PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در انتقال کل یه سایت از یه وی پی اس به یه وی پی اس دیگر

yebordi
February 20th, 2012, 06:24
سلام دوستان
اگر سوالم در بخش صحیح نیست پیشاپیش پوزش می خوام
من قصد دارم سایتم ( انجمن ویبولتین ) رو از یه وی پی اس به یه وی پی اس دیگه منتقل کنم ...
پنل هر دو وی پی اس هم دایرکت ادمین هستش
کل پوشه public-html رو زیپ کردم و آپلود کردم روی سرور جدید و از حالت فشرده خارج کردم
از گزینه MySQL Managment دیتابیس خودم رو دانلود کردم و روی وی پی اس جدید که می خواهم آپلود کنم این ایرور رو متاسفانه می ده
Unable to restore database admin_base : ERROR 2006 (HY000) at line 2373: MySQL server has gone away gunzip: stdout: Broken pipe

آیا باید فایل زیپ رو Restore کنیم ؟ چون من فایل زیپ رو آپلود می کنم ایرور بالا رو می ده ولی وقتی فایل رو حالت فشرده خارج می کنم و آپلود می کنم پیغام موفقیت رو می ده ولی حجم دیتابیس صحیح نیست و 3 مگابایته فقط در صورتی که باید حدود 30 مگابایت فشرده باشه
به نظرتون مشکل از کجاست ؟ ورژن ویبولتین من 4.1.6 است
لطفا راهنمایی کنید

sarvar
February 20th, 2012, 07:21
فکر کنم فایل دیتابیس شما کامل دانلود نشده بهتره از این برنامه MySQLDumper کمک بگیرید برای Backup گرفتن

---------- Post added at 07:21 AM ---------- Previous post was at 07:20 AM ----------

اینم لینک سایتش
MySQLDumper - Backup your MySQL-Database (e.g. forum, guestbooks and online shops) (http://www.mysqldumper.net)

هاست 97
February 20th, 2012, 08:43
از سایتتون یک فول بک آپ بگیرید و منتقل کنید!
ضمنا اگر vps دوم کانفیگ نباشد انجمن شما آسیب خواهد دید و بخش زبان آن کار نخاهد کرد

arazit
February 20th, 2012, 20:28
آیا با Fullbackup انتقال می دین؟

allbert
February 20th, 2012, 20:32
از طریق پنل یوز Create/Restore Backups یک بک اپ تهیه کنید
بک اپ رو انتقال بدید به قسمت بک اپ دایرکت ادمین سرور دوم بعد هم ریستور کنید
میتونید از پنل ادمین یک فول بک اپ تهیه کنید که دی ان اس ها و همه ی تنظیمات هم منتقل میشه برراتون