PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشورت درباره ساخت اموزش whmcs

sarwhost
February 18th, 2012, 21:17
با سلام
دوستان همون طور که مطله هستید من ای دیمو در اختیار همه گذاشتم در مورد whmcs به بچه ها کمک میکنم از اونجایی که واقعا خیلیا میان سوال میپرسن میبینم در حد واقعا پایین هستن از ایرو تصمیم گرفتم که اموزش این برنامه رو از اول یعنی نصب تا اونجایی که دیگه همه بتونن استفاده کنن و مشکل نداشته باشن اموزشش بسازم البته چون این اموزش حجمش زیاد خواهد شد بزنم رو یه دی وی دی و با هزینه کم هرکسی خواست براش ارسال کنم البته قصد دارم کلیه ماژول ها و برنامه های مورد استفاده رو توش قرار بدم حالا میخوام بدونم دوستان صلاح میدونن من این اموزش بسازم یا نه درضمن هزینه اشم بگید مثلا اگه تصمیم گرفتم بسازم چند به دوستان بدم

shazo
February 18th, 2012, 21:20
سلام

شما هم قرار بده و هم بيار تو dvd

فك كنم خوب باشه..

shivahost
February 18th, 2012, 21:43
خیلی کار جالبیه و جای بسی تقدیر داره.

ولی اون جالبتر اون افرادی هستند که میگید در حد خیلی پایین هستند و می خواهند با Whmcs کار هاستینگ راه بندازند!

sarwhost
February 18th, 2012, 21:49
بله دوست عزیز کسایی هستن که..... اما علاقه دارن دیگه منو شما هم از یه جایی اغاز کردیم

sarvar
February 18th, 2012, 22:32
بله دوست عزیز کسایی هستن که..... اما علاقه دارن دیگه منو شما هم از یه جایی اغاز کردیم

خیلی کار خوبیه من در همین انجمن کسانی رو دیدم که حتی نصب کردنش رو هم بلد نیستن ولی خیلی دوست دارند برن توکار هاست پس باید کمک شون کرد