PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اعلام هزینه ی ساخت دی ان اس اختصاصی در دایرکت ادمین

ALI-US
February 20th, 2012, 17:23
درود و عرض ادب

روی سرور اختصاصی دیتاسنتر دایرکت ادمین نصب کرد الان میخوام یه دونه یوزر بسازم و دامین
ادد کنم روی همون یوزر و دی ان اس اختصاصی بسازم واسه سرور و دی ان اس هایی که ساخته شدن رو ست کنم روی دامین و از طریق دامین بتونم سرور رو باز کنم و یا لینک فایل های آپلود شده رو بردارم

هر کدام از عزیزان هزینه مورد نظر انجام این عملیات روی دایرکت ادمین را در همین تاپیک اعلام کنند
و اینکه چقدر زمان میبره انجام این کارها

amirizadi
February 20th, 2012, 17:41
این مورد چیزه زیاد سختی نیست با کمی سرچ خودتون هم میتوانید انجام بدید!!

ALI-US
February 20th, 2012, 17:55
خودم کارهاش رو انجام دادم
ولی دی ان اس های اختصاصی ساخته شده با ای پی ست نمی شن احتمالا یه جای کار مشکل داره تصمیم گرفتم به دست کسی انجام بشه که این کار را قبلا انجام داده;)

bepad
February 20th, 2012, 18:03
سلام

برید بخش service monitor و named و httpd رو به ترتیب ریستارت کنید احتمالا حل میشه

amirfateh
February 20th, 2012, 18:22
اگر کمی سرچ کنید بخصوص فروم های دایرکت ادمین، راه حل رو پیدا می کنید.

---
February 20th, 2012, 18:39
پیغام خصوصی برای شما ارسال شد .

mhasani95
February 24th, 2012, 15:03
برای دی ان اس اختصاصی باید 2 ریکورد از نوع a تعریف کنید که هر کدوم به یک آی پی سرور شما وصل باشه
مثلا
ns1 a x.x.x.x
ns2 a x.x.x.y
کار سختی نیست !

kamran_b
March 25th, 2012, 13:49
سلام

اول باید برب اون جایی که دامنه روثبت کردی دوتا دی ان اس بسازی مثلا ns1.domain.com or ns2.domain.com بعد ip اون روری که میخوای رو اون پارک کنی رو وارد کنی .بعد بیای وارد کنترل پانل بشی و به تنظیمات DNS بری و DNS هاتو وارد کنی وهیچ هزینه ای هم نداره

Arashdn
March 25th, 2012, 14:42
یه نگاه به تاریخ پست بندازید ......

hamtermi
March 25th, 2012, 15:26
خوب اشکال کار اینجاست که تاپیک بعد از رفع مشکل باید بسته بشه دیگه...

kamran_b
March 26th, 2012, 04:15
سلام

من خیلی معزرت میخوام به غیر از اون کسی که این سوال روکرده کسی دیگه ادمنیست شاید یکی بخواد استفاده کنه .(مشکل کار ما اینجاست که فقط به فکر پرکردن پست ها هستیم به محتوای ان اصلا اهمیت نمیدیم)

موفق باشین