PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارور ناشناس جوملا

farsmusic
February 20th, 2012, 21:52
سلام دوستان من سرورمو ری استارت کردم و ارور زیر تو صفحه اول سایتم اومد !! و صفحه ادیتورمم باز نمیشه!!

ارور صفحه اول :
Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in/home/farsmusic/public_html/modules/mod_news_show_gk3/mod_news_show_gk3.phpon line 25

ارور ادیتور :
Fatal error: Call to undefined method stdClass::onDisplay() in /home/farsmusic.us/public_html/libraries/joomla/html/editor.php on line 268

amirfateh
February 21st, 2012, 12:47
لایل مختلفی می تونه داشته باشه،
چک بفرمایید وب سرور و مای اس کیو در وضعیت سلامت هستند یا خیر
شاید repair دیتابیس کمکتون کنه

farsmusic
February 26th, 2012, 19:18
دوست عزیز راهنمایی دقیق تر بدبد لطفا !!

allbert
February 26th, 2012, 19:34
برای رفع موقت این مشکل در داخل php.ini گزینه display_error رو disable کنید

این جلوی نمایش ارور رو میگره اما مشکل رو رفع نمیکنه

این مشکل از لود نشد یک ماژول صورت میگیره

موفق باشید

farsmusic
February 26th, 2012, 19:45
خوب برای رفع مشکل باید چکار کرد ؟

joomla2
February 26th, 2012, 21:11
سلام. یه بار فایلی که در مسیر اومده رو از پوشه افزونه دوباره آپلود کنین. دستری فایل رو چک کنید .

اگر مشکلی در کارکرد افزونه ایجاد نکرده نمایش پیغام های خطا display_error رو غیر فعال کنین.

یا هم پلاگین زیر را دانلود و سپس نصب و از مدیریت پلاگین ها فعال کنین تا دیگه خطاها رو نشون نده

http://www.up.darhayebaz.com/images/7qpzvfmkz5xw2r00v65f.zip

farsmusic
February 26th, 2012, 21:48
سلام. یه بار فایلی که در مسیر اومده رو از پوشه افزونه دوباره آپلود کنین. دستری فایل رو چک کنید .

اگر مشکلی در کارکرد افزونه ایجاد نکرده نمایش پیغام های خطا display_error رو غیر فعال کنین.

یا هم پلاگین زیر را دانلود و سپس نصب و از مدیریت پلاگین ها فعال کنین تا دیگه خطاها رو نشون نده

http://www.up.darhayebaz.com/images/7qpzvfmkz5xw2r00v65f.zip

دوست عزیز صفحه ادیتور سایت و خیلی جاهای دیگرو صفید کرده من خودم این کارو کردم اما خیلی جاها نمیشه کاری کرد باید مشکلو حل کرد !!

aligoli
March 10th, 2012, 02:33
مشکل از نسخه php هست، با نسخه جدید php ، اگر سرور ها آپدیت کنند برای سایت های جوملایی این چنین مشکلاتی ایجاد می شود، با چندین سرور سر این موضوع بحث داشتم. موفق باشید.