PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاستینگ ویندوز برای من مناسب تر است یا لینوکس؟

s.beigi
February 20th, 2012, 17:32
هاستینگ ویندوز برای من مناسب تر است یا لینوکس؟

1390/11/19

زمانیکه قصد خرید هاستینگ را دارید، می توانید از سرویس های لینوکس یا ویندوز استفاده کنید. هر دو آنها بر روی کامپیوتر شخصی شما کار کرده و شما را قادر به راه اندازی وب سایتی موثر و قدرتمند خواهند کرد.

ویندوز یا لینوکس :
سیستم عاملی که شما بر روی کامپیوتر خود استفاده می کنید بر روی انتخاب شما تاثیری ندارد، همه بسته های هاستینگ با دسترسی FTP کار می کنند و بنابراین می توانید تنظیمات مربوط به صفحات وب خود را انجام دهید. اگر کامپیوتر شما به طور مثال با مایکروسافت ویندوز کار می کند این بدان معنا نیست که شما باید از سرویس های ویندوزی وب هاستینگ استفاده نمایید ... میزبانی لینوکس نیز همان کارآیی های میزبانی های ویندوز را برای شما دارد.
به هر حال، هر تکنولوژی مزایای مشخصی برای کاربران خود داراست.

برای مشاهده ادامه مطلب اینجا (http://www.morvahost.com/article/Item.aspx?qsArticleId=7)کلیک کنید.

shahintak
February 20th, 2012, 17:46
ميخواهيد وب سايت راهندازي كنيد؟ چه وبسايتي اونو بگيد

jazebeh
February 20th, 2012, 17:49
بستگی کامل به زبان برنامه نویسی وبسایت شما دارد.
چنانچه سایت شما با زبان PHP نوشته شده است هاست لینوکس بهترین گزینه برای شما خواهد بود ولی اگر سایت شما با زبان ASP.net نوشته شده است می بایست برای آن هاست ویندوز تهیه کنید.
و چنانچه سایتی دارید که به صورت ساده و استاتیک با HTML ساخته شده است باز هم توصیه من هاست لینوکس است به دلیل امنیت و قدرت و کنترل پنل های بیشتر و بهتر.

موفق باشید