PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست دانلود نامحدود

rezaerfani
February 19th, 2012, 16:34
سلام
دوستان من به یک هاست دانلود احتیاج دارم که
فضا نامحدود باشه
پهنای باند در حال حاضر 50 گیگ هم کار سازه
ترجیها سی پنل باشه
قیمت هاش مثل هاستینگ webvillage.ir به صرفه باشه
و در ضمن حدود 50 گیگ فایل دارم که باید انتقال بدم

من رو هاستینگی هستم که قیمتش خوبه سرویسش خوبه تا یک ساعت تیکت هارو جواب میده خلاصه فوق العاده هست ولی یک مشکل هست اونم اینه که امروز حدود 10 دقیقه request time out داد به خاطر همون میخوام هاستینگم رو عوض کنم پس خواهشن اگر میدونید که سرویستون اصلا قطع نمیشه پاسخ بدید
از webvillage هم نمیخرم چون طول این سال ها که سایت باز کردم و خیلی هاشون بسته شدن به این نتیجه رسیدم که هاست دانلودم با هاست وبم رو یک سرور نباشه :)

---------- Post added at 03:35 PM ---------- Previous post was at 03:34 PM ----------

راستی یادم رفت یک لیچر شخصی روش نصب میکنم و از توجهتون ممنونم

---------- Post added at 04:34 PM ---------- Previous post was at 03:35 PM ----------

یعنی هیچ کس همچین هاستی نداره ؟

diges
February 19th, 2012, 17:04
امروز حدود 10 دقیقه request time out

uptime هیچ سروری 100 نیست این هم که شما گفتید می شه 99.99 که بهترین آپ تایم هست .

موفق باشید

rezaerfani
February 19th, 2012, 17:06
ممنون دوست من
میدون ولی تو اوج دانلود ؟

0060
February 19th, 2012, 17:23
ممنون دوست من
میدون ولی تو اوج دانلود ؟

ببخشید فقط محض اطلاعتون اگه سرور اختصاصی از بهترین دیتاسنتر هم بگیرید آپتایم 100% ندارید اینکه یک هاست اشتراکی هست اگه اینقد روی این موضوع حساس هستید مطمئن باشید هر هفته یا هر ماه باید جابه جا بشید

10 دقیقه !!! #-o

10 روز داون میشن آخرش فایلها حذف میشه بک آپ نمیدن :71: حرف از رفتن نمیزنیم

mehrshad.ho
February 19th, 2012, 18:01
10 دقیقه دان اصلا زمان به حساب نمیاد

rezaerfani
February 19th, 2012, 18:07
شاید شما راست میگید یعنی حتما راست میگید ولی من خیلی حساس شدم
حساس شدنم هم به خاطر سیدی بود مدیر تیز هاست هنوزم ازش پرونده دارم وقت نمیکنم ببرمش تهران
به هر حال اگه مورد خوبی بود من بازم دارم دنبال هاستینگ میگردم