PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش هارد یک ترابایت وسترن گرین به بالاترین پیشنهاد - زیر قیمت بازار

Poorang
February 19th, 2012, 13:31
Western Digital Caviar Green 1TB WD10EARX
64MB Cache
IntelliPower
SATA 6.0Gb/s
3.5" Internal Hard Drive

یه هارد نو وسترن دیجیتال گرین، 64mg بافر، ساتا 6. هارد آکبند (وکیوم) اما گارانتی نداره چون خودش رو بابت گارانتی یه هاردِ دیگه بهم دادن. در واقع تا سال 2013 گارانتی سازگار بوده اما تاریخ اعتبارش رو روی کارت گارانتی خط زدن. اما هارد نو و وکیوم هستش. چون خودم یه وسترن دیجیتال بلک خریدم می‌خوام این رو به بالاترین پیشنهاد اما زیر قیمت بازار بفروشم.

m2n
February 19th, 2012, 14:44
قیمت بده عزیز

sarwhost
February 19th, 2012, 14:44
قیمت پایه رو بگید

faranetwork
February 19th, 2012, 15:15
Western Digital Caviar Green 1TB WD10EARX
64MB Cache
IntelliPower
SATA 6.0Gb/s
3.5" Internal Hard Drive

یه هارد نو وسترن دیجیتال گرین، 64mg بافر، ساتا 6. هارد آکبند (وکیوم) اما گارانتی نداره چون خودش رو بابت گارانتی یه هاردِ دیگه بهم دادن. در واقع تا سال 2013 گارانتی سازگار بوده اما تاریخ اعتبارش رو روی کارت گارانتی خط زدن. اما هارد نو و وکیوم هستش. چون خودم یه وسترن دیجیتال بلک خریدم می‌خوام این رو به بالاترین پیشنهاد اما زیر قیمت بازار بفروشم.

اما گارانتی نداره چون خودش رو بابت گارانتی یه هاردِ دیگه بهم دادن

جسارتا شما اگه 100 بار هم هاردتون بره گارانتی باز هارد جدید که میدن گارانتی داره..و گارانتی هارد جدید هم ار روزی هست که بهتون میدن!!!

Poorang
February 19th, 2012, 16:09
رایان صبا مدل ساتا 2 (3GB/s) رو گذاشته 250،000 تومان اما این ساتا 6Gb/s هستش:
Western Digital -SATA 2 - 1 TeraByte - 64MB / WD Caviar Green ― RayanSaba - رایان صبا (http://rayansaba.com/index.php?productID=3998)
پس قیمت این مدل باید بالاتر از 250،000 هزار تومن باشه. اما چون گارانتی نداره پایین‌تر می‌فروشم.
در مورد گارانتی هم توضیح بدم: هارد اول که فرستادم گارانتی مال شرکت سازگار بود. تا پایان ژانویه 2012 گارانتی داشت. وقتی فرستادم گارانتی یه هارد نو بهم دادن اما مدل بالاتر، همراه با کارت گارنتی که تا 2013 روش چاپ شده (کاملاً واضح) اما با خودکار خط زدند و تاریخ همون هارد قبلی (ژانویه 2012، یک ماه پیش) رو با خودکار نوشتند. اگر هم عرف اینطور نباشه از شانس من این اتفاق واسه این هاردم افتاده.

faranetwork
February 19th, 2012, 16:44
رایان صبا مدل ساتا 2 (3GB/s) رو گذاشته 250،000 تومان اما این ساتا 6Gb/s هستش:
Western Digital -SATA 2 - 1 TeraByte - 64MB / WD Caviar Green ― RayanSaba - رایان صبا (http://rayansaba.com/index.php?productID=3998)
پس قیمت این مدل باید بالاتر از 250،000 هزار تومن باشه. اما چون گارانتی نداره پایین‌تر می‌فروشم.
در مورد گارانتی هم توضیح بدم: هارد اول که فرستادم گارانتی مال شرکت سازگار بود. تا پایان ژانویه 2012 گارانتی داشت. وقتی فرستادم گارانتی یه هارد نو بهم دادن اما مدل بالاتر، همراه با کارت گارنتی که تا 2013 روش چاپ شده (کاملاً واضح) اما با خودکار خط زدند و تاریخ همون هارد قبلی (ژانویه 2012، یک ماه پیش) رو با خودکار نوشتند. اگر هم عرف اینطور نباشه از شانس من این اتفاق واسه این هاردم افتاده.

عرف این هست که اون هارد جدید هم یکسال گارانتی داره!!! شما میتونین برین سازگار شکایت کنین!!!

ramtin140
April 5th, 2012, 12:50
سلام هنوز هارد رو دارید؟ قیمت رو هم برام پ.خ کنید.