PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد خرید vps

Coderx
February 18th, 2012, 20:37
سلام به همگی .
من در این مورد تازه کار هستم و اطلاعات چندانی ندارم .
بدنبال تهیه یه vps مناسب هستیم که البته وارز هم باشه .
والله شرکتهای هاستینگ عین قارچ رشد کردن اما تازه کاری مثل من نمیدونه کدوم قابل اعتماد و کدوم غیر قابل اعتماده . از لحاظ بحث امنیت و کیفیت سرویس ها و پشتیبانی واقعا سردرگم هستم .
خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید .
پیشاپیش از راهنماییتون سپاسگزارم

-----------------
ادیت :
در مورد استفاده واقعیتش ما یه انجمن دانشجویی و آموزشی داریم و قصد داریم تمامی فایلها و آموزشها روی هاست خودمون باشه . در نظر داریم تعداد زیادی هم ویدئو آپلود کنیم ( آموزشی ) برای همین به فضای زیادی نیاز داریم . احتمالا یه سیستم چت هم راه بندازیم ( تحت ویبولتن ) .
چون انجمن دانشجویی هست و مثلا بچه های کامپیوتر و صنایع و ... هستن در نتیجه نرم افزارهای کرک شده هستن و ما ناگزیر از استفاده اونها برای همین بدنبال وارز هستیم . از طرفی فعلا هنوز لایسنس برای ویبولتن هم نگرفتیم هرچند یکسال میگزره از فعالیتمون اما قصد خرید داریم منتها فعلا مقدور نشده و این باز یکی دیگه از دلایل برای در نظر داشتن وارز هست .

نیازهای ما فعلا همینهاست و بعد میدونم چیز دیگه ای اضافه بشه .

HADNEZ-ICT
February 18th, 2012, 20:39
دوست عزیز واسه چه کاری vps می خواهید ؟

shazo
February 18th, 2012, 20:39
سلام

براي چه كاري مي خوايد عزيز..

توضيح بدين

allbert
February 18th, 2012, 20:47
دوست عزیز شما تو این زمینه تا چند بار ضرر نکنید و لم بازار دستتون نیاد نمیتونید یک سرور خوب تهیه کنید نگران نباشید

یک یا دوبار خرید کنید کم کم اشنا میشید به این مسائل

فقط سعی کنید سرور هایی که خیلی ارزون هست رو نگیرید

از شرکت های اسم رسم دار خرید کنید

برای تست پشتیبانی تو سایتشون ثبت نام کنید و طی ساعات مختلف ازشون سوال کنید ببینید میزان پشتیبانیشون چقدر هست

سعی کنید میزان صبر و حوسلشون رو هم مورد سنجص قرار بدید

موفق و موید باشید

jazebeh
February 18th, 2012, 21:12
باسلام
بنده به شخصه شرکت های زیر را به شما توصیه می کنم. همگی شرکت و جوابگویی خوبی داشته اند.
دیتاارقام (http://dataargham.com)، پارس پک (http://parspack.com/)، فراسوسامانه پاسارگاد (http://faraso.org)

Coderx
February 18th, 2012, 21:36
خیلی ممنونم از توجهتون .
در مورد استفاده واقعیتش ما یه انجمن دانشجویی داریم و قصد داریم تمامی فایلها و آموزشها روی هاست خودمون باشه . در نظر داریم تعداد زیادی هم ویدئو آپلود کنیم ( آموزشی ) برای همین به فضای زیادی نیاز داریم . احتمالا یه سیستم چت هم راه بندازیم ( تحت ویبولتن ) .
چون انجمن دانشجویی هست و مثلا بچه های کامپیوتر و صنایع و ... هستن در نتیجه نرم افزارهای کرک شده هستن و ما ناگزیر از استفاده اونها برای همین بدنبال وارز هستیم . از طرفی فعلا هنوز لاینسنس برای ویبولتن هم نگرفتیم هرچند یکسال میگزره از فعالیتمون اما قصد خرید دارم منتها فعلا مقدور نشده .

نیازهای ما فعلا همینهاست و بعد میدونم چیز دیگه ای اضافه بشه .

در مورد شرکتهای معتبری که صحبتش رو کردید والله من هیچ ایده ای ندارم . خیلی ممنون میشم اگر شرکتی معتبر هست لطف بفرمایید و نام ببرید .
باز هم از لطف و وقتی که گذاشتید و میزارید کمال تشکر و سپاسگزاری رو دارم .