مدیریت شده می باشد و اگر تازه کار هستید ما میتونیم هر موقع نیاز داشتید مشکل سرور شما رو بررسی و شما رو راهنمایی کنیم.

سوالی بود در خدمتم.

amirfateh
February 21st, 2012, 12:32
پیشنهاد می کنم برای شروع از ریسلری آغاز کنید

tizparvaz
February 21st, 2012, 13:28
والا طبق چیزایی که دوستان اینجا گفتن و مشاوره یکی از دوستان تو یاهو که تقریبا یه 2 ساعتی طول قرار شد ماه اول با تخفیف های ویژه بهمون وی پی اس بده از ماه بعد بریم سراغ سرور اختصاصی حالا میخوام بدونم تو این مدت که من فقط وی پی اس معمولی دارم چیکار کنم که تجربم تو پشتیبانی بالا بره و بتونم مشکلات معمولیه سرور رو وقتی سرور گرفتم خودم حل کنم وکلا یه منبع خوب بهم بدین واسه این کار

هزینه ماهانه هم که آقای p-co گفتن خیلی بالاست من hetzner 16 g رم پیدا کردم ماهانه 96000 تومن حالا این قضیه فعلا هیچی
وقتی سرور بگیرم پنل خاصی هم واسه کنترل اضافه میشه که من برم اونم یاد بگیرم ؟

P-CO
February 21st, 2012, 14:40
والا طبق چیزایی که دوستان اینجا گفتن و مشاوره یکی از دوستان تو یاهو که تقریبا یه 2 ساعتی طول قرار شد ماه اول با تخفیف های ویژه بهمون وی پی اس بده از ماه بعد بریم سراغ سرور اختصاصی حالا میخوام بدونم تو این مدت که من فقط وی پی اس معمولی دارم چیکار کنم که تجربم تو پشتیبانی بالا بره و بتونم مشکلات معمولیه سرور رو وقتی سرور گرفتم خودم حل کنم وکلا یه منبع خوب بهم بدین واسه این کار

هزینه ماهانه هم که آقای p-co گفتن خیلی بالاست من hetzner 16 g رم پیدا کردم ماهانه 96000 تومن حالا این قضیه فعلا هیچی
وقتی سرور بگیرم پنل خاصی هم واسه کنترل اضافه میشه که من برم اونم یاد بگیرم ؟

سلام، قیمتی که شما دارید با هزینه ی ستاپ هست که ما هم اون رو ارائه میدیم.

بله اضافه خواهد شد...

زنده باشید

tizparvaz
February 22nd, 2012, 11:16
سلام، قیمتی که شما دارید با هزینه ی ستاپ هست که ما هم اون رو ارائه میدیم.

بله اضافه خواهد شد...

زنده باشید
اسم اون پنل چیه
من از کجا باید در موردش اطلاعات بگیرم ؟
خوب آدم اول هزینه ستاپ بده بعد ماهانه کمتر بده بهتره که

P-CO
February 22nd, 2012, 12:51
اسم اون پنل چیه
من از کجا باید در موردش اطلاعات بگیرم ؟
خوب آدم اول هزینه ستاپ بده بعد ماهانه کمتر بده بهتره که

اطلاعات تماس جهت کسب اطلاعات بیشتر پ.خ شد.

زنده باشید

kingserver
February 22nd, 2012, 14:05
سلام
لطفا از روش های زیر برای بر قرار تماس با من استفاده کنید تا راهنماییتون کنم

ارسال تیکت:پورتال پشتیبانی و فروش - ارسال تیکت (http://portal.vgig.ir/submitticket.php?step=2&deptid=1)
ایدی من در یاهو مسنجر:vgig@rocketmail.com
شماره تماس من:09386680168