PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر دوستان

H.G.N
February 20th, 2012, 00:39
با عرض سلام

دوستان بنده قصد دارم یک مودم Adsl وایرلس دار تهیه کنم . ( برای مصرف خانگی )

سوال 1 : دوستان چه مارک و مدلی رو برای خرید پیشنهاد میدن ( قیمت ما بین 70 - 120 تومان )

سوال 2 : مزایا و معایب این مودم ها رو توضیح بدید ( امنیت و افت سرعت و ... ) نسبت به مودم های معمولی

------- -------- -------- --------
با تشکر ویژه

sebastian
February 20th, 2012, 11:43
با عرض سلام

دوستان بنده قصد دارم یک مودم Adsl وایرلس دار تهیه کنم . ( برای مصرف خانگی )

سوال 1 : دوستان چه مارک و مدلی رو برای خرید پیشنهاد میدن ( قیمت ما بین 70 - 120 تومان )

سوال 2 : مزایا و معایب این مودم ها رو توضیح بدید ( امنیت و افت سرعت و ... ) نسبت به مودم های معمولی

------- -------- -------- --------
با تشکر ویژه

TP link بگیرید قیمتش هم مطلبو هستش
و برای امنیت باید تنظیمات wap 1 و wap 2 را فعال کنید و افزایش سرعت یا افت اون هم به محل قرار گیری مودم و نحوه ی قرار گیری آنتن نسبت به فضایی کاری که دارید بستگی داره

okey
February 20th, 2012, 11:53
به هیچ وجه تی پی لینک و دیلینک نگیرید .کافیه مخابرات تون قاطی داشته باشه ... یا یه کم شلوغ باشه ! کلا فاتحه اینترنتتون خوندس

پیشنهاد من Asus هست . مثلا asus n10 رو بگیرین . هم وایرلس داشته باشه که بتونید هر جای خونه با لب تاپ خواستید اینترنت داشته باشید هم کیفیت مطلوب تری داشته باشه . هم مشکلات تی پی لینک و دی لینگ رو نداره .

شنیدم تی پی لینک و دی لینک رو ایران دست کاری می کنه که برا آقای چیز پی ان خواب جواب نده ولی asus ها رو نمی تونن دست کاری کنن .

معایبی هم برا asus فعلا ندیدم فردا رو نمی دونم :دی

---------- Post added at 11:53 AM ---------- Previous post was at 11:48 AM ----------

اضافه کنم که قیمتش 75 هزار تومان هست .
البته هر چی پول بدی کالای بنجل چینی تحویل می گیری . ( به قول معروف چینی داریم تا چینی :دی )

ilmavps
March 6th, 2012, 01:12
اقا من خودم مودمم ای پی لینکه مشکلی هم باهاش ندارم ماله خیلی وقته پیشه یکی از دوستان تی پی لینک داشت هر دفعه ریست می شد

MihanTech
March 6th, 2012, 01:26
من خیلی وقته از D-Link 2640 استفاده میکنم و هم 4 پورت lan ـش مشغوله و هم لپتاپ هارو تغذیه میکنه