PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Demo vbulletin 4 | دموی ورژن 4 ویبولتین

Vahid
October 14th, 2009, 09:36
http://www.vbulletin.com/forum/blog.php?bt=6557

Demo vbulletin4
vBulletin 4 Discussion DEMO !

Vahid
October 14th, 2009, 10:10
http://files.vbulletin.com/images/cart/screenshots/member_profile.png
http://files.vbulletin.com/images/cart/screenshots/section_inline.png
http://files.vbulletin.com/images/cart/screenshots/article_inline.png
http://files.vbulletin.com/images/cart/screenshots/CMS_home.png
http://files.vbulletin.com/images/cart/screenshots/forum_main.png
http://files.vbulletin.com/images/cart/screenshots/horizontal.png

کم کم خودم نصبش میکنم توی فروم

pishtazweb
October 14th, 2009, 13:17
ورژن جدید وی بی در نوع اراره میشود وی بی کلاسیک و وی بی سوییت
تفاوت این دو نوع در این است که ورژن سویت علاون بر انجمن دارای cmsو سیستم بلاگ دهی نیز میباشد
قیمت لیسانس ها نیز تغییر کرده است و لیسانس سالانه به صورت کامل برداشته شده است
دوستان اگر در این موراد سوالی دارند بنده در خدمتم
با تشکر

pishtazweb
October 14th, 2009, 13:18
تفاوت این دو نوع در این است که ورژن سویت علاون بر انجمن دارای cmsو سیستم بلاگ دهی نیز میباشد
با تشکر

saeed25
October 14th, 2009, 13:55
با دروود
آیا برای ارتقا پیشنیاز هایی هم باید باشد؟

pishtazweb
October 14th, 2009, 13:59
با دروود
آیا برای ارتقا پیشنیاز هایی هم باید باشد؟
خیر میتوانید به راحتی ارتقا دهید اما احتمالا قالب باید به قالب ورژن جدیدی تغییر کنید یعنی استایلهای که سایتها سفارشی ساختهاند باید تغییر کند

saeed25
October 14th, 2009, 14:34
دروود
آیا این نسخه نسخه واپسین است؟؟و یا نسخه های آزمایشی است؟

AmirHosein
October 14th, 2009, 16:04
دروود
Demo!!!!!!!!!!!!

WebRang
October 14th, 2009, 16:09
با تشکر
وی بی سوییت قیمتش سالانه چنده ؟
ماهیانه چطور؟

pishtazweb
October 14th, 2009, 16:37
وی بی سوییت قیمتش سالانه چنده ؟
ماهیانه چطور؟
سلام
وی بی سوییت به صورت سالانه ارائه نمیشود لیسانس دائمی دارد که قیمت ان 235 دلار میباشد
یک مزیت بزرگ که وی بی 4 دراد این است که شما میتوانید دیتا بیس و هاست را بر رویچند سرور قرار دهید

pishtazweb
October 14th, 2009, 16:38
دروود
نسخه نهای وی بی 4 هنوز ارائه نشده است
امروز وی بولتین قیمت های جدید و همچنین شرایط وی بی 4 را به صورت کامل توضیح داده است

Nikan
October 14th, 2009, 17:27
یعنی قیمت نسخه 4 گران شده است ؟

mr.bahram
October 14th, 2009, 18:31
طی صحبت با شرکت ویبولتین در خصوص یک سری برنامه های کاری ، در جواب انتشار این نسخه بهم این رو گفتن
این نسخه از اول ژانویه سال اینده به بازار میاد و غیره

به زودی اطلاعات تکمیلی را در سایت خودم یکجا قرار خواهم داد ,

موفق باشید
بهرام

Vahid
October 14th, 2009, 21:10
اقا من زدم Publishin suite اش رو خریدم نصب کنیم رو WHT همه حال کنند :D
دعا کنید زود بیاد بیرون بنصبیم ببینیم چه شکلی هست

mr.bahram
October 14th, 2009, 21:30
وحید صبر می کردی :105:
چقدر عجله داری برادر
فکر کنم از اون دسته افراد باشی که خیلی عجول هستن توی یک کاری :-p
صبح تماس گرفتی فکر نمی کردم انقدر سریع عمل بکنی واسه خرید ،

pishtazweb
October 14th, 2009, 22:38
یعنی قیمت نسخه 4 گران شده است ؟
قیمت لیسانس انجمن ساز تنها 15 دلار گرون شده از 180 دلار شده 195 دلار و اینکه ساپورت یک ساله شده ساپورت 30 روزه
قیمت نسخه کامل یعنی انجمن ساز +cms+سیستم بلاگ دهی هم هست235 دلار
البته این قیمت پیش فروش است و قیمت اصلی 50 دلار بالاتره

Vahid
October 14th, 2009, 22:53
وحید صبر می کردی :105:
چقدر عجله داری برادر
فکر کنم از اون دسته افراد باشی که خیلی عجول هستن توی یک کاری :-p
صبح تماس گرفتی فکر نمی کردم انقدر سریع عمل بکنی واسه خرید ،
چه صبری؟ :) قیمتش که تفاوتی نداره
عجول نیستم ولی سعی میکنم همیشه اپدیت باشم
صبح هم چقدر زنگیدم تا تونستم باهات تماس بگیرم :))
کلا واسه رفاه بچه های فروم بود !:^o

Sajad
October 15th, 2009, 00:07
معلومه وحيد حسابي به فكر انجمنه. آخه از جيب اص...ني پول در بره يعني شاهكار :d

Vahid
October 15th, 2009, 00:13
معلومه وحيد حسابي به فكر انجمنه. آخه از جيب اص...ني پول در بره يعني شاهكار :d

به خدا شما شاهکارید !8-|
منم اینجا مظلوم گیر کشیدید :d

Domain
October 15th, 2009, 01:39
چه صبری؟ :) قیمتش که تفاوتی نداره
عجول نیستم ولی سعی میکنم همیشه اپدیت باشم
صبح هم چقدر زنگیدم تا تونستم باهات تماس بگیرم :))
کلا واسه رفاه بچه های فروم بود !:^o
برای پیش خرید اسم دامنه رو هم الزامی می خواد؟!
یعنی موقع انتشار، بخواهیم روی دامنه دیگه ای استفاده بشه، باید همون روال خاص که تا الآن بوده رو طی کنیم؟

NovinServer
October 15th, 2009, 04:02
سلام ، نسبت به قبل چیز توپی درست کرده اما گرونش هم کرده !
در کل تا بیاد بیرون نال می شود ! رحم بهش نمی کنند ! :59:

pishtazweb
October 15th, 2009, 09:53
برای پیش خرید اسم دامنه رو هم الزامی می خواد؟!
یعنی موقع انتشار، بخواهیم روی دامنه دیگه ای استفاده بشه، باید همون روال خاص که تا الآن بوده رو طی کنیم؟
شما میوانید با هر دومینی که میخواهید سفارش دهید چون امکان تغییر نام دومین وجود دارد
با تشکر

Vahid
October 16th, 2009, 19:06
سلام

باتوجه به اطلاعیه ای که شرکت ویبولتین در خصوص قیمت لایسنس محصول خود داده است

دوستانی که تمایل به خرید این برنامه را دارند بهترین زمان هست تا از افر ویژه این شرکت که تا 31 اکتبر می باشد استفاده بکنند

در حال حاظر این محصول به دو صورت حرفه ای و کلاسیک ( همان قدیمی ) تبدیل شده است

از امکانات اراعه شده در این محصول ها می توان به سیو ،بلاگ ، سیستم مدیریت محتوای اول سایت اشاره کرد که البته این تنها اشاره کوچکی به آن هست و در زمان انتشار نهایی این محصول اطلاعات تکمیلی در سایت قرار خواهد گرفت

قیمت اصلی نسخه حرفه ای 285 دلار می باشد که با افری که در این مدت زمان محدود گذاشته اند 235 دلار می دهند

نکته : دوستانی که لایسنس مادام دارند بدونه هیچ هزینه ای می توانند از همان محصول کلاسیک قدیمی استفاده بکنند ولی اگر بخواهند از نسخه حرفه ای این محصول استفاده بکند باید 250 دلار پرداخت بکنند که باز در این افر به قیمت 130 دلار در امده هست

قیمت لاسنس کلاسیک 192 دلار هست

دوستان توجه داشته باشید این افر تنها تا 31 اکتبر می باشد و امروز 16 اکتبر هست

برای اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات می توانید به سایت رسمی خود شرکت مراجعه بکنید

www.vbulletin.com (http://www.vbulletin.com/)

همچنین از دوستانی که تمایل به خرید این محصول را دارند ، برای مشاوره رایگان و خرید از طریق ما می توانند با شماره و ادرس زیر تماس بگیرند

09358170738

vbsaz.ir@gmail.com

ارسال شده توسط انجمنهای تخصصی و آموزشی ویبولتین

www.vbskin.ir (http://www.vbskin.ir/)

mr.bahram
October 16th, 2009, 19:48
اصلاح می کنم
قیمت لاسنس کلاسیک 192 دلار هست ===> قیمت لاسنس کلاسیک 195 دلار هست
این در خصوص افرادی هست که وضعیت مشخصی دارن یعنی می خوان تازه لایس تهیه بکن
اما در خصوص افرادی که لایس مادام داشتن و مدت 12 ماه انها تمام شده هنوز هیچ کپن تخفیفی در نظر گرفته نشده
و انهایی که هنوز 12 ماه رو دارن برای ورژن های بالاتر می توانن با دادن 130 دلار ورژن بالاتر رو درخواست بدن

( تشکر از شما وحید جان که در اینجا قرار دادین )

tak407
October 16th, 2009, 22:29
192 برا همیشه هست با اپدیت همیشگی؟
من الان 192 دلار رو بدم به من 3.8.4 میده تا اون بیاد تبدیل کنم ؟ یا این که فعلا نال استفاده کنم؟

mr.bahram
October 16th, 2009, 22:51
اگر می خواید وی بی معمولی بگیرید فرقی نمی کنه الان یا 15 روز دیگه خرید بکنید قیمت یکی هست
بله شما الان خرید بکنید هر موقع انتشار پیدا کرد این نسخه می تونید ازش استفاده بکنید
و دوستانی هم که نسخه مادام دارن می توانند در زمان انتشار دانلود و استفاده بکند

در ضمن قیمت 195 دلار هست که اشتباهی من زدم 192 دلار

mr.bahram
October 17th, 2009, 20:52
اطلاعیه اول شرکت ویبولتین

امیدواریم که انجمن شما از قابلیت تغییر و قدرت ویبولتین استفاده بهینه کند و لذت ببرد. مثل همیشه هدف ما عرضه محصولات عالی با قیمت های عالی است و ما مفتخریم که به شما در ساختن و رشد و موفقیت انجمن آنلاین شما کمک می کنیم.
در دوازده ماه اخیر ما در حال ساختن ویبولتین 4 در قدرتمند ترین شکل و یک نرم افزار قابل استفاده برای کل انجمنها بودیم. امروز ما مفتخریم که محصول ویبولتین 4 را به شما معرفی کنیم که شامل قدرت انجمن های ویبولتین 4 با محتوای کامل و بی نقص CMS و امکان بلاگ میباشد.
به عنوان یک متقاضی دارای گواهی نامه یا لایسنس فعال ما خیلی خوشحالیم که به شما تخفیف فروش مجموعه کامل ویبولتین را به قیمت فقط 130 دلار که 50 درصد کمتر از حالت عادی است عرضه کنیم. این واقعا یک عرضه به یکباره خاص است که به شما 120 دلار تخفیف جهت آپگرید کردن میدهد ولی این فرصت روز جمعه 30 اکتبر 2009 تمام میشود. اگر میخواهید بیشتر در مورد کارایی های مجموعه کامل ویبولتین و قیمت های آن بدانید به وب سایت ما مراجعه کنید. http://www.vbulletin.com/

از امروز ما یک شکل جدیدی از لایسنس را معرفی میکنیم. سیستم ویبولتین به یکبار پرداخت پول برای هزینه لایسنس تغییر پیدا میکند جهت انتشار هر مورد اصلی و این به آن معنا است که دیگر هزینه های تمدید سالیانه وجود نخواهند داشت. هر زمان که شما ورژن اصلی را خریداری کنید، شما maintenance, security و دیگر امکانات فرعی ورژن 4 را نیز دریافت خواهید کرد. شما این انتخاب را هم دارید که لایسنس فعال خود را تا زمانی که انقضا پیدا میکند براساس مقررات 12 ماه قرارداد حفظ کنید. شما برای باقیمانده لایسنس فعال خود همچنان از ما پشتیبانی دریافت خواهید کرد و میتوانید به نرم افزار های به روز شده نیز دست رسی داشته باشید که این شامل ویبولتین 4 هم هست. برای اطلاعات بیشتر به سایت ویبولتین مراجعه کنید.
همین که لایسنس شما منقضی میشود شما فقط قادر خواهید بود که به نرم افزار های به روز کننده ورژن 4 با انتقال به فرم جدید لایسنس دسترشی داشته باشید.
در ده سال اخیر محصولات ما محسنات با ارزشی را به شما عرضه کرده و ما همچنان امیدواریم که بهترین ها را به شما عرضه کنیم و شما را به عنوان یک مشتری دائم خود نگه داریم. تیم ما از نظر تعداد و تخصص به جهت توسعه انجمن های بهتر و عرضه سریع تر در حال گسترش است. ما در زمینه های توسعه مانند محصولات جدید (Big Boards) و فرمهای قابل جابجایی سرمایه گذاری میکنیم و امیدواریم که به شما در رشد انجمنتان کمک کنیم.
ارادتمند شما
تیم ویبولتین

--------------------------------

اطلاعیه دوم ویبولتین

به موجب تقاضاهای بیشمار و علاقه نشان دادن به پیش فروش مجموعه کامل ویبولتین، تصمیم به اضافه نمودن این عرضه مناسب برای متقاضیان بدون لایسنس فعال گرفته شد. برای لایسنس هایی که در دوازده ماه اخیر منقضی شده اند ما 45 دلار تخفیف برای سفارش پیش خرید عرضه میکنیم.
علاوه بر تبلیغاتی که برای پیش فروش با تخفیف 50 دلار میشود، این به آن معناست که تمامی مجموعه های ویبولتین جدید تنها 210 دلار هزینه خواهند داشت که در این صورت کل صرفه جویی شما 75 دلار خواهد بود. محدودیت این موقعیت عرضه تا 30 اکتبر 2009 میباشد و از این تاریخ به بعد قیمت ها 285 دلار خواهند شد. شما میتوانید از این عرضه در روزهای آتی استفاده کنید. ما در حال تلاش هستیم که این عرضه را به صورت یک انتخاب در کارت خرید شما قرار دهیم. به محض فعال شدن این عرضه ما شما را از طریق وبسایت مطلع خواهیم کرد.