PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستان عزیز و حرفه ای ، لطفا" راهنمائی نمایید

saeed16795
February 19th, 2012, 18:02
سلام خدمت همه دوستان
من یه چند تا راهنمائی می خوام
دلیل اینکه این پست رو ایجاد کردم هم اینه که متاسفانه کل سایت رو گشتم و چیزی دستگیرم نشد
به دلیل اینکه هر کسی یه چیزی می گه و ...

از قبل این رو هم بگم که من نه می خوام رقیبی برای دوستان عزیزم باشم و نه ...
فقط به دلایلی باید این کار رو ( فروش هاست ) انجام بدم و اون هم به یه سری مشتریان خاص خودم .
و به دلیل اینکه نمی خوام حرفه ای ادامه بدم نمی خوام هم زیاد هزینه کنم ، یعنی کمترین هزینه ممکن
چون این مثلا" 100 تا مشتری خاص باید بدونن که من حرفه ای هستم ، فقط همین ، البته از نظر ساپورتشون مشکلی ندارم

سئوالات :
1- من از این سایت ریسلر خریدم آیا به نظر شما خوبه ؟ : deepahosting.com
2- سیستم whmcs خوبه برای مدیریت؟
3- آیا می تونم نسخه نال شدش رو استفاده کنم؟ و در صورت استفاده مشکلی ندارم؟ (از سایت بالا پرسیدم گفتن اشکالی نداره نال شده استفاده کنم)
4- اگر نسخه نال شده رو استفاده کنم آیا می تونم از ماژول های نال شده هم استفاده کنم؟
5- اگه نسخه اصلی رو بخرم می تونم از ماژول های نال شده استفاده کنم؟
6- برای اینکه پرداخت الکترونیک راه بندازم تو سایت چه ملزوماتی رو باید انجام بدم؟
7- برای ثبت دامنه .ir و غیره باید چه چیزهائی رو به سایتم اضافه کنم؟
8- برای ارسال اس ام اس و بقیه کار ها هم لطفا" راهنمائی کنین

در آخر باید بگ که شاید جواب به این سئالا خودش یه آموزش کلی باشه
ولی ازتون خواهش می کنم که در صورت امکان جواب بدید
انشاالله که همگی موفق باشین
تشکر فراوان

H.G.N
February 19th, 2012, 18:03
با سلام

دوست عزیز

در این موارد قبلا در انجمن بحث شده است با کمی جستوجو می تونید به نتایج مطلوبی برسید

روز خوش

saeed16795
February 19th, 2012, 18:06
خیلی ممنون از جوابتون
ولی واقعا" من همه جای سایت رو دیدم
مطمئنا" از روی تنبلی این پست رو نزدم
جدا" هر کسی یه چیزی گفته
البته در جاهای پراکنده
من جواب سئوالات بالا رو در هیچ تاپیکی به صورت جامع و کامل نگرفتم
یعنی جوابی که بتونم از روی اون نتیجه یا تصمیم بگیرم
بازم متشکرم از جوابتون
روز شما هم متعالی باد

Warez-Host.IR
February 19th, 2012, 18:55
سلام
1 - نظری ندارم
2 - WHMCS سیستم جامع و کاملی هست که در حال حاضر هم بسیاری از سایتها از اون استفاده می کنند , به نظر من بهترین گزینه در حال حاضر هست
3 - می تونید استفاده کنید , ایجاد شدن مشکل و ساسپند شدن شما بستگی به میزبان سایت شما و قوانین سرویس دهنده دارد که در صورت دریافت اخطار چگونه برخورد کند
4 و 5 - اگر نسخه نال شده داشته باشید یا نداشته باشید می توانید از ماژول های این سیستم استفاده کنید حتی ماژول هایی که نال شده است
اما در کل خرید گزینه عاقلانه تری است
6 - اکثراً از درگان بانک ملت استفاده میکنند که در لینک زیر می توانید توضیحات کامل را مشاهده کنید :
به پرداخت ملت | ارائه دهنده خدمات و راه حلهای پرداخت الکترونیک (http://www.behpardakht.com/Help_payments.aspx)
7 - یک ماژول نیاز دارید که اکثر نمایندگان رسمی موجود دارند یا نهایت امر یک درخواست در انجمن ایجاد کنید , حداقل 4 نفر بهتون آفر میدن :D
یا از طریق سایتهای مثل پرشین رجستر و اس ای شانزده صفر يک اقدام کنید
8 - ماژول مربوط به ارسال SMS را هم اکثر کسانی که سرویس تحت وب مربطه را ارائه می کنن موجود دارند که از شماره اختصاصی و ... را از خودشان خرید کنید ماژول را رایگان ارائه میکنند که نمونه اون آقای داوری بود (( اگر اشتباه نکنم ))

موفق باشید

allbert
February 19th, 2012, 19:11
اگر مایل هستید که حرفه ای به نظر بیاد پیشنهاد میشه از یه حرفه ای برای پلن ریزی و اجرای سایت و بخش فروش استفاده کنید

وگرنه چون اول راه هست خیلی به مشکل بر میخورید

---------- Post added at 07:11 PM ---------- Previous post was at 06:59 PM ----------

من سعی میکنم تو توضیحاتم جواب کامل شما رو بدم

تجربه ثابت کرده که اسکریپت نال شده = هک شدن

سیستم whmcs بهترین برنامه پشتیبانی برای هاست و . . . هست

اگر لایسنسش رو داشته باشی میتونی از ماژول های نال شده استفاده کنی

برای پرداخت انلاین هن باید ماژول بانک مورد نظر رو تهیه کنیه یا از طریق زرین پال اقدام کنید

ماژول ارسال اس ام اس هم در همین سایت موجود هست برای whmcs

parsvia
February 19th, 2012, 19:17
سلام دوست عزیز
در مورد سایت پشتیبانی رسیلرتون نظری ندارم اما :
whmcs یکی از برترین سیستم های مدیریت مشتری برای هاستینگ هستش. اکثر سایت های هاستینگ از همین سیستم استفاده می کنن
می تونید نسخه نال شده استفاده کنید و ماژول نال شده نصب کنید
برای ثبت دامنه هم چیز خاصی نمی خواد اضافه کنید
whmcs امکان ثبت سفارش دامنه رو داره فقط باید نمایندگی ثبت داشته باشید که بعد از گرفتن سفارش دامنه اون رو ثبت کنید

---------- Post added at 07:17 PM ---------- Previous post was at 07:15 PM ----------

برای پرداخت آنلاین هم از سایت
زرين پال | ياور زرين (http://www.zarinpal.com)
می تونید استفاده کنید

CityKala.net
February 19th, 2012, 19:24
سلام خدمت همه دوستان
من یه چند تا راهنمائی می خوام
دلیل اینکه این پست رو ایجاد کردم هم اینه که متاسفانه کل سایت رو گشتم و چیزی دستگیرم نشد
به دلیل اینکه هر کسی یه چیزی می گه و ...

از قبل این رو هم بگم که من نه می خوام رقیبی برای دوستان عزیزم باشم و نه ...
فقط به دلایلی باید این کار رو ( فروش هاست ) انجام بدم و اون هم به یه سری مشتریان خاص خودم .
و به دلیل اینکه نمی خوام حرفه ای ادامه بدم نمی خوام هم زیاد هزینه کنم ، یعنی کمترین هزینه ممکن
چون این مثلا" 100 تا مشتری خاص باید بدونن که من حرفه ای هستم ، فقط همین ، البته از نظر ساپورتشون مشکلی ندارم

سئوالات :
1- من از این سایت ریسلر خریدم آیا به نظر شما خوبه ؟ : deepahosting.com
2- سیستم whmcs خوبه برای مدیریت؟
3- آیا می تونم نسخه نال شدش رو استفاده کنم؟ و در صورت استفاده مشکلی ندارم؟ (از سایت بالا پرسیدم گفتن اشکالی نداره نال شده استفاده کنم)
4- اگر نسخه نال شده رو استفاده کنم آیا می تونم از ماژول های نال شده هم استفاده کنم؟
5- اگه نسخه اصلی رو بخرم می تونم از ماژول های نال شده استفاده کنم؟
6- برای اینکه پرداخت الکترونیک راه بندازم تو سایت چه ملزوماتی رو باید انجام بدم؟
7- برای ثبت دامنه .ir و غیره باید چه چیزهائی رو به سایتم اضافه کنم؟
8- برای ارسال اس ام اس و بقیه کار ها هم لطفا" راهنمائی کنین

در آخر باید بگ که شاید جواب به این سئالا خودش یه آموزش کلی باشه
ولی ازتون خواهش می کنم که در صورت امکان جواب بدید
انشاالله که همگی موفق باشین
تشکر فراوان

با سلام
1- نمیدونم چیزی دربارش
2- سیستم whmcs معرکس
3- مشکلی نیست در استفاده از نسخه نال شده ولی میگن لایسنس شده امنیته بیشتری داره
4- بله از ماژول های نال شده موجود در سایت های دیگر میتونید استفاده کنید
5- اگر نسخه اصلی رو بخرید از ماژول های نال نمیتوانید استفاده کنید
6- برای راه اندازی پرداخت آنلاین پیشنهاد میشود از شرکت سیستم های یک پارچه سامان (زرین پال) استفاده کنید چون درگاه پرداخت آنلاینو خیلی اذیت میکنن تا بدن من خودمم آخر نتونستم ازشون درگاه بگیرم
7- برای ثبت دامنه میتونید از سایت وب آلفا که راحت ترین کاره نمایندگی بگیرید که رایگانه
8- برای ارسال اس ام اس هم پنل بگیرید از این شرکتا زیاده

sarwhost
February 19th, 2012, 19:29
سلام دوست داشتید ادم کنید کمک میکنم saeedmozic

saeed16795
February 20th, 2012, 20:28
سلام دوستان گرامی
من واقعا" ممنونم که وقت گذاشتین و جواب دادین
امیدوارم که همگی موفق باشین