PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش ویژه سرور مجازی انگلیس - پرشین کلود

RezaFH
February 19th, 2012, 23:04
با سلام خدمت کاربران گرامی وب هاستینگ تالک

به اطلاع میرسانیم، با توجه به اضافه شدن دو سرور جدید به مجموعه سرورهای پرشین کلود، تصمیم بر آن شد تا با ارائه آفر های ویژه در خدمت کاربران گرامی باشیم.
قابل ذکر است فروش ویژه از اول اسفند ماه شروع خواهد شد و تا آخر اسفند ماه ادامه خواهد داشت.

- فروش ویژه ی سرورهای مجازی لینوکس حرفه ای با دایرکت ادمین رایگان دائمی (5 لایسنس رایگان قابل ارائه)
برای مشاهده پلن ها و سفارش سرور میتوانید از لینک مقابل استفاده کنید : سرورهای مجازی حرفه ای (http://my.persiancloud.ir/cart.php?gid=9)
- فروش ویژه ی تمام پلن های سرورهای ویندوز، لینوکس، میکروتیک و فضای بک آپ با 7000 تومان تخفیف ماه اول
برای مشاهده پلن ها و سفارش سرور میتوانید از لینک مقابل استفاده کنید : سرورهای مجازی معمولی (http://my.persiancloud.ir/cart.php) - سرورهای مجازی حرفه ای (http://my.persiancloud.ir/cart.php?gid=9) و سرورهای مجازی میکروتیک (http://my.persiancloud.ir/cart.php?gid=6)

کد تخفیف: esfand90

پلن 1
رم : 256 مگابایت
هارد : 10 گیگابایت
پورت : 200 مگابیت اختصاصی
پهنای باند : 400 گیگابایت
قیمت : 16000 تومان

پلن 2
رم : 512 مگابایت
هارد : 20 گیگابایت
پهنای باند : 600 گیگابایت
قیمت : 24000 تومان (ماه اول 17000 تومان)

پلن 3
رم : 768 مگابایت
هارد : 30 گیگابایت
پهنای باند : 800 گیگابایت
قیمت : 32000 تومان (ماه اول 25000 تومان)

پلن 4
رم : 1024 مگابایت
هارد : 40 گیگابایت
پهنای باند : 1000 گیگابایت
قیمت : 40000 تومان (ماه اول 33000 تومان)

(لازم به ذکر است تخفیف شامل پلن های اول نمیشود)

برخی از امکانات سرورهای مجازی پرشین کلود به شرح زیر میباشند:

- امکان مدیریت سرور از طریق پنل کاربری
- امکان ارائه ی آی پی با موقعیت های مختلف از جمله ایران، انگلیس، آلمان، آمریکا و هلند
- استفاده از سرورهایی با سخت افزار قدرتمند و با کیفیت بالا
- سخت افزار سرور اصلی اختصاصی متعلق به شرکت
- ارائه ی حافظه، پردازشگر و پورت اختصاصی برای هر سرور مجازی
- رسیدگی مستقیم به تخلفات احتمالی کاربران
- ارائه ی فضای بک آپ روی سرورهای دیگر با قیمت بسیار مناسب

توضیحات و افزودنی های مورد نیاز جهت سفارش و استفاده از سرورهای مجازی پرشین کلود :

- هزینه 256 مگابایت رم اضافی، 4000 تومان
- هزینه 10 گیگابایت هارد معمولی اضافی، 3000 تومان
- هزینه 10 گیگابایت هارد SSD اضافی، 9000 تومان
- هزینه 10 گیگابایت فضای بک آپ، 4000 تومان
- هزینه 200 گیگابایت پهنای باند اضافی، 5000 تومان
- هزینه آپگرید به پورت 500 مگابیت اختصاصی، 10.000 تومان
- هزینه هر آی پی اضافی، 1500 تومان
- هزینه نصب مجدد سیستم عامل به درخواست کاربر، 5000 تومان

- هزینه لایسنس cPanel معادل 15 دلار به قیمت روز
- هزینه لایسنس DirectAdmin معادل 7000 تومان
- هزینه نصب و کانفیگ نیمه حرفه ای هرکدام از پنل ها درصورت درخواست، 50 هزار تومان خواهد بود

- پشتیبانی سرورهای مجازی ارائه شده فقط شامل حل مشکلات سخت افزاری بوده و در صورت نیاز به پشتیبانی سایر موارد هزینه دریافت خواهد شد.
- هیچ گونه بک آپ (نسخه پشتیبان) از سرورهای مجازی ارائه شده وجود نخواهد داشت و مسئولیت حفظ اطلاعات با مشتریان خواهد بود.
- سیستم عامل های ویندوزی قابل ارائه عبارتند از : Windows Server (Enterprise) 2003 , 2008 , 2008 R2
- سیستم عامل های لینوکسی قابل ارائه عبارتند از : CentOS 5.7 و CentOS 6.0
- کنترل پنلهای قابل درخواست : cPanel و DirectAdmin

با تشکر از توجه شما :)

RezaFH
February 24th, 2012, 15:41
جهت آپدیت تاپیک:

مشخصات سرور های اضافه شده به شرح زیر هستند:

CPU : Dual Intel Xeon E5645
RAM : 64 GB DDR3
HDD : 4x WesternDigital 2TB 7200rpm 64M cache SATAIII
HDD : Intel SSD 320 Series 600GB
HDD : Intel SSD 320 Series 80GB - boot drive
UP Link : 2 x 1Gbps full Duplex

و سرور دوم :

CPU : Intel Xeon E3-1245
RAM : 16 GB DDR3
HDD : 2x Segeate 1TB 7200rpm 64M cache SATAIII
HDD : 32GB Integral SSD Drive - boot drive
UP Link : 2 x 1Gbps full Duplex

همچنین از لایسنس های رایگان در نظر گرفته شده، 3 عدد باقی مانده.

با تشکر :)

Warez-Host.IR
March 11th, 2012, 16:55
سلام رضا جان
1 - موقعیت اصلی سرورها در کدام دیتاسنتر است ؟؟
2 - نمونه ای پی برای تست پینگ
3 - در چند پست مشاهده کردم که اعلام کردید :

سرور هم برای فایل هاستینگ وارز هست و هیچ مشکلی از این لحاظ نخواهد بود.
برای یک سایت با زبان انگیسی که فیلم و موزیک ها را با لینک دانلود مستقیم قرار می دهد (( از نظر کپی رایت )) مشکلی ایجاد نخواهد شد ؟؟

موفق باشید

RezaFH
March 11th, 2012, 17:02
سلام رضا جان
1 - موقعیت اصلی سرورها در کدام دیتاسنتر است ؟؟
2 - نمونه ای پی برای تست پینگ
3 - در چند پست مشاهده کردم که اعلام کردید :

برای یک سایت با زبان انگیسی که فیلم و موزیک ها را با لینک دانلود مستقیم قرار می دهد (( از نظر کپی رایت )) مشکلی ایجاد نخواهد شد ؟؟

موفق باشید

سلام رحمان جان

1- سرورها همانطور که گفته شده در انگلیس هستند و در دیتاسنتر IceColo هاست میشوند.
2- برای تست پینگ میتونید از دامین هم استفاده کنید ، آی پی : 87.236.209.6 , 87.236.209.129
3- بله، با توجه به اینکه آی پی ها برای خودمون هست، مشکلی از این لحاظ نیست.
البته لازم به ذکر هست که تخلفاتی مانند ارسال اسپم و attack و استفاده از اسکریپت های نال پیگیری میشوند.

در خدمتیم :)

Warez-Host.IR
March 12th, 2012, 19:35
سلام رحمان جان

1- سرورها همانطور که گفته شده در انگلیس هستند و در دیتاسنتر IceColo هاست میشوند.
2- برای تست پینگ میتونید از دامین هم استفاده کنید ، آی پی : 87.236.209.6 , 87.236.209.129
3- بله، با توجه به اینکه آی پی ها برای خودمون هست، مشکلی از این لحاظ نیست.
البته لازم به ذکر هست که تخلفاتی مانند ارسال اسپم و attack و استفاده از اسکریپت های نال پیگیری میشوند.

سلام
ممنون رضا جان به خاطر پاسخت
اما نکته ای که می مونه این هست که انگلیس کاملاً کپی رایت را رعایت میکنه
فایل هاستینگ هم که یه کم ناجوره , به نظر من از نال اسکریپت حساسیت بیشتری می طلبه
اما درسته که ای پی ها به نام خودتون هست ولی طبق صحبتهایی که با چند نفر از همکاران کردن باز هم مشکل ایجاد خواهد شد و نمیشه نادید گرفت
این موارد را برای این گفتم که اگر واقعاً با فایل هاستینگ ( وارز )) مشکلی نداشته باشید برای یکی از دوستان نزدیک از انگلیس نیاز دارم
سایت ایشون از دو بخش ایجاد شده
CMS اصلی و انجمن vBulletin است که سایت به زبان انگلیسی ایجاد شده (( vBulletin دارای لایسنس هست ))
سایت حدود 18 ماه هست که فعالیت میکنه و آمار بازدید مناسبی داره
یک سرور مجازی با حدود 3 گیگ رم و حدود 500 گیگ هارد نیاز داره به همراه دو هسته کامل پردازنده
اما مهمترین مورد همین اخطارهایی هست که جهت کپی رایت فیلم ها و ... برای ایشون ارسال میشه
قیمت و هزینه ماهیانه ملاک نیست و ایشون هم از این نظر مشکلی نداره
حدود 9 ماه هست که ایشون روی سرورهای سوئیس ما در حال میزبانی هست که به دلیل زیاد شدن اخطارها جهت کپی رایت , شخصاً در حال پیگیری برای یک میزبان خوب و مناسب مثل شما برای ایشون هستم و چون کیفیت و سطح کاری شما را خیلی قبول دارم گفتم که ابتدا به شما شرایط را کامل توضیح بدم و اگر مشکلی نداشت بعد با ایشون صحبت کنم
همچنین قیمت چنین سرویسی که این دوست ما نیاز داره را هم اگر حدوداً اعلام کنید ممنون میشم

موفق باشی

RezaFH
March 12th, 2012, 20:09
سلام

والا رحمان جان نمیدونم شما هم آی پی های خودتون رو برای میزبانی استفاده میکنید یا آی پی های دیتاسنتر هست ؟
قصد پافشاری فقط برای پیدا کردن مشتری جدید و ... هم ندارم؛
اما بازهم بنظر من مشکلی نخواهد بود.
چون برای پیگیری مواردی مثل کپی رایت، شاکی باید به ارائه دهنده ی سرویس مراجعه کنه که در این مورد (مثلا) ما خواهیم بود.
و دیتاسنتر به عنوان ارائه دهنده پهنای باند به ما، نمیتونه کاری بکنه در این مورد یا موارد دیگر. (مثل تهیه پهنای باند داخلی ایران از ترکیه یا سوریه و ...)
مگر اینکه مسائل سـیاسـی یا امنیتی پیش بیاد که این بحث اش جدا هست.

اما در مورد سرویسی که گفتید، (البته میزان مصرف پهنای باند رو نگفتید)
اگر پهنای باند مصرفی بالا باشه و لود سرور رو بالا ببره، متاسفانه "الان" امکان ارائه سرویس نیست چون باید هارد اختصاصی تهیه بشه تا یوزرهای دیگه رو دچار مشکل نکنه.
ولی اگر مصرف پایین هست (که بعید میدونم) با این مورد هم مشکلی نداریم و در هرزمان قابل ارائه خواهد بود.

Warez-Host.IR
March 12th, 2012, 21:01
سلام

والا رحمان جان نمیدونم شما هم آی پی های خودتون رو برای میزبانی استفاده میکنید یا آی پی های دیتاسنتر هست ؟
قصد پافشاری فقط برای پیدا کردن مشتری جدید و ... هم ندارم؛
اما بازهم بنظر من مشکلی نخواهد بود.
چون برای پیگیری مواردی مثل کپی رایت، شاکی باید به ارائه دهنده ی سرویس مراجعه کنه که در این مورد (مثلا) ما خواهیم بود.
و دیتاسنتر به عنوان ارائه دهنده پهنای باند به ما، نمیتونه کاری بکنه در این مورد یا موارد دیگر. (مثل تهیه پهنای باند داخلی ایران از ترکیه یا سوریه و ...)
مگر اینکه مسائل سـیاسـی یا امنیتی پیش بیاد که این بحث اش جدا هست.

اما در مورد سرویسی که گفتید، (البته میزان مصرف پهنای باند رو نگفتید)
اگر پهنای باند مصرفی بالا باشه و لود سرور رو بالا ببره، متاسفانه "الان" امکان ارائه سرویس نیست چون باید هارد اختصاصی تهیه بشه تا یوزرهای دیگه رو دچار مشکل نکنه.
ولی اگر مصرف پایین هست (که بعید میدونم) با این مورد هم مشکلی نداریم و در هرزمان قابل ارائه خواهد بود.

سلام رضا جان
ممنون به خاطر توضیحاتت
بیشتر به خاطر کیفیت و منابع اختصاصی که سرویس های شما داره مزاحم شدم
پهنای باند مصرفی هم حدوداً ماهیانه بین 4 تا 6 ترابایت هست (( به دلیل لینکهای مستقیم )) که تا امروز روی سرورهای سوئیس که 50 ترابایت پهنای باند داشته میزبانی میشده
در مورد هادریسک هم بله درسته فشاری که به هاردیسک وارد میکنه زیاد هست به همین دلیل یک هاردیسک sas اختصاصی براشون تهیه کردیم

فکر کنم با این تفاصیر بهتر باشه یک اختصاصی براشون تهیه کنیم
خودشون نظرش روی سرورهای انگلیس بود (( به دلیل کیفیت خوب پورت های این لوکیشن )) برای همین مزاحم شما شدم
در هر صورت ممنون که وقت گذاشتی

موفق باشی

EasternBoy
March 14th, 2012, 14:15
سلام..
میشه بپرسم پلن 4 چه تعداد cpu داره ؟ و چندتا ip ؟

راستی شرکت شما پشتیبانی به صورت تلفنی نداره ؟

RezaFH
March 14th, 2012, 16:44
سلام..
میشه بپرسم پلن 4 چه تعداد cpu داره ؟ و چندتا ip ؟

راستی شرکت شما پشتیبانی به صورت تلفنی نداره ؟

با سلام خدمت شما
پلن 4 بصورت پیشفرض 1 هسته پردازنده و 1 آی پی داره
که در صورت نیاز قابل ارتقا خواهد بود.

امکان پشتیبانی بصورت تماس تلفنی هم در حال حاضر موجود نیست.

اگر سوالی بود در خدمت.
موفق باشید :)

EasternBoy
March 14th, 2012, 18:33
قیمت 1هسته اضافه چقدر میشه ؟ و اینکه آیا در vps ها همه پورت ها باز و قابل استفاده هستند ؟

RezaFH
March 14th, 2012, 20:15
قیمت 1هسته اضافه چقدر میشه ؟ و اینکه آیا در vps ها همه پورت ها باز و قابل استفاده هستند ؟

قیمت یک هسته اضافی 7000 تومان خواهد بود.
بله تمام پورت ها هم باز هستند و قابل استفاده (محدودیتی وجود نداره)
البته درصورت مشاهده سوءاستفاده های احتمالی مانند ارسال اسپم، پورت ضمن تذکر، پورت بسته خواهد شد.

EasternBoy
March 14th, 2012, 20:29
همه چیز عالی هست. بسیار علاقه مند به دریافت سرویس از شما هستم.

فقط اینکه چون برای یک شرکت خاص می خوام این سرویس رو بگیرم، هیچ آدرس فیزیکی یا تلفن یا شرکت ثبت شده از سوی شما پیدا نکردم. به صورت شخصی اگر کار می کنید ، امکان داره که آدرس یا تلفن هم ارائه بدید ؟ (در سایت persiancloud به جز یک فرم، اصلا صفحه تماس با ما نداشت)

sasan_blue
March 14th, 2012, 20:35
آقای فدای حسینی تایید میشن.
توی ساپورت بهترین هستند. آموزش هم میدن:دی

RezaFH
March 14th, 2012, 21:01
همه چیز عالی هست. بسیار علاقه مند به دریافت سرویس از شما هستم.

فقط اینکه چون برای یک شرکت خاص می خوام این سرویس رو بگیرم، هیچ آدرس فیزیکی یا تلفن یا شرکت ثبت شده از سوی شما پیدا نکردم. به صورت شخصی اگر کار می کنید ، امکان داره که آدرس یا تلفن هم ارائه بدید ؟ (در سایت persiancloud به جز یک فرم، اصلا صفحه تماس با ما نداشت)

ما در خدمتیم :)
لازم به ذکر هست ما شرکت ثبت شده داریم (شرکت توسعه وب آرایا به شماره ثبت 21323) که قابل تحقیق هست.
اما در حال حاضر دفتر فروشی برای شرکت نداریم و امکان ارائه آدرس فیزیکی وجود نداره.
انشالله در اوایل سال جدید دفتر فروش هم افتتاح خواهد شد.

موفق باشید

---------- Post added at 08:01 PM ---------- Previous post was at 07:59 PM ----------

آقای فدای حسینی تایید میشن.
توی ساپورت بهترین هستند. آموزش هم میدن:دی

ممنون، شما لطف دارید دوست عزیز :)

MihanTech
March 14th, 2012, 21:03
تنها فرد قابل اعتماد و هم چنین قابل احترامی هستند که بنده باهاشون آشنا شدم .

بسیار فردی خوش برخورد با سطح دانش بالا و دوست داشتنی هستند .

EasternBoy
March 15th, 2012, 14:09
سلام

آقا من با 2هسته و رم 1گیگ می خوام . امکانش هست که پهنای باند و فضای دیسک رو کم کنید تا همون 39هزار تومان بشه ؟
در ضمن نحوه واریز مبلغ و هزینه ها رو هم بهم اعلام کنید.

ممنون.