PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : windows 2008+plesk+.Net 1.1

karahost
October 13th, 2009, 17:47
سلام :

آیا از دوستان کسی سرور با windows 2008 64x و کنترل پنل plesk در حال استفاده داره ؟ اگر هستند آیا با .net framework 1.1 بدون مشکل کار می کند یا خیر ؟ ما سرور جدیدی با مشخصات گفته شده داریم ولی بنظر می رسد بصورت پیش فرض .net 1.1 فعال نمی باشد که با تنظیمات خاصی .net 1.1 به پنل اضافه شد ولی هیچ پروژه تحت .net 1.1 کار نمی کند و پیغام خطا میده. ممنون میشم اگر دوستان اطلاعاتی دارند در اختیار بزارند.

با تشکر

Aria
October 13th, 2009, 17:53
سلام.

اگر لطفا کنید و پیقام خطا رو به صورت عکس از تصویر مشخص کنید، بهتر می تونم کمکتون کنم.

با تشکر.

karahost
October 13th, 2009, 18:06
ممنون از جواب سریع شما

Aria
October 13th, 2009, 18:15
سلام.

مشکل شما همانطور که در پیقام خطا مشخص هست، مربوط به غیر فعال بودن IIS Extension مربوط به ASP.NET 1.1 هست.

اگر این گزینه در IIS شما فعال هست، لطفاً سطح دسترسی های (Read - Write - Modify) کاربر ASPNET را برای پوشه حامل صفحه های ASP.NET اعمال کنید.

اگر مشکل برطرف نشد، در بخش مدیریت Plesk مربوط به سایت مورد نظر، از بخش WebHosting Settings گزینه ASP.NET را از ورژن 2.0 به ورژن 1.1 تغییر دهید.

اگر با انجام تمام این کارها، مشکل برطرف نشد، لطفاً مجدداً به من اطلاع بدید تا راه حل های دیگه ای رو برای شما مطرح کنم.

با تشکر.

karahost
October 15th, 2009, 10:42
با سلام و تشکر از جواب شما :

هم از طریق کنترل پنل و هم از طریق iis 7 تغییر .net انجام شد وaspnet 1.1 در قسمت isapi and cgi restriction نیز فعال می باشد و همچنین دسترسی aspnet نیز داده شد ولی تغییری ایجاد نکرد البته پیغام خطا عوض شد که تصویر ارسال می کنم.در eventlog نیز پیغام could not load isapifilter داده می شود که بنظر می رسد مشکلی در aspnet_isapi.dll وجود دارد. لازم به ذکر است تغییر مربوط به اجرا شدن iis در حالت 32bit هم انجام شده است. آیا راه حل دیگری برای بررسی این مشکل وجود دارد ؟

با تشکر فراوان

Aria
October 15th, 2009, 15:17
با سلام و تشکر از جواب شما :

هم از طریق کنترل پنل و هم از طریق iis 7 تغییر .net انجام شد وaspnet 1.1 در قسمت isapi and cgi restriction نیز فعال می باشد و همچنین دسترسی aspnet نیز داده شد ولی تغییری ایجاد نکرد البته پیغام خطا عوض شد که تصویر ارسال می کنم.در eventlog نیز پیغام could not load isapifilter داده می شود که بنظر می رسد مشکلی در aspnet_isapi.dll وجود دارد. لازم به ذکر است تغییر مربوط به اجرا شدن iis در حالت 32bit هم انجام شده است. آیا راه حل دیگری برای بررسی این مشکل وجود دارد ؟

با تشکر فراوان

سلام.

همانطور که خود شما فرمودید، در صورتی که در eventlog این پیقام ثبت شده باشد، یعنی ISAPI فیلتر مربوطه قابل فعال سازی نیست.

در این مورد، احتمالات بسیار زیادی وجود دارد که می بایست با دقیت بیشتری بررسی شود.

در صورت تمایل، مشخصات کاربری RDP سرور خود را برای من مشخص کنید تا بتوانم سرور شما را بررسی کنم و نتیجه را خدمت شما اعلام کنم.

با تشکر.