PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم ست شدن ns7,ns8 در دامنه ها

mehdifx
February 18th, 2012, 21:28
سلام به تمامی دوستان.

من دوتا ریسلری داشتم که روی ns1 تا ns4 ست شده.(آی پی در child name server)

حالا یه وی پی اس گرفتم و کلکسو نصب کردم (که خدایش با اینکه رایگانه خوبه..!) میخواستم دوباره ریسلری بسازم (برای سایتهام) که متوجه شدم نیازی به ریسلری نیست. و در پنل کلکسو مستقیم add costumer را میزنم.

در ابتدا در پنل دامنه آی پی را به ns7,ns8 نسبت دادم..(دیروز انجام دادم ولی شک کردم که اشتباه شده باشه که امروز حذف کردم و دوباره ست کردم)

حالا دامنه هایی که dns شون را به این دو نیم سرور دادم متاسفانه به سرور وصل نمیشن.

در کلکسو و قسمت dns template اون ns7,ns8 را ساختم. همچنین یه دی ان اس اضافه به نام یه دامنه ساختم که طبعا ns1,ns2 بوده دادم. و آی پی را هم برای اون دامنه ست کردم و برای همون دامنه از دی ان اس های خودش یعنی ns1,ns2 استفاده کردم.

حالا امروز یه دامنه جدید dns شون را به ns7,ns8 ست کردم و یه دامنه جدید دیگه را به اون دامنه ns1,ns2 که ساخته بودم ست کردم. سایتی که با دی ان اس اختصاصی خودم ساختم به سرور وصله ولی اون ns7,ns8 به سرور وصل نیست

در intodns.com هم ns7.yexar.com , ns8.yexar.com را چک کردم ولی آی پی بهش وصل نیست در حالی که صبح بهش معرفی کرد . در پنل دایرکتی!!

درحالی که دامنه takfun.ir را در پنل ایرنیک به دی ان اس ns1.takfun.ir , ns2.takfun.ir ست کردم به سرور وصله . و دامنه های دیگه ای که دی ان اسشون را همین دوتا بدم بعد مدت کوتاهی به سرور وصل میشن ولی اون ns7,ns8 همچنان وصل نیست و دامنه هایی که دی ان اس شون این دو میباشد هنوز وصل نشدن.

اگه لازمه نام تمامی دامنه هایی که به دی ان اسهای فوق وصل شدن را بگم تا تست کنید.

آیا هنوز آی پی به نیم سرور وصل نشده؟! (یعنی دایرکتی از ایرنیک دیرتر عمل میکنه..!!!!)
آیا اشکالی در کلکسو هست ؟ (هر دو دی ان اس دقیقا شبیه به هم در dns template معرفی شدن.)

در هنگام ساخت claient costumer هم درست عمل کردم و کاملا از اونجا مطمئن هستم.

امیدارم کامل توضیح داده باشم.

ممنون میشم دوستان لطفی در حق من بکنن و راهنمایی بفرمایند.

راستی یادم رفت بگم که پلان ها هم معرفی شدن و مشکلی ندارند.

گفتم برای اینکه دقیقا چک بشه دامنه ها را هم بگم تا تست بفرمائید؟
دامنه goje.ir که به ns7,ns8‌ اتصال پیدا کرده.
دامنه takfun.ir که با دی ان اس خودش وصل شده
دامنه foroshande.ir که با دی ان اس ns1.takfun.ir, ns2.takfun.ir ست شده.

mehdifx
February 19th, 2012, 16:17
ممنون از نظر دوستان..

متاسفانه مشکل برطرف نشد. خیلی کارها کردم اما نشد. انگار کلکسو ( شایدم نه ) با ان اس های بالاتر از 2 مشکل داره. البته نمیدونم که برای سی پنل به چه شکل میسازن. شاید روش خاصی داره کن من بلد نیستم.

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.

DeltaGostar
February 19th, 2012, 17:59
دوست گرامی شما توی
chlid name Server

ns8.yexar.com >>>> ip
ست بکنید

سپس برید توی قسمت name server همین DNS روی خود دامنه هم ست کنید

سپس برید روی سروری که میخواهید ns8.yexar.com و 7 باشد یه اکانت هاست با همین دامنه بسازید

تمام

mehdifx
February 19th, 2012, 23:12
از راهنمایی شما بسیار سپاسگذارم.(ممنون که حداقل ارزش قائل شدید و حداقل پاسخ دادید.)

اما من دقیقا همین کار را کردم.

یعنی من یه دامنه خالی را که childname شون را ns1, 2 میدم براحتی اتصال برقرار میکنه. اما همون دامنه اگه ns 3 به بالا باشه اتصال پیدا نمیکنه.
(البته اینکار فقط برای یک دامنه انجام دادم. امکان داره که مثلا برای این دامنه مشکل ایجاد شده باشه)

بهرحال اگه نشد یه دامنه را میذارم برای اینکار و تمامی سایتها را بر طبق همون dns های 1 و 2 ست میکنم.

DeltaGostar
February 19th, 2012, 23:28
میشه دامنه رو بگید چی هست

نباید این طور باشه
این در واقع یعنی اختلال در نظم هاستینگ
و خیلی نادر است
خواستید مشخصات کل پنل دامنه و سرور تون ارسال کنید بد نیست نگاهی بکنم